Jump to content


Photo

Avene Clenance K


  • Please log in to reply
324 replies to this topic

#261 morettina

morettina

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3056 posts
  • Gender:Female
  • Location:ljubljana

Posted 06 February 2008 - 11:22 PM

ja in pol se včasih še mal zalimaš na poušter ermm.gif saj pri meni je tako:wink:
  • 0

#262 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12105 posts
  • Gender:Female

Posted 07 February 2008 - 12:06 AM

Pri meni pa sploh ne huh.gif Verjetno zato, kr se namažem ful na tanko.
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#263 morettina

morettina

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3056 posts
  • Gender:Female
  • Location:ljubljana

Posted 07 February 2008 - 08:08 AM

mogoče imaš prav, ker jaz ponavadi mogoče res pretiravam z nanosom.
  • 0

#264 tyasa

tyasa

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1851 posts
  • Location:French Polynesia

Posted 07 February 2008 - 05:14 PM

meni se tudi zgodi da se preveč na debelo namažem in se nalepim na poušter oops.gif sicer sem pa zelo zadovoljna z njim, imam tudi nekaj brazgotinic od mozoljev pa jih namažem z C K in so se občutno zmanjšale smile.gif
  • 0
We must let go to live on.

#265 fire-fly

fire-fly

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 583 posts

Posted 07 February 2008 - 06:28 PM

Meni pa je CK predvsem všeč, ker mi res ni več nobenih flekcev videt. Kar se pa mozolov tiče pa ni učinka...
Se pa mažem vsak drug večer.
  • 0
Why so serious?

#266 tyasa

tyasa

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1851 posts
  • Location:French Polynesia

Posted 07 February 2008 - 07:59 PM

Mogoče bi se pa morala po mozoljih mazati vsak večer da bi bilo kaj učinka, ker jaz se tudi vsak večer če se mi naredi kašen in mi potem kar hitro zgine.
  • 0
We must let go to live on.

#267 Regratova Lučka

Regratova Lučka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1314 posts
  • Gender:Female
  • Location:v objemu dolenjskih gričkov

Posted 07 February 2008 - 08:06 PM

Meni se tudi zdi, da mi Avene C K ne pomaga. Mi pa lepo diši. tako sterilno. Pa vedno si preveč naflockam na mozolj.
  • 0
Vem, da živim v svojem svetu. Vendar je ok, tam me poznajo.

#268 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 08 February 2008 - 01:45 AM

Pomoje preveč tud lahko povzroči, da ni želenega učinka, še posebi če se začne svalkat. Se pa jst vedno zalepim na poušte. laugh.gif
  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha


#269 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82810 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 08 February 2008 - 12:24 PM

Ja, enako. biggrin.gif Jaz mam včasih svaljke pri nosu, bom probala še manj namazat. ermm.gif
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#270 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12105 posts
  • Gender:Female

Posted 09 February 2008 - 12:32 AM

Jst se namažem po problematičnih predelih po potrebi, včasih vsak večer, včasih pa ne, in to zelo na tanko in se mi zdi, da mi ful pomaga. In se ne svaljkam in lepim in nimam nobenih podobnih problemov, pa še krema več traja smile.gif Je pa res, da je ful tekoča in se včasih kr ulije iz tube in pol je treba pač porabit.
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#271 fire-fly

fire-fly

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 583 posts

Posted 09 February 2008 - 07:25 PM

Hm, bom poskusla namazat na mozolje vsak večer da vidim če bo kej bl pomagalo biggrin.gif
  • 0
Why so serious?

#272 Brokoli

Brokoli

    Gaga's favorite monster

  • Člani
  • PipPipPipPip
  • 4674 posts
  • Location:from Russia with love

Posted 09 February 2008 - 11:28 PM

QUOTE(TASH @ 8. 2. 2008 - 1:45) View Post

Pomoje preveč tud lahko povzroči, da ni želenega učinka, še posebi če se začne svalkat. Se pa jst vedno zalepim na poušte. laugh.gif

I know what you're talking about. Lih dons ponoč sm se tok zalepla laugh.gif .
  • 0
I wanna just dance, but he took me home instead, uh oh!There was a monster in my bed.

