Jump to content


Photo

EMO style(slikce oblacil)


  • This topic is locked This topic is locked
297 replies to this topic

#241 nihrida

nihrida

    dark soul

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4525 posts
  • Location:moj brlog

Posted 13 September 2006 - 09:11 AM

Se bom vzdržala te teme, ker očitno res ne bom nikol nč dobrega napisala. biggrin.gif
  • 0
I'll place my bets and hope I'll always win
Even if I don't, I'm fucked because I live a life of sin
But it's alright, I don't give a damn
I don't play your rules I make my own
Tonight
I'll do what I want
Because I can

#242 paradajzz

paradajzz

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 786 posts
  • Location:lubiana
  • Interests:spanje, dremanje, počivanje..

Posted 18 November 2006 - 11:45 AM

QUOTE(ursi @ 12. 9. 2006 - 18:22) View Post

Pa toliko za info miss @....ne rezejo se sam EMO-ti wink.gif
Meni je Emo oblacenje ful lusno pa kul,ker nisem navajena da bi bla vsak dan cist v crnem(mam tud premal crnih oblacil)-zato pa pac skomibinram in pride cist ok wink.gif
Mamo pa tudi mi velik enih modelov,pa modelk k so "kao" neki EMOti in se tko tudi "vazijo",kadijo,se izrazajo z neko cudno govorico itd. Men je to pa cist tumac ermm.gif ermm.gif ermm.gif
Naj ma vsak pac svoj stil,ampak ne taksen,da na koncu izpade kot "klosar"(raztrgane kavbojke,umazan,pobrit po laseh itd)...
"BE WHAT YOU WANT TO BE wink.gif ....."





am nism si čist na jasnem glede tega posta...v predzadnji vrstici pišeš d nj ma vsak svoj stil, ampak ne takšen da na koncu izpade kot klošar, v nasledni vrstici pa rečeš be what u want to be...kaj pa če se hočš tko 9oblačt?moj frend je zlo rd u raztrganih cunah, sicer ne lih umazan ampak vseen...drgač pa emoti...hja jz sm se dost pobliz spoznala z enim od njih ker je moj bivši emo...morm rečt d mi je kr vseč, če je le v mejah normale, sicer pa okusi so različni...pa nikakor ni emo stil to da se režeš, jokaš, uglavnm si depresivn...to je samo stereotip k je zašou med našo mladino...moja ZLO dobra prjatlca ma čisto svoj stil, je vesela skos, nabutana s pozitivno energijo, ko je v družbi, ko je pa sama pa je čisto na dnu, reže se, starši so jo ze nevemkolkrat odvlekl k psihiatru pa nič ne pomaga...ne znam ji pomagat...no s tem hoč povedat da ti ni treba bit nikakršen emo da to počneš...pa zlooo mi parajo živce fejk emo pi*** k sploh ne vejo kaj bi same s seboj...zato k grejo u h&m in kupjo črtast pulover, črne volnene rokavice, se zaprejo u sobo, jokajo, si naredijo na roki tri majhne zarezice z žiletko so že EMO...al so pa ceu življenje v kavbojkah na zvonec, zlatih uhančkih, torbicah, špičakih in potem spoznajo enega emota in potem se odločijo da bodo tudi one to dejansko ble, ker se jim to zdi fino itditd...mela sem eno prijatelco, k sva se res razumela...bla je res...ona..original...spoznala je tipa k je total emo, z njim začela hodt in zdj je ona tut emo...poslusa seveda še vedno schranz in to, ampak to je pač nepomembna zadevica v vsej tej stvari...no ša še ena svari k bi jo pokomentirala...včasih so bli na metelkovi original skini in tisti trije emoti k so obstajal...pejte kšn petek zdj na meto pa boste vidl kok fejkov je tm...pičke se ga natoučejo in pijane ležijo tm, pred tem pa presedijo 6ur pred ogledalom in se pudrajo pa prekrivajo vse drobne napakce...mislm tole je čist zgresen..[size=6]ampak d ne bo pomote...tole je letel na tiste unoriginal k so to postal zarad vplivov okolce in sploh ne poznajo pomena teh besed...če sm koga užalila se globoko opravičujem...l.p.
  • 0
mačka figa.

