Jump to content


Photo

Kaj bomo pa danes jedli?


  • Please log in to reply
27909 replies to this topic

#27861 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30080 posts
  • Gender:Female

Posted 10 April 2026 - 06:14 PM

Errol :eat:

Pol litra vode
Skyr z vsemi dodatki in banano
Stoletni kruh s sirom, kumaricami, rdečimi redkvicami in indijskimi oreščki
Prepečenec
Jabolko
Čokoladica
Še nekaj bo treba
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#27862 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 33967 posts
  • Location:Primorska

Posted 13 April 2026 - 02:24 PM

do zdaj:

voda z limono,

grški jogurt s pol banane, cimet, granatno jabolko, malo PZ kosmičev

kava, nekaj keksov 

špinačni njoki v omaki z dimljenim sirom 

kava


  • 0

#27863 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 90088 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 13 April 2026 - 07:22 PM

grški jogurt z jagodami, kava, zeleni čaj

gužvara, regrat in motovilec s krompirjem in paradajzom

sladoled schwarzwald

PZ štručka s kajmakom, črnimi olivami in rdečo papriko


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#27864 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18986 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 13 April 2026 - 09:49 PM

Banana, kava z mlekom
Skyr, beljakovine v prahu, jagode, ovseni, choco rings, pol zlicke mandljevega masla
Cottage cheese 200 g, jabolko
Spageti, bolognese iz puranjega mletega in zelenjave z ribano mocarelo, solata z zelenim fizolom
Se ena kava z mlekom, kos kruha s chia semeni in mortadelo
Polnozrnata strucka s philadelphio, 120 g light mocarele, frisne mini kumarice in cesnjevec
  • 0
Včasih, redkokdaj se fino ti zdi, da si živ, da te nič ne boli, da je najlepši žarek, ki tebe zbudi, ko si ga odgrneš z oči.

#27865 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20542 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 14 April 2026 - 07:07 AM

Včeraj: 

-kava  

-2 mandarini, napitek Z bregov pistacija cca 1 dcl

-2 kosa proteinskega kruha brez kvasa iz Lidla, avokado, trdo kuhano jajce, cottage, češnjev paradižnik, kidney fižol

-arašidi, pol proteinske ploščice

-svinjski zrezki v omaki, pire, solata


  • 0

#27866 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 90088 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 14 April 2026 - 03:02 PM

Cottage cheese 200 g

 

Kako ti ga rata toliko pojest naenkrat. :o


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#27867 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18986 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 14 April 2026 - 03:26 PM

Ja takoj...sej to je samo ena skodelica je 200 g. Obicajno dam se kaksno sadje ne samo to, za malico (aja saj je blo jabolko. Tocno :D )
  • 1
Včasih, redkokdaj se fino ti zdi, da si živ, da te nič ne boli, da je najlepši žarek, ki tebe zbudi, ko si ga odgrneš z oči.

#27868 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 90088 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 14 April 2026 - 03:34 PM

Meni se zdi cela pakunga ful, ampak ga jem samo kot dodatek k slanim jedem (meni je slan). Sam mi je pa zanič, tako kot grški jogurt 0.0. Kar je logično, glede na to, da je okus v maščobi.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#27869 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18986 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 14 April 2026 - 03:46 PM

Jaz bi najbrz lahko delala kar reklamo za cottage, meni je vsec slanosladko, tudi skyr jem vsak dan, bi rekla da ga je v zajtrku polovica, se pravi 250 g.
Pa mocarelo uno v kroglicah tudi kar posebej pojem. Eni jo dajejo v toast ampak meni je fuj, ker razmoci kruh ko se topi.
  • 1
Včasih, redkokdaj se fino ti zdi, da si živ, da te nič ne boli, da je najlepši žarek, ki tebe zbudi, ko si ga odgrneš z oči.

