Jump to content


Photo

Kateri proizvodi so naj, naj in vas niso razočarali??


  • Please log in to reply
327 replies to this topic

#261 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 28 August 2006 - 06:41 PM

[quote=Špela]OT: nivea ima meni prekrasne nove pakunge za izdelke za nego in oblikovanje las.

Meni tudi ... in nova maska za intenzivno obnovo s proteini je sestavinsko presenetljivo kvalitetna ... nekako sumim, da bo v kratkem moja. biggrin.gif biggrin.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#262 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29020 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 28 August 2006 - 07:57 PM

l'occitanova krema za telo z vonjem vanilije:
IPB Image

krasna, kompaktna krema za telo, rumenkaste barve s črnimi pikicami (domnevno zmletimi stroki vanilije), ki se je porabi malo (pri mazanju izpustim noge, ker škrtarim, saj imam na voljo le potovalno različico, 50 ml) in prekrasno, močno in toplo diši po vaniliji, vonj je dolgo obstojen in nič moteč. ne boli me niti alcohol denat. na drugem mestu v seznamu sestavin, ker jo uporabljam zgolj za telo. skratka, meni je super razvajalna popestritev nege telesa. cena s 30% popustom za potovalno količino je malo čez 1700 sit (za polno ceno je niti ne bi kupila). mislim, da se 250 ml pakunge ne dobi več, gre/je šla ven iz prodaje, verjetno je zato tudi potovalna različica na razprodaji. potovalna različica je v lični, sicer plastični embalaži (lonček), 250 pa je (bila) v meni všečnem steklenem lončku s pokrovčkom na navoj.


IPB Image
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#263 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 05 October 2006 - 01:53 PM

Artistry E. Funkhouser maskara

IPB Image

Jst jo mam v vijolčni barvi in je super. Z glavničkom, ki je dodan lahko preprečiš tud učinek zlepljenih trepalnic. Lepo jih uviha, poudari in loči. Tud barva je neverjetna, men jo vsak pohvali. Res taka lepa vijolčna. Uglavnem, jst sm full zadovoljna, pohvale thumbup.gif
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#264 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82916 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 05 October 2006 - 05:45 PM

Princeska, koliko pa stane? hmm.gif

Pa embalaža mi je fascinantna, taka medicinska. cool.gif
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#265 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 05 October 2006 - 06:26 PM

Scheller: tale moder losjon za telo. Zelo naraven in naravnost odličen. Je pa res, da ni pretirano hranilen.
IPB Image
Scheller: ginseng in beli čaj krema za okoli oči
IPB Image


Zadnje čase se navdušujem nad čim bolj naravnimi izdelki za nego telesa. Verjamem, da bom sčasoma popolnoma prešla na naravne kreme.

  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#266 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 07 October 2006 - 07:55 PM

QUOTE(Jinadaze @ 5. 10. 2006 - 18:45) View Post

Princeska, koliko pa stane? hmm.gif

Pa embalaža mi je fascinantna, taka medicinska. cool.gif



Dala sm 4600sit. Ampak je vredna. Ja embalaža je drugač zlo prefinjena v živo.
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#267 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 08 October 2006 - 12:39 AM


A sem že omenila te senčke? laugh.gif
Lahko trdim, da je to najboljši izdelek za ličenje, kar sem ga kdajkoli kupila, majkemi.
Če sem to že povedala, še moram podnujno enkrat. IPB Image


Shimmer Cubes Sparkle

IPB Image
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#268 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17021 posts
  • Gender:Female

Posted 08 October 2006 - 08:38 AM

Joj, kok me zvija ob teh prelepih odtenkih... cry.gif Ne morem se jih nagledati...
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#269 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 08 October 2006 - 09:18 AM

Ja, odtenki so zares fenomenalni ... vsi štirje, zelo posrečena kombinacija.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#270 BusyBee

BusyBee

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1401 posts
  • Location:Malo tu, malo tam ...

