Jump to content


Photo

Živite skupaj s partnerjem?


  • Please log in to reply
303 replies to this topic

#261 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 04 November 2009 - 06:13 PM

Vse je odvisno od vzgoje, in moškega se ne da v kratkem času prevzgojiti, če mu dejansko celo življenje ni bilo NIČ potrebno delati.

Moj fant je res super, on dela vse, razen likanja, ampak meni to ni problem. happy.gif butl.gif Skuha, pomije, posesa - vse. Kadar sva skupaj doma, si razldeliva dolžnosti, če jaz cel dan likam, on skuha, in podobno. Plus to, da ga je mama naučila, da če je ona kuhala, je on ali brat pospravil in pomil posodo, ter skuhal kavo, sploh ni bilo diskusije tukaj, vsak nekaj postori!

Moj brat je pa njemu živo nasprotje, ne vem če si zna sam rit obrisati. rolleyes.gif Razvajen do amena, je pa mama rekla, da je zgrešila pri njegovi vzgoji, se je pač zadnjič malo pohecala, da je kot majhen full razmetaval kocke, pa da je za njim non stop pospravljala. Je rekla, da če bi sedaj ponovila, bi pustila, da je nekaj dni razmetano, potem bi že sam pospravil.

Nek kompromis mora biti, in če sta oba za in razumna človeka - se da vse zmeniti.

Glede tistega: 'kakšno ženo pa ima, niti skuha mu ne', pa samo to: lol1.gif lol1.gif lol1.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#262 luci

luci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3943 posts
  • Gender:Female

Posted 04 November 2009 - 06:14 PM

QUOTE(Fluffy The Stud Eater @ 4. 11. 2009 - 14:06) View Post

Ta ideja je še vedno tako globoko zakoreninjena v družbi, da je grozljivo. Namreč to, da je samoumevno, da ženska opravlja skoraj vsa gospodinjska dela ... ker če jih moški, se to že skoraj smatra kot za žalitev (če pa se pritakne česa, pa se mu že skoraj mora postaviti spomenik). Ampak najbolj žalostno je to, da je takšno razmišljanje tudi pri ženskah. Sem namreč že velikokrat slišala s strani ženske izjavo "baje si mora sam likati ... kakšno žensko to ma ob sebi". WTF?! Dokler bodo ženske same tako mislile, bodo še bolj tako mislili moški oz. družba nasploh! To ločevanje opravil na moške in ženske je že zdavnaj izpeto. Jaz bi si dela razdelila po kriteriju "kateri katero opravilo z manj gneva počne, hehe" ali pa "kdaj ima kateri za kaj čas". Ne pa npr., da se bo moški cel dan po jajcih čohlintal ob kupu posode v pomivalnem koritu in čakal na žensko, da pride od kdovekod, da bo ona pomila/dala v pomivalnega ... ker to pač ni v njegovi domeni, ker ima ptiča. Takisto ne bi čakala na tipa, da mi bo žarnico menjal ... jaz znam narediti skoraj vsa potrebna tehnična dela, ki se smatrajo za kao "moška" ... no, drv in tega mi ni in mi ne bo potrebno sekati, pa tudi to bi naredila. V glavnem, če bi jaz zaživela s kom, zagotovo ne bi udarjala po mizi s tistimi tipičnimi izjavami butastih kao emancipiranih žensk "jaz ne bom njemu stregla spredaj in zadaj, ne bom mu prala in likala, naj si vse sam" ... ampak bi pričakovala od partnerja, da mu je v najinem odnosu samoumevna enakopravnost tudi pri gospodinjskih opravilih, od katerih imava izkupiček oba.



To, se ne bi mogla bolj strinjat. Meni je tako razmišljanje popolnoma mimo in mi gre na živce, da nekatere ženske take oslarije govorijo. Sej pol ni čudno, da se večina tipov nosi in šopiri, kot bi imeli nekaj zlatega tam doli. Če pa jih že njihove mame tako trapasto vzgajajo, pa potem dekleta, žene..
Pri meni doma tega recimo ni bilo nikoli, da sta mela fotr in mtka delo razdeljeno na to, kaj je kao za ženske in kaj za moške spodobno opravilo. Oba sta kuhala, prala, ipd.

