Jump to content


Photo

izkušnje s frizerji, frizurami in frizerskimi saloni


  • Please log in to reply
356 replies to this topic

#261 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 16 August 2011 - 09:39 AM

...ogabno...

Ma ja, sej vem vse to. Samo sem si jih vedno želela, ha ha. Sploh ne toliko zaradi dolžine, ampak volumna. Bom še malo premislila. Vse skupaj bi me prišlo okrog 150€ kar je precej manj kot sem pričakovala.

Meni niso slabi:

http://www.facebook....100000372339155
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#262 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 16 August 2011 - 09:42 AM


Ko vidim kake nohte ima frizerka me mine da bi šla k njej. biggrin.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#263 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 16 August 2011 - 09:43 AM

Eh.. laugh.gif
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#264 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 16 August 2011 - 09:44 AM


No saj odločitev je na koncu itak tvoja, ampak jaz si raje nakupim za 150eur kvalitetnih proizvodov za nego las in imam naravne. biggrin.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#265 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 16 August 2011 - 09:45 AM

Ja ok.. samo ti imaš lepe lase, nimamo vsi takih. cry.gif wink.gif
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#266 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 16 August 2011 - 09:46 AM


Saj pravim, redno striženje in potrpljenje. smile.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#267 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 16 August 2011 - 09:47 AM

Nima to veze če imaš ful tanke lase.
Ok nima veze tongue.gif
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#268 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 16 August 2011 - 09:56 AM


No saj razumem ja, ampak raje tanke in svoje, kot pa umetne. sad.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#269 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18222 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 16 August 2011 - 11:01 PM

Punca na 16. slikci je moja (bivša) sodelavka, ha. tongue.gif Btw, u živo se ji ful vidi, da ma podalške, pa le-ti izgledajo precej skurjeno.

Mam pa kolegico, ki je postrižena na daljši paž in ima podaljške samo za zgostitev, tudi podaljške ma postrižene na paž pač, tako dolge kot svoje naravne. In pri njej mi je vse skupaj ful všeč in res se ne opazi, da bi mela podaljške. Tko da če o čem takem razmišljaš, potem podpiram, ker je res lepo. Edino pri čopu oz. spetih laseh je vseeno treba malo pazit, ampak če si tak kot jaz in NIKOLI ne nosiš spetih las, pol itak ni panike.

Moram pa ob tem samo dodat, da mi je bilo FUL zabavno brat prepir med to Tino in še eno drugo punco, Mašo, ki tudi podaljšuje lase. Jaz že skoraj iz principa ne bi šla k nobeni od njiju, čeprav sta mogoče res najboljši, ampak obnašali sta se kot dve razvajeni 10 letni smrkljici. No pa saj se da na profilu od obeh še vidt vse skupaj, meni je bilo za crknit. biggrin.gif
  • 0

After all this time?

Always.


#270 Sinnaia

Sinnaia

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18898 posts
  • Gender:Female
  • Location:Vrhnika.

Posted 17 August 2011 - 06:19 AM

QUOTE(Kinky @ 16. 8. 2011 - 10:27) View Post

Po moje ti odsvetujeta, ker . . .
so pač podaljški . . . grdi. biggrin.gif


Ja. tongue.gif
  • 0

#271 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 17 August 2011 - 07:27 AM

Moja najljubša:

KLIK cool.gif twisted.gif twisted.gif


Drugače se pa strinjam z Nincho, če gre za zgostitev, dokaj v redu izpade, mi je pa grdo, če imajo podaljške en meter dolge. Fuj.
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#272 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 17 August 2011 - 07:29 AM

Ja ja, jaz bi si dala za zgostitev. Mi je pa razložila da ponavadi raje daje malenkost daljše podaljške od tvojih naravnih ker ji jih je potem ful lažje cukat ven, da točno ve katero so podaljšlki in je manj uničevanja las.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#273 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 17 August 2011 - 07:29 AM

