Jump to content


Photo

LUSH


  • Please log in to reply
2636 replies to this topic

#2501 Cebelica_Maja

Cebelica_Maja

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 615 posts

Posted 04 March 2010 - 10:40 PM

Lush bo imel spet nove stvari. 2 seruma za obraz v trdi obliki.

FULL OF GRACE
Calm sensitive skin with our concoction of soothing tropical butters and mushrooms. Our Full of Grace serum bar is made with a concentrated blend of moisturising murumuru and cupuacu butters to hydrate skin, and rose oil to relieve irritations. We've also used portobello mushrooms for their plentiful vitamins and antioxidant property. The serum is easily absorbed by the skin, creating a soothing treatment for the face. Massage into the skin before you use a fresh face mask, or whenever you feel your skin needs a little grace.

Sestavine:
Murumuru Butter (Astrocaryum murumuru), Calamine Powder, Cupuacu Butter (Theobroma grandiflorum), Fresh Rose Petal Infusion (Rosa damascena), Organic Almond Oil (Prunus dulcis), Perfume, Fresh Portobello Mushrooms (Agaricus bisporus), Chamomile Blue Oil (Matricaria chamomilla), Rose Oil (Rosa damascena), Tagetes Oil (Tagetes minuta), *Eugenol, *Geraniol, *Benzyl Benzoate, *Benzyl Cinnamate, *Citronellol, *Farnesol, *Limonene, *Linalool}

SAVING FACE
Balance oil and sebum production with citrus essential oils. Saving Face contains thyme infusion to alleviate problems, while the grapefruit and lime oils tone and refresh your face; the illipe and shea butters moisturise the skin with natural goodness. The ingredients are more concentrated and will really enhance any other products you use with it. Massage into the skin to save that lovely face of yours from trouble, or apply before using a fresh face mask to enhance the effect of the serum.

Sestavine:
Illipe Butter (Shorea stenoptera), Shea Butter (Butyrospermum parkii), Kaolin, Fresh Organic Lime Juice (Citrus aurantifolia), Organic Jojoba Oil (Simmondsia chinensis), Fresh Thyme Infusion (Thymus zygis), Talc, Perfume, Lime Oil (Citrus aurantifolia), Grapefruit Oil (Citrus paradisi), Neroli Oil (Citrus amara), *Citral, *Geraniol, *Farnesol, *Limonene, *Linalool, Chlorophyllin (CI 75810)}

Attached Files


  • 0
"Oh, you can't help that," said the cat: "We're all mad here. I'm mad. You're mad."

IPB Image

#2502 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 05 March 2010 - 02:54 PM

Oboje z AOK. Drugi je bolj za mešano kožo, lahko je tudi dražeč, prvi je pa primeren za suho in normalno kožo. Nista K. Dobra.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#2503 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22460 posts
  • Gender:Female

Posted 12 March 2010 - 08:16 PM

Kdaj bo pa tole kaj pri nas? Full of grace bi probala.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#2504 Cebelica_Maja

Cebelica_Maja

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 615 posts

Posted 12 March 2010 - 10:34 PM

Jaz bi pa probala Saving face. Ne vem pa kdaj bojo dobili te ploščice. Zdaj so komaj dobili pilinge za ustnice, kopalno bombico Space girl, Creme Anglaise in Happy blooming bath melt.
Pa za materinski dan ne bojo imeli tistih lušntkanih rožic. sad.gif

Je katera že probala Imperialis kremo za obraz? Me zanima kakšna je kaj.
  • 0
"Oh, you can't help that," said the cat: "We're all mad here. I'm mad. You're mad."

IPB Image

#2505 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 15 March 2010 - 05:13 PM

Sestavine scrubov za ustnice so take, da si sam narediš enako stvar doma v dveh minutah. Vzameš fino mleti sladkor in ga zmešaš z bio jojobinim (ali katerim drugim) oljem ter dodaš nekaj kapljic kateregakoli eteričnega olja, da zadeva lepo diši. Lahko dodaš celo kakšno barvilo (ziher se kje dobi, recimo kakšno barvilo za torte), ampak meni se ne zdi potrebno. Poleg tega si lahko za 7.40€ narediš količinsko precej več scruba, kot pa ga dobiš v Lushevi pakungi.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#2506 Klavdija27

Klavdija27

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 504 posts

Posted 31 March 2010 - 07:10 PM

Če naročiš par reči po pošti, imajo navado dodat še kakšne testerje?

V Ameriki so ful radodarni, tle se mi pa zdi, da jih recesija bolj grize...

  • 0

#2507 Cebelica_Maja

Cebelica_Maja

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 615 posts

Posted 31 March 2010 - 08:38 PM

Ne, jaz še nisem nikoli dobila nobenega testerja v Sloveniji, ne po pošti, ne v trgovini.
  • 0
"Oh, you can't help that," said the cat: "We're all mad here. I'm mad. You're mad."