#273 kiki.

kiki.

    sramežljivec

  • Člani
  • 1 posts

Posted 20 July 2008 - 10:46 AM

HElou.

Ej mene res zanima k mam sončne pege. pa praujo d glikoolna kislina pomaga d zbledijo. in me zanima kje nei jo dobim. prosm za odgovor.

Lp

Hej hej.

Js mam pa eno uprašanje. praujo d glikolna kislina pomaga d sončne pege zbledijo. sam js res neve kje nej jo kupm. tko da upam d mi pomagate.

Lp
  • 0

#274 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 20 July 2008 - 12:56 PM

Po kislinskih kremah slovi Avon.
Avene ima še kakšno tako kremo, ampak v kombinaciji s salicilno kislino proti mozoljem.
Drugih se pa res ne spomnim iz glave.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#275 LiL`curLy_girL

LiL`curLy_girL

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 274 posts

Posted 19 August 2008 - 12:51 PM

Kok pohval za to kremo...uh...zdj nimam nobenih dvomov vec glede njenega delovanja...jutr si jo grem kupit thumbup.gif

zanima me pa naslednje...kaksna je razlika med avene clenance k in pa avene diacnel? a mors sam eno uporabljat pri necisti kozi,al lahka obe...al kk...( sm se zelena glede teh krem oops.gif laugh.gif )

  • 0

#276 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 19 August 2008 - 03:39 PM

Diacnel je prav za akne, prvi učinki naj bi se kazali šele po 3 mesecih. No, men se niso. laugh.gif
  • 0

#277 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16546 posts
  • Gender:Male

Posted 19 August 2008 - 04:09 PM

No ja.. Resnih aken ti Diacneal ne bo pozdravil. Bo treba kaj močnejšega smile.gif

Razlika je ta, da Diacneal vsebuje glikolno kislino, Cleanance K pa salicilno. Katero boš izbrala je pa odvisno od tega, kakšne težave imaš s kožo in kaj želiš doseči. Če imaš mozolje in ogrce, vzemi Cleanance, ker salicilna kislina topi maščobo, glikolna pa predvsem odstranjuje vrhnjo plast kože (nekakšen piling pač) in razne madeže.
Kreme sicer lahko uporabljaš izmenično, ampak se mi zdi, da si za to še premlada smile.gif Ok, lahko Diacneal enkrat na teden, namesto, da si delaš mehanski piling.
Pa še tole.. Ne pričakuj rezultatov v enem tednu, bosta potrebna kar dva meseca. Pa ne se ustrašit kakšnega izbruha mozoljev na začetku. To samo pomeni, da se koža čisti.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#278 LiL`curLy_girL

LiL`curLy_girL

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 274 posts

Posted 19 August 2008 - 04:24 PM

Aha...tako torej...hvala obema!

Potem si bom pa vzela kar Cleanance...pa bomo videli ce mi bo pomagala. Eh sj jih nebom pricakovala...stojim z nogami cvrsto na tleh...vem da je zdravljenje aken dolgotrajen proces.... ;)

Drgac pa tezav je kr velik hehe...ogrci,mozolji,rdeci flekci...na izvidu pise nekak tkle,nebom vse prav napisala ker je fuuul grdo napisano..."acne milj. ( al pise mej. / al rulj. nwm sploh prebrat kr neke cicke cacke ) Bciei et dirn" neki tk...pa mocni komedoni..


  • 0

#279 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 19 August 2008 - 05:16 PM

Pomoje ne bo čisto držalo tisto zgoraj napisano. Obe kremi vsebujeta glikolno (ki je za odstrnjevanja starih nesnag - rdeči fleki), s to razliko da Cleanance K vsebuje še salicilno ki pa je pomoje v tej kremi ni dovolj za pričakovat kakšne rezultate glede mozoljev, Diacneal pa vsebuje retinoide ki so prav za mozolje. smile.gif
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#280 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 19 August 2008 - 06:09 PM

QUOTE(Podgana @ 19. 8. 2008 - 17:09) View Post

No ja.. Resnih aken ti Diacneal ne bo pozdravil. Bo treba kaj močnejšega smile.gif

Jaz sem imela skupek enih mozoljev, ki so se vneli, samo po licu in bi moralo zadostovat.

  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users