Jump to content


Photo

Najljubše pasme psov


  • Please log in to reply
298 replies to this topic

#241 Lo-Fi

Lo-Fi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4884 posts

Posted 03 February 2010 - 09:50 PM

a si delo in dom listala??? tongue.gif
meni so sicer vse pasme ,vsi psi fajn, ker mam pač rada pse, no maltežana sicer ne bi imela nikoli oops.gif biggrin.gif

no moja naj naj pasma, pa so shi-tzu-ji, ker ga pač mam sama
url=http://www.Slikomat.com/slika/4272893.htm]IPB Image[/url]
  • 0

#242 luci

luci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3943 posts
  • Gender:Female

Posted 03 February 2010 - 10:15 PM

Mi2 bova pa imela nekaj ot tega, 100%

IPB Image
IPB Image
nemški bokser

IPB Image
argentinska doga

IPB Image
IPB Image
bulterier

IPB Image
ameriški pitbulterier

IPB Image
stafordterier

največja vrjetnost je pa ravno bulterier, ki je meni najmanj všeč.

Js lahko prinesem mačka, psa bo pa M. izbral, ker ga bo tud on vzgajal.
  • 0

#243 Errol

Errol

    Sugga daddy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17860 posts
  • Gender:Male
  • Location:Errolov brlog v Banana Republic

Posted 04 February 2010 - 09:07 AM

Jest sem se dobro štekal s frendovo bull terrierko, pol je pa imel arabskega hrta. Ta je bil aristokratski pes, res. Zdaj kani imet foxterrierja, ampak takega z ravno dlako. Sicer so mi pa zdaj bolj všeč jack russel terrierji, višavski terrier pa seveda resasti jazbečar.
  • 0

ESTOY FLOR DE ATORRANTE

UN CONTURSI MALEANTE


#244 Lo-Fi

Lo-Fi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4884 posts

Posted 04 February 2010 - 09:12 AM

fant ima mešanco med pitbullom in nevemo čim.Full faca od pesa, edino dlaka mu fullll izpada(edini razlog da v svojem stanovanju ne bi imela pit bula)

aja nekaj glede maltežanov:a so vsi mal "zmešani" ali je slučaj da so vsi ki jih poznam taki, živčni, lajajo za brezveze,alla psihopati ....ne bi ga imela nikoli, čeprav zgleda za zmučkat biggrin.gif
  • 0

#245 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 04 February 2010 - 01:09 PM

QUOTE(Lo-Fi @ 3. 2. 2010 - 21:50) View Post

a si delo in dom listala??? tongue.gif
meni so sicer vse pasme ,vsi psi fajn, ker mam pač rada pse, no maltežana sicer ne bi imela nikoli oops.gif biggrin.gif

no moja naj naj pasma, pa so shi-tzu-ji, ker ga pač mam sama
url=http://www.Slikomat.com/slika/4272893.htm]IPB Image[/url]


Jaaa, namreč zadnjič sem videla tazga psa, samo nisem vedela, kera pasma je in ko sem videla Delo Dom, sem ga prepoznala. In po prebranem mi je zelo zelo všeč!
Drugače so pa shi tzuji tudi srčki, ga ima prijateljica, samo malenkost preveč smrdijo.
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#246 Chandra

Chandra

    sunshine girl

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3400 posts
  • Gender:Female
  • Location:Celje

Posted 04 February 2010 - 01:20 PM

QUOTE(Lo-Fi @ 4. 2. 2010 - 9:12) View Post

aja nekaj glede maltežanov:a so vsi mal "zmešani" ali je slučaj da so vsi ki jih poznam taki, živčni, lajajo za brezveze,alla psihopati ....ne bi ga imela nikoli, čeprav zgleda za zmučkat biggrin.gif


vsi so malo zmešani, sploh samčki, živčni in jako pogumni (mamin se v največje pse zaganja), maltežani so res taki psihiči mali, jaz jih tudi ne bi imela biggrin.gif

pasme, ki so mi najljubše:

bernski planšar, aljaški malamut, bulldog, husky, hrti so mi taki ful posebni (sploh ruski, perzijski, pač taveliki- I like them a lot), od manjših pa jack russel terier
  • 0
IPB Image

Namen življenja je življenje, prelivajoče se v vseh odtenkih... ( Elene Danel)

www.chandra.si

#247 Lo-Fi

Lo-Fi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4884 posts

Posted 04 February 2010 - 01:30 PM

Lol Princeska prisežem da moj NIČ ne smrdi(pa ne zato, ker je moj)
in prisežem da ji pri glavi(ko ma prečo) diši po medenjakih biggrin.gif biggrin.gif jaz ji vedno prečo voham zaradi tega

  • 0

#248 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 04 February 2010 - 02:19 PM

Moja sestrična ma tud šicuja pa ful smrdi (ampak men skor vsi psi smrdijo tongue.gif). Šicuji mi niso preveč simpatični.
  • 0

#249 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 04 February 2010 - 04:35 PM

PJ, pravkar si bila dvakrat prečrtana v moji beležnici prijaznih ljudi. cry.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#250 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 04 February 2010 - 04:53 PM

Why? cry.gif Sej na splošno so mi psi všeč, ni zdej tako, da jih ne maram. Fant ma pa ful rad in pse in mačke, tud oboje majo doma-2 rottweilerja pa enga švicarja pa eno bichonko. Pa so vsi ful prisrčni (švicar je top, bom prilepila enkrat slikce, kok je lep!), ampak mački so pa brez vonja! woot.gif

