Jump to content


Photo

LUSH


  • Please log in to reply
2636 replies to this topic

#2521 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13786 posts
  • Gender:Female

Posted 02 May 2010 - 07:05 PM

Jaz ti lahko vzamem, če se nobena še ni javila
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#2522 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22473 posts
  • Gender:Female

Posted 02 May 2010 - 10:40 PM

QUOTE(Plain Jane @ 2. 5. 2010 - 19:49) View Post

Men je pa Ring Of Roses milo ful všeč. wub.gif

Meni tudi!! thumbup.gif Zdaj ga pomoje že eno leto redno uporabljam za umivanje obraza in mi je zakon. Za telo pa mi ga je škoda. Sem mislila mogoče kdaj probat tudi ostali dve masleni kremi - Lemslip pa tisto mandljevo al kaj je že...no ampak za Lemslip mi je ena prodajalka rekla, da njej za obraz ni bil tako všeč, zato ga ne mislim probat.

Jaz sem pa pred kratkim v MB eno novo prodajalko (no, vsaj jaz sem jo prvič videla), ki je sicer zelo prijazna, vprašala, če mogoče vsaj približno ve, kdaj bojo dobili serume v trdi obliki, pa sploh ni vedela o čem govorim, prvič je slišala. Sem ji opisala kako to izgleda in imena povedala, pa nič. Je rekla, da bo šla prav pogledat na net takoj potem. smile.gif Kolegica je vprašala, če mogoče že imajo nov Lush times in je rekla, da dobijo čez en teden. Naslednji teden pa sva slučajno spet šli v Lush in je kolegica spet vprašala, če so ga že dobili in je najprej rekla, da ne, čez nekaj časa pa nama je prinesla vsaki en izvod novega Lush timesa. Na stojalih pa so imeli še kar starega in je rekla, da čakajo, da starih zmanjka in bojo šele nato dali nove ven. wacko.gif
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#2523 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 02 May 2010 - 11:23 PM

Aja? Sploh nisem pomislila, da bi ga uporabila za obraz, thx! A bi znal kej pore mašit (kljub temu, da se spere)? Men je drugač to čis obično Lushevo milo (z najlepšim vonjem), nobena buttercream. Me lih tako umije, da škripa. biggrin.gif
  • 0

#2524 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 03 May 2010 - 02:27 PM

Jaz imam ravno pet praznih šalčk in bom šla po njega. smile.gif
Sem pa danes spet kupila moj omiljen piling, ki se zdi vsem pregrob smile.gif Ocean Salt wub.gif .

@PJ, pomojem ti ne bo mašil por na obrazu. Jaz si obraz vedno umivam s trdimi mili (LUSH, L'Occitane), pa mi ne mašijo por.
  • 0
Viens, reste ici!

#2525 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22473 posts
  • Gender:Female

Posted 03 May 2010 - 08:08 PM

PJ, ne bo ti mašilo por, dvomim no. Sicer res vsebuje kakavovo maslo, ampak se itak spere, poleg tega pa nima nič komedogenega. Spada pod maslene kreme, ne pod mila, je pa res precej bolj trdo kot ostali dve masleni kremi. Prodajalka mi je rekla, da najbrž zato, ker ostali dve verjetno vsebujeta več masla. Je pa primerno za občutljivo, suho kožo obraza. Meni res ustreza no. Za problematično pa je primeren Lemslip, ampak bom kar vztrajala pri Ring of roses, ker mi je fajn. Mogoče kdaj kasneje probam onega limoninega. Jaz se tudi nisem spomnila, da bi si to kupila za umivanje obraza, potem pa mi je prodajalka enkrat predlagala. Ostala čistila za obraz od Lusha me niso mikala, ker vsebujejo sodium laureth sulfat, te maslene kreme pa ga nimajo.

Ana, ne vem če ti bojo dali Ring of roses za prazne lončke, ker kolikor vem lahko izbiraš med trdimi mili? No, če ti bojo dali sporoči. smile.gif

Jaz pa si bom, ko mi zmanjka sedanjega pilinga, najbrž tudi nabavla Ocean salt, ga še nisem imela. Meni so všeč bolj grobi pilingi in ta mi deluje kar v redu za moje želje. Skrbi me edino, da verjetno peče, če imaš kak razmesarjen mozoljček al kaj takega.
A je dovolj zrnc soli in ali se hitro stopijo al zdrži cel čas masiranja?
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#2526 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 03 May 2010 - 08:26 PM

Sarah, hotela sem ti napisat par stvari glede mila, ampak mi piše, da je tvoj nabiralnik poln in sporočila ne morem poslat. Upam, da boš tole prebrala in si spraznila nabiralnik.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#2527 Cebelica_Maja

Cebelica_Maja

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 615 posts

Posted 03 May 2010 - 08:31 PM

Tudi jaz sem že probala Lemslip kot čistilo za obraz in se je super obneslo (imam mastno kožo).
Glede lončkov pa takole: pomoje ti dajo samo trdo milo, vsaj ko sem jaz vračala je bilo tako (pa še izbirat si nisem smela, na voljo sem imela le dva, ki sta bila pač že odrezana down.gif ).
  • 0
"Oh, you can't help that," said the cat: "We're all mad here. I'm mad. You're mad."

