Jump to content


Photo

OFF TOPIC


  • Please log in to reply
258 replies to this topic

#221 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25760 posts
  • Gender:Female

Posted 17 September 2008 - 01:53 PM

*sem se hotela spotaknit ob slovnico pa sem zbrisala.....mi je že vseeno smile.gif
  • 0

#222 HaRkO

HaRkO

    sramežljivec

  • Člani
  • 6 posts

Posted 17 September 2008 - 02:50 PM

QUOTE(Morska @ 17. 9. 2008 - 14:38) View Post

ukradena roba po moje! pa res ne vem zakaj se tole ne zbriše!! rolleyes.gif
punce tlele tut niso tko zlo naivne, veš...



haha kako bo ukradena roba po naročilu?? smile.gif da grem usakega posebej kras?? ah kere mate...

da vam povem kako dobim...
uvoznik ki uvaža za mulller ter druge drogarije sem pač zelo dober prijatelj in preko njega dobivam to!da mi ceno tako kot jo da trgovinam, se pravi po nabavni ceni.. kok je to, je poslovna skrivnost ;)

NI ukradena roba! men je ubisvu vseeno samo pač delam vam nekako uslugo da nekupujete parfume za polno ceno smile.gif

bote dobil slike ;)


QUOTE(crna @ 17. 9. 2008 - 14:31) View Post

Dvomim da gre za originale, kupljene po polni ceni. Al gre za neko "dobavo" po zelo nizki ceni, ali prek veze, ali pa za fejk izdelke.



če si iz Ljubljane se lahko sama prepričaš ter potem poveš tu ali so fake ali original wink.gif

jaz vem da so na trgu ful fake ampak to ziher NI!!

delal sm z FM group Federico mahora, kao neka točena verjanta ampak tole je definitvno orignal!

jaz nevem kak da vam razložim kot da si sami prepričate ;)
drugač nevem

sj usi na začetku mislijo da je fake ampak ko odpre pošprica in se sam prepriča da je original tedaj mi verjame da sm imel prav wink.gif

uni ko ste mi pisal na email vam bodo lahko povedal ali gre za prevaro ali ne!

  • 0

#223 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45502 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 17 September 2008 - 03:03 PM

No, fake ali ne. To je oglas in bi po moje bolj kot sem spadal med male oglase.
  • 0

#224 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 17 September 2008 - 03:27 PM

QUOTE(HaRkO @ 17. 9. 2008 - 15:50) View Post

da vam povem kako dobim...
uvoznik ki uvaža za mulller ter druge drogarije sem pač zelo dober prijatelj in preko njega dobivam to!da mi ceno tako kot jo da trgovinam, se pravi po nabavni ceni.. kok je to, je poslovna skrivnost ;)


Ja itak ja. laugh.gif So mi že ponujali isto finto v Mariboru, .. parfumi iz Mullerja za 50% off. Who are you fooling?

QUOTE(HaRkO @ 17. 9. 2008 - 15:50) View Post

NI ukradena roba! men je ubisvu vseeno samo pač delam vam nekako uslugo da nekupujete parfume za polno ceno smile.gif


Tebi ni vseeno, ker vrjetno mastno zaslužiš za ponaredek, ki ga prodaš. Hvala lepa za take usluge.


  • 0
Viens, reste ici!

#225 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 17 September 2008 - 03:37 PM

No, saj če je katera iz tega foruma pri tebi naročila kakšen parfum bo itak poročala kakšen je.
  • 0

#226 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 17 September 2008 - 04:05 PM


haris.hamzic88 - odlična referenca sleep.gif

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#227 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17018 posts
  • Gender:Female

Posted 17 September 2008 - 04:17 PM


nevem, zakaj si se mogla ravno ob to spotaknit.

fake ali ne, to spada med Oglase.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#228 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 17 September 2008 - 05:03 PM

QUOTE(Matilda @ 17. 9. 2008 - 17:17) View Post

nevem, zakaj si se mogla ravno ob to spotaknit.

Jaz pa vem, pa ne povem.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#229 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 17 September 2008 - 05:14 PM

Meni se zdi skrajno bedasto, da če že prodajaš neke izdelke, pa kakorkoli jih že nabavljaš, jih daš po res neki absurdni ceni, zaradi katere posledično vsi sklepajo, da nekaj ne štima. Mislim, vsaj malo manj očitno bi se blo tega lotit, na tak način ne bo nihče ničesar kupil, ker folk ne mara suma, da se ga prenaša naokoli.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#230 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 17 September 2008 - 05:16 PM

Modra, kot vedno closedeyes.gif
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#231 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 17 September 2008 - 05:19 PM

Crna, lepo prosim sleep.gif .
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#232 HaRkO

HaRkO

    sramežljivec

  • Člani
  • 6 posts

Posted 17 September 2008 - 07:00 PM

QUOTE(crna @ 17. 9. 2008 - 18:14) View Post

Meni se zdi skrajno bedasto, da če že prodajaš neke izdelke, pa kakorkoli jih že nabavljaš, jih daš po res neki absurdni ceni, zaradi katere posledično vsi sklepajo, da nekaj ne štima. Mislim, vsaj malo manj očitno bi se blo tega lotit, na tak način ne bo nihče ničesar kupil, ker folk ne mara suma, da se ga prenaša naokoli.



