QUOTE(Kinky @ 3. 3. 2011 - 10:35)

Kaj naredit, če se ti zlomi en noht, ostale imaš pa lepe?
Kaj naredit, če nimaš doma destilirane vode, ne de se ti ven, a bi likal?

Hja, jaz bi tudi vse postrigla, vedno naredim tako, ker ne pride v postev, da imam nohte razlicnih dolzin. Samo meni tudi dolgi nohti niso vsec, tako da sem v prednosti.

Hm, vodo v lonec, lonec na stedilnik in pustis, da nekaj casa vre (na zmernem ognju in delno pokrito seveda, da ne gre vsa voda v luft

).
Sicer mi ni jasno, vsi novejsi likalniki imajo v navodilih napisano, da je obvezna uporaba vode iz pipe, destilirane nikar. In potem pise se, da moras likalnik redno cistiti in potem mi iz lukenj za paro na plosci likalnika letijo koscki vodnega kamna (pise, da moram pred vsakim likanjem pac nekajkrat brizgniti paro v prazno, da kamen pade na likalno povrsino, ne na obleke) itd itd itd ... in to je ok? Ne bi bilo enostavneje in varneje za likalnik uporabljati destilirane vode?!

Res imamo pri nas zelo trdo vodo but still....
Mah.
: )
Rape of the mind is a social disorder...