Jump to content


Photo

Steklenice za vodo


  • Please log in to reply
361 replies to this topic

#281 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25770 posts
  • Gender:Female

Posted 22 May 2013 - 01:43 PM

pralnem? :ninja:


  • 0

#282 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5744 posts
  • Gender:Female

Posted 22 May 2013 - 01:52 PM

ok, lapsus kot je bil zgoraj (pa še ful sem se trudila, da ne bi ponovila napake). ni, čudno, da se je razbila!


  • 0

#283 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22506 posts
  • Gender:Female

Posted 22 May 2013 - 02:44 PM

Te flaške so od 23. 5. do 4. 6. v Sparu znižane s 6 na 4 €. So pa 0,6 l. Meni so kar posrečene oblike, edino za jo ročno umit ni praktična.

 

mxoJgoARduQLqXZ56ZForDQ.jpg


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#284 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5744 posts
  • Gender:Female

Posted 22 May 2013 - 02:53 PM

če piješ vodo, se mi ne zdi problematično. drugače pa krtačka za baby flaške in je stvar rešena.


  • 0

#285 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22506 posts
  • Gender:Female

Posted 22 May 2013 - 02:58 PM

Ja, če imaš krtačko ni panike. Jaz ponavadi kar z viledo umivam, ker nimam krtačke.


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#286 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5744 posts
  • Gender:Female

Posted 22 May 2013 - 03:08 PM

 

krtačke stanejo par evrov. jaz jo imam od tamalega (itak je nismo kaj dosti uporabljali), drugače pa z zelo vročo vodo tudi gre (vem, ko sem pomivala flaške na morju in tudi nisem prišla notri z viledo, krtače pa nisem imela s sabo).


  • 0

#287 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22506 posts
  • Gender:Female

Posted 22 May 2013 - 04:48 PM

Fant ima eno flaško od te znamke, drugačen model in jo moram prav z viledo ali krtačko umit. Se naredi plesen in samo z vročo vodo ali pa s pranjem v pomivalcu ne gre nič stran.


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#288 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11534 posts
  • Gender:Female

Posted 23 May 2013 - 07:57 AM

Jaz trenutno največ uporabljam kar eno prazno plastenko od asea vode, mi je ful dobra, ker drži 960 ml in ni prevelika. Imam pa notri samo vodo, ker vse drugo jo kmalu uniči in potem obstane vonj.

 

zakaj_potrebujete_asea.png


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#289 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22506 posts
  • Gender:Female

Posted 27 May 2013 - 05:42 PM

V Sparu imajo zdaj neke nove flaške, ki so kopija Bobble. Imajo tudi te filter iz oglja, so pa cenejše. Dobijo se pa v dveh velikostih, 0,5 l in 0,75 l. UJI se imenujejo. Manjša je zdaj znižana in stane 4 €, redna cena je pa 8 ali 9 €.

 

uji-bottle1.jpg


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#290 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22506 posts
  • Gender:Female

Posted 30 May 2013 - 12:17 PM

Predlagam, da kot filter, v navadno flaško (ne Bobble) položite en košček Šungita. Voda je super okusa in očiščena na naraven način. ;)

Prodajajo jih v Om Šivi

Sem šla včeraj kupit en košček in ga imam zdaj v flaški. Prodajalec mi je svetoval, da bi bil za mojo 4 deci flaško dovolj 1-2 koščka (tista za 4 €). Sem vzela potem samo enega. Pravkar sem spila 1 flašo vode, ampak se mi ne zdi nič drugačna no. Res me zanima, kako ti ločiš med vodo iz pipe in da ima potem s kamnom okus izvirske vode. :D Ne vem, če naj ravno verjamem, da ta kamen oddaja energijo, s katero očisti vodo.


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#291 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14839 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 01 June 2013 - 12:22 PM

WAT-AAH%21+White.jpg

 

Tole bi imela! :D

 

PRN11-WAT-AAH-NEW-AD-CAMPAIGN-1yHigh.jpgwat_aah_logo-611x1024.jpg

 

Hahah, dobra fora, res!


  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#292 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25361 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 29 June 2013 - 07:03 AM

Bamboo bottle


  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#293 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 15299 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 29 June 2013 - 07:11 AM

Te flaške so od 23. 5. do 4. 6. v Sparu znižane s 6 na 4 €. So pa 0,6 l. Meni so kar posrečene oblike, edino za jo ročno umit ni praktična.

