Jump to content


Photo

vprašanja (zanima me, ...)


  • Please log in to reply
36431 replies to this topic

#21261 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26408 posts
  • Gender:Female

Posted 04 March 2011 - 06:52 PM

jst bi raje onega brez štrlečih anten...
  • 0

#21262 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 06 March 2011 - 01:05 PM

Ugotovila sem, da mi je včeraj potekla veljavnost vozniškega izpita (po dveh letih kot voznik začetnik).
A mogoče kdo ve, kaj moram zdaj narediti, da mi ga podaljšajo?

Moram še na zdravniški pregled?
Nekje sem zasledila, da naj bi šla samo na UE, kjer avtomatsko podaljšajo, če nimaš omejitev.
A moram zraven prinest kakšno sliko?

Hvala! smile.gif
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#21263 tyasa

tyasa

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1851 posts
  • Location:French Polynesia

Posted 06 March 2011 - 01:18 PM

Meni je tudi poteklo vozniško dovoljenje in sem samo šla na UE. Prineseš 1 sliko in ti normalno podaljšajo. smile.gif
  • 0
We must let go to live on.

#21264 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 06 March 2011 - 02:35 PM

A ni voznik začetnik 3 leta, ali so spet kaka nova pravila.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#21265 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 26478 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 06 March 2011 - 02:36 PM

Za policijo 2 leti, za zavarovalnico 3.
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#21266 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 06 March 2011 - 02:37 PM

blink.gif Prvič slišim.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#21267 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19004 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 06 March 2011 - 02:37 PM

^^Tega pa nisem vedela, da je razlika!

Pa do 21. leta si v vsakem primeru mlad voznik.
  • 0

After all this time?

Always.


#21268 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 26478 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 06 March 2011 - 02:42 PM

Ja, jaz tudi nisem vedela, da je razlika, drugače bi šla delat tečaj za mladega voznika - zdej pač ni več finte, da bi šla, sem se pa zato bolj skeširala pri zavarovanju. Oh well.
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#21269 fifa

fifa

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5418 posts
  • Gender:Female
  • Interests:Finding out how the world works ... :)

Posted 06 March 2011 - 03:20 PM

Ti pa povrnejo tisti del denarja, ki ti še "preostane" od zavarovanja, če pač prej minejo ta 3 leta, kot tvoje zavarovanje.
  • 0

A tree too big to embrace ... is born from a slender shoot. A nine-story tower ... rises from a pile of earth. A thousand-mile journey ... begins with a single step.

(taoistična modrost)


#21270 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 26478 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 06 March 2011 - 03:24 PM

Ja, ampak se premije razlikujejo glede na to, ali si 1. leto mladi voznik ali 2. ali 3. in v 3. se ne splača it več delat tečaja (vsaj kar se tiče premij). Druga stvar je ta, kateri avto lahko voziš kot mladi voznik in katerega kot mladi voznik z opravljenim tečajem ...
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#21271 fifa

fifa

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5418 posts
  • Gender:Female
  • Interests:Finding out how the world works ... :)

Posted 06 March 2011 - 03:28 PM

Aja, saj sploh nisem mislila "glede na tvoj primer". biggrin.gif V to se res nisem poglabljala, tako da je res potem tako kot si napisala, ja. smile.gif
  • 0

A tree too big to embrace ... is born from a slender shoot. A nine-story tower ... rises from a pile of earth. A thousand-mile journey ... begins with a single step.

(taoistična modrost)


#21272 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 33966 posts
  • Location:Primorska

Posted 06 March 2011 - 03:37 PM

uh, ko sm jest delala izpit, še "ni blo mladih voznikov", hahaha tongue.gif
  • 0

#21273 Errol

Errol

    Sugga daddy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18973 posts
  • Gender:Male
  • Location:Errolov brlog v Banana Republic

Posted 06 March 2011 - 03:41 PM

QUOTE(tašika @ 4. 3. 2011 - 18:35) View Post

anyone?


Linksys, definitivno. smile.gif

  • 0

ESTOY FLOR DE ATORRANTE

UN CONTURSI MALEANTE


#21274 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 06 March 2011 - 03:42 PM

http://www.mimovrste...linksys-wrt54gl

Tega ima brat, tašika, dober je. smile.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#21275 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 33966 posts
  • Location:Primorska

Posted 06 March 2011 - 03:51 PM

ja, mi imamo tud linksys že nekaj let in ni bilo nobenih težav, nikoli. Montiran je v mansardi, pa wireless dela še zunaj, v okolici hiše (poleti smo kr neki časa zunaj s prenosniki)
  • 0

#21276 Errol

Errol

    Sugga daddy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18973 posts
  • Gender:Male
  • Location:Errolov brlog v Banana Republic

Posted 06 March 2011 - 04:11 PM

Če me spomin ne vara, obstaja še en router istega proizvajalca, ki je močnejši in zagotavlja signal tudi po večjih parcelah zunaj hiše.
  • 0

ESTOY FLOR DE ATORRANTE

UN CONTURSI MALEANTE


#21277 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 06 March 2011 - 04:20 PM

QUOTE(tyasa @ 6. 3. 2011 - 13:18) View Post

Meni je tudi poteklo vozniško dovoljenje in sem samo šla na UE. Prineseš 1 sliko in ti normalno podaljšajo. smile.gif


Super, bom kar jutri uredila. Hvala! smile.gif
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#21278 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17847 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 06 March 2011 - 04:21 PM

QUOTE(Kinky @ 6. 3. 2011 - 15:42) View Post

http://www.mimovrste...linksys-wrt54gl

Tega ima brat, tašika, dober je. smile.gif

mislim, da bomo kr tega naročili ja. Sicer zgleda malo češko, ampak who cares, samo da net dela biggrin.gif
Hvala
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#21279 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30068 posts
  • Gender:Female

Posted 06 March 2011 - 05:26 PM

QUOTE(tašika @ 3. 3. 2011 - 17:22) View Post

Še eno vprašanje: kateri router je boljši, jaz nimam pojma o tem.
http://www.mimovrste...linksys-wrt54gl
ali
http://www.mimovrste...rt160n#pictures


Ti nismo ze pred casom priporocili prvega? : ) Meni se ni dalo se enkrat tipkati enakega priporocila : ), but - midva imava prvega, bliznji in daljni tudi, vse dela ze kar nekaj let bp.
P.eva pripomba, ker te moti češki izgled : ): drugi je pac novejsa verzija prvega in ravno tako dober; antena je skrita v obodu routerja.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#21280 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17847 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 06 March 2011 - 07:15 PM

Pač ja, sam mi je bil drugi bolj všeč, pa nisem vedla al je isto dSamo zdaj smo že dober al ne. Zaj smo že prvega naročli biggrin.gif
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]






0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users