Jump to content


Photo

Vložki


  • Please log in to reply
409 replies to this topic

#261 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 23 January 2007 - 07:29 AM

QUOTE(eve @ 22. 1. 2007 - 21:35) View Post

jst pa kr ne morm tamponov. So mi vložki bolj praktični, vrjetn so mi tud bolši, ker sm na njih navajena in dvomm, da bom premenala na tampone, čeprou velikrat rečem, zdej bom pa uporabla tampon pa ga pol ne. huh.gif mi je tud bedno, če bi mogla v šoli zamenat, pa bi ga vrjetn pou ure not vtikala pa to... sad.gif

Omisli si aplikatorske. Jaz sem z navadnimi imela stalno probleme z vstavljanjem. Zjutraj sem ga še lahko vstavila, kasneje pa ne več, ker sem imela izsušeno nožnico. Pri aplikatorskih pa ni nobenih problemov.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#262 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 23 January 2007 - 04:28 PM

se jih dobi tud v Mullerju? Mogoč bom pa res poskusla s tamponi.. smile.gif
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#263 Šišyka

Šišyka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1412 posts
  • Location:Universe Of Fun
  • Interests:copranje in izdelava nevarnih zvarkov :P

Posted 23 January 2007 - 07:00 PM

QUOTE(redkvica @ 17. 9. 2006 - 21:32) View Post

Jaz sem izrazit navdušenec nad tamponi biggrin.gif Uporabljam jih samo po dnevi, ponoči se še vedno potim v vložkih.


enako pr men. niti nism mela posebnih blemov z vstavljanjem..tko da aplikatorskih niti nism probala (zaenkrt ;))

  • 0
IPB Image
Če imaš nekoga rad, ga imaš zmeraj, ne glede na danes, jutri ali včeraj. Če imaš nekoga rad, ga imaš vedno in preprosto rad, za to ni čas merilo!

#264 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 23 January 2007 - 07:38 PM

QUOTE(eve @ 23. 1. 2007 - 16:28) View Post

se jih dobi tud v Mullerju? Mogoč bom pa res poskusla s tamponi.. smile.gif

Ja, v Mullerju.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#265 Regratova Lučka

Regratova Lučka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1314 posts
  • Gender:Female
  • Location:v objemu dolenjskih gričkov

Posted 05 February 2007 - 06:24 PM

Ne vem no, to sem danes prebrala. Ali je to gonja proti dotični znamki oziroma vlivanje strahu a´la aluminijev nevemkaj v deodorantih. Oziroma zarota proti ženskam hmm.gif
Prilagam in bolj bolno se mi zdi to pisanje. Ima katera kak komentar na prebrano?




Pred nekaj dnevi smo imeli doma obisk 2 zakoncev, katerima je umrla hčerka. Nič nenavadnega nebi bilo, če nebi bil razlog, zaradi katerega je umrla tako nehuman in grozljiv. Punca je bila stara 34 let,ko je umrla.

No, da KONČNO preidem k stvari. Punca je dobila raka na materničnem vratu, kateri se je razširil po telesu in zaradi tega, ker je prepozno šla k zdravniku, jo le ti nso mogli rešiti. Punca je dobila RAK MATERNIČNEGA VRATA zato, ker je uporabljala vložke ALWAYS.

Ste mogoče opazile, da ni (oz.je minimalno št.reklam) za Always vložke? Na Always vložkih je klor, ki je kriv za nastanek raka na materničnem vratu. Ljudje, ki so producirali Always vložke so klor dajali nameno na vložke, da bi ubilaji ženske. Vse pa zaradi tege, ker je na svetu (celotno gledano) preveč ljudi in če "ubijajo" ženske, potem le te ne morejo rojevati otrok. (moj komentar: biggrin.gif )

Katastrofa...vsaj zame

Jaz jih več ne uporabljam in nobeni od mojih kolegic ne želim nič slabega vam to pošiljam. O tem lahko obvestite tudi svoje kolegice...
FANTJE, KATERI DOBITE TA MAIL, POSREDUJETE GA SVOJIM PUNCAM


Dodajam, da tega nisem napisala jaz, samo kopirala sem z mejla.
  • 0
Vem, da živim v svojem svetu. Vendar je ok, tam me poznajo.

