Jump to content


Photo

Vložki


  • Please log in to reply
409 replies to this topic

#281 1d4n4

1d4n4

    sramežljivec

  • Člani
  • 3 posts

Posted 13 June 2008 - 12:50 PM

QUOTE(crna @ 16. 2. 2007 - 16:01) View Post

Ojej, potem sem z eno nogo praktično že v grobu, ker skoraj vedno uporabljam Always. Lol.



ja mene je tud strah ker uporabljam od vedno samo always! in sem dobila danes emil in sem se odločila da jih ne bom več uporabljala.
  • 0

#282 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 13 June 2008 - 12:56 PM

Jaz že nekaj časa uporabljam Natracare vložke in tampone iz biološko pridelanega bombaža, brez klora.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#283 1d4n4

1d4n4

    sramežljivec

  • Člani
  • 3 posts

Posted 13 June 2008 - 12:59 PM

QUOTE(crna @ 16. 2. 2007 - 16:01) View Post

Ojej, potem sem z eno nogo praktično že v grobu, ker skoraj vedno uporabljam Always. Lol.



ja mene je tud mal strah sam sem se odločla da jih bom zamenjala, ker sem večinoma uporabljala te vložke. sem pa tud druge.
  • 0

#284 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 13 June 2008 - 01:09 PM




QUOTE(1d4n4 @ 13. 6. 2008 - 13:38) View Post

Ljudje, ki so producirali Always vlozke so klor dajali namensko
na vlozke, da bi ubijali zenske. Vse pa zaradi tege, ker je na svetu
(celotno gledano) prevec ljudi in ce "ubijajo" zenske, potem le te ne morejo
rojevati otrok.


Hahaha!
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#285

  • Guests

Posted 13 June 2008 - 01:11 PM

Js priporocam vlozke Libresse, so naravni, js mam najrajse roza, obstajajo pa se eni zeleni, ki so pa cisto bombazni, sam men tisti ne ustrezajo tolk. Prilepoijo se na gate ful in drzijo celo noc, vlozek kmomaj odlepis iz gat, ko ga menjas. Js sam te se uporabljam, tampon pa samo, ce kam posebej grem, da nimam skrbi z vlozkom..
  • 0

#286 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 13 June 2008 - 01:11 PM

Večje budalaščine pa še ne. Ampak da to dejansko kdo verjame še potem ..
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#287 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 13 June 2008 - 01:18 PM

To, da je bombaž, iz katerega delajo vložke in tampone šprican z vsemi sortami in beljen s klorom, je res. Tista teorija zarote pa je seveda samo pravljica za zastraševanje porednih punčk.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#288 tyasa

tyasa

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1851 posts
  • Location:French Polynesia

Posted 13 June 2008 - 01:32 PM

Kako se vam pa zdijo novi Jessa nature vložki in tamponi? Za njih sem prebrala tole:

So iz materialov, ki ne obremejujejo okolja, so razgradljivi ter prijazni do telesa in kože. Bombaž je 100 % ekološko in biološko pridelan, ovojnine pa so iz krompirjevega škroba in zato primerne tudi za kompostiranje. Vsi izdelki so beljeni brez klora, ne vsebujejo dišav in so primerni za občutljivo kožo.
  • 0
We must let go to live on.

#289 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 13 June 2008 - 01:43 PM



Jaz sem sprobala Jessa tampone (vložkov tudi povoham ne, nobenih), pa so sicer dober približek OB-ju, ampak niso pa fantastični, kot OB tamponi.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#290 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 13 June 2008 - 01:46 PM

Jaz bom verjetno poskusla zdej te nove Jessa, ker so zihr cenejši od Natracare. Bomo videli, če so tudi tako v redu, ker Natracare tamponi so mi fantastični.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#291 luci

luci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3943 posts
  • Gender:Female

Posted 13 June 2008 - 01:50 PM

Čez OB tampone jih ni. Js odkar uporabljam tampone, vložkov vidt ne morm. Tampone sem pa sprobala od Viriana, Jessa, Duchesse,... pa sem še vedno mnenja, da so OB daleč najboljši. Pri vseh ostalih se mi rado zgodi, da mi blazno izsušijo nožnico, pri OB pa do zdej tega še nism opazila.
  • 0

#292 tyasa

tyasa

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1851 posts
  • Location:French Polynesia

Posted 13 June 2008 - 01:51 PM

Jaz jih imam tudi namen preizkusiti, ker sem sedaj uporabljala njihove navadne pa sem prav tako zadovoljna
  • 0
We must let go to live on.

#293 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 13 June 2008 - 01:52 PM

QUOTE(DiLeMa @ 13. 6. 2008 - 14:18) View Post

To, da je bombaž, iz katerega delajo vložke in tampone šprican z vsemi sortami in beljen s klorom, je res.


To vem. Moj komentar se je nanašal, tako kot si rekla, na ono pravljico o umorih žensk. laugh.gif

  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#294 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17018 posts
  • Gender:Female

Posted 13 June 2008 - 02:21 PM

QUOTE(Regratova Lučka @ 5. 2. 2007 - 19:24) View Post


Pred nekaj dnevi smo imeli doma obisk 2 zakoncev, katerima je umrla hčerka. Nič nenavadnega nebi bilo, če nebi bil razlog, zaradi katerega je umrla tako nehuman in grozljiv. Punca je bila stara 34 let,ko je umrla.

No, da KONČNO preidem k stvari. Punca je dobila raka na materničnem vratu, kateri se je razširil po telesu in zaradi tega, ker je prepozno šla k zdravniku, jo le ti nso mogli rešiti. Punca je dobila RAK MATERNIČNEGA VRATA zato, ker je uporabljala vložke ALWAYS.

