Jump to content


Photo

Kje kupiti?


  • Please log in to reply
349 replies to this topic

#261 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26464 posts

Posted 23 June 2020 - 10:32 AM

Steklenega sem zdaj imela. Niso napacni amapk nobenega vsecnega nisem nikjer videla.
  • 0

#262 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25373 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 02 July 2020 - 12:01 PM

Fiona, ce se prav spomnim, imate vi na vikendu take (oz. podobne) stole - mogoce ves, kje ste jih kupili? In kako se kaj sedi na njih? 

 

Modern-Edge-Indoor-Outdoor-Stacking-Dini


  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#263 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14844 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 15 September 2020 - 12:13 PM

Kupujeva hladilnik in pomivalni stroj, oboje vgradno. Ima katera priporočilo, kje, znamka? Nek srednji cenovni rang.

Ima kdo izkušnje, da se naroči aparat + dostava + da odpeljejo starega?


  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#264 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17054 posts
  • Gender:Female

Posted 15 September 2020 - 12:31 PM

Žal nimam odgovora, bi pa jaz tudi rabila pomoč...predvsem me zanima, če so v kakšnem salonu sedaj kakšne dobre akcije za garderobne omare 🙂 rabiva veliko, nekje mer v x d x š 230-55-250cm, lahko s klasičnimi vrati in obvezno predalniki. Menda se pa drsna vrata ne splačajo, če ni res zelo kvalitetna omara?
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#265 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14844 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 15 September 2020 - 12:33 PM

Hm. Kaj pa da se da naredit po meri, mizar? Imam en ful dober kontakt, tip je včasih malo smotan, samo karkoli naredi je p e r f e k t n o. 

Za ceno se je tudi treba malo dilat z njim. :D


  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#266 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3554 posts
  • Gender:Male

Posted 15 September 2020 - 12:38 PM

Kupujeva hladilnik in pomivalni stroj, oboje vgradno. Ima katera priporočilo, kje, znamka? Nek srednji cenovni rang.

Ima kdo izkušnje, da se naroči aparat + dostava + da odpeljejo starega?

 

Kolikor mi je znano ti je prodajalec bele tehnike dolžan po zakonu prevzet stari, odslužen aparat in ga recikirat. Glede dostave pa mislim, da bi to morali nudit že vsi prodajalci, če je brezplačna pa ne vem :) Kar se znamke in modela tiče pa good luck. Jaz vsakič diplomiram, ko želim kupit kak takšen aparat. In naj še kdo reče, da je večja izbira dobrodošla. Meni povzroča čisto nepotreben stres :D


  • 0

#267 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30921 posts
  • Location:Primorska

Posted 15 September 2020 - 12:42 PM

Enako!!!
  • 0

#268 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17054 posts
  • Gender:Female

Posted 15 September 2020 - 12:57 PM

Olivija, ne pride v poštev, je za začasno rešitev v podnaj. stanovanju in se ne bi rada zelo skeširala zato sprašujem za akcije. Gledam tudi rabljene.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#269 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26464 posts

Posted 15 September 2020 - 12:58 PM

Jaz bi vzela Beko.
  • 0

#270 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14844 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 15 September 2020 - 12:58 PM

O, kul, hvala za to informacijo, bellini!  

Dostavo bova pač doplačali, s pripisom: 4. nadstropje brez dvigala, khm.


  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#271 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14844 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 15 September 2020 - 01:00 PM

Matilda - razumem - včasih je tudi po naročilu lahko čisto solidna cena. Imam pa res malo distortano predstavo o tem, ker delamo dostikrat scenografsko pohištvo, ki izgleda fajn, funkcionalno pa ni, cena je taka, kot pač je, material + delo. :D 


  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#272 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23634 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 22 October 2020 - 06:30 AM

Kje v okolici Lj bi lahko kupila ravno plastiko, da bi zamenjala steklo v notranjih vratih?

Steklo bo verjetno drago, saj rabim 100×60, motna plastika bi bila verjetno dovolj?
  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#273 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14844 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 22 October 2020 - 07:05 AM

Tudi taka dimenzija stekla ne bi smela bit res draga. Preveri, mi delamo s firmo Steklarstvo Iso - 041 634 183.

Bauhaus ima mogoče tudi take plošče? Morda Sign&Supply. Če ne dobiš pametne povratne inf., pa lahko povprašam pri naši gradbeni ekipi. :)

Če bi se za pleksi steklo (mislim, da obstaja mat/mlečni) odločila, mislim, da ni take razlike v ceni. Ko boš naročevala, kjerkoli že, poudari, naj ti robove pobrusijo. Saj bi jim moralo biti jasno, samo vseeno. 


  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#274 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 83013 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 20 November 2020 - 09:06 PM

Predlogi za spletne trgovine z umetnimi bozicnimi drevesi po normalnih cenah? Dovolj imava naravnih, sploh lani, ko smo imeli zivo, je bila vsa ofucana ze do NL. Iglic se nama tudi ne da vec nonstop sesat, pomoje se se od lani kaksna najde kje.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#275 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16581 posts
  • Gender:Male

Posted 22 November 2020 - 03:34 PM

https://www.bozicnejelke.com/trgovina

Tule sem jo 2 leti nazaj gledala, ampak sem potem v Sparu kupila. So pa zgledale dobro na slikah v eni veliki FB skupini o opremljanju.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#276 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30921 posts
  • Location:Primorska

Posted 22 November 2020 - 04:55 PM

Na vidaxl jih imajo tudi.
Sem pa tudi jaz lani gledala da so v Sparu imeli kar lepe...
  • 0

#277 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 83013 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 22 November 2020 - 09:02 PM

Hvala! Na IG zdaj oglasujejo ene smreke za ok. 300 €. 😁
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#278 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18057 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 23 November 2020 - 08:51 AM

Bauhaus ima tudi spletno trgovino, jih ravno gledam.


  • 0

#279 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30921 posts
  • Location:Primorska

Posted 26 November 2020 - 06:21 PM

Midve sva jo danes kupili v Sparu, zasnezeno, 1,5 m visoko, za zgoraj :)

Attached Files


  • 0

#280 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22524 posts
  • Gender:Female

Posted 11 December 2020 - 07:43 AM

A ima katera doma tako umetno smreko, ki ima videz pravih iglic? Torej ne tistih tračev, ampak brizgane iglice (mislim, da se tako reče). Me zanima, kako v živo izgledajo.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users