 

mxoJgoARduQLqXZ56ZForDQ.jpg

 

Daleč najboljša flaša kar sem jih imela do sedaj. Super se pere, zamašek super drži, odlično.

Moram kupit še kakšno. Aja jaz sem jo kupila v Merkurju.


  • 0
 

#294 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 29 June 2013 - 08:09 AM

Sem šla včeraj kupit en košček in ga imam zdaj v flaški. Prodajalec mi je svetoval, da bi bil za mojo 4 deci flaško dovolj 1-2 koščka (tista za 4 €). Sem vzela potem samo enega. Pravkar sem spila 1 flašo vode, ampak se mi ne zdi nič drugačna no. Res me zanima, kako ti ločiš med vodo iz pipe in da ima potem s kamnom okus izvirske vode. :D Ne vem, če naj ravno verjamem, da ta kamen oddaja energijo, s katero očisti vodo.

 

:lol: Kamen ne oddaja energije, s katero bi čistil vodo. Čisto iz vidika kemije jo očisti:

http://www.dancingwi...enes-for-water/

 

Moja voda je sicer čisto drugačnega okusa - mahkejša, nima okusa po vodi iz pipe. Pustim jo stati vsaj 15 minut, preden jo začnem piti - dlje ko pustiš, bolj je voda očiščena. 

Meni je super, no... je pa res, da je pri nas voda iz pipe precej ogabnega okusa in je meni razlika precejšnja. 


  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#295 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22506 posts
  • Gender:Female

Posted 29 June 2013 - 08:54 AM

To s čiščenjem s pomočjo energije ni moja pogruntavščina, prodajalec mi je to rekel. :)

Jaz tudi pustim vodo nekaj časa, včasih tudi čez noč, ampak ne opazim razlike v okusu. Mogoče bi bilo opaziti, če bi bila voda iz naših pip ogabna, ampak se mi zdi tako pri nas, kot tudi pri fantu doma že sama po sebi dobra.


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#296 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 29 June 2013 - 09:42 AM

Aja, potem imate pa srečo. :) Pri nas ima prav okus po kemikalijah, je precej trda in včasih ima celo okus po kovini. Šungit to vse odstrani in je res prav neverjetno. :)


  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#297 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22506 posts
  • Gender:Female

Posted 29 June 2013 - 02:26 PM

Bom morala kdaj najti kakšno zanič vodo, da vidim, če res naredi tako razliko. :D


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#298 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82954 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 29 June 2013 - 02:38 PM

Jaz sem pri Bobble opazila ogromno razliko, ko sem natočila vodo kje drugje, kjer je manj čista. Mi je nepogrešljiva, ko kam grem.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#299 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 05 August 2013 - 01:43 AM

Še enkrat naj povem, da sem ZELO zadovoljna z Aladdin flašo, redno jo perem v pomivalnem stroju, nič se ni spremenila, dobro tesni in

je skratka vse kot je treba. Sem še kupila eno, da malo menjavam. Zdaj imam zeleno in sivo.


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#300 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26127 posts
  • Gender:Female

Posted 21 October 2013 - 10:35 PM

Mali ima Contigo steklenico za pomarančni sok in po mesecu uporabe je kljub vsakodnevnemu umivanju splesnel pokrov.

 

Pred tem je uporabljal navadne plastenke od raznih vod, tudi splesnele po približno enakem času uporabe.

 

 

Ima katera podobne izkušnje? Ideje, kako naj rešim problem s plesnijo? Pač, trenutno steklenico bom najbrž kar zavrgla (pokrov se ravno kuha, bomo videli, kaj se bo zgodilo z njim, edit: napol razpadel, neuporaben), ampak v bodoče bi rada preprečila plesnenje novih steklenic/plastenk.

 

 

Edit: aha, vidim, da je Marmelada pisala o podobnem problemu. Vsakdonevno drgnjenje s krtačko torej. Ne da se mi. :| Pa pri Contigo pokrovu niti slučajno ne dosežeš vseh delov mehanizma. Nepraktično.


  • 0
Rape of the mind is a social disorder...




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users