Jump to content


Photo

hujšaj z mano:)


  • Please log in to reply
2378 replies to this topic

#201 Anja88

Anja88

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1321 posts

Posted 23 July 2007 - 01:39 PM

meni so nekatere majce iz O.Š. zdaj prav velike..prej so mi bile pa premajhne-čez prsi jasno rolleyes.gif ampak hlače...vse še lahko nosim brez problema. edino nekaj cm je šlo gor in kakšen kg dol smile.gif Je pa noro kako so se nekateri zredili huh.gif
  • 0
IPB Image

#202 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19840 posts

Posted 23 July 2007 - 03:10 PM

Pri meni bi blo gotovo ene 7 kilc fajn dol spravt .. pa se mi neda laugh.gif laugh.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#203 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 23 July 2007 - 03:20 PM

Ej po taki vročini ne vem od kod nekaterim še volja za divje potenje na soncu... Meni samo še tuš pa postelja hodita po glavi, občasno zaidem do hladilnika.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#204 Eli

Eli

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6738 posts
  • Location:vsepovsod

Posted 23 July 2007 - 03:47 PM

Jaz mam pa to s kilogrami čisto zmešnjavo laugh.gif in sicer moje kile bi lahko uvrstili v 5 kategorije:
1. obdobje: do 7.razreda: preklasto suha, nekaj čez 40kg, pri višini okoli 158
2.obdobje: sem se zredila do 55, pri višini 162, nekje do konca 1.letnika
3.obdobje: začnem hujšat, pridem do 52, zbolim...me vrže do nekje 49 (2.letnik, 3.letnik)
4.obdobje: grem v Anglijo (sam junk food), grem v Italijo (same testenine), in se ostalim nekje okoli 53 (tu sem bla mojemu fantu najbolj všeč, baje da sem najboljše zgledala ter imela ubijalske joške laugh.gif )
5.obdobje: zgodi se par čustveno izčrpljajočih obdobij v mojem lajfu, s fantom se skoraj razidema, dobesedno nekam jest, v 1 mesecih pridem na 48kg...potem zbolim, pridem na 45...folk začne delat paniko.

Zdaj sem pa v obdobju, ko skušam prit nazaj na vsaj 50kg, ker se mi zdi, da res najboljše zgledam tam nekje 50-52. Sicer sem dokaj majhna 164, ampak se mi zdi da mam bolj težke kosti, ker tudi ko sem imela 55kg, ne morem reči da sem bla debela, niti bolj močna, ampak recimo malo bolj zaobljena.

Sicer pa odkar sem zbolela (alergije) sem si prisegla, da se nikoli več ne igračkam s kakimi dietam, če me bodo že začeli kg motit, bom pač več telovadla, pa mogoče več sadja in zelenjave. Ker ne morem opisat kako katastrofalno grozno je ko si po več dni lačn ko pes, in bi pojedo karkoli na svetu, pa ne moreš - ker ne moreš požirat (meni je ful zatekal jezik, pa grlo, in nisem mogla požirat).
  • 0
With all the paradoxes in life...i could be mango and not know it!

#205 Baby

Baby

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3833 posts

Posted 23 July 2007 - 04:14 PM

QUOTE(MLadoLetNa @ 23. 7. 2007 - 16:10) View Post

Pri meni bi blo gotovo ene 7 kilc fajn dol spravt .. pa se mi neda laugh.gif laugh.gif


js pa tolk gor sad.gif
  • 0

#206 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19840 posts

Posted 23 July 2007 - 04:54 PM

Joj, pa to ni problem .. pač vsake pol urce nekaj večjega poješ, čeprav nisi lačen biggrin.gif

Meni je zanimivo, kako vsi pravijo, da pozimi malo pridobiš na kilaži, poleti gre pa dol hmm.gif .. Meni poleti isto paše jest, ker sem sploh čez dan večinoma notri in je luštno hladno, tako da občutim prav tolikšno željo po hrani kot pozimi oziroma v hladnejših dneh smile.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#207 TiTa