Ste mogoče opazile, da ni (oz.je minimalno št.reklam) za Always vložke? Na Always vložkih je klor, ki je kriv za nastanek raka na materničnem vratu. Ljudje, ki so producirali Always vložke so klor dajali nameno na vložke, da bi ubilaji ženske. Vse pa zaradi tege, ker je na svetu (celotno gledano) preveč ljudi in če "ubijajo" ženske, potem le te ne morejo rojevati otrok. (moj komentar: biggrin.gif )

Katastrofa...vsaj zame

Jaz jih več ne uporabljam in nobeni od mojih kolegic ne želim nič slabega vam to pošiljam. O tem lahko obvestite tudi svoje kolegice...
FANTJE, KATERI DOBITE TA MAIL, POSREDUJETE GA SVOJIM PUNCAM


KAKŠNA BEDARIJA! laugh.gif
Minimalno število reklam za Always vložke? Kolikor vem, ravno Always izmed teh firm vložkov najbolj promovira hmm.gif Poleg tega niti ni nobenega dokazila in ničesar, da je punca res umrla zaradi klora v vložkih. Samo trditev. hahaha!
Sicer pa sem v začetkih uporabljala večinoma vložke, sedaj imam pa rajši tampone. Nimam težav pri vstavljanju, niti pri super plus OB tamponih, edino malo me boli, če je nožnica izsušena.
In končno zvečer pri tuširanju nimam vse riti krvave, kot bi jo imela, če bi se mi vložek pacal na gatah nekaj ur.

  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#295 veselasmrketa

veselasmrketa

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 168 posts

Posted 13 June 2008 - 03:09 PM

jaz pa se vložkov in tamponov ne bom nikoli več dotaknila, sem našla eno drugo rešitev, prou nagravžno je ko začne smrdet tista vata v vložkih ali tamponih, pa skoz moraš hodit na wc gledat če je vredu napopano na gate pa da ni čez prišlo
  • 0

#296 luci

luci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3943 posts
  • Gender:Female

Posted 13 June 2008 - 04:30 PM

In kaka je ta druga rešitev? Perhaps menstrualna skodelica?

Drugače pa js ne vem, kako to da majo ene ženske tako izrazit vonj, tega res ne štekam, ker pr men je to vse brez vonja. Pa nism se tega js zmisla. Dejansko je moja menstra pa to brez kakršnega koli vonja.
Pr enih ženskah pa đe sam urin tako zaudarja, da res ni, kaj šele pol menstra. hvala bogu, da pri meni ni tako. smile.gif
  • 0

#297 veselasmrketa

veselasmrketa

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 168 posts

Posted 13 June 2008 - 05:30 PM

itak da je skodelca, nekatere ženske gremo naprej s časom, sploh pa vložke je treba skoz kupovati, skodelica pa kupiš enkrat pa jo maš za deset let, in če kam greš ni nobenih skrbi da bo zmanjkalo vložkov ali tamponov, sploh pa vonj postane zelo izrazit takrat ko je menstra zelo močna, sem že marsikakšno že zavohala ko je mela menstro, pa tud sebe zavoham, in men je ta vonj zelo grozen
  • 0

#298 luci

luci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3943 posts
  • Gender:Female

Posted 13 June 2008 - 06:46 PM

QUOTE(veselasmrketa @ 13. 6. 2008 - 18:30) View Post

itak da je skodelca, nekatere ženske gremo naprej s časom...



Ja lepo to, da greste naprej no. To si res tko napisala, da ostale, ki nekako še vstrajamo pri tamponih smo pa nazadnjaške oz. nekje za časom hmm.gif
Meni se zaenkrat zdi uporaba tamponov bolj praktična, kot pa trapasta skodelica (kljub temu, da sem že razmišljala o nabavi le te). Samo sem še vedno mnenja, da so od vsega tamponi najbolj praktični. Moteči niso, po uporabi ga samo vržeš stran in si vstaviš novega. Blesovo skodelico pa moraš med menjavo oz izpraznitvijo, ko se napolni vsakič znova prati.

Glede vložkov se pa strinjam, da so čisto mimo, smrdijo, ogabni so in še mazoljavost povzročajo. V glavnem, sploh nimajo nobenega plusai, vsaj js ga ne vidim.

  • 0

#299 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 13 June 2008 - 07:01 PM

vedelasmrketa, prosim prizanesi nam s tem pokroviteljskim odnosom. rolleyes.gif Pač vsakemu svoje, jaz skodelice še nimam, zaenkrat prisegam na tampone (le ponoči kdaj vložek), in mi to ustreza. Jo bom zagotovo enkrat kupila in se pridružila še ostalim ženskam, ki so šle v korak s časom.
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#300

  • Guests

Posted 14 June 2008 - 08:49 AM

Haha, luci, kako si smešna. biggrin.gif Se spraviš kritizirati velesmrketo, potem pa sama uporabljaš besede "blesava", "trapasta" skodelica. laugh.gif Potemtakem bi lahko me, ki jo uporabljamo, tudi interpretirale tole tako, kot da smo me tudi trapaste in blesave. Se mi zdi, da velesmrketa ni želela povedati, da so ženske, ki je ne uporabljajo, nazadnjaške, ampak dejansko samo to, kar je rekla. Sicer pa - v razvit(ejš)ih evropskih državah to uporabljajo že nekaj let in smo - kar se tega tiče - Slovenke še za časom, ne v koraku z njim. tongue.gif Pa uvedli so jo že nekje leta 1930, samo so bili proizvajalci vložkov in tamponov marketinško močnejši.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users