#27870 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 90088 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 14 April 2026 - 03:48 PM

No, meni je tudi light mocarela neužitna, pa skyri brez okusa (dodatkov) tudi. Jem samo isey.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#27871 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 33967 posts
  • Location:Primorska

Posted 14 April 2026 - 03:50 PM

Meni tudi nič od tega ni "dobro". Mi je edino sprejemljiba tista kokosova krema, ki sem jo parkrat že omenila in dala link.
  • 0

#27872 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 90088 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 14 April 2026 - 04:04 PM

Ampak ta nima skoraj nič beljakovin, midve pa visoko beljakovinske stvari komentirava. :) Jogurtov je meni veliko dobrih, tudi med veganskimi (razen sojinih 🤢).


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#27873 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18986 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 14 April 2026 - 04:19 PM

Jaz light mocarelo posolim ali pa dam na njo cilijevo omako....al pa sweet chilli sauce. Game changer :D
Skyra samega ne jem, vedno s sadjem in dodatki pa malo vode dam v njega da je bolj kremast, ne tako trd.
Cottage mi je pa sam po sebi njami.
  • 0
Včasih, redkokdaj se fino ti zdi, da si živ, da te nič ne boli, da je najlepši žarek, ki tebe zbudi, ko si ga odgrneš z oči.

#27874 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 90088 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 14 April 2026 - 04:23 PM

Tell me about it, jaz čilijeve omake (ali olje, pasto, posip) dajem na vse slano. 😂


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#27875 Christianne

Christianne

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7068 posts
  • Gender:Female

Posted 15 April 2026 - 08:56 AM

Jaz vedno raje izberem grški jogurt kot pa skyr, tega res ne morem. Cottage nisem še nikoli jedla. Je pa res težko jesti te stvari brez kakih dodatkov,sem se kar težko navadila. Jogurt seveda pojem brez težav, kokosovo kremo še lažje, haha.
  • 0

#27876 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18509 posts
  • Gender:Male

Posted 15 April 2026 - 10:09 AM

Ja, jaz moram obvezno notri ene pol banane spestat pa malo borovnic, malin. Cottage mi je pa ful cuden, nima nic kisline. Res bolj za na kaksne testenine mogoce kot mocarela.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#27877 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20542 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 15 April 2026 - 10:16 AM

Men je pa cottage ful dober, dajem ga povsod v slane jedi. Pa na kruh, spodaj pa avokado. Njami. 


  • 0

#27878 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 90088 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 15 April 2026 - 04:34 PM

Tako zraven je tudi meni dober, ne pa toliko, da bi ga kar vsak dan povsod dajala. Ni čili. :D


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#27879 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18986 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 05 May 2026 - 01:09 PM

Vceraj:

Kava z mlekom in pol zlicke sladkorja, banana

Skyr 250 g, 25 g cokoladnih beljakovin, ovseni, jagode, mandlji (5)

Cottage cheese 250 g, jabolko, 2 koscka temne cokolade mandelj

Cicerikin curry z zelenjavo, 110 g pecenega piscancjega fileja, riz

Se ena kava z mlekom

En paket light mozzarele, tortilja s tuno 80 g in zelenjavo (paradiznik, kumara, solata) in omakico

Okrog 130 g beljakovin vsega skup.

Razen kosila jem bolj kot ne vsak dan isto/podobno.
  • 0
Včasih, redkokdaj se fino ti zdi, da si živ, da te nič ne boli, da je najlepši žarek, ki tebe zbudi, ko si ga odgrneš z oči.

#27880 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20542 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 05 May 2026 - 01:22 PM

Kolk beljakovin je to na g telesne teže? 2,5? Se mi zdi ful veliko. Rabimo toliko?  

 

Včeraj moj jedilnik: 

Kava, jabolko, Z bregov napitek vanilija

Ovseni kosmiči, chia semena, skyr, whey, borovnice

arašidi, indijski oreščki

2 kosa kruha brez kvasa Lidl, 2 jajci, kuhan pršut, mocarela


  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users