TiTa

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3327 posts

Posted 23 July 2007 - 05:26 PM

QUOTE(MLadoLetNa @ 23. 7. 2007 - 17:54) View Post

Meni je zanimivo, kako vsi pravijo, da pozimi malo pridobiš na kilaži, poleti gre pa dol hmm.gif .. Meni poleti isto paše jest, ker sem sploh čez dan večinoma notri in je luštno hladno, tako da občutim prav tolikšno željo po hrani kot pozimi oziroma v hladnejših dneh smile.gif



enako, jaz itak non stop prav žerem, če je -40 ali +40, pa prav hecno ko vedno ko grem na morje vzamem AI pa mi vsi rečejo kaj ti bo AI ko pa itak v oni vročini ne boš jedla.....jaz pa jem ko nora
in sem zredila 3kg, sem prav vesela biggrin.gif
  • 0

#208 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17196 posts
  • Gender:Female

Posted 23 July 2007 - 06:09 PM

QUOTE(Baby @ 23. 7. 2007 - 17:14) View Post
js pa tolk gor sad.gif


Moj nasvet:
- 5 obrokov na dan
- vnašaj v telo le malce večje količine hrane
- jej veliko oreškov (orehov, lešnikov, arašidov ... !) in sadja, ki vsebuje malo več maščob ( dober primer je avokado)
- Pa seveda veliko beljakovin, žitnih izdelkov

;)



Drugače me pa kar preseneča, ko berem, kako ste nekatere se ful zredile ali pa shujšale. Jst mam glede kil kar srečo, sem rojena v familiji, kjer je vitkost že "po rodu" in do svojih 15 let, odkar obstajam, še nisem imela nobenih omembe vrednih težav. No, morda v obdobju nekje od 6 - 12. leta, sem bla ful suhcena, koščena, pa spet ne preveč, pač podhranjena. Sem bla v onem času očitno ful izbirčna, pa seveda otroška igrivost (lavfanje, igranje z frocki, gibanje nonstop) naredi svoje. No, od pubertete naprej sem se precej zredila, nikaor nisem več podhranjena ( biggrin.gif ), valda so joški mal zrasl, pa obline in to pa nehala sem bit izbirčna. biggrin.gif Tko d zdej sem še zmeri tko no, ne glih suha, nekje med vitko-srednjo postavo. Do nedavnega sem jedla ful, pri južni skoraj tolko pojedla ko foter blink.gif , jedla tudi razne svinjarije (čipse, smokije, bonbone, pomfri, čokolado, cvrtje ipd.), zdej sem se mal skulirala, začela pit veliko vode, izogibam se tudi sladkorju (sploh ne pijem več sokov z dodanim sladkorjem, edino zdej poleti se še vedno ne morem upreti sladoledu oops.gif ) pa pač najkasneje ob 7h zvečer jem. Zdej krasno shajam z 168 cm in 56 kg (nihanja 2-3 kg gor dol). Sem vesela, da sem se redila in "razvijala" počasi in postopno. smile.gif
Zdej bom v vsakdanjik vklučla še vadbo na orbitreku (predvsem da si pridobim malo mišic in da se znebim malo odvečnega špeha), ker se sicer ne ukvarjam z nobenim športom, edinole kokr doma opravljam fizična dela. ;)

  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#209 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19840 posts

Posted 23 July 2007 - 06:30 PM

QUOTE(TiTa @ 23. 7. 2007 - 18:26) View Post

enako, jaz itak non stop prav žerem, če je -40 ali +40, pa prav hecno ko vedno ko grem na morje vzamem AI pa mi vsi rečejo kaj ti bo AI ko pa itak v oni vročini ne boš jedla.....jaz pa jem ko nora
in sem zredila 3kg, sem prav vesela biggrin.gif


Naša družina na morju vedno malo poveča težico laugh.gif laugh.gif

Pač zjutraj je dobro veliko svežega kruhka popapcati, pa potem zvečer, pa čez dan, pa sladoledek, pa ... laugh.gif

Sej tud plavamo neki, samo očitno smo res neizmerno popadljivo jedljivični laugh.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#210 Eli

Eli

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6738 posts
  • Location:vsepovsod

Posted 23 July 2007 - 06:33 PM

sam pri meni je problem kile nazaj dobit, ker praktično ničesar ne smem: vse povezano z mlekom (ki ga vtaknejo praktično povsod), jajc, nekaterih oreškov, pa še minus vse stvari ki vsebujejo veliko histamina (npr.paradižnik, morski sadeži, kakšne klobase itd.)...in ko vse to odšteješ dobiš ful malo ven, poleg tega pa še enoličen jedilnik, in se moraš dejansko potrudit, da sploh kaj z veseljem zaužiješ, glede na to, da isto ješ.