Pr nama je pa tudi tako. Ok, no moj se izogiba sesanju in pucanju stanovanja, js pa avtomobilov. Pokombinirava pa tako, da js bajto oz. flet spucam, on pa avate. Naslednja stvar, js sovražim kuhanje, njemu pa to ni tak problem in potem kr on skuha, ali pa skupaj. On pa ne mara pomivanja, pa se js pol tega lotim. Ali pri cunjah, js obešam, zlagam, on pere. Pa se sploh nisva to recimo zmenila, ampak se je kar samo od sebe pokazalo, da bo tako delo hitreje in enostavneje opravljeno.Če js naredim tisto, kar meni ni problem in on tisto kar njemu ni.
Isto mava s sestro pošlihtano to razmerje, kaj kera dela.
  • 0

#263 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 04 November 2009 - 07:05 PM

QUOTE(Fluffy The Stud Eater @ 4. 11. 2009 - 9:12) View Post

Sem napisala, da ne grejo same na kavo (tudi, če jim zelo zapaše), če imajo nekaj cajta medmes za hengati. Tudi jaz se ne oblečem in grem sama na kavo, sem pa že neštetokrat šla (že v srednji šoli), pa še zdaj, ko imam nekaj časa fraj kje. Prav paše, obred imam najrajši sama s sabo.

Jaz sem te pol narobe razumela, my bad. To, da pa greš na kavo, če pač nekoga čakaš in se zavleče, sem pa tudi že jaz naredila in mi ni bilo nič hudega.

Kar pa se tiče gospodinjskih opravil, sem zadela terno, ker moj dela vse. Posesa, pomije in pobriše posodo, ni mu treba narisat kaj je treba naredit, ampak sam vidi in poštima. Jaz ne bi mogla živet z maminim sinčkom, ki ni v življenju držal sesalca v rokah in bi ga morala pol ure nadirat in moledovat, da bi pobrisal prah. To so zame razvajeni brezvezniki, s katerimi ničem imet opravka, ker ne mislim nikomur v partnerskem življenju špilat služkinje in nadomestne matere.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#264 Sinnaia

Sinnaia

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18898 posts
  • Gender:Female
  • Location:Vrhnika.

Posted 04 November 2009 - 07:40 PM

Jaz poznam enega takega, ki PRISEŽEM da ne zna (!) niti metle prijeti v roke, kaj šele kaj drugega- odnesti recimo svoj krožnik po jedi v pomivalno korito je že znanstvena fantastika, kaj šele, da bi ga dal v pomivalca. Pa seveda, če posvinja mizo, je ne bo spucal za sabo, no way.
To je tako neverjetno razvajen tip, da sem doživela celo to, da gleda TV in žveči čigumi, nakar ga hoče vreči stran, in ker se mu ni dal it do koša, ga je raje nalimal na mizo, ki je bila poleg njega v dosegu roke. Ja, ni ga zavil niti v papirček al pa kej, bognedaj. I was like blink.gif .
  • 0

#265 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 04 November 2009 - 07:50 PM




^^ Temu se slabo piše. -) Ali pa tudi ne ... glede na to, da je na svetu ogromno žensk, ki ob misli na to, da bodo tipa stregle kot nekega popolnoma nesposobnega invalida (in se ob tem počutile blazno koristno, namesto, da bi se zamislile nad tem), doživljajo malodane orgazem.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#266 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13825 posts
  • Gender:Female

Posted 04 November 2009 - 08:00 PM

Jaz poznam enega ki si v lokalu, ko je naročil čaj ni znal vzeti iz skodelce filter vrečke in je prosil kolega. Prisežem, sem bila zraven!
Ko so šli njegovi starši na dopust so 3 sinovom naročili v mercatorju narezek, ker ne smejo kuhat da ne bodo hiše sežgali...

se mi pa drugače zdi grdo, če je eden od partnerjev doma, drugi pa v službi pa da mu niti kosila ne narediš, ampak ti on skuha ko prideš domov
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#267 krneki

krneki

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11455 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hot and sunny places

Posted 04 November 2009 - 08:36 PM

QUOTE(Sinnaia @ 4. 11. 2009 - 12:47) View Post



Jaz resnično najbolje funkcioniram sama, pa konec.


Strinjam se drugače v vsaki besedi s Sinnaio in Fluffy.

Moj dec kuhat ne mara preveč. Ampak sem mu že rekla da se bo tud to nauču. More znat, da kdaj jst delam še kej druzga, ne pa samo kuham. Nočem da to postane pravilo. Al pa da jst kdaj kej zbolim in kaj, pol bomo hrenovke jedli al kaj. Sem rekla kuhat al pa peglat, pa je bil takoj navdušen za kuhanje smile.gif

Če sva pri drugih stvareh na go with the flow, bova morala tud pri tem bit. Drugače je pa tko, če jst skuham on pomije posodo in jo pospravi...Puncnje je absolutno 50/50, rad ma sesalc in krpico za prah - jaz kot po naključju ravno to najbolj sovražim, tako da super. Kopalnice in skreta ne bi pustila da mi puca, ker tipi nikol ne spucajo tako fajn kopalnice, pač raje jo jaz. Z obešanjem in pranjem perila nima problemov, likanje pa ne pride v poštev. No, potem pa že zmanjka takih reči ;)
Pospravi pa za sabo vedno.