#266 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13970 posts
  • Gender:Female

Posted 05 February 2007 - 06:31 PM

Znanstvena fantastika če mene vprašaš biggrin.gif
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#267 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27222 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 05 February 2007 - 07:07 PM

QUOTE(Regratova Lučka @ 5. 2. 2007 - 18:24) View Post


Ljudje, ki so producirali Always vložke so klor dajali nameno na vložke, da bi ubilaji ženske. Vse pa zaradi tege, ker je na svetu (celotno gledano) preveč ljudi in če "ubijajo" ženske, potem le te ne morejo rojevati otrok.






Hahaha, umiram res. Kretenizem totalni. biggrin.gif
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#268 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 05 February 2007 - 07:39 PM

Kako neumno.
Vsak dan se najde kakšen pametnjakovič, ki se spomni kakšnega takega kretenizma. Danes je tako vse že zdravju škodljivo. Od sadja do mesa in preko kozmetike.
Škoda besed.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#269 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 06 February 2007 - 12:52 AM

js tut že zasledila neki tako zgodbo, ampak je šlo za dodajanje neke snovi, ki je povečevala krvavenje, da so ženske posledično uporabile več vložkov. mislm, da je šlo za klor. pa ne vem čist zihr, a so bli to vložki al tamponi.
logično bi se mi sicer bolj zdel, da gre za tampone.
  • 0
"Freedom is just another word for nothing left to loose" (J. Joplin)

#270 *Liora Lael*

*Liora Lael*

    sramežljivec

  • Člani
  • 74 posts

Posted 13 February 2007 - 08:33 PM

QUOTE(pinga @ 6. 2. 2007 - 0:52) View Post

js tut že zasledila neki tako zgodbo, ampak je šlo za dodajanje neke snovi, ki je povečevala krvavenje, da so ženske posledično uporabile več vložkov. mislm, da je šlo za klor. pa ne vem čist zihr, a so bli to vložki al tamponi.
logično bi se mi sicer bolj zdel, da gre za tampone.


ta zgodba je v direktu...da kao en klor gor dajejo.. hmm.gif
  • 0

#271 nihrida

nihrida

    dark soul

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4525 posts
  • Location:moj brlog

Posted 13 February 2007 - 09:07 PM

Pa kdaj vas bo izučilo? Ne berte takga sranja no. Ma kje jim je pamet. wallbash.gif

Me zanima, kaj ima tista, ki je to pisala v glavi... rolleyes.gif biggrin.gif
  • 0
I'll place my bets and hope I'll always win
Even if I don't, I'm fucked because I live a life of sin
But it's alright, I don't give a damn
I don't play your rules I make my own
Tonight
I'll do what I want
Because I can

#272 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 16 February 2007 - 03:01 PM

Ojej, potem sem z eno nogo praktično že v grobu, ker skoraj vedno uporabljam Always. Lol.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#273 veselasmrketa

veselasmrketa

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 168 posts

Posted 16 February 2007 - 06:39 PM

to je pa prav bedasto že,sama ne maram always zato ker pač ni tapravo blago gor(ker je sama plastika) in pol bolj švicam,pa imam rajš cathrin
  • 0

#274 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 16 February 2007 - 06:49 PM

QUOTE(Chello°° @ 13. 2. 2007 - 20:33) View Post

ta zgodba je v direktu...da kao en klor gor dajejo.. hmm.gif

ne, ta zgodba je krožla že precej prej, predn se je pojavu direkt.
js veselo še naprej uporabljam in ob tampone in always vložke.
sicer pa človk že prebere te stvari, sej ti jih praktično porivajo pod nos, ampak bl je pomembn, da do tega vzpostaviš kritičn odnos, nihindra laugh.gif
  • 0
"Freedom is just another word for nothing left to loose" (J. Joplin)

#275 Regratova Lučka

Regratova Lučka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1314 posts
  • Gender:Female
  • Location:v objemu dolenjskih gričkov

Posted 16 February 2007 - 07:18 PM

Men so se pa Cathrin zamerile, ko se jih na morju kupila (sem se spomnila reklame) in mi je m. ven pokukala in vložek se je zgužval, v glavnem odpor imam do njih.
Se pa strinjam, veselamrketa, ta plastičen feeling pri always vložkih tudi mene moti. Čeprav imajo tudi sensitive varianto. Ja, bo res treba tampone začet uporabljazt (madona, če gre penis not, bo šel tud tampon tongue.gif , sam vzburit se je treba biggrin.gif ).

