Jump to content


Photo

Barvne Leče


  • Please log in to reply
290 replies to this topic

#221 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 22 June 2007 - 06:30 PM

Ja prvo tak greš na pregled, da vidiš dioptrijo pol pa pač naročiš polnoprekrivne. Sej tudi pri optiku ni 1oo% da bodo na tvojih očeh isto prišle.
  • 0

#222 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 22 June 2007 - 06:33 PM




Ok. Grem v torek, te pa poročam, kak in kaj je blo in bo. smile.gif
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#223 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 23 June 2007 - 12:57 AM

jenna a ti boš mea okrasne leče al t dioptrijo?
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#224 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 23 June 2007 - 12:29 PM

QUOTE(laLa° @ 22. 6. 2007 - 19:30) View Post

Ja prvo tak greš na pregled, da vidiš dioptrijo pol pa pač naročiš polnoprekrivne. Sej tudi pri optiku ni 1oo% da bodo na tvojih očeh isto prišle.


Ja lala ma prau,najprej idi k optiku da vidiš za dioptrijo pa to. Samo je ena finta da pri optiku dejansko lahko probaš nevem jas mam ful filing da je par strani nazaj ena napisala da tam dobiš neke šablone al nekai ? huh.gif Mogoče bojo pa meli pri optiku kake ki ti bojo pasale pa to pa si jih lahko tam vzameš, kr nevem jas če bi rabla leče z dioptrijo si nebi upala prek neta naročit nevem. Bi raje pri optiku vzela ko se lahko z njimi vse zmenim pa to. Preko neta bi naročila samo one okrasne.
Rea z dioptrijo bo mela Jenna.
  • 0
Memento mori.

#225 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 23 June 2007 - 06:05 PM

Ja to bi blo ful fajn, da bi meli šablone, da bi lahko probala. Pol pa ko boš vidla kake ti odgovarjajo pa jih še vedno lahko prek lečka.net naročiš, če bojo cenejše tam.
  • 0

#226 ninća

ninća

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 103 posts

Posted 26 June 2007 - 07:46 PM

Oi! Mene pa zanima če obstajajo take ful temno rjave leče smile.gif [color=#FF0000]
  • 0

#227 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 26 June 2007 - 07:49 PM

IPB Image A misliš kaj takega ?
  • 0

#228 ninća

ninća

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 103 posts

Posted 26 June 2007 - 08:02 PM

QUOTE(laLa° @ 26. 6. 2007 - 20:49) View Post

IPB Image A misliš kaj takega ?


Jaaaaaaaaa!!! smile.gif kak lepa barva!!Jes mam naravno že temno rjave, pa hočem met mal temnejše.

To maš leče?
  • 0

#229 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 26 June 2007 - 08:09 PM

Niso to moje oči biggrin.gif To je slika iz ene spletne strani kjer prodajajo leče.

http://www.lecka.net...p?id=81&sid=10#

^^ Tu pol poiščeš tte leče (brown) pa si jih lahko kr tu naročiš.
  • 0

#230 ninća

ninća

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 103 posts

Posted 26 June 2007 - 09:06 PM

Aja aja..nevem no..malo me je strah kr prek neta naročit, kr nevem kak bo izpadlo vse skup, če mi bojo sploh kaj spremenile cry.gif se bom pa zaj odločla sigurno za barvne..jutri si jih grem naročit pa bom vidla kak bo biggrin.gif hvala ti wink.gif
  • 0

#231 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 26 June 2007 - 09:10 PM

Ja, samo pazi, da vzameš polnoprekrivne. Kake oči pa maš zdaj ? Fejst svetlo rjave ?
  • 0

#232 ninća

ninća

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 103 posts

Posted 26 June 2007 - 09:25 PM

QUOTE(laLa° @ 26. 6. 2007 - 22:10) View Post

Ja, samo pazi, da vzameš polnoprekrivne. Kake oči pa maš zdaj ? Fejst svetlo rjave ?


Zaj mam tak kr temne no, sam ne čisto:D

Kake pa so pounoprekriune?jes se to nič ne spoznam:D
  • 0

#233 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 26 June 2007 - 09:32 PM

Ja take da ti ČISTO spremenijo barvo oči. Sej je že ena povedla, da misli, da imajo pri optiku take šablone, ko lahko probaš, kak bojo leče na tvojih očeh zgledle. Sicer pa če kupiš temno rjave polnoprekrivne se nimaš kaj za bat. Drugo bi blo, če bi kupovala polprekrivne.
  • 0

#234 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 26 June 2007 - 10:22 PM





No, sem rekla, da bom poročala, v glavnem, nekaj drugega je narobe, grem še na neke preiskave, zdravnica je rekla, da ji to vse skup niti malo ni všeč, sem vedla, da bo spet nekaj zakompliciranega. Sem jo pa malo povprašala o teh polnoprekrivnih lečah, pa je rekla, da če le lahko, jih ona odsvetuje - ful ljudi se je pritoževalo, da so z njimi slabše videli, kot z normalnimi lečami, itd.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#235 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 26 June 2007 - 11:00 PM

Jenna kaj je kaj hudega ? ermm.gif

A pol si se odločla, da neboš imela lečk ?
  • 0

#236 ninća

ninća

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 103 posts

Posted 27 June 2007 - 06:34 AM

Aha.laLa hvala ti wink.gif bom videla kako bo danes, ko si grem po leče smile.gif
  • 0

#237 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 27 June 2007 - 10:05 AM

QUOTE(laLa° @ 27. 6. 2007 - 0:00) View Post

Jenna kaj je kaj hudega ? ermm.gif

A pol si se odločla, da neboš imela lečk ?

Ona sama točno še ne ve, je rekla, da ji to čist nič ni všeč in me poslala še na neke preglede. Je pa rekla, da mi niti leče niti očala ne bi nič pomagala, hm. Morda samo za takrat, ko še posebej rabim vid (vožnja, branje). No, bomo vidli.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#238 ninća

ninća

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 103 posts

Posted 28 June 2007 - 03:47 PM

Včeraj sem bila pri okulistu, in dobim modre lečke tongue.gif komaj čakam!!!so mi prijele na moje oči. Modre sem si pa vzela zato, ker so imeli samo svetlorjave lečke za probat pa nism pol težila s temnimi biggrin.gif upam da se nebo takoj vidlo da ni moja barva sad.gif uživajte!!! smile.gif
  • 0

#239 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 28 June 2007 - 03:52 PM

Jenna finta je v tem, da se zenica oža in širi. Zaradi svetlobe. Leče so obarvane in se ti zvečer lahko zgodi, da malo bo robovih abrvno vidiš. Naj bi blo tak, ampak meni se to niti enkrat ni zgodilo.
  • 0
Viens, reste ici!

#240 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 28 June 2007 - 04:40 PM


Aha! No, saj jaz ne vem, kak bo zdaj, ker mi je rekla, da bi morda rabila kaj zgolj takrat, ko bi npr. vozila ali brala. Za tako stvar pa najbrž leče niso glih najbolj primerne a ne. :s


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users