To govorim čist tko, midva ne živiva skupaj, sam sva kdaj že bla tud kak vikend sama zase pri njem, pa pol vidim kako in kaj. Z njemu se načeloma ni problem prav nič zmenit, sev edno prilagodi.... (za razliko od mene, ki se RES RES težko.)

Drugače pa ja, jst sm kr samotarska no, mislm res mi je ql čas zase...lah bi hodila na faks 4× na teden, pa sem zreducirala na najmanj možno. Jaz rada berem, gledam tv,filme, brskam po internetu, si kuham čajčke, in delam take bl lene reči. No tud aktivna sem.
Ampak ne bi mogla bit prisesek al pa kej, mislm pač bi mi čist sedlo da fant kdaj kam gre in da ni skoz doma,če bi skupi živela. Bi se ga nažrla drugač. Še dobro da obstajajo službe in te reči.
  • 0
"If it's meant to be, it will find a way."

#268 Sinnaia

Sinnaia

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18898 posts
  • Gender:Female
  • Location:Vrhnika.

Posted 04 November 2009 - 09:09 PM

QUOTE(Frčica @ 4. 11. 2009 - 20:00) View Post

Jaz poznam enega ki si v lokalu, ko je naročil čaj ni znal vzeti iz skodelce filter vrečke in je prosil kolega.



Omfg butl.gif
Človek si ne bi mislil, da kaj takega dejansko obstaja.
  • 0

#269 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 05 November 2009 - 10:53 PM

Joj jaz imam pa tak problem z neredom doma. Doma se mi ne da NIČ pospravljat. Saj za sabo v kuhinji pa kopalnici že pospravim, pa občasno "delovni kotiček" (saj ne da moram zdaj nekomu donirat stare zapiske, tega je tako ogromno, da me glava peče). Samo v sobi se pa zatakne. Vsakič ko vzamem ven eno novo majico se vse razturi, itak je taka kilava svetloba v sobi da NIČ ne vidim po omari - drug problem je, da imam 95% oblačil črnih in jih potem iščem s tipanjem, da prepoznam značilen material, ali pa šiv ene majice itd. Kot da sem slepa no.

Potem pa po likanju (mamica mi lika, jaz to odkrito sovražim, pa tudi ne zdi se mi potrebno sploh - razen ko gre za srajice, nosim jih pa precej redko), samo dam na zofo v sobi in lepo čakajo da jih pojejo molji. I suck.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#270 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 05 November 2009 - 11:26 PM



Jaz sem po eni strani obsedena s čistočo in bi najrajši imela vse sterilno, po drugi strani pa se mi tudi strašno ne da pospravljat (sploh oblačila, pa tudi ostalo, sploh v LJ, hoho).

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#271 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26145 posts
  • Gender:Female

Posted 05 November 2009 - 11:51 PM

^^

Same here, same here, same here, vedno znova se cudim tej svoji dvojni morali. laugh.gif


BK, si me nasmejala s svojim postom, vse crno in pol tipa. laugh.gif
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#272 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 06 November 2009 - 12:22 AM



Jaz tudi dostikrat tipam in potem, ko nekaj potegnem (seveda skoraj vedno napačno), potegnem seveda VSE ven in takrat se mi ne da pospravljat (ker se mi mudi kam) in samo porinem nazaj notri. Te je pa vse zmečkano in razmetano!

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#273 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 06 November 2009 - 03:26 AM

^^
ccc packa laugh.gif

sinnaia, jz dostkrat čigumi če gledam kak film al pa berm, zataknm na rob mize, kozarca, zelo velikrat tud na vrhnjo stran dlani,. hahahhaha
sj pol k vstanm čigumi primm pa ga vržm v koš
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#274 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 06 November 2009 - 03:36 AM



;p

Jaz čigumi včasih tudi kam odložim in ga ponavadi tudi pozabim, potem pa ...


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#275 Sinnaia

Sinnaia

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18898 posts
  • Gender:Female
  • Location:Vrhnika.

Posted 06 November 2009 - 05:38 AM

Packe. tongue.gif

Sam on ga pol ni odnesu sploh, dokler se ni nekdo razpenil nanj.
  • 0

#276 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 06 November 2009 - 09:06 AM

BK, kak sem se nasmejala. Si te prav predstavljam laugh.gif

QUOTE(Fluffy The Stud Eater @ 5. 11. 2009 - 23:26) View Post

Jaz sem po eni strani obsedena s čistočo in bi najrajši imela vse sterilno, po drugi strani pa se mi tudi strašno ne da pospravljat (sploh oblačila, pa tudi ostalo, sploh v LJ, hoho).
Pri meni isto, čeprav moram rečt, da sem zadnje 3 mesece nenormalno hiperaktivna in skozi nekaj glancam. V Lj sem nehala s tem, ker noben drug ne puca razen mene in se mi zdi butasto. Zganjam pa zato sedaj toliko večji teror in v ponedeljek planiram higienski sestanek ˇ-ˇ Najhuje mi je, ko pol dobim goste ali pa pride stanodajalec kaj gor pogledat, mi mamo pa kot da bi bomba treščila. Sovražim to!!
Naj omenim, da pri drugih recimo, vem pa biti super čista in veliko postorim, medtem ko se mi doma ne da zmeraj posode oprat za sabo takoj po uporabi. Grozljivo.