IPB Image

#2528 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 03 May 2010 - 08:37 PM

QUOTE(Frčica @ 2. 5. 2010 - 20:05) View Post

Jaz ti lahko vzamem, če se nobena še ni javila


Že zrihtano, hvala ti! smile.gif


Dilema, pardon, šele zdaj prišla iz službe. Sem sprostila nabiralnik.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#2529 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22473 posts
  • Gender:Female

Posted 03 May 2010 - 08:38 PM

QUOTE(Cebelica_Maja @ 3. 5. 2010 - 21:31) View Post

Tudi jaz sem že probala Lemslip kot čistilo za obraz in se je super obneslo (imam mastno kožo).
Glede lončkov pa takole: pomoje ti dajo samo trdo milo, vsaj ko sem jaz vračala je bilo tako (pa še izbirat si nisem smela, na voljo sem imela le dva, ki sta bila pač že odrezana down.gif ).


Aha, bom torej probala tudi Lemslip, sej če mi ne bo kul ga pa ponucam za tuširanje, pa še malo cenejši je kot Ring of roses. Ti je Lemslip kaj izsuševal kožo?

Ehhh, sem mislila, da si vsaj lahko izbereš milo. down.gif Bom morala nest lončke enkrat, ko bojo meli narezanega katerega od tistih, ki me zanimajo. smile.gif
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#2530 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 03 May 2010 - 09:27 PM

Marmelada, nisem vedla, da to ni trdo milo .. no potem pa najbrž ne bo šlo ne. Glede pilinga pa tak .. ful je grob (odvisno je seveda tudi kak trdo masiraš), peče nič ! in potem je koža žametna. Meni je top !
  • 0
Viens, reste ici!

#2531 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22473 posts
  • Gender:Female

Posted 03 May 2010 - 09:32 PM

Hvala Ana! Zdaj imam še en razlog več, da mu dam priložnost. smile.gif
Aja, še nekaj...za koliko časa pa ti zadostuje?
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#2532 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 03 May 2010 - 09:35 PM

Jaz mam manjšo pakungo za 3,4 mesece približno. Prepričaj se edino, da ti ne bo pregrob, ker je res zelo grob. Ampak meni je ravno to tak všeč, ker mi razni pilingi z nekimi mehkimi zrni niso nič v pomoč.
Aja, ena slabost - najprej si z vodo zmočiš obraz, potem pa daš piling na obraz, za sol rada pade dol, tak da rajši jemlji manjše kupčke in pilingiraj, pa potem spet mali kupček za nos pa tak, upam, da razumeš tongue.gif .
  • 0
Viens, reste ici!

#2533 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22473 posts
  • Gender:Female

Posted 03 May 2010 - 09:53 PM

Jap, razumem! smile.gif Ja sej meni so tudi vsi pilingi preveč nežni in ni sploh nobenega efekta (premajhna zrna, premalo zrn). Zdaj imam kar od L`oreala Exfotonic piling za telo in se mi super obnese za obraz in mi je ravno prav grob, vsebuje pa sladkor. Moram še Ocean salt probat, da vidim kateri mi bo boljši.

Fino, kar dolgo traja torej, sem pričakovala, hitro zmanjka. Čez kak teden ali 2 bom verjetno šla v nabavo.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#2534 Cebelica_Maja

Cebelica_Maja

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 615 posts

Posted 03 May 2010 - 10:04 PM

Meni Lemslip ni nič izsuševal kože, naredil jo je prav mehko.
Je pa tudi meni Ocean salt všeč! Ima ene par grobih delcev, ampak jst zelo na rahlo masiram in pustim, da ta veliki delci kar odpadejo. Vse ostalo se pa itak stopi pa koža je potem res zelo mehka. In dišiiiii. smile.gif
  • 0
"Oh, you can't help that," said the cat: "We're all mad here. I'm mad. You're mad."

IPB Image

#2535 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 03 May 2010 - 10:52 PM

Marmelada in Ana, hvala! Sem se pa odločala med Lemslip in tem, ampak ker praviš, da bi bil za problematično kožo bom pa naslednjič tega vzela. Pa še obožujem vonj svežih limon. wub.gif
  • 0

#2536 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22473 posts
  • Gender:Female

Posted 04 May 2010 - 10:41 AM

Ja, probaj zdaj Ring of roses, naslednjič pa Lemslip pa boš videla, kateri ti bolj ustreza. Meni gre zdaj moj Ring of roses h koncu in se ne morem odločit ali bi zdaj probala Lemslip ali bi še malo počakala. smile.gif
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#2537 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82881 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 04 May 2010 - 09:46 PM



Na strani je za Creme Anglaise cena 37.9 € za 225g. o.O Je to prava cena?

IPB Image




  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#2538 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 04 May 2010 - 09:59 PM

Ja.
Mene je tut skoraj na rit vrglo ! Ampak ful diši.
  • 0
Viens, reste ici!

#2539 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 04 May 2010 - 10:01 PM

Če imajo zdaj ene cene ful navite. ermm.gif Ene dve kremi za obraz sem videla po 45€ blink.gif .
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#2540 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 04 May 2010 - 10:06 PM

Eh, ti kremi sta že skos tak ..
  • 0
Viens, reste ici!




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users