Jump to content


Photo

Predlog za Spletni Forum


  • Please log in to reply
347 replies to this topic

#261 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45504 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 27 December 2006 - 10:02 PM

Kaj bi se dalo onemogočit slike v podpisih? Ali pa vsaj omejit njihovo velikost?
  • 0

#262 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 27 December 2006 - 10:06 PM



Čvek ali Nakladalnica - jaz sem proti. Tukaj bo spet prisotno nabijanje postov. Zaradi tega so se one teme (trenutno počutje, itd.) ukinile.

Se pa strinjam s Kalypso glede podpisov - enkrat se je že reklo, da naj ne bi meli v podpisih žnj nekih utripajočih reči. Potem pa se zaj čedalje več folka pojavlja z nenormalno velikimi in dolgimi podpisi - najbrž še sploh niso napisali daljšega posta od svojega podpisa.


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#263 Piquet

Piquet

    Proud Argish owner

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4435 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana

Posted 27 December 2006 - 10:14 PM

Jenna, sej se da izklopt stetje postov za doloceno temo. To sm predlagu.
  • 0

#264 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 27 December 2006 - 10:15 PM



Aja, sem zaj bolj natančno prebrala. oops.gif
Ja no... tak pa vsaj jaz ne vidim ovire. wink.gif
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#265 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 28 December 2006 - 01:46 AM

Štetje postov je onemogočeno v testnem razdelku. To se da narediti za posamezni razdelek, samo za eno temo ne.
  • 0

#266 Piquet

Piquet

    Proud Argish owner

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4435 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana

Posted 28 December 2006 - 01:08 PM

Torej nebi nubenga motil, ce bi se v Testnem oddelku nardila ena pogovorna tema, kjer bi lahko prosto razgovarjal?

K nek instant messaging, ki ni instant. ;]
  • 0

#267 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 28 December 2006 - 03:00 PM

Feel free smile.gif
  • 0

#268 TiTa

TiTa

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3327 posts

Posted 28 December 2006 - 04:13 PM

lahko še enkrat povem da full pogrešam teme kot so počutje, kaj vam je polepšalo,poslabšalo dan......saj res da imamo vtisi današnjega dne, samo ni isto,ene cele dnevnike pišejo not(pa nič slabega ne mislim, tudi jaz tu pa tam)samo pač pogrešam tisto ko lahko pod konkretno temo napišeš,recimo daš iz sebe...
  • 0

#269 Hsul

Hsul

    Modern Love

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1647 posts
  • Gender:Male
  • Location:Always on the move

Posted 28 December 2006 - 04:15 PM

Saj vse to lahko tudi pod Vtise daš. Pač napiši xy mi je polepšalo dan, xy mi je poslabšalo dan, ipd.
  • 0
Moj cheap-healthy-cooking blog



Evey Hammond: Who are you?
V: Who? Who is but the form following the function of what and what I am is a man in a mask.
Evey Hammond: Well I can see that.
V: Of course you can. I'm not questioning your powers of observation I'm merely remarking upon the paradox of asking a masked man who he is.

#270 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 28 December 2006 - 04:17 PM

TiTa, teh tem ni več zato, ker se je začelo nenormalno nabirat. Praktično je to kar je sedaj eno in isto, a pod drugim imenom. Ne bi rada ponovila zgodbe, ko si dobesedno isto bral vsak dan. Še zmeraj se lahko razpizdiš, če ti kaj ni všeč biggrin.gif , ali pa samo napišeš, da koga pogrešaš. Ne bomo grizli laugh.gif


  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#271 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 01 January 2007 - 02:37 PM

IPB Image

laugh.gif
  • 0

#272 Piquet

Piquet

    Proud Argish owner

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4435 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana

Posted 01 January 2007 - 03:00 PM

Mogoce lahka nardite Prosti Cvek sticky v Testnem razdelku, da ne bo kdo slucajno flushnu razdelka pa pobrisou azdeve.


Ker nekak kr cveti.
  • 0

#273 celia

celia

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1626 posts

Posted 03 January 2007 - 08:11 PM

Jaz tudi pogrešam tiste teme, kaj ti je polepšalo dan, kaj te je šokiralo itd. Dosti lažje je dat odgovor iz sebe na vprašanje: kaj ti je polepšalo dan? kot pa vtisi današnjega dne, ko moraš oblikovat moraš v en smiselen sestavek z repom in glavo vmes pa se vsaj zame izgubi bistvo vtisa.
  • 0

#274 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 03 January 2007 - 08:40 PM

Zlata ribica sindrom? smile.gif

Jaz bi rekel, da če ti v času, ki ga porabiš za smiselno oblikovanje povedi, pozabiš kaj si hotela napisat ... tudi za druge branje tega ne bi bilo hudo zanimivo.
  • 0

#275 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45504 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 03 January 2007 - 08:57 PM

Jaz sem pa prav vesela, da ni več teh tem kaj ti je polepšalo dan, kaj te je šokiralo, kakšno je vaše trenutno počutje itd. Tak so se samo posti nabijali s nekajbesednimi povedmi. Mi je prav zanimivo brat nekatere zgodbice kako je kater forumaš preživel dan.
  • 0

#276 celia

celia

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1626 posts

Posted 03 January 2007 - 09:18 PM

Kaj pa potem tema Kaj trenutno jeste? in Kakšna je vaša današnja frizura? je pa že bolj zanimivo brat, kaj vam je polepšalo dan, kot pa kaj jeste, kajne?
  • 0

#277 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 03 January 2007 - 09:30 PM



kakšna je vaša današnja frizura je meni popolnoma brezvezna tema in prav tako Kako ste danes oblečeni? Lahko zaklenem?
  • 0
Viens, reste ici!

#278 Hsul

Hsul

    Modern Love

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1647 posts
  • Gender:Male
  • Location:Always on the move

Posted 03 January 2007 - 09:40 PM

Pa tudi teme kot Današnja nega obraza/telesa/las so brez smisla. Vsaj po mojem mišljenju.

  • 0
Moj cheap-healthy-cooking blog



Evey Hammond: Who are you?
V: Who? Who is but the form following the function of what and what I am is a man in a mask.
Evey Hammond: Well I can see that.
V: Of course you can. I'm not questioning your powers of observation I'm merely remarking upon the paradox of asking a masked man who he is.

#279 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 03 January 2007 - 09:59 PM

...pol pa dejmo zapret vse...
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#280 Hsul

Hsul

    Modern Love

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1647 posts
  • Gender:Male
  • Location:Always on the move

Posted 03 January 2007 - 10:01 PM

Misliš vse predlagane teme?
  • 0
Moj cheap-healthy-cooking blog



Evey Hammond: Who are you?
V: Who? Who is but the form following the function of what and what I am is a man in a mask.
Evey Hammond: Well I can see that.
V: Of course you can. I'm not questioning your powers of observation I'm merely remarking upon the paradox of asking a masked man who he is.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users