QUOTE(Fluffy The Stud Eater @ 6. 11. 2009 - 3:36) View Post

;p

Jaz čigumi včasih tudi kam odložim in ga ponavadi tudi pozabim, potem pa ...
Isto, haha. Limam vsepovsod. To pa zato, ker ga moram met konstantno v ustih in če bi ga zavrgla pri vsakem hranjenju, bi lahko delala samo še za žvečilne in položnice.
Sem drugače plačevala že ceno s svinjarijo v laseh itd butl.gif
Pa fino mi je, ko se "M" jezi ob mojem početju in obrača z očmi IPB Image

  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#277 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 06 November 2009 - 09:34 AM

ful ste vse obesedene s čistočo pri nama pa je glih obratno, je dragi tak jst pa bol ne.
Recimo v kuhni se dela in ja, k se dela kosilo vedno kam kej špricne, pade na tla, mal mokce po tleh pade no in mene to ne mot ane, moj dragi pa zravn stoji s sesalcem pa krpo pa mi briše pod rokami vse kar pade okol, men je to čudn biggrin.gif
Ampak po eni strani je tak, po drugi strani pa če pade hrana na tla, jo kr poje, ne posesa biggrin.gif
Sem pa tut jst ugotovila čisto razliko med tem kako je doma doma in tuki kjer sva s fantom, tle se mi bistveno več da, verjetno tut zarad tega ker je celo stanovanje novo.
  • 0

#278 Sinnaia

Sinnaia

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18898 posts
  • Gender:Female
  • Location:Vrhnika.

Posted 06 November 2009 - 10:07 AM

Mene ne moti, če je razmetano okoli (ima pa pač vse svoje meje ane), me pa moti, če je svinjsko, osvinjano. Tukaj je zame bistvena razlika.
  • 0

#279 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16279 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 06 November 2009 - 01:00 PM

QUOTE(_M_ @ 3. 11. 2009 - 19:30) View Post

No ja, a si prepričana, da vam ne uspe samo zaradi njihovih tipov, da jim kao ne pustijo al kaj? Sicer ne vem, kolk ste stare, ampak slej ali prej pride do tega, da si vsak posameznik postavi lastne prioritete in mogoče jim v nekem momentu pač ni prioriteta, da se dobi s kolegicami, ampak je pač raje s fantom wink.gif ;



QUOTE(sade @ 3. 11. 2009 - 22:21) View Post

[size=1]Jaz se pa ne strinjam s tabo. Saj če je človeku dovolj, da ima samo partnerja, je vse ok. Ampak, da imaš prijatelje in jih potem odjebeš samo zaradi fanta se mi pa zdi prav. Kaj pa bo potem, če greta narazen? Potem pa bodo naenkrat spet dobri za druženje? Je res od človeka ovisno in vsak si postavi svoje prioritete, ampak saj pa ne morem ceel čas in na vse dogodke, koncerte, žurke itd. it vedno s partnerjem. Vsaj jaz tak mislim.


Je sade čisto povzela moje misli. Ena kolegica dve leti ni šla z nami nikamor, kr ji je tip ful gnjavil, skupaj pa smo tudi redko šli kam, kr je bil od tako zelo odljuden človek, pa za moje pojme ima tudi malo psihičnih problemov. Ko sta šla narazn pa je blo vse ok.

Pač meni neglede na to če mam fanta, pa kolko ga mam rada, mi paše njegova bližina, zapaše včasih tisti tapravi babji čvek, pri katerem dedi nimajo kaj iskat zraven. Hodit po trgovinah do onemoglosti ali pa it gledat en babji film v kino, pri katerem bi si dec najbrž hotel žile gledat.
Nekak se držim načela, da fantje se menjajo, pravi prijatelji pa ne (vsaj naj se nebi)!

  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#280 krneki

krneki

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11455 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hot and sunny places

Posted 06 November 2009 - 02:27 PM

jaz sem pa zlo pedantna, pri meni je vse po regelcih.
Enkrat tedensko je večje pospravljanje, to pomeni vse. Pomivanje,sesanje,brisanje prahu,stekla - brez izjeme!
Ostalo se dela na dnevni ravni.
V trgovino se hodi 2× na teden večje nakupe, pa še kej za zraven, obvezno ob torkih in petkih zjutraj.

če ni tako, težko funkcioniram.
V svinjariji ne morem živet.
  • 0
"If it's meant to be, it will find a way."




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users