Jump to content


Photo

Kateri proizvodi so naj, naj in vas niso razočarali??


  • Please log in to reply
327 replies to this topic

#241 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 18 August 2006 - 09:33 PM

Jenna mislim, da je ta rjav, ki sem ga obkrožla z rdečo :

IPB Image
  • 0
Viens, reste ici!

#242 Rory

Rory

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 947 posts
  • Gender:Female

Posted 19 August 2006 - 01:37 PM

ta je ja, sam v živo bolš zgleda biggrin.gif
  • 0

#243 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82954 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 19 August 2006 - 06:31 PM

Jenna, meni se zdi podoben onemu rjavo-bronastem odtenku od tvojega TBS četvorčka. wink.gif
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#244 Sinnaia

Sinnaia

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18898 posts
  • Gender:Female
  • Location:Vrhnika.

Posted 20 August 2006 - 09:09 AM

Od nivee barvica za oči soft liner mi je supr, barva 02 graphite
pa od revlona iz kolekcije skinlights ena stvar v mejhni okrogli posodici za oči, ustnce, lička...men supr zadeva sam ne znam točn povedat kaj to je ker se mi je že use zbrisal dol s tega
  • 0

#245 Anya

Anya

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2582 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 20 August 2006 - 09:26 AM

QUOTE(miss*sixty)
QUOTE(Jinadaze)
Jaz sem tudi navdušena nad njihovimi senčkami. 8) Imam tudi Teddy oddtenek, med drugim. biggrin.gif


Jaaa tega sm jst ravn kupla, res je hud!! 8)

Jst mam tud tega. Na žalost mi je padel na tla, tako da je sedaj malo razbit in v prahu cry.gif . Je pa res ful lep odtenek, čeprav sem si sedaj kupila neko mokro senčilo od p2 in mi je še lepša barva biggrin.gif biggrin.gif .
  • 0
I`m not afraid of happy endings.
I`m just afraid my life won`t work that way.

#246 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82954 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 20 August 2006 - 08:45 PM

QUOTE(Sinnaia)
Od nivee barvica za oči soft liner mi je supr, barva 02 graphite
pa od revlona iz kolekcije skinlights ena stvar v mejhni okrogli posodici za oči, ustnce, lička...men supr zadeva sam ne znam točn povedat kaj to je ker se mi je že use zbrisal dol s tega


To od Revlona je blusher. wink.gif

A so mogoče sestavine gor napisane? Ker jih nikjer nisem našla. ermm.gif
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#247 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 21 August 2006 - 03:04 PM

.
Hvala za trud okoli senčke..... sem jo včeraj kupila! Res je prekrasna..... temnejša, kot ona od TBSja.



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#248 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3535 posts
  • Gender:Male

Posted 24 August 2006 - 10:48 AM

No je trajalo nekaj časa od nakupa naslednjega izdelka in moje ocene glede le tega. Govorim o pudru Dream matte mousse iz Maybelline kozmetike.

Sem dolgo iskala puder po katerem se nebi svetla že po nekaj minutah nanosa in končno sem ga le našla. Puder je dovolj dobro prekriven in kar je zame najbolj pomembno, da se ga ne opazi. Lepo se zlije s podlago in dobro vpije mastni filter z obraza. (ne znam drugače pojasnit oops.gif ) Ostane le lep mat videz biggrin.gif . Edino nekaj me moti..in to je embalaža. Sploh zdaj, ko imam malo daljše nohte je nanos malo težaven, ampak je to droben problem glede na odličen rezultat, ki ga ta puder nudi. 8)

Aja pa meni ta puder ni nič izsušil kože, bomo videli kako bo v zimskem času.

In hkrati se pridružujem mnogim zadovoljnim uporabnicam AD Eyeshadow base-u..res je naravnost fantastičen biggrin.gif
  • 0

#249 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 24 August 2006 - 11:30 AM

bellini jaz mam skoz dolge nohte in ga več za nohti pustim kot kje drugje. Jaz sem si omislila gobico, s katero ga tapkam na obraz. Meni je 1oox boljše kot pa s prsti. Poskusi ! smile.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#250 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3535 posts
  • Gender:Male

Posted 24 August 2006 - 11:53 AM

QUOTE(Anaa)
bellini jaz mam skoz dolge nohte in ga več za nohti pustim kot kje drugje. Jaz sem si omislila gobico, s katero ga tapkam na obraz. Meni je 1oox boljše kot pa s prsti. Poskusi ! smile.gif


Če pa vizažisti predlagajo nanos s prsti, ker se ti puder stopi s telesno temperaturo in je bolj mazljiv..ne vem no. Sam zgleda, da bo treba nekaj glede tega naredit ermm.gif
  • 0

#251 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 24 August 2006 - 12:12 PM

OMG. Res? biggrin.gif:D No kakorkoli. Gobica je meni ful boljša.
  • 0
Viens, reste ici!

