Jump to content


Photo

LUSH


  • Please log in to reply
2636 replies to this topic

#2461 Brokoli

Brokoli

    Gaga's favorite monster

  • Člani
  • PipPipPipPip
  • 4674 posts
  • Location:from Russia with love

Posted 19 January 2010 - 10:20 PM

QUOTE(Schneeta @ 11. 1. 2010 - 21:03) View Post

Naročila sem za cca 60 funtov in sem plačala ta velko poštnino, ker je bil paket čez 4kg, sam se še vseen splača. Vzela pa sem:



Kok pa je prišla poštnina?
  • 0
I wanna just dance, but he took me home instead, uh oh!There was a monster in my bed.

#2462 Schneeta

Schneeta

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 128 posts
  • Location:LJ
  • Interests:http://www2.lepa-si.com/tabla/index.php?act=UserCP&amp;CODE=24<br />Uredi nastavitve avatarja

Posted 20 January 2010 - 06:56 PM

Poštnina je bila cca 18 funtov.

Čebelica, sem danes sprobala cel Sugar Scrub pod tušem in je fajn, sploh ni packarije thumbup.gif .

Fairy Tail imaš, fovš oops.gif

  • 0

#2463 Cebelica_Maja

Cebelica_Maja

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 615 posts

Posted 20 January 2010 - 11:05 PM

O super, Schneeta. Umetnost je v tem, da ne pride v stik s curkom vode pa je vse lepo in prav. smile.gif
Sej Fairy tail bo mogoče naslednji božič spet! Ampak mene je vonj Sugar babe še bolj začaral - res mi diši božansko!! Meni diši po poletju (najbrž zato, ker sem ga uporabljala lani poleti in jaz vonje ful asociiram s spomini). smile.gif
  • 0
"Oh, you can't help that," said the cat: "We're all mad here. I'm mad. You're mad."

IPB Image

#2464 Schneeta

Schneeta

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 128 posts
  • Location:LJ
  • Interests:http://www2.lepa-si.com/tabla/index.php?act=UserCP&amp;CODE=24<br />Uredi nastavitve avatarja

Posted 28 January 2010 - 09:27 AM

Moje NP prejšnjega tedna. Je bil izredno slab in sem se morala malo pocrkljati oops.gif

IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image
BIG, Oh, ne vem kako sem lahko do sedaj živela brez njega smile.gif


  • 0

#2465 Cebelica_Maja

Cebelica_Maja

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 615 posts

Posted 28 January 2010 - 10:41 AM

Schneeta, super nove pridobitve! Tudi jaz si želim spet imet tole masažko Soft couer, ampak si en dovolim, ker moram prej porabit še Nutts, Strawberry fells forever, Therapy, Wiccy magic muscles in 2x Vanillary (pol od tega sem dobila od drugih za darilo). tongue.gif

Boš probala kakšno novo reč za valentinovo? Čeprav na naši strani ni še nič...


  • 0
"Oh, you can't help that," said the cat: "We're all mad here. I'm mad. You're mad."

IPB Image

#2466 Schneeta

Schneeta

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 128 posts
  • Location:LJ
  • Interests:http://www2.lepa-si.com/tabla/index.php?act=UserCP&amp;CODE=24<br />Uredi nastavitve avatarja

Posted 28 January 2010 - 03:31 PM

ooo kje si pa še dobila nutts huh.gif men je to najboljša masažka ever!

Te valentinove LE so me pustile hladno, edino gobica mi je zanimiva, sam itak nimam banje, torej odpade.
Love soap sem zadnjič v trgovini vohala, pa mi ni nič posebnega, sploh nima vonja, al sem imela pa jaz čist zamrznjen nos. smile.gif

Zdajle iz UK še čakam eno pošiljko (se je dragi za rd izprsil), potem imam pa dovolj za nekaj časa, treba malo zaloge porabit.

Edino mika me še retro parfum Icon. Na UK strani so ful dobri opisi vonja. A poznaš? Je kar dosti drag pa ne bi glih na slepo naročala. Mogoče enkrat za tester zaprosim, zdaj sem pozabila.

  • 0

#2467 Cebelica_Maja

Cebelica_Maja

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 615 posts

Posted 04 February 2010 - 08:45 AM

O sploh nisem videla, da si pisala. smile.gif
Nutts masažko imam jaz še od lanskega valentinovega in jo moram kar hitro porabit, ker bo kmalu stara eno leto. Je pa res, da še vedno diši super duper in se ni v ničemer spremenila.

jaz letos še nisem bila v Lushu, sem pa dobila njihov Love soap zastonj, ker sem zmagala na tekmovanju na FB, ampak moram rečt, da je lepo milo, ampak res ne diši neki wow. Jaz si ga sama ne bi kupila. Magic mushrooms so ful lušne (videla samo na slikci), ampak si ne bom kupovala najbrž, ker imam ful stvari za v banjo, vonj je pa itak po Yummy yummy yummy/Strawberry feels forever/Fairy tail in vse to imam doma.
Me pa zanima, zakaj slovenski Lush nima valentinovih stvari že na spletni strani.