IPB Image

#2508 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29000 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 01 April 2010 - 08:18 AM

vsake toliko imajo kakšno 'akcijo' in dobiš poleg izbranega izdelka ali skupine izdelkov v določeni vrednosti, kak izdelek poleg zastonj - enkrat sem dobila trdo milo, enkrat kos kopeli. sicer pa sem kar tako dobila 2 testerja vazelina, dokler sem bila še res redna stranka. se je pa dobro te stvari direkt s poslovodjo pogovarjat, ker ne vem, če prodajalci dajo kaj sami od sebe.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#2509 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 01 April 2010 - 06:46 PM



Jaz sem pa že v Lushu dobila testerje (malo kreme v mini posodico) ... od krem za obraz. Čisto odvisno, kakšen pristop imaš (koliko se ti ljubi sisat) - še bolj pa,
na kakšnega prodajalca oz. prodajalko naletiš.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#2510 Klavdija27

Klavdija27

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 504 posts

Posted 01 April 2010 - 07:31 PM

ne, nisem spraševala za osebni pristop, to se že zmenim in dobim marsikaj, če jezik stegnem.

Zanimalo me je izrecno poštno naročilo. In ne spraševat, zakaj bi naročala, če lahk pridem osebno in tko kaj dobim oops.gif

  • 0

#2511 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 01 April 2010 - 09:08 PM




Aja, točno, zakaj ne greš osebno? laugh.gif

Meni se zdi, da je DiLeMa na veliko po pošti naročala, morda se oglasi in pove, če so ji kaj šenkali poleg.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#2512 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 01 April 2010 - 10:13 PM

Enkrat sem dobila tisto platneno malho, ki se jo da kupit in stane menda okoli 10€.
Ampak takrat sem res veliko naročila, mislim da za preko 100€.
Da bi še kaj drugega dobila, pa se ne spomnim ...

IPB Image
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#2513 Klavdija27

Klavdija27

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 504 posts

Posted 08 April 2010 - 09:20 AM

Haha, fluff, zate sem vedela, da se boš oglasila. No-ker lahko naročim retrote in ker lahko kupim mila ipd. res po 100 g in ne kose po 200, tako da lahko uživam za isto ceno recimo 2 različna vonja, kar meni bolj paše.

Sem videla, da imajo v Angliji nov samoporjavitveni losijon. Me zanima, če pride tudi sem. Ampak ga ne bi upala nositi, imam občutek, da se v vročini topi iz kože-pač predsodki, čeprav I love Lush.

IPB Image

In neke vrste podlaga+rdečilo za obraz v 4 odtenkih

IPB Image



  • 0

#2514 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82815 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 08 April 2010 - 11:53 AM



Ta samoporjavitveni že izgleda ogaben, to moraš prit kot opeka ven. biggrin.gif


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#2515 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 08 April 2010 - 01:01 PM

Lih to ene hočejo. biggrin.gif




  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#2516 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82815 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 08 April 2010 - 01:07 PM



True. laugh.gif


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#2517 Klavdija27

Klavdija27

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 504 posts

Posted 15 April 2010 - 02:54 PM

Ta teden so/bodo dobili nove zaloge dostave iz Zagreba, vsaj kar se Ljubljane tiče. In novi slo katalog je izšel. Že zadnji čas, trgovina po policah je napol izpraznjena, nič kaj pametnetga več nimajo-za ene 5 stvari sem vprašala, pa jih niso več imeli. Pa nisem ziher, ali so bile samo zaloge slabe ali so vse nehali delati.

In bedno mi je to, da poznam stvari bolje od prodajalk (oziroma vsaj ene), brez hvale. Ena ne ve ne imen izdelkov, ne opisa kaj je notri (vsaj približno), kaj šele povedat po čem diši (je morala posnifat še sama)-ker jaz v trgovini pač nisem zaznala nič, ker je vonj same trgovine premočan.

P.s V trgovini sta bila ene 2 kosa retro mila Honey waffle. Miracle, ker retrov v trgovini ne prodajajo. No, kot da na slo internetu pa jih twisted.gif

  • 0

#2518 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 02 May 2010 - 05:18 PM

A bi bila morda katera ki hodi pogosto mimo Lusha pripravljena zame samo eno milo vzet in mi ga poslat? oops.gif Sej bi naročila online sam mi je fuul bedno za milo vredno 4€ dajat še enkrat toliko poštnine.

Ful bi bla hepi če se katera javi, hvala hvala!
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#2519 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 02 May 2010 - 06:46 PM

Jaz lahko grem jutri, imam čas.

Napiši mi na ZS katero milo hočeš, kakšno količino in svoj naslov.

  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#2520 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 02 May 2010 - 06:49 PM

Men je pa Ring Of Roses milo ful všeč. wub.gif
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users