#252 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 24 August 2006 - 01:20 PM

Meni se kreme z veseljem nabirajo za nohti. Saj jih nekako dobim ven, je pa reč vseeno zoprna.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#253 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 24 August 2006 - 03:19 PM

QUOTE(crna)
Meni se kreme z veseljem nabirajo za nohti. Saj jih nekako dobim ven, je pa reč vseeno zoprna.


ja, men tud. pol si umijem roke in za nohti se jo znebim s krtačko.
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#254 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 28 August 2006 - 03:35 PM

Givenchy MATMATE Fluid Foundation SPF 8

Zelo dober lahek tekoči puder, sestavinsko kvaliteten, nemasten in nekomedogen, vsebuje UVA/UVB zaščito.

Imam odtenek 604 Mat Honey, ki je kot pisan na mojo kožo, precej svetel in z nevtralnim podtonom. Je nekoliko bolj tekoč (vendar ne na moteč način) in se prekrasno maže, v trenutku se zlije s kožo in daje izredno naraven videz. Učinek matiranja je za tekoči puder presenetljivo dober, na mojem nekoliko mastnem T predelu zdrži kar nekaj ur (brez uporabe pudra v kamnu). Spada med slabše prekrivne pudre, zato ga priporočam dekletom, ki nimajo večjih težav z nepravilnostmi. Puder ima tudi prekrasen, nežen in nevsiljiv cvetlični vonj, ovojnina pa je naravnost čudovita ... v rokah je prijetno težka, iz masivnega motnega stekla in z doziranjem na pumpico.

Cena se mi zdi glede na kvaliteto in znamko čisto sprejemljiva, mislim, da stane nekaj čez 7.000 tolarjev.

IPB Image
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#255

  • Guests

Posted 28 August 2006 - 04:01 PM

Max factor colour adapt. Mi ga je zmanjkalo pa sm rnajprej razmisljala, da bi kupla kaj drugega, ampak raje kot experimentiranje s pudri se drzim tega enega ki mi je res kul.

Pa nivea sencka temno rjavo zlata, podobne barve kot od essence teddy. Men se sencke se kr hitro naberejo v gube in pol zbledijo, tut tiste ta najbolj kvalitetne, tale pa nenormalno drzi..zadnjic sm si jo namazala dopoldan, bla pol dneva okol in sla pol se za dve uri spat..in ko sm se zbudla, je blo se vse na veki.. prijetno presenecenje smile.gif
  • 0

#256 ŠRČK

ŠRČK

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 106 posts
  • Location:oKoLiCa kRaNjA

Posted 28 August 2006 - 04:21 PM

mene niso razočaral teli proizvodi:

NIVEA LASH REVOLUTION (ful podaljša trepalnice)
IPB Image

HERBINA CLEAR LINE KOREKTOR (ful suši mozolje)
IPB Image

LOREAL TRUE MATCH PUDER (k še nisem mela tok mozoljev je ful lepo kožo naredu)
IPB Image

MAYBELINE EXPRESS FINISH LAK ZA NOHTE (v prozornem odtenku se ful lepo blešči)
IPB Image

TAFT SILK FLEX LAK ZA LASE (las ne sprime, se ne opazi)
IPB Image

LOREAL EXCELLENCE CREAM (lasje so lepi in gladki, barva je obstojna)
IPB Image
  • 0
če gre kdo na sred. tur. šolo u radovlco alpa kerga pozna k gre ke nej me upiše na msnju!

#257 *tinchy_ka*

*tinchy_ka*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 773 posts
  • Location:ljublana

Posted 28 August 2006 - 04:24 PM

ja tale ta tretji(puder), je men tut full dobr res biggrin.gif
  • 0
YoU GoT To KeEp YoUr HeAd Up, EvEn WhEn RoAd Is HaRd, NeVeR GiVe Up!

#258 ŠRČK

ŠRČK

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 106 posts
  • Location:oKoLiCa kRaNjA

Posted 28 August 2006 - 05:46 PM

tooooo! pa še beyonce dela reklamo biggrin.gif
  • 0
če gre kdo na sred. tur. šolo u radovlco alpa kerga pozna k gre ke nej me upiše na msnju!

#259 ŠRČK

ŠRČK

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 106 posts
  • Location:oKoLiCa kRaNjA

Posted 28 August 2006 - 06:38 PM

aja pozabila sm še neki: pred dvemi dnevi sm si kupla šampon pa balzam od nivee flexible curls pa sm ful zadovoljna k nardi lepe lase ne najdem slikce mate pa kle link:
http://products2.niv...e_id=419&lan=de
pa loh še povem da je šampon približn 600 SIT pa balzam tut približn 600 SIT je pa namenjen skodranim alpa valovitim lasem
  • 0
če gre kdo na sred. tur. šolo u radovlco alpa kerga pozna k gre ke nej me upiše na msnju!

#260 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29034 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 28 August 2006 - 06:40 PM

OT: nivea ima meni prekrasne nove pakunge za izdelke za nego in oblikovanje las.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users