Jump to content


Photo

Spreji za lesk las


  • Please log in to reply
247 replies to this topic

#221 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 14 January 2006 - 03:44 PM

Šampon je 2.600, balzam pa 3.950 tolarjev.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#222 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 15 January 2006 - 12:07 PM

QUOTE(miss*sixty)
Ej Sonchika, a si dobila ful naelektrene lase po tem sprejcku??

Jst ugotavljam, da mam tud skoz bolj mehke pa šajnaste po temu sprejcku - definitivno je velika razlika. Ampak so mi isto tko mehki ratal, da kr lezejo povsod pa cist naelektreni ratajo.

Je pa res, da uporabljam zdej še Honey & Oatmeal kolekcijo in so se mi nasploh lasje ful popravil. Spet mam divje lase. biggrin.gif



Jaz mam tudi tak naelektrene lase po tem sprayu.Ko se počesem, adijo, kar letijo mi. rolleyes.gif Ne bom ga več uporabljala.Bom presedlala na kaki produkt, ki je proti naelektrenim lasom.Vem, da ma tigi fajne, ampak pozna katera kakega, ki bi bil primeren za mojo izropano denarnico? biggrin.gif
  • 0

#223 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 15 January 2006 - 12:19 PM

Aja pol je pa to res od spreja. sad.gif

Ja men tud čist ponorijo. Sm taka, kot bi me en na štrom prklopu. blink.gif biggrin.gif

Jst ga bom pa še uporabljala, sam ne čist na umite... takrat se že mal umirjo.

Je pa od TIGIja najhujši After Party (tega si nameravam omislit biggrin.gif ), ampak stane 4 čuke. blink.gif
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#224 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 15 January 2006 - 12:21 PM

miss*sixty jaz After Party uporabljam dober mesec, pa ga manjka ena petina al pa še to ne ... pomoje ga bom imela za ene pol leta, pa ga uporabljam ene 2X na teden. Je zelo fajn mazljiv in zadošča minimalna količina.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#225 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 15 January 2006 - 12:26 PM

Dilema, sj bo pomoje kmal moj. Sam da se do financ prikopljem.

Ti si po celih laseh namažeš? In kolk daš recimo gor? Pa ti čisto nič ne zmasti las? Kolk časa pa vonj ostane?

Ker tale After Party pa čist ubijalsko diši. biggrin.gif
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#226 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 15 January 2006 - 12:39 PM

QUOTE(miss*sixty)
Dilema, sj bo pomoje kmal moj. Sam da se do financ prikopljem.

Ti si po celih laseh namažeš? In kolk daš recimo gor? Pa ti čisto nič ne zmasti las? Kolk časa pa vonj ostane?

Ker tale After Party pa čist ubijalsko diši. biggrin.gif


Namažem se po ... hmm, rečmo da spodnji 2/3 las. Kolk dam gor? Enkrat stisnem, ampak ne do konca ... ker če do konca stisneš ful velik ven pride. Ne, nič mi ne zmasti las, sicer pa že v osnovi nimam nagnjenih k mastenju. Pa tudi drugače zadeva ni mastna in las ne obteži, je pa treba zmerno uporabljat ... torej v manjših količinah, itak je ful mazljivo. Kar se pa vonja tiče ... je nekak srednje obstojen ... zdrži rečmo da cel dan, več dni pa sigurno ne.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#227 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 15 January 2006 - 01:51 PM

IPB Image
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#228 bubbles

bubbles

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 481 posts

Posted 13 August 2006 - 08:28 PM

hy!

Kateri sprej bi bil boljši za moje lase, glede na to, da se mi ne mastijo preveč
, in tut nebi rada imela naelektrenih las?

- Od Welle-Masive shine on
ali
- Tist sprejček za lesk od Gliss Kur-ja?

tnx biggrin.gif
  • 0

#229 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3169 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 09 October 2006 - 02:45 PM

kaj pa za mastne laske, a je tut dobr ta od tigija (čeprav se mi zdi nekam drag ermm.gif ) a je bolj priporočljiv kakšen drug k mi gre ful na živce k mam res lepe pa zdrave laske sam svetijo se mi pa ne tok kt bi jst hotla da bi se oops.gif
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#230 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 25 November 2006 - 01:32 PM

Včeraj sem bila pri frizerju in mi je na koncu pošpricala z enim sprejem, ta sprej je tako dobrega, vzdržnega vonja, da ga voham še danes enako kot včeraj.