Aha, da daljše in ti jih potem postriže, ali kako, če prav razumem?
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#274 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 17 August 2011 - 07:31 AM

Ne vem.. ampak sklepam da ne. Glede na to da mi je rekla da jih je potem lažje dajat ven, ker točno se vidi katero so podaljški in katero tvoji. smile.gif
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#275 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 17 August 2011 - 07:32 AM

Aha. smile.gif No, kakorkoli, upam, da boš zadovoljna prišla iz salona. wink.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#276 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 17 August 2011 - 07:34 AM

Saj moram še malo premislit, pa zdaj kot zdaj sem itak brez keša, moram prvo službo najt, LOL. Sem si pa vedno želela to poskusit, edino malo se bojim da uniči lase potem. Ona je zatrdila da ob pravilni negi ne.. ampak I guess ne gre 100% verjeti temu, ane.

A ima katera ime od te Maše, njene konkurence, da še tam malo pogledam?
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#277 Sinnaia

Sinnaia

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18898 posts
  • Gender:Female
  • Location:Vrhnika.

Posted 17 August 2011 - 07:55 AM

Ena moja sošolka v SŠ je imela podaljške, in so bili grozljivi. Pa mene že sama misel, da bi si neke tujke tlačila v glavo odbija.
  • 0

#278 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 17 August 2011 - 08:23 AM

QUOTE(Nincha @ 17. 8. 2011 - 0:01) View Post


Moram pa ob tem samo dodat, da mi je bilo FUL zabavno brat prepir med to Tino in še eno drugo punco, Mašo, ki tudi podaljšuje lase. Jaz že skoraj iz principa ne bi šla k nobeni od njiju, čeprav sta mogoče res najboljši, ampak obnašali sta se kot dve razvajeni 10 letni smrkljici. No pa saj se da na profilu od obeh še vidt vse skupaj, meni je bilo za crknit. biggrin.gif



Jaz sem umirala od smeha... resno. Otročje!
Sarah, počekiraj Podaljševanje las-podaljški. Tam je una Maša.

Drugače pa tko bom rekla... sem pred časom izredno želela podaljške, zdej me je pa 100% minilo, ker vidim pri kolegici, kok ima dela z vsem tem pa potem, ko ven padajo,... Ne hvala. Bi pa itak moj fant znorel, da bi si jih dala, ker mu je to najbolj grdo na svetu, on prov pri vsaki opazi to in komentira. Je rekel, da za nič na svetu ne prenese, da bi šel čez moje lase z roko in prijemal čopke smile.gif

Jaz sem mela nooooro, norooo dolge in goste lase. Tekom let barvanja so se mi razredčili in stanjšali. Zdej moram strižt SKOOOZ in ne pridem na normalno dolžino. Je pa res, da nimam več nikoli razcepljenih konic. Bom pa kupila ful produktov od Joico, ki mi je zakon in znova delala na zdravju las.
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#279 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 17 August 2011 - 09:17 AM

QUOTE(Princeska @ 17. 8. 2011 - 9:23) View Post

Je rekel, da za nič na svetu ne prenese, da bi šel čez moje lase z roko in prijemal čopke smile.gif




Se strinjam!!! Iz enakega razloga ne bi marala, če bi si fant dajal na lase gel, ker sploh ne bi mogla z roko čez njegove lase.

  • 0
Viens, reste ici!

#280 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18222 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 17 August 2011 - 09:26 AM

QUOTE(Princeska @ 17. 8. 2011 - 9:23) View Post

Bom pa kupila ful produktov od Joico, ki mi je zakon in znova delala na zdravju las.


That's my girl!!! sleep.gif

Odpišem na ZS :*


Btw, Kinky, ta link ki si ga ti dala do slike - to je ta Maša, ki isto dela podaljške. Sicer se nisem o tem nikoli kaj ful zanimala, ampak če bi si jih jaz šla delat bi šla pomoje k njej, nevm zakaj, filing pač. biggrin.gif

http://www.facebook....0...6234&ref=ts

  • 0

After all this time?

Always.





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users