Jump to content


Photo

Avene Clenance K


  • Please log in to reply
324 replies to this topic

#201 *petrca*

*petrca*

    sramežljivec

  • Člani
  • 99 posts
  • Interests:use =)

Posted 19 November 2006 - 07:31 PM

Se pardoniram če preveč težim.. oops.gif Prebrala sem teh 10 strani in je Sonchika večkrat povedala da kisline niso za mlado kožo.. Raje bi uporabljala Skinoren, 1krat na teden pa to Cleanance K.. ermm.gif
Sonchika še tvoje mnenje bi rada slišala, da si res nebi poškodovala kože cry.gif
  • 0

#202 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 20 November 2006 - 07:09 AM

Če imaš zelo problematično kožo, potem kar začni s kislinami. Ker lahko mozolji šustijo hujše posledice kot kisline na koži.
Enkrat tedensko Clenance K ne vem, če bo dovolj.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#203 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19840 posts

Posted 20 November 2006 - 01:08 PM

dons grem s sošolko zanjo kupt tole kremco, bi jo uporabljala potem trikrat na teden zvečer ... kok je že cena ? smile.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#204 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 20 November 2006 - 01:20 PM

Okoli 3k.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#205 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19840 posts

Posted 20 November 2006 - 02:33 PM

tenks smile.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#206 *petrca*

*petrca*

    sramežljivec

  • Člani
  • 99 posts
  • Interests:use =)

Posted 20 November 2006 - 02:55 PM

Hvala, bom poskusila smile.gif
  • 0

#207 malička

malička

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 278 posts
  • Interests:marsikaj

Posted 20 November 2006 - 05:14 PM

Jaz pa kremo Clenance K uporabljam že mesec pa pol pa mi ni še čisto nič pomagala. Imam pa kar nekej mozoljev pa veliko ogrcev. Pred to kremo sem pa uporabljala še Neutrogeno- Oil free Moisturiser pa mi tudi ni nič pomagalo. Nimam pojma kaj bi še probala? Rjavo Cosmerbo mogoče? hmm.gif
  • 0
Vedno je bolje obžalovati nekaj, kar smo storili, kot pa nekaj česar nismo!

#208 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17194 posts
  • Gender:Female

Posted 20 November 2006 - 05:35 PM

Cosmerbo še mogoče, ja. Če pa niti ta ne bo dala vidnih rezultatov, potem ti preostaneta še Skinoren in Differin.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#209 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19840 posts

Posted 21 November 2006 - 05:07 PM

tko greva dons s sošolko po kremco, in jim neki ne dela računalnik, in so names neki čez 2.900, računal 2.500 laugh.gif ... če čakam, da vidm kašni rezultati bojo pr njej kj smile.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#210 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19840 posts

Posted 22 November 2006 - 02:24 PM

poročilo : krema ji smrdi laugh.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#211 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 22 November 2006 - 03:34 PM



Hvala, brez te informacije mi živeti ni. rolleyes.gif


@*petrca* jaz bi po svojem Neutrogeno črtala. Meni je nardila grde mozolje - čistilni gel+ maska in tut krema. Moja sestra je uporabljala tisti Spot Gel al kaj je in so se ji še grši mozolji nardili. Jaz bi po tvojem črtala to in uporabljala samo - Avene Clenance K, Garnier Total Fresh ( preizkušeno, ne zapira por ! ;) ) in še čistilni gel, npr je dober od Šelejrla - Melisa. smile.gif

  • 0
Viens, reste ici!