Glede titega članka o vložkih pa še enkrat poudarjam, da to ni moje mnenje. Samo smešno mi je že, ker je vse že smrtno nevarno (tudi živeti).
  • 0
Vem, da živim v svojem svetu. Vendar je ok, tam me poznajo.

#276 Jaz

Jaz

    sramežljivec

  • Člani
  • 21 posts

Posted 24 March 2007 - 11:21 PM

ko se je men menstruacija začela sem bla nekako zagovornica vložkov, pa si nisem nikoli predstavljala da bi mela skos neki noter al pa da bi mi štrikec vn visel, al pa da bi si nekaj noter rinla X) okej, bila sem mlada. skratka zdaj sem zagovornica tamponov, all the way ko imam menstruacijo. Ponavadi tudi ponoči, čeprav je kao slabo da spiš z njimi al nekaj takega. Sedaj mi nikakor ni jasno kako lahko ženske še vedno imajo vložke X) sama nebi nikoli več prešaltala na njih ker recimo ane.. Ko sediš, pa potem vstaneš ti vse steče dol X) in je to tak ful grozen filing.. potem.. Uporabljala sem Always. vedno ko sem jo imela. In vedno je potem imel vložek en tak fuj poseben vonj.. skratka neprijetno.. in 3. poleti naprimer, ko je ponavadi vroče in to se ti vložek dobesedno "nalima" gor in to mi je bilo ful moteče.. pa še zguba se in sploh je potem vse fuj X) Tako da z moje strani.. Tamponi FTW. wink.gif
  • 0

#277 veselasmrketa

veselasmrketa

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 168 posts

Posted 13 April 2007 - 10:59 PM

kateri so najboljši vložki za ponoči,sploh če dolgo spim in imam močno krvavitev,ker mi je en tampon+en normalen vložek premalo za ponoči,mislim take zlo široke ki pokrijejo skoraj cele gate?
  • 0

#278 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 14 April 2007 - 07:02 AM

Narediš si uro sredi noči in greš zamenjat vložek.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#279 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 14 April 2007 - 10:17 AM

Tampone nosim le v primeru, da bom dalj časa zdoma.
Poskušam nosit čimveč vložkov, a se zmeraj jezim, ker čez noč poflocam posteljnino in pižamo. Se mi zdi, da so se v dobi mojh staršev mladosti, doble hlačke iz umetnega materijala, ki so pomagale, da je vložek ostal na svojem mestu oz. preprečevale umazanje rjeuh. Kateri poznano?

Če ne si omslim plenice za čez rit rolleyes.gif
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#280 1d4n4

1d4n4

    sramežljivec

  • Člani
  • 3 posts

Posted 13 June 2008 - 12:38 PM

Pozdravljeni,

zanima me nekaj v povezavi z Always vložki? Sem dobila e-mail in piše, da je ena ženska umrla zaradi raka materničnega vrat in da so za to smrt krivi prav Always vložki, ker vsebujejo klor.
[size=5]
[b]No, da KONCNO preidem k stvari. Punca je dobila raka na maternicnem
vratu kateri se je razsiril po telesu in zaradi tega, ker je prepozno
sla k zdravniku, jo le ti nso mogli resiti. Punca je dobila RAK
MATERNIČNEGA VRATA
zato, ker je uporabljala vlozke ALWAYS.
Ste mogoce opazile, da ni (oz.je minimalno st.reklam) za Always vlozke?
Na Always vlozkih je klor, ki je kriv za nastanek raka na maternicnem
Vratu. Ljudje, ki so producirali Always vlozke so klor dajali namensko
na vlozke, da bi ubijali zenske. Vse pa zaradi tege, ker je na svetu
(celotno gledano) prevec ljudi in ce "ubijajo" zenske, potem le te ne morejo
rojevati otrok.


  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users