Jump to content


Photo

Steklenice za vodo


  • Please log in to reply
361 replies to this topic

#261 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30864 posts
  • Location:Primorska

Posted 11 March 2013 - 08:52 AM

Meni je Equa splesnela, ker je očitno pred shranitvijo nisem dobro posušila.

Sem pa vidla v Merkatorjevi reklami, da naj bi jih imeli v akciji po 6 €, tako da grem danes  pogledat za novo.


  • 0

#262 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17027 posts
  • Gender:Female

Posted 11 April 2013 - 07:33 PM

Je katera že slišala za Vapur?

 

vapur_bottle-dd-def.jpg

 

The Anti-Bottle: A Foldable Water Bottle?

The Vapur® Anti-Bottle® is a BPA free, foldable, reusable water bottle designed for convenient, on-the-go use anywhere. Unlike traditional rigid bottles, the Anti-Bottle is flexible. It stands upright when full and can be rolled, folded or flattened when empty – easily fitting into pockets, purses or packs.

Safe and durable, the Vapur Anti-bottle is made in the United States and is designed to withstand everyday use and regular cleaning. The included carabineer allows you to clip the Anti-Bottle to virtually anything. Plus, the writable area on the back is perfect for personalization.

The FDA-approved inner layer is odour, taste and stain resistant. To clean, simply place the Anti-Bottle on the top rack of the dishwasher and air dry as needed. It can also be easily washed by hand with soap and water.

 

 

Jaz sem si naročila 2, bom videla. Pomoje je ful praktično, da jo lahko zviješ, ko je prazna.


  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#263 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82917 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 11 April 2013 - 07:34 PM

Ja, ampak se mi zdi nerodno za pit, ko ni čisto polna.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#264 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 11 April 2013 - 07:39 PM

Jaz imam takšno, ampak druge firme (promocijsko darilo), pa je ne uporabljam. Premalo gre notri za moje potrebe, pa na sploh se mi ne zdi preveč praktična - težko se jo drži, težko se jo spere, očisti, itd..


  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#265 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5739 posts
  • Gender:Female

Posted 20 May 2013 - 06:49 AM

ker se je moja ladinka po treh letih zlomila (bližnje srečanje s tlemi, ker sem jo pozabila na morju, šmrc, zelo sem žalostna), sem si kupila bobble. ok, tole je pa res shit. mogoče se je moram navadit, ampak jaz ne znam pit iz tega. vedno se polijem, sedaj pa ne vem ali kje pušča ali kaj.

 

znorela bom zaradi te steklenice. ko pijem in jo stisnem (upam, da je to prav), se politem (nekje pri ustniku spusti) in sedaj sedim v pisarni in upam, da se mi bodo hlače posušile do prvega sestanka, ker izgleda kot, da bi lulala.


Edited by -supergirl-, 20 May 2013 - 09:09 AM.

  • 0

#266 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22488 posts
  • Gender:Female

Posted 20 May 2013 - 12:06 PM

Jaz sem si nekaj tednov nazaj kupila Equo. Na živce mi je začelo it, da je treba za Booble praviloma na 3 mesece kupovat nov filter, kar so sami dodatni stroški, najbrž pa tudi kvaliteta vode ni nekaj bistveno drugačna, če ima flaška ta filter.


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#267 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 20 May 2013 - 01:23 PM

Predlagam, da kot filter, v navadno flaško (ne Bobble) položite en košček Šungita. Voda je super okusa in očiščena na naraven način. ;)

Prodajajo jih v Om Šivi


  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#268 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82917 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 20 May 2013 - 02:10 PM

ker se je moja ladinka po treh letih zlomila (bližnje srečanje s tlemi, ker sem jo pozabila na morju, šmrc, zelo sem žalostna), sem si kupila bobble. ok, tole je pa res shit. mogoče se je moram navadit, ampak jaz ne znam pit iz tega. vedno se polijem, sedaj pa ne vem ali kje pušča ali kaj.

 

znorela bom zaradi te steklenice. ko pijem in jo stisnem (upam, da je to prav), se politem (nekje pri ustniku spusti) in sedaj sedim v pisarni in upam, da se mi bodo hlače posušile do prvega sestanka, ker izgleda kot, da bi lulala.

 

Meni nikoli ne pušča. Če se kdaj polijem, je to zaradi moje nerodnosti. :)


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#269 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22488 posts
  • Gender:Female

Posted 20 May 2013 - 03:45 PM

Predlagam, da kot filter, v navadno flaško (ne Bobble) položite en košček Šungita. Voda je super okusa in očiščena na naraven način. ;)

Prodajajo jih v Om Šivi

 

Koliko pa to stane? Tale Om šiva je samo spletna trgovina, ali se da to tudi kje drugje kupiti?


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#270 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 20 May 2013 - 04:01 PM

 

Koliko pa to stane? Tale Om šiva je samo spletna trgovina, ali se da to tudi kje drugje kupiti?

 

V BTCju je fizična trgovina. Stane pa 1 kos (cca. 4-5 cm velik) 4 eur.

Pa tudi tu in tu jih prodajajo.


  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#271 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22488 posts
  • Gender:Female

Posted 20 May 2013 - 04:42 PM

Ok, ni nekaj drag. A to je za stalno uporabo, ali se kaj iztroši in ga moraš po nekaj časa zamenjat?


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#272 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 20 May 2013 - 05:04 PM

Nič se ne iztroši, imaš ga za vedno. ;)


  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#273 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22488 posts
  • Gender:Female

Posted 20 May 2013 - 05:07 PM

Aja, pol pa super. :) Mogoče se ga celo dobi tudi v kakšnih drugih bio trgovinah, hm. Sicer pa bom morala počakat, da bom šla kaj v BTC. Pa to res dokazano deluje, ali je spet kak larifari? Na hitro sem prebrala opis tam, sicer pa prvič slišim za to zadevo.


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#274 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 20 May 2013 - 08:22 PM

Še nedolgo nazaj se jih pri nas sploh ni dobilo, zato dvomim, da bi jih imeli v bio trgovinah. Deluje pa 100%. Ga imam kar v svoji Contigo flaški in samo dolivam vodo. Okus je res čisto drug, kot da bi pil vodo iz izvira, ne iz pipe. Okusna voda je v glavnem. :)

Drugače pa: klik in klik


  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#275 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 22 May 2013 - 10:44 AM

Meni Aladdinka še vedno odlično služi, ne prenašam le vode, perem v pralnem stroju ... ne vem, kaj takšno kompliciranje okoli tega. ˇ-ˇ


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#276 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 22 May 2013 - 10:54 AM

Očitno imaš srečo. ;)


  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#277 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 22 May 2013 - 11:10 AM

Jaz je pač nisem prala v pralnem stroju, ker ga pač nimam, kaj naj zdaj? :D

 

Pa mi je kmalu začela smrdeti. :) Očtino imaš res srečo, super. :)


  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#278 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 22 May 2013 - 11:58 AM

V pomivalnem stroju, pardon. :D


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#279 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 22 May 2013 - 12:04 PM

OMG, saj sploh nisem opazila, joj. :D Isto sem ponovila za tabo. 


  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#280 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5739 posts
  • Gender:Female

Posted 22 May 2013 - 01:39 PM

meni je tudi aladinka odlično služila 3 leta, brez smradu. prala sem jo v pralnem stroju in tudi kaj druh+gega kot vodo sem nalivala notri (večinoma pa vseeno vodo). sedaj je ni več (šmrc, šmrc), ker se je razbila.


  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users