Hvalabogu mi je zdaj že boljše, tako lahko s ponosom povem, da sem danes jedla jaffa kekse (majo jajca) in preživela hooray.gif še mal pa bom nazaj=)
  • 0
With all the paradoxes in life...i could be mango and not know it!

#211 Baby

Baby

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3833 posts

Posted 23 July 2007 - 07:07 PM

MateYa ... js jem čisto normalno, večkrat sem se trudla jest več. Ni dosti pomagalo. Zdej mam 48kil ker se ne ubadam več s tem smo vseeno me moti. Še pred časom sem imela 50-52 kil, prišlo je tudi že do 65 samo takrat sem bla vsa taka čudna in napihnjena :S in ne da se mi več silit žret, sploh zdej poleti ko mi grejo samo jogurti in sadje
  • 0

#212 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17196 posts
  • Gender:Female

Posted 23 July 2007 - 07:12 PM


Aja tako. Pa si sicer podhranjena ali le sama čutiš potrebo, da bi se bilo treba zredit? Ker v primeru 2 pol ni blema. smile.gif
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#213 Baby

Baby

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3833 posts

Posted 23 July 2007 - 08:31 PM

ja vsekakor sem pod normalnimi mejami. sej ne da se hočem ne vem kako zredit... samo malo pa ja. s 55 kili pa bi bla še vedno suha pa vendar bolj normalna
  • 0

#214 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 84015 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 24 July 2007 - 10:02 AM

Kok si pa visoka?
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#215 krneki

krneki

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11455 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hot and sunny places

Posted 24 July 2007 - 12:14 PM

.
  • 0
"If it's meant to be, it will find a way."

#216 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12116 posts
  • Gender:Female

Posted 24 July 2007 - 11:55 PM

Minnie, pomojem ti tudi kšna kilca več ne bi škodla smile.gif

  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#217 krneki

krneki

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11455 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hot and sunny places

Posted 25 July 2007 - 07:27 AM

Mja vem...Ma jas bi se kuj zredila če bi se zredila enakomerno in zraven še v joške...v bistvu mam ful male in če bi se zredila pa se v joške ne bi potem bi imela ful neestetsko pa neproporcionalno telo...To je fora :\
  • 0
"If it's meant to be, it will find a way."

#218 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 26 July 2007 - 08:26 AM

To je nažalost odvisno od tvoje gen. zasnove in tle ubistvu nimaš kaj narest, bodi ponosna nanje to je vse. Načeloma se lahko zrediš "povsod", pa pol samo telovadiš toliko da fajn oblikuješ postavo in imaš hkrati malo večje joške.
Vem, da ko sem jaz shujšala pod 50kg (zdej mam približno dobrih 6kg več) sem tudi imela male (nekje A), pol so se pa vrnile nazaj. So pa tudi punce, ki imajo kako kilo preveč pa imajo A košarco.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#219 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17196 posts
  • Gender:Female

Posted 26 July 2007 - 08:41 AM


Ja take z malimi joškami pa preveč kilami so bolj ko ne nesrečnice (pardon, jaz bi bila). ;)
Crna, kolk si pa ti visoka? Ker si enkrat neki govorila, da tvoja rit ne bi več šla na gugalnico (v smislu, da maš veliko) tongue.gif , ampak kil imaš pa enako ko jst, pa jih mam jst glih prav.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#220 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 26 July 2007 - 09:34 AM

169 nekje. Pa če me res žulijo te gugalnice, pa ful me začnejo kolki/rit bolet med guganjem, ker me zategnejo une verige (kok se to zdej SM sliš). oops.gif. Ni mi udobno res.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.






2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users