Posted 09 October 2006 - 10:06 AM

QUOTE(Jenna @ 8. 10. 2006 - 1:39) View Post

A sem že omenila te senčke? laugh.gif
Lahko trdim, da je to najboljši izdelek za ličenje, kar sem ga kdajkoli kupila, majkemi.
Če sem to že povedala, še moram podnujno enkrat. IPB Image
Shimmer Cubes Sparkle

IPB Image



Kje pa se dajo te senčke kupit, ko so taaak lepe... wub.gif
  • 0
Strength is the capacity to break a chocolate bar into four pieces with your bare hands -- and then eat just one of the pieces. (Judith Viorst)

#271 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 09 October 2006 - 12:54 PM


Senčke so od The Body Shop, ki se žal v Sloveniji ne dobi. Se pa dobi v Avstriji (Celovec, Graz) in Italiji. Tole je nam najbližje.


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#272 BusyBee

BusyBee

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1401 posts
  • Location:Malo tu, malo tam ...

Posted 09 October 2006 - 03:41 PM

Aha, hvala. Kje v Avstriji pa? Bipa, Douglas, Müller???

sad.gif
  • 0
Strength is the capacity to break a chocolate bar into four pieces with your bare hands -- and then eat just one of the pieces. (Judith Viorst)

#273 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 09 October 2006 - 03:43 PM

Prav v trgovini The Body Shop.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#274 BusyBee

BusyBee

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1401 posts
  • Location:Malo tu, malo tam ...

Posted 09 October 2006 - 03:46 PM

Aja. Jaz donda biggrin.gif Danke.
  • 0
Strength is the capacity to break a chocolate bar into four pieces with your bare hands -- and then eat just one of the pieces. (Judith Viorst)

#275 ninaa

ninaa

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 433 posts
  • Location:Obala

Posted 14 October 2006 - 09:25 PM

Emmmm....
-od garniera tonik(zeleni) the best!
-Scheller mineralni gel
-pa Fitoval šampon za krepitev las in lasnih korenin... res zlo mehke pa lepe laske nardi sigurn ga bom še kupila...čist drugače lase mam po njem
  • 0

#276 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 14 October 2006 - 09:57 PM

Jenno bi blo treba z zakonom prepovedat, ko nas tuki rajca s senčkami! tongue1.gif


Jaz ne morem več brez mask in regeneratorjev firme Keune , preprosto nekaj najboljšega kar sem kdaj imela, roko dam v ogenj zanje.
Pa Revlonovi glosi Super Lustrous so fenomenalni.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#277 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19776 posts

Posted 15 October 2006 - 08:03 AM

crna, a mi napišš ime te maske od keune, k bi si jo prov rada omislna enkrat kmal smile.gif

drgač so mi pa ful vredu izdelki zelen tonik, revlon glos je tud ful dobr ja, potem dikla odstranjevalec z balzamom, alverde jojoba, ker je za vse možne dele loh uporabna, skinoren laugh.gif, palmolive geli za tušeranje, mleko oranžen za telo od garniera ..
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#278 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 15 October 2006 - 08:05 PM

Reconstructor, v mali sivi posodici, z rumenim pokrovčkom, jo pa kar nimajo nikjer več zadnje čase, tak da imam doma regenerator, ki je malo bolj tekoč (in odišavljen), ampak tudi zelo dober.

Pohvalit moram tudi maske Ultimate, ker so res super. Verjetno bom prešaltala nanje, ko mi zmanjka Keuneja, so le cenejše pa vseeno ful kvalitetne.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#279 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82916 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 16 October 2006 - 01:59 PM

QUOTE(crna @ 15. 10. 2006 - 21:05) View Post

Reconstructor, v mali sivi posodici, z rumenim pokrovčkom, jo pa kar nimajo nikjer več zadnje čase, tak da imam doma regenerator, ki je malo bolj tekoč (in odišavljen), ampak tudi zelo dober.

Pohvalit moram tudi maske Ultimate, ker so res super. Verjetno bom prešaltala nanje, ko mi zmanjka Keuneja, so le cenejše pa vseeno ful kvalitetne.


Firma? hmm.gif Saj verjetno sem spregledala, se pardoniram. oops.gif
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#280 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 16 October 2006 - 02:00 PM

Mislim, da je to neka Milerjeva firma, ker gor samo na veliko in podčrtano piše Ultimate, pod črto pa Of Switzerland. Beats me... huh.gif
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.






0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users