Icon parfuma ne poznam, vem da so ene trije retro parfumi. Jaz imam v trdem stanju 4, tako da imam zalogo. smile.gif

Povej kaj si naročila, me zanima!! wink.gif
  • 0
"Oh, you can't help that," said the cat: "We're all mad here. I'm mad. You're mad."

IPB Image

#2468 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19782 posts

Posted 21 February 2010 - 11:01 AM

A caca brun pride zelo temno rjavo? To bi rada namreč, pa da ne bi bilo tega rdečeoranžnega odbleska ..
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#2469 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13811 posts
  • Gender:Female

Posted 21 February 2010 - 11:25 AM

Probaj le na enem pramenu las najprej, to bo najbolj zihr
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#2470 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19782 posts

Posted 21 February 2010 - 11:29 AM

Samo za probo enega pramena je ne bi kupila, bi šla potem prej po preverjeno kemično.
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#2471 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13811 posts
  • Gender:Female

Posted 21 February 2010 - 12:04 PM

Jaz nikol nisem imela kane od Lusha, nekkao jim ne zaupam. Ima pa moja sestra rjavo kano od Mullerja, jo sicer meša z rdečo. Kaj če probaš to? Tudi cena je bolj ugodna.
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#2472 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 21 February 2010 - 12:17 PM

Lusheva kana je super kana, vredna zaupanja. Gre pač za zmleto lawsonio inermis z dodatkom raznih olj, ki negujejo lase.
Meni je super fina, čez en teden se bom barvala s caca brun, Dragica pa se tudi skos barva s to in ni niti pikico rdečega leska.

Je pa res, da ne vem, koliko lahko prekrije rdeč lesk, če ga imaš že od prej.
Jaz ga imam, barvala se bom čez en teden, lahko potem sporočim rezultat.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#2473 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19782 posts

Posted 21 February 2010 - 01:25 PM

Sporoči, ja smile.gif . Predvsem, kok bo temna prišla.
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#2474 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13811 posts
  • Gender:Female

Posted 21 February 2010 - 03:27 PM

QUOTE(DiLeMa @ 21. 2. 2010 - 12:17) View Post

Lusheva kana je super kana, vredna zaupanja. Gre pač za zmleto lawsonio inermis z dodatkom raznih olj, ki negujejo lase.
Meni je super fina, čez en teden se bom barvala s caca brun, Dragica pa se tudi skos barva s to in ni niti pikico rdečega leska.

Je pa res, da ne vem, koliko lahko prekrije rdeč lesk, če ga imaš že od prej.
Jaz ga imam, barvala se bom čez en teden, lahko potem sporočim rezultat.

Meni pač ni všeč, lahko je neutemljeno, ampak mi ni.
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#2475 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 21 February 2010 - 06:06 PM

Ja, sej nimam čisto nič proti, če ti ni všeč, samo govorilo se je o njej in sem še jaz povedala svoje mnenje, ker sem jo že večkrat uporabila.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#2476 FlowerPower

FlowerPower

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 285 posts

Posted 23 February 2010 - 04:46 PM

Če ti morda kaj pomaga - sama večinoma uporabljam caca maroni, ki ima ravno ta rdeče-oranžen odsev, ki ga ti seicer ne želiš... Ker mi je zadnje čase malo presvetla ji dodam še malo (pol koščka/košček) caca brun. Enkar sem mešala nekje 50:50 in se mi zdi, da mi je tale caca brun potegnila kr malo na vijolično (ne tako očitno, ampak,... hmm.gif , rdečega odseva pa ni bilo). Glede na to, da sem takrat prvič mešala obe barvi in prej podobnega rezultata ni bilo, sumum c. brun za tak odtenek...
  • 0

#2477 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 23 February 2010 - 06:59 PM

Končni rezultat je zelo odvisen od podlage (kot tudi pri vsaki drugi barvi), jaz samo vem, da prideta Dragica in njen fant ven temno rjava brez vsakršnega čudnega leska, zase pa bom še poročala. Upam, da ne bom vijolična, LOL.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#2478 FlowerPower

FlowerPower

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 285 posts

Posted 23 February 2010 - 07:43 PM

Saj jaz nisem bla glih 'vijolična' ampak je barva vlekla malo na v., pa še to le ob določenih 'pogojih'. Ampak me je presentelo, ker je vleklo bolj na v. kot temno rjavo. Se pa strinjam, da je zeloo odvisno od podlage, moje je bila že ene parkrat kana, naravno pa kr precej rdečega pigmenta. Lahko tudi, da je bil 'kriv' šampon, ki sem ga predhodno uporabila confused.gif ..Poročaj o rezultatu wink.gif
  • 0

#2479 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 23 February 2010 - 07:45 PM

Če bom vijolična, se pridem sem cmerit. laugh.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#2480 Cebelica_Maja

Cebelica_Maja

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 615 posts

Posted 26 February 2010 - 03:49 PM

Čez nekaj dni bodo pri nas na voljo sladkorni pilingi za ustnice v treh različnih vonjih/okusih: bubblegum, mint in čokolada. tongue.gif


IPB Image

Pa po dolgem času spet prodajajo Imperialis kremico za obraz. Jo bi rada sprobala. sorcerer.gif Jo je katera že imela?
  • 0
"Oh, you can't help that," said the cat: "We're all mad here. I'm mad. You're mad."

IPB Image




2 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users


    Google (1)