#243 _Sončica_

_Sončica_

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 288 posts

Posted 18 November 2006 - 12:40 PM

Če si star 16 je mariskaj cute..... rolleyes.gif
  • 0
Sončen pozdrav od _Sončice_


WARNING: I Have An Attitude And I Know How To Use It!

#244 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 18 November 2006 - 08:33 PM

Od Paradise post... True smile.gif
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#245 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 18 November 2006 - 08:56 PM

emo darkerji biggrin.gif ,no saj so dark,ker so pesimistični,ampak so zelo patetično pesimistični tak da nevem zakaj toliko rompomopoma o žalosti...nekaj si brezveze zmišljujejo,ogabno se oblačijo-vsi istoo,pa frizure so neverjetno eehh,neko lupčkanje za vsak drek...saj lepo ampak da se prav očitno delajo kul z svojimi bednimi pozami in obnašanjem.ah ja
  • 0
Fake people wear fake clothes and have feak personality becouse they have FAKE BRAINS!
WINK (fake one) :))))

#246 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27091 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 18 November 2006 - 09:45 PM

Veste kaj je pribila moja sošolka letos poleti ? laugh.gif

"Ma kaj veš ti sploh kaj so emoti? To pomeni, da se slikaš od zgoraj!"


Hahaha, jst najprej nisem vedla al misli resno, al se heca, pol se je izkazalo da je smrtno resna.
Phahah

lol1.gif
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#247 Brokoli

Brokoli

    Gaga's favorite monster

  • Člani
  • PipPipPipPip
  • 4674 posts
  • Location:from Russia with love

Posted 18 November 2006 - 11:49 PM

samo to je res veš. emoti se slikajo (ponavadi, ne me zdaj napad rolleyes.gif ) od zgoraj. fotoaparat postavijo nad svojo glavo pa gledajo v tla in zajamejo v objektiv celo telo. laugh.gif
  • 0
I wanna just dance, but he took me home instead, uh oh!There was a monster in my bed.

#248 paradajzz

paradajzz

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 786 posts
  • Location:lubiana
  • Interests:spanje, dremanje, počivanje..

Posted 19 November 2006 - 10:16 AM

ja to se strinjam, ampak to še ne pomeni, da si emo laugh.gif laugh.gif laugh.gif ....jz se tut loh tko slikam pa še ne bom emo zato=)..
  • 0
mačka figa.

#249 FiFi

FiFi

    sramežljivec

  • Člani
  • 8 posts
  • Location:south of heaven

Posted 20 November 2006 - 07:11 PM

(zdj ena mal neumesna)
a pa ste vedl da se emoti delijo v
- post-emote in
- pre-emote?

js tega do zj nism vedla ohmy.gif in sm bla res nap*****a od enga emota ker jih kao use v en kot mečejo/mo. (se ne sekiram zj zarad tega:D)
  • 0
Hate: A special kind of love given to people who suck.

#250 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 20 November 2006 - 09:47 PM

Jasno!

Strokovna znanost je razvoj njihove samsotojne kulturne skupine razdelila na mlajši emolitik, srednji emolitik in pozni oz. post emolitik.
Mlajšega je Amerika naprej kategorizirala v Emo A1 in A2, katerega razvojni cikel datiramo daleč v 80-a leta preteklega tisočletja, metem ko je v 90ih Emo cikel (t.j. Emo B in C) dosegel višek svojega razvoja in bil prepoznan kot medijski fenomen znotraj lastnega kulturnega areala. V Jutrove dežele (med drugim tudi v Evropo) se je njegov vpliv razširil pozno, šele v Emo D fazi, kjer pa so nekatere značilnosti in vodilni tipi že pomešani z vplivi tako decendentnih kot popolnoma tujih kultur drugih kontinentov.

lol
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#251 nihrida

nihrida

    dark soul

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4525 posts
  • Location:moj brlog

Posted 21 November 2006 - 08:16 AM

lol1.gif lol1.gif lol1.gif lol1.gif
  • 0
I'll place my bets and hope I'll always win
Even if I don't, I'm fucked because I live a life of sin
But it's alright, I don't give a damn
I don't play your rules I make my own
Tonight
I'll do what I want
Because I can

#252 Lucien

Lucien

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 261 posts

Posted 21 November 2006 - 08:34 AM

Howdy Fellas...