Haha, pa enkrat sem vidla v enmu filmu: Kaj se zgodi, če mešaš bulldoga pa šicuja? Bullshit. laugh.gif
  • 0

#251 Lo-Fi

Lo-Fi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4884 posts

Posted 04 February 2010 - 06:09 PM

QUOTE(DiLeMa @ 4. 2. 2010 - 16:35) View Post

PJ, pravkar si bila dvakrat prečrtana v moji beležnici prijaznih ljudi. cry.gif


Da,da jaz se več ne menim s tabo cry.gif
  • 0

#252 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 04 February 2010 - 06:19 PM

PJ, zato ker si rekla, da niso simpatični. sad.gif

Razumem, če ti niso višek lepote, samo ne razumem pa, kak komu niso simpatični, res.
To, da imaš raje mačke, pa mene nič ne moti, vsak ima svoje preference.

Besedo simpatičnost je človeštvo iznašlo zato, da bi lahko z njo opisovalo pse. sleep.gif

IPB Image

  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#253 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 04 February 2010 - 06:28 PM

Maš prav, samo šicu mi res ni najbolj. Tud čivave so mi zoprne. Pa pinči. Pa joj, yorkiji.
Drugače so mi pa ena izmed ljubših pasem (in višek simpatičnosti! laugh.gif ) boksarji in beagli. Pa irski seter mi je ful lep. Bostonski terier pa zmaga! wub.gif
Jaaa, točno pa angleški poenter (pointer, po naše ptičar). Prejšnji sosed jo je mel, omg, kera ljubkost od psa, res. Pa ful strenirana pa lepaaaa! Samo vzrediteljev ni pri nas.
  • 0

#254 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 04 February 2010 - 06:31 PM

Tudi meni so eni bolj všeč kot drugi, najraje pa imam čistokrvne zavetiščarje, bolj ko so usrani, skuštrani in zmešani, več privlačnosti in karakterja imajo v mojih očeh.

Dolgo časa sem si strašno želela kuvaša ali anatolskega ovčarja, še vedno sta mi oba dih jemajoče lepa, a ju sedaj ne bi več kupila, pasemski psi so zame izgubili precejšnjo mero privlačnosti.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#255 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 06 February 2010 - 11:24 AM

QUOTE(Lo-Fi @ 4. 2. 2010 - 13:30) View Post

Lol Princeska prisežem da moj NIČ ne smrdi(pa ne zato, ker je moj)
in prisežem da ji pri glavi(ko ma prečo) diši po medenjakih biggrin.gif biggrin.gif jaz ji vedno prečo voham zaradi tega


A res? Pol je pa mogoče odvisno od nege. Ker on ma kr dost vonja no. Nadpovprečno za malega psa. So mi pa shi tuzuji karakterno taki srčki, res v redu psi.
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#256 Anja88

Anja88

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1321 posts

Posted 06 February 2010 - 11:45 AM

QUOTE(luci @ 3. 2. 2010 - 22:15) View Post

....
IPB Image
stafordterier

največja vrjetnost je pa ravno bulterier, ki je meni najmanj všeč.

Js lahko prinesem mačka, psa bo pa M. izbral, ker ga bo tud on vzgajal.


Tale pesjanko je AST, American Staffordshire Terrier-amerški stafordski terier ali na kratko amstaff.
Zanimivo, da mu ni všeč Staffi oz. English Staffordshire Bull Terrier, so fajn za začetnika pri bull pasmah.

http://www.shrani.si...2Kkn/donko1.jpg
(vzeto iz strani longhill-kennel.com, Don Gio HappyDuet)

  • 0
IPB Image

#257 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 06 February 2010 - 01:28 PM

QUOTE(Lo-Fi @ 4. 2. 2010 - 13:30) View Post

Lol Princeska prisežem da moj NIČ ne smrdi(pa ne zato, ker je moj)
in prisežem da ji pri glavi (ko ma prečo) diši po medenjakih biggrin.gif biggrin.gif jaz ji vedno prečo voham zaradi tega

laugh.gif Ful dobr, pa kr toplo mi je postalo pri srcu, ko sem prebrala tvoj komentar, ker se res vidi, kak fejst ga maš rada. love.gif


  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#258 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 01 May 2010 - 11:21 AM

Meu! cry.gif woot.gif wub.gif w00t2.gif
IPB Image
IPB Image
IPB Image
IPB Image
IPB Image
IPB Image
Ijoooj! wub.gif
IPB Image
IPB Image
  • 0

#259 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45502 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 02 May 2010 - 05:47 PM

Kake okice. Luškani so. smile.gif

Mene vedno bolj mika, da bi si domov pripeljala enega pasjega kosmatinca. Res, ko greva z mojim na sprehod, vidim samo še pse, ki jih srečava. laugh.gif Ampak problem je, da se bi s tem, ko bi ga posvojila, zavezala da bo moj družabnik cc 15 let, jaz pa sama ne vem kakšno bo stanje čez pol leta. Mami in fotru pa ga tud ne morm naprtit na pleča, če se bi slučajno izkazalo, da bi se razmere v določenem času tako spremenile, da ne bi imela časa skrbet zanj...
  • 0

#260 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 02 May 2010 - 06:24 PM




Plain Jane, ne boš verjela, ampak!!! Zdaj sem šla v to temo, da bi nalimala to pasmo! Ö

Je to francoski buldog, ne? Če ni, mu je pa ZELO podoben.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users