Jump to content


Photo

Intimna nega


  • Please log in to reply
314 replies to this topic

#201 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82996 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 30 October 2011 - 07:54 PM


Meni tudi ne odgovarjajo (ne za obraz, ne za telo), samo za to se mi je zdelo, da je najbolj nežna alternativa.

  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#202 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 30 October 2011 - 07:54 PM


Chilly pa vam ni všeč?
Jaz vedno vzamem dalicate.

IPB Image
  • 0
Viens, reste ici!

#203 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 30 October 2011 - 07:57 PM



QUOTE(Ana @ 30. 10. 2011 - 19:54) View Post
dalicate.

Sramotilni steber!!! dry.gif In ne zgovarjaj se na kakšne škrate. dry.gif


Ne, Chilly me a priori odvrača. A morda ga vzamem za probo, tega rozastega, no.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#204 Lo-Fi

Lo-Fi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4884 posts

Posted 30 October 2011 - 08:15 PM

laugh.gif

mene tudi pri Chilly-ju ime moti oops.gif laugh.gif
  • 0

#205 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18225 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 30 October 2011 - 08:16 PM

Jaz mam tega trenutno doma, je fajn, a se mi je po enem tednu pokvarila pumpica (ne vem kako) in zdaj obolevam!
  • 0

After all this time?

Always.


#206 Lo-Fi

Lo-Fi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4884 posts

Posted 30 October 2011 - 08:17 PM

ti imaš ziher tega, ker je roza laugh.gif
  • 0

#207 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 30 October 2011 - 08:18 PM

lol1.gif
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#208 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 30 October 2011 - 08:19 PM




laugh.gif

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#209 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18225 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 30 October 2011 - 08:19 PM

laugh.gif laugh.gif

Ej veš da ga je mami kupila, nisem nič kriva.

Pred tem sva imeli eno milo isto na pumpico v okrogli embalaži, svetlo zelene barve. Imena se ne spomnim, mi je bilo zakon, ampak mislim da je bilo ful drago.

  • 0

After all this time?

Always.


#210 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25772 posts
  • Gender:Female

Posted 30 October 2011 - 08:29 PM

Meni Chilly ni dober. Že dolgo časa uproabljam Lactacyd femina in ga ne zamenjam za nič drugega.
IPB Image
  • 0

#211 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 30 October 2011 - 08:33 PM



Ja ... tudi jaz uporabljam LF že menda ene 10 let.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#212 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30913 posts
  • Location:Primorska

Posted 30 October 2011 - 08:37 PM

jst pa sploh nimam posebnega mila za intimno nego (OK, enkrat sem dobila manjšo pakungo Melvita za darilo ob nakupu) in mi čist nič ne fali, nikol nisem imela nobenih vnetij, težav, karkoli... thumbup.gif
  • 0

#213 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 30 October 2011 - 08:37 PM

QUOTE(Fluffy The Stud Eater @ 30. 10. 2011 - 19:57) View Post


Sramotilni steber!!! dry.gif In ne zgovarjaj se na kakšne škrate. dry.gif




cry.gif Škrat je bil!!!!! cry.gif

  • 0
Viens, reste ici!

#214 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11534 posts
  • Gender:Female

Posted 30 October 2011 - 09:08 PM

Jaz imam tega Intimea, kupila v mullerju. Jih obstaja več, jaz sem vzela čisto navadnega brez dišav, nimam pojma pa kakšen je po sestavinah, bom dala ocenit. Prej sem imela pa od sebamed pa mi ni odgovarjal.
Intimea_kremno_milo_za_intimno_negoml.jp


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#215 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26127 posts
  • Gender:Female

Posted 31 October 2011 - 03:23 AM

Zakaj pa Jesse iz DM ne marate? : ) Jaz jo prav po priporocilih tega foruma (klik) ze leta uporabljam, prej staro, sedaj novo razlicico, mi bolj ustreza kot Lactacyd femina:

http://www2.cudovita...=...st&p=819673


Chilly se mi upira, ker ga kar naprej reklamirajo.


Sem ze 100x pisala, kako je bilo pri meni prej z vnetji in kako je sedaj, ne da se mi vec ponavljati. : D
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#216 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16273 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 31 October 2011 - 08:27 AM

Jaz imam trenutno enega od Dove pa mi je ok. Bolj ali manj sem ga kupila, ker je flaška na pumpico. Ko ga porabim bom šla najbrž nazaj k Jessi.
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#217 Sinnaia

Sinnaia

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18898 posts
  • Gender:Female
  • Location:Vrhnika.

Posted 31 October 2011 - 11:25 AM

Jaz uporabljam Chilly in LF, oboje mi odgovarja.
  • 0

#218 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22513 posts
  • Gender:Female

Posted 31 October 2011 - 01:26 PM

Jaz imam zdaj že nekaj let Sebamed. Mi je všeč, ker ima nizek ph - 3,8. Vsi ostali, ki sem jih gledala imajo 4 ali več. Kolikor jaz vem, je fajn, če je pod 4,5? Pa tudi nobenih parabenov nima in ima nekaj rastlinskih sestavin. Sem zadnjič iskala kaj naravnega. V DM-u sem našla eno, mislim, da je neka francoska zadeva, ampak nisem kupila, ker je bilo gor označeno, da je uporabno 3 mesece po odprtju. Ni šans, da porabim 200 ml v 3 mesecih. Jaz še v enem letu ne porabim celega. Ne uporabljam namreč vsakodnevno, ampak vsak 3. ali pa vsak 2. dan. Razen med menstruacijo vsak dan. Pa še ko uporabim, porabim res majhno količino, za eno grahovo zrno. Za kakšno naravno bom še pogledala naslednje leto.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#219 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27102 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 31 October 2011 - 02:02 PM

Mene od vseh teh intimnih mil, kar sem jih sprobala, dol vse srbi, od Chillyja do Lactacyda, nima veze. huh.gif Princeska mi je bila zakon, ampak je valda ni več, zato zdaj uporabim kar ful majhno količino gela za tuširanje in je kul. Intimni robčki pa se mi nasploh malo gabijo, sem enkrat pred leti na eno potovanje tipa kampiranje vzela ene, ki so bili na forumu ocenjeni kot ful dobri, in je bil občutek spodaj ogaben, vse je peklo in srbelo. down.gif
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#220 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 31 October 2011 - 02:23 PM




Tudi jaz ne maram intimnih robčkov, name imajo razdražljiv in pekoč efekt.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users