Meni ta stil osebno ni všeč. Precej otročji mi deluje.
Prej podpiram Punk Style kot pa tegale.

Pozdrav... smile.gif

  • 0

#253 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 21 November 2006 - 05:00 PM

looooooolprelol crna!! lol1.gif

ok mene pa sam zanima kako prepoznaš original emota? kako ga ločš od unga, k je fejk? laugh.gif
ker, hm, ...
  • 0
"Freedom is just another word for nothing left to loose" (J. Joplin)

#254 nihrida

nihrida

    dark soul

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4525 posts
  • Location:moj brlog

Posted 21 November 2006 - 06:58 PM

Poveš mu hud vic. Če se smeji je fejk emo, če ne, pol je pa pravi.
  • 0
I'll place my bets and hope I'll always win
Even if I don't, I'm fucked because I live a life of sin
But it's alright, I don't give a damn
I don't play your rules I make my own
Tonight
I'll do what I want
Because I can

#255 Dragica

Dragica

    prismojena učiteljica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 15484 posts
  • Gender:Female

Posted 21 November 2006 - 07:11 PM

Ej punce očitno sem res že stara, ker prvič slišim za EMO-te! hmm.gif EMO-je to kaka kratica?
  • 0
Če hočeš nekaj, česar še nimaš in nisi nikoli imel, naredi nekaj, česar nisi še nikoli naredil.

#256 FiFi

FiFi

    sramežljivec

  • Člani
  • 8 posts
  • Location:south of heaven

Posted 21 November 2006 - 07:53 PM

emo se deli v 2 veji (že povedan):pre-emo (tam okol leta 1988 izumru) in post-emo (to kar je zdej).
pre-emoti se se skoz rezal, hotl ubit, bli usi bisex oz. pedri, se skoz jokal, fural una debela očala....post-emoti majo pa čupo čez en/oba uča, nekateri so bisex(ne usi) zato ker podpirajo odprtomiselnost in s tem da morš probat nove stvari, nekateri se režejo ampak to zato da s tem da si povzročijo fizično bolečino ki olajša psihično, so večkrat veseli in razposajeni, kot pa zamorjeni (pre-emo),oba mata podobno sam to da je pr obeh velik poudark na čustvih (emo-emotional).

(tk si to emoti razlagajo *lol* laugh.gif )

aja p.s. js nism emo de ne bo kdo kej mislu biggrin.gif

če ti je zdej kej bl jasn... smile.gif
  • 0
Hate: A special kind of love given to people who suck.

#257 Dragica

Dragica

    prismojena učiteljica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 15484 posts
  • Gender:Female

Posted 21 November 2006 - 07:57 PM

Hvala za razlago! Pol ma pa Lado EMO frizuro laugh.gif
  • 0
Če hočeš nekaj, česar še nimaš in nisi nikoli imel, naredi nekaj, česar nisi še nikoli naredil.

#258 katty

katty

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 193 posts

Posted 21 November 2006 - 08:36 PM

IPB ImageIPB Image
IPB ImageIPB Image
IPB ImageIPB Image

hehehehe tongue.gif butl.gif tongue2.gif
  • 0

#259 Šišyka

Šišyka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1412 posts
  • Location:Universe Of Fun
  • Interests:copranje in izdelava nevarnih zvarkov :P

Posted 21 November 2006 - 09:07 PM

QUOTE(Dragica @ 21. 11. 2006 - 19:11) View Post

Ej punce očitno sem res že stara, ker prvič slišim za EMO-te! hmm.gif EMO-je to kaka kratica?


pomoje de je kao neki iz EMOtions - čustva ker so "ful čustveni" .. predvidevam ker jst nobenga ne poznam pa tud sama nism
  • 0
IPB Image
Če imaš nekoga rad, ga imaš zmeraj, ne glede na danes, jutri ali včeraj. Če imaš nekoga rad, ga imaš vedno in preprosto rad, za to ni čas merilo!

#260 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 21 November 2006 - 10:04 PM

Kao ful čustveni... Pomoje prov niso, kr neki se delajo. Zato da jih družba opazi, da so kao true. Hehe, itak je pa mal pravih emotov, večinoma so vsi wannabe-ji. In taki najbl smešno izpadejo...
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users