To je tale čudežna zadevica, ki sem jo danes tudi kupila (cena tam okol 2k):

IPB Image

Finishing gloss spray

Shine-enhancing spray with excellent filming power. The ultra-light formula dries quickly and gives instant, long-lasting shine with all styles. Provides a pleasant fruity fragrance and guarantees extraordinary brilliance and natural hold for shiny, bouncy, light-reflective hair.


A ima katera to že v uporabi??
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#231 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82999 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 25 November 2006 - 01:37 PM

A učinkovit je tudi (mislim lesk in to)? Kje se pa dobi?

Jaz bi rada en sprej za lesk, pa ne vem katerega naj vzamem. hmm.gif
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#232 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 25 November 2006 - 01:38 PM

Tega pa ne poznam. Dej lepo te prosim Verja, napiši sestavine. wink.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#233 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 25 November 2006 - 01:41 PM

Meni se zdi, da je ravno toliko leska kot pri Tigi sprejih za lesk, samo diši pa veliko dlje časa. Jaz sem ga kupila tu v Ljubljani v Frizerskem salonu Katarina Kos, Trg Komandanta Staneta 6, LJ. Bom napisala sestavine pod ustrezno temo.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#234 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82999 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 25 November 2006 - 01:42 PM

Hvala! smile.gif
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#235 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 25 November 2006 - 08:26 PM

Od got2be je baje sprej za sijaj(roza) zelo ok-da sijaj ampak nevem pa kak je po sestavinah.Ve kdo??
  • 0
Fake people wear fake clothes and have feak personality becouse they have FAKE BRAINS!
WINK (fake one) :))))

#236 *naca*

*naca*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1502 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana

Posted 26 November 2006 - 08:19 PM

Ja jst sm tut slišala da je ta got2b spray dober, mi ga je sodelavka pohvalila in sm šla sestavine pogledat, alcohol denat ma na 1. mestu, tko k vsi izdelki iz kolekcije Got2b ermm.gif
  • 0
Posted Image

#237 Šišyka

Šišyka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1412 posts
  • Location:Universe Of Fun
  • Interests:copranje in izdelava nevarnih zvarkov :P

Posted 27 November 2006 - 06:51 PM

jp jst mam enga od got2b že kr neki časa pa ga sploh ne uporablam, ker takoj ko se pošpricaš sam alkohol vohaš in naj bi bil kao za zaščito las yea right dry.gif jst ga bom pomoje hmal v smeti vrgla
  • 0
IPB Image
Če imaš nekoga rad, ga imaš zmeraj, ne glede na danes, jutri ali včeraj. Če imaš nekoga rad, ga imaš vedno in preprosto rad, za to ni čas merilo!

#238

  • Guests

Posted 27 November 2006 - 07:51 PM

Od got2be mam js tega za lesk las. Disi nekako po meloni, pa lasje se res fejst sajnajo, sm ga pa presoltala na samo obcasno uporabo ravno zarad tega alkohola. Saj vem da lasem ne skodi tolk, ampak vseeno najbrz ne bi blo treba da je glih na prvem mestu.
  • 0

#239 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 27 November 2006 - 08:23 PM

QUOTE(izabela @ 27. 11. 2006 - 21:51) View Post

Od got2be mam js tega za lesk las. Disi nekako po meloni, pa lasje se res fejst sajnajo, sm ga pa presoltala na samo obcasno uporabo ravno zarad tega alkohola. Saj vem da lasem ne skodi tolk, ampak vseeno najbrz ne bi blo treba da je glih na prvem mestu.


Hm, pa zmasti kaj lase?
  • 0
Once you go Mac, you never go back
IPB Image

#240 Darla

Darla

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 443 posts
  • Interests:marsikaj

Posted 03 January 2007 - 08:13 PM

Za sijaj las imam jst Keune - Gloss Spray al neki takega. Ko se s tem našpricam, skori oslepim, tok se mi svetijo. Ko bi bli polakirani, noro. Priporočam.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users