Jump to content


Photo

LUSH izdelki


  • Please log in to reply
323 replies to this topic

#261 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 25 October 2007 - 07:39 PM

Kaj pa za 2x do 3x na teden ? smile.gif Pač ne bi vsak dan s tistim prala.
  • 0

#262 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 25 October 2007 - 07:40 PM

To pa najbrž ja. smile.gif
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#263 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 25 October 2007 - 08:42 PM

Lala, a ti si čisto vsak dan pereš lase ... ni to malo preveč? hmm.gif Drugače pa če si jih pereš res vsak dan, potem NUJNO popolnoma naraven in zelo nežen šampon, jaz bi ti priporočala Lavero. Od LUSH pa ni noben za vsak dan, za občasno uporabo (1x do maksimalno 2x na teden) pa kakšna Godiva, Hybrid ali Trichomania.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#264 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 25 October 2007 - 08:44 PM

OT: Dilema, Lavera so boljši od Logone ne, zaradi alkota ki ga slednji vsebujejo?
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#265 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 25 October 2007 - 08:52 PM

Zakaj si vsak dan perete lase? Ni to potrata vode, produktov, lasnega ph-ja?! Meni se to ne zdi zdravo, niti potrebno ermm.gif
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#266 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 25 October 2007 - 08:53 PM

Sej ni zdravo. V bistvu je kar ornk škodljivo.

Sarah, meni tisti alko ne gre nič v nos, ker se itak spere. Gre bolj za to, da naredi Lavera bolj mehke lase, kar je pomembno predvsem pri suhih laseh. Meni namreč Logona šamponi lase popolnoma zvozljajo.

  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#267

  • Guests

Posted 26 October 2007 - 09:25 AM

Un blondie sampon uporabljava oba s fantom, pa ne izsusuje cist nic. Je fajn, mas pol ful lepe in mehke lase, noter ma kr neki olj, ki negujejo, skratka tisti sls ni tolk grozen tu noter smile.gif
Se mi zdi, da sm ecenla ze ta sampon, sam nisem ziher. Je pa res fajn. Pa po redni uporabi ti fajn mal posvetli lase.
  • 0

#268 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 26 October 2007 - 10:40 AM

QUOTE(DiLeMa @ 25. 10. 2007 - 21:53)  

Sarah, meni tisti alko ne gre nič v nos, ker se itak spere.


Aha. Sem mislila da bi dolgoročno lahko alko kej izsuševal. Pa da bi se mi zato posledično še bolj mastili.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#269 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 26 October 2007 - 06:16 PM

DiLeMa, če grem naslednji dan kam in morem met oprane lase, se zna zgodit, da si jih perem vsak dan. Drugače pa se trudim zdražat po dva ni, med počitnicami tudi 3. Se mi pač hitro mastijo, kaj morem. huh.gif
  • 0

#270 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82889 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 27 October 2007 - 07:09 PM

Mastijo se ti ravno zaradi prepogostega pranja. Jaz sem si jih včasih vsak drugi dan, zdaj je 2X na teden čisto dovolj. smile.gif
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#271 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16242 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 27 October 2007 - 09:00 PM

Lahko da je za to da se ti hitro zmastijo lasje kriva puberteta. Jaz sm imela v O.Š. obdobje ko sm si lase prala vsak drugi dan kr so se mi fuul mastili. Zadj pa ne več in je 2x na teden dovolj.
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#272 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 27 October 2007 - 09:53 PM

Ja, meni se to dogaja prbl. 2-3 leta - prej se mi ni nikoli. Je pa res, da imam skoraj vsak dan treninge in se potim ful.
  • 0

#273 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 13 November 2007 - 10:55 PM

Ooh la la - milo
natrijev lauril sulfat, propilen glikol, natrijev stearat, svež sok črnega grozdja, sivkino olje, sivka, rožmarinovo olje, poparek ognjičevih cvetov, poparek timijana
IPB Image

Milky bar - milo
voda, natrij palmove sredice, sojino mleko, pomarančno olje, pačulijevo olje, sintetični mošus, glicerin, parfum, natrijev stearat
IPB Image
  • 0

#274 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 14 November 2007 - 07:04 AM

Prvo milo je zelo agresivno in izsušujoče. Drugo milo je pa bolj hranilno, bolj nežno.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#275 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 14 November 2007 - 07:56 PM

ULTRALIGHT
Izjemno ultra lahka dnevna krema, ki vsebuje sončne faktorje, dobesedno zdrsne v notranjost kože, za seboj pa pušča neverjetno udoben občutek. Na obrazu ustvari zaščito brez težkega mašilnega občutka, tako da je odlična za vse tipe kože, še posebej za najbolj občutljivo. Kožo ščiti pred škodljivim učinki svetlobe, tako da absorbira sončne žarke (UVA in UVB) ter ustavi rjavenje kože, pri tem pa istočasno spodbuja kožo k samoobnavljanju. Enormna količina 100% naravnih sestavin pa prispeva k bogatemu vlaženju in pomirjanju kože.

Sestavine:
poparek rjavih morskih alg, mandljevo olje, izvleček šentjanževke, Octyl Methoxycinnamate, poparek šentjanževke, olivno olje, gel aloje, glicerin, izvleček virginskega nepozebnika, kakavovo maslo, stearinska kislina, Butyl Methoxydibenzoylmethane, kokosovo maslo, jojobino olje, trietanolamin, cetearilni alkohol, svetlinovo olje, nazobčana haluga, izvleček aloje, absolut vrtnega ognjiča, sandalovo olje, sivkino olje, mirina smola, parfum, metilparaben in propilparaben

Bi bila primerna za mojo mastno/mešano/nečisto kožo ? Uporabljala bi jo zjutraj, zvečer pa Skinoren. Bi šlo ? huh.gif

Attached Files


  • 0

#276 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 14 November 2007 - 08:00 PM

QUOTE(laLa° @ 14. 11. 2007 - 19:56)  
Bi bila primerna za mojo mastno/mešano/nečisto kožo ?

Jaz ti iz izkušenj lahko povem, da NE.
Krema je kljub imenu precej mastna.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#277 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 14 November 2007 - 08:19 PM

Hvala smile.gif

A mogoče poznaš katero, ki pa bi bila primerna ? Nujno iščem eno, imela sem že Garner TF pa mi je bil ful čudn občutek na koži. huh.gif
  • 0

#278 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 14 November 2007 - 08:26 PM

Tf? Saj ta nima zaščite, ali ti to ni pomembno?
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#279 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 14 November 2007 - 08:34 PM

Ja, zaščita tudi pomembna. Prvo mi je, da mi kožo navlaži (ampak ne preveč), da mi ne maši por in da nimam na koži tistega lepljivega filma, kot pri TF.
  • 0

#280 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 14 November 2007 - 08:59 PM

Ok, če ti zaščita ni pomembna probaj mogoče s kakšno Clinique (DDMG, pa jaz sem včeraj dala eno ocenit ki je tudi ful fajn baje, ampak ima malo salicilne).

Če pa rabiš zaščito pa ..ne vem. Ful ok je ena od Paule, z zaščito + antioksidanti. Drugače pa zaščito si lahko s pudrom priskrbiš, ker je težko najt kako tako dobro kremo. ermm.gif
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users