no prav potem je samo zate -10% ceneje laugh.gif
pa to ni tako ful masten posel kot misliš smile.gif

zaslužim mogoče na mesec glih tok da imam za bencin ki mi avto dost poje smile.gif in za telefon ko vas kličem smile.gif

jaz bi lahko res dal recimo -30% samo pol imam bolj man možnosti da prodam kak parfum sploh!
ker pa je polovična cena pa gre kar dobro;)

sem ež razmišljal da bi odpru trgovino z parfumi samo je veliko zakomplicirano s tem... nasledno leto mogoče... wink.gif


evo samo danes sm našel stranke ki so mi naročili 44 parfumov smile.gif tako da to kr neki pove da ni neki ''made in čajna'' tongue.gif ;)
am modi, če mislite da je oglas prosim premaknite temo..


res pa bi rad da une k so mi pisale če se bojo odločile za nakup bi rad da tu povejo svojo izkušnjo, ker res je to ful dobra naložba.

lp...
  • 0

#233 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 17 September 2008 - 08:10 PM

Ma ja, itak ti nihle ne verjame. Točno veš, da so na forumu oglasi in da tvoji posti spadajo tja, pa se ni zdaj treba delat nedolžnega.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#234 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25760 posts
  • Gender:Female

Posted 17 September 2008 - 08:15 PM

Ja ITAK, da je to oglas. Kaj ne oglašuješ, da prodajaš poceni robo? Če to ni ne vem kakšen hud zaslužek...zakaj se potem ukvarjaš s tem?
  • 0

#235 HaRkO

HaRkO

    sramežljivec

  • Člani
  • 6 posts

Posted 17 September 2008 - 08:26 PM

QUOTE(Ancka Pomarancka @ 17. 9. 2008 - 21:15) View Post

Ja ITAK, da je to oglas. Kaj ne oglašuješ, da prodajaš poceni robo? Če to ni ne vem kakšen hud zaslužek...zakaj se potem ukvarjaš s tem?



no zs oglas smo že zrihtal.
zakaj tako pocen in neslužim? mogoče je to moj problem in mogoče je zate še bolje da je pocen a ni tako??
lahko se zmeniva če boš kdaj uzela da kupiš po trgovinski ceni smile.gif

no jaz sm vam ponudbo napisu, kdor hoče naj javi ;)


lp
  • 0

#236 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 17 September 2008 - 08:28 PM

Whatever.

Oglas kot vsak drug, tip nikogar ne sili v nakup. Tudi jaz si marsikaj mislim, pa bom zadržala zase.
Nobene druge forumašice se ne zaslišuje tkole. Ja, tle je malo drugače, ampak vseeno.
Kdor ne verjame, naj ne kupi in konec debate. Tle res ne vidim problema ...
Debata glede avtentičnosti se mi zdi odveč, konec koncev nobena, ki tle kaj proda/podari verjetno nima nekega certifikata avtentičnosti.

Jaz bolj vidim problem v tem, da tile mali oglasi NISO namenjeni prodaji na debelo in delanju zastonj reklame.
Namenjeni so forumašem, ki imajo doma kaj odveč, so dobili za darilo kakšno zadevo, ki jim ni všeč, ali pa so opravili ponesrečeni nakup in želijo slučajno prodat/podarit tisto zadevo.
Raznoraznih prodaj na debelo pa jaz ne podpiram, za takšno oglaševanje (ker tle se oglašuje preprodajo parfumov na debelo) na javnem mestu pa se plača neka kvota, ane.
Takšno zastonjkarsko švercanje je povsem neprimerno iz več vidikov.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#237 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 17 September 2008 - 08:41 PM




Jap. In zato bi bilo zelo vredu, če bi nekdo od ta glavnih tukaj kaj naredil okoli tega.
Po drugih forumih imajo to zelo dobro urejeno. Vsaj na enem, hehe.

Drugače pa smo že marsikaj komentirali, DiLeMa, vključno s tabo - pa je blo včasih najbrž precej manj upravičeno, kot tole.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#238 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 17 September 2008 - 08:46 PM

Flafić, vem da smo v preteklosti marsikaj komentirali, ampak nekak je poanta v tem, da smo se potem dogovorili da se to ne počne več na tak način in se tudi že dolgo ni kej takega zgodilo. Sicer pa sem samo hotela poudarit, da jaz vidim problamatiko drugje kot pa v tem, če je zadeva original ali fejk - ta rizik pri takem forumskem nakupovanju vedno nosiš, ane. Pa tudi vem, da na forumu niso neke polpismene budale in zna čisto vsaka punca presodit, kaj je na stvari, brez da se 100x napiše to je fejk, bla bla bla. Itak vemo, da bo tip trdil drugače in pač ne vidim poante v tem predrkavanju (excuse my language).

Bolje je zatret v kali vse take poskuse zastonjkarskega oglaševanja, pa bo svet lepši in se bomo tudi izognili takim zadevam.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#239 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 17 September 2008 - 08:59 PM



Tega vsega zdaj ne bi bilo, če bi bili ta glavni bolj aktivni in bi to v kali zatrli.
Pozivam k malo večji aktivnosti, tukaj se najbrž strinjava.


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#240 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 17 September 2008 - 09:03 PM

Ja, se strinjava.
Treba bo malo bolj dorečt pravila in malo bolj 'podkurit' tale forum iz več vidikov.
Konec koncev to ni zgolj forum, ampak spletni portal (čeprav ta funkcija nikakor ni dovolj izpostavljena).

  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users