#212 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17194 posts
  • Gender:Female

Posted 22 November 2006 - 04:58 PM

Ali pa Scheller mineralni. Anaa, nonstop čekiram, če si že ocenila TF kremo. smile.gif Aja, zdej si Ana. biggrin.gif
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#213 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19840 posts

Posted 22 November 2006 - 05:01 PM

[quote name='Ana' date='22. 11. 2006 - 15:34' post='270997']
Hvala, brez te informacije mi živeti ni. rolleyes.gif
samo njeno poročilo sm predala rolleyes.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#214 evica1

evica1

    sramežljivec

  • Člani
  • 54 posts

Posted 23 November 2006 - 02:42 PM

Jaz sem tudi imela precej problematično, nečisto kožo z mozoljčki in sem po vaših nasvetih začela uporabljat AVON ANEW ALTERNATIVE nočno kremo, ki tudi vsebuje neke kisline in mi je res super. Koža se mi je ful popravila. Morda bi bila to lahko alternativa za Avene Cleanance K? Ne vem pa, katera je boljša glede sestave. Avonovo vsekakor priporočam. Je super kremica in tudi na drugih forumih sem prebrala same dobre komentarje.

  • 0

#215 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 23 November 2006 - 05:10 PM

Avonova je boljša. in je lahko alternativa Clenance K.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#216 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 23 November 2006 - 06:31 PM



Aja kaj morem ? Okej bom zdaj. smile.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#217 *petrca*

*petrca*

    sramežljivec

  • Člani
  • 99 posts
  • Interests:use =)

Posted 23 November 2006 - 06:43 PM

QUOTE(Ana @ 22. 11. 2006 - 15:34) View Post

@*petrca* jaz bi po svojem Neutrogeno črtala. Meni je nardila grde mozolje - čistilni gel+ maska in tut krema. Moja sestra je uporabljala tisti Spot Gel al kaj je in so se ji še grši mozolji nardili. Jaz bi po tvojem črtala to in uporabljala samo - Avene Clenance K, Garnier Total Fresh ( preizkušeno, ne zapira por ! ;) ) in še čistilni gel, npr je dober od Šelejrla - Melisa. smile.gif


No prav.. bom pa uporabljala ta Total Fresh fluid.. meliso in zeleni tonik od Garniera pa že imam smile.gif hvala Ana biggrin.gif

  • 0

#218 BusyBee

BusyBee

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1401 posts
  • Location:Malo tu, malo tam ...

Posted 23 November 2006 - 08:56 PM

Ej, sam mislim, da fluid ni enak kot krema... Katero manj maši pore TF krema ali fluid? Pa kateri izdelek je boljši, meni je krema tud mal preveč vlažilna.


No, by the way, svojim nečistočam na obrazu napovedujem še en boj (differin ni pomagal, žal - al pa je vzrok v pudrih, pojma nimam - krivo je lahko sam to dvoje). Tokrat z Avene Cleanance - K. A mislite, da bo kej pomagalo? ermm.gif Jaz upam da bo, dej držite pesti.


  • 0
Strength is the capacity to break a chocolate bar into four pieces with your bare hands -- and then eat just one of the pieces. (Judith Viorst)

#219 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 23 November 2006 - 09:16 PM



@Suzyka Kak dolgo si Differin uporabljala ? Katere izdelke vse si uporabljala ?

@*petrca* Total Fresh fluid je ok, ampak ima en alkohol in če boš še kdaj kupovala kupi rajši kremo.


  • 0
Viens, reste ici!

#220 BusyBee

BusyBee

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1401 posts
  • Location:Malo tu, malo tam ...

Posted 23 November 2006 - 10:41 PM

Differin sem uporabljala dva meseca. Kaj je to premalo?

Drugače pa sem pred tem po tem vrstnem redu (v roku kakega leta in pol približno):

Normaderm
Eucerin
Neutrogena VC
Klimicin, Skinoren (to že tak iz srednje šole občasno, ko je sila)
Tablete Clinofug
Differin
sedaj pa od Včeraj Avene cleanance K (mam testerček, sej še nisem kupla)

Jem tabletke Yarine.
Imela pa sem težave s ščitnico (hipertiroza). Trenutno miruje, sicer pa najbolje, da si spet dam pregledat kri.

Pojma nimam več, kaj je krivo, sam puder verjetno ne, glede na to, da sem dobila mozolje še po dekolteju verymad.gif

Kaj češ. huh.gif
  • 0
Strength is the capacity to break a chocolate bar into four pieces with your bare hands -- and then eat just one of the pieces. (Judith Viorst)




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users