Jump to content


Photo

vprašanja (zanima me, ...)


  • Please log in to reply
36431 replies to this topic

#21201 Zoey

Zoey

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10197 posts
  • Gender:Female

Posted 24 February 2011 - 09:46 AM

hvala
  • 0

Ne, ona nima žametnih oči in niti kodrov mehkih kakor svila, 
če sneg je bel, ga v njenih nedrih ni in usta bi se od koral ločila.
Sem videl rože bele in rdeče, na njenih licih take ne cveto
in so dišave, ki so bolj dehteče, kot vonj, ki diha njeno ga telo. 
Njen glas poslušam rad, četudi vem da zvoki strun prijetneje zvene, 
kako boginje hodijo ne vem; ko ona hodi, stopa kot ljudje.
Pa vendar se mi zdi bolj očarljiva kot vse, ki pesem jih slavi lažniva.


#21202 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30069 posts
  • Gender:Female

Posted 24 February 2011 - 08:07 PM

Ananas, kako je sel format? : D
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#21203 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 24 February 2011 - 08:10 PM

Ma brat je neki za j* in je šel klik v franže! down.gif Računalničar pa tah- pfej... No vsaj sformatiral mi je komputer
  • 0

#21204 jonna

jonna

    sramežljivec

  • Člani
  • 43 posts

Posted 24 February 2011 - 08:31 PM

Sicer sem ravnokar poslala mail na simobil.info, ampak bom še tukaj vprašala ker bom njihov odgovor verjetno dobila šele jutri enkrat.

Pred enim mesecem sem zamenjala paket in vzela nov telefon, za katerga sem mogla doplačat (okol 30€), no zdej sem pa ugotovila da mi ta telefon ne ustreza in mi je ful žal, da sem ga vzela in bi zdej enega drugega, pač zamenjala bi ga. Bi se to dal uredit? (Verjetno se ne da)
  • 0
..living the life routinely can kill you at a very young age, a little bohemianism is good

#21205 redkvica

redkvica

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2250 posts
  • Gender:Female

Posted 24 February 2011 - 08:52 PM

Ne, mislim, da se tako hitro še ne da vzet novega telefona. Imajo sicer neke fore: ko ti vezava še ni potekla, lahko doplačaš in vzameš novo akcijo. Mislim pa, da se to po enem mesecu še ne da.
Lahko ga prodaš in si kupiš novega preko kakega spletnega oglasnika ... tongue.gif
  • 0
If sometimes you feel yourself little useless, offended and depressed, always remember that you were once the fastest and most victorious sperm in your group!

#21206 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30069 posts
  • Gender:Female

Posted 24 February 2011 - 09:37 PM

QUOTE(ananas @ 24. 2. 2011 - 20:10) View Post

Ma brat je neki za j* in je šel klik v franže! down.gif Računalničar pa tah- pfej... No vsaj sformatiral mi je komputer


:\
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#21207 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 24 February 2011 - 10:56 PM

Ne, nov telefon lahko kupiš po pol leta od sklenitve pogodbe, z doplačilom.
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#21208 jonna

jonna

    sramežljivec

  • Člani
  • 43 posts

Posted 24 February 2011 - 11:15 PM

Mhm, hvala smile.gif bom verjetno prodala tega ki ga imam sedaj, če si ne bom vmes premislila.. ali pa kupila v prosti prodaji telefon.
  • 0
..living the life routinely can kill you at a very young age, a little bohemianism is good

#21209 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26408 posts
  • Gender:Female

Posted 24 February 2011 - 11:21 PM

nov telefon lahko brez doplačila kupiš pol leta pred iztekom pogodbe biggrin.gif
  • 0

#21210 Freya_

Freya_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6695 posts

Posted 24 February 2011 - 11:34 PM

A katera ve, koliko znamk je potrebnih, če pošiljaš pismo na Hrvaško? So potrebne kake posebne? Vem, da je ful debilno vprašanje, ampak res ne vem. biggrin.gif
  • 0

#21211 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30069 posts
  • Gender:Female

Posted 25 February 2011 - 12:15 AM

Zakaj se ubadas s tem? : D Gres na posto in ti ze naredijo, kot je treba, niti ni nujno, da lepijo znamke, samo placas in oni nalepijo na pismo svojo nalepko s podatki o tezi posiljke itd.. : D Sicer pa nimam pojma, koliko stane klasicno pismo, ki potuje na Hrvasko, brskaj:

http://www.posta.si/...rmativni-ceniki

;)
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#21212 Freya_

Freya_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6695 posts

Posted 25 February 2011 - 12:52 AM

Ker bi najraje zjutraj spotoma vrgla v nabiralnik, pa nisem sure, da bo prispelo. biggrin.gif Bom šla po mojem res kar na pošto, hvala ti!
  • 0

#21213 jonna

jonna

    sramežljivec

  • Člani
  • 43 posts

Posted 25 February 2011 - 10:38 AM

Nokia 7230 roza barve
ali
Sony Ericsson Zylo črne barve

???
  • 0
..living the life routinely can kill you at a very young age, a little bohemianism is good

#21214 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 25 February 2011 - 10:39 AM

Daj slike. Karkoli je pa roza, je že apriori BRUH. twisted.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#21215 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26408 posts
  • Gender:Female

Posted 25 February 2011 - 10:50 AM

jst ne bi nobenga smile.gif ima pa kolegicac zylota in je zadovoljna z njim.
  • 0

#21216 Sinnaia

Sinnaia

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18898 posts
  • Gender:Female
  • Location:Vrhnika.

Posted 25 February 2011 - 11:12 AM

QUOTE(Kinky @ 25. 2. 2011 - 10:39) View Post

Daj slike. Karkoli je pa roza, je že apriori BRUH. twisted.gif


^^ What she said.
  • 0

#21217 malička

malička

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 278 posts
  • Interests:marsikaj

Posted 25 February 2011 - 01:45 PM

QUOTE(žabica @ 23. 2. 2011 - 16:45) View Post

Živjo...
Za pusta bi bila rada čebelica smile.gif in sem malo gledala po netu te kostume in se mi zdi dati veliko okoli 40 eur za en kostum. Pa me zanima če ve katera kje se lahko posamezno kupijo tipalke in krila za čebelico?
ali pa če mogoče katera zasledila po ugodni ceni kostum...
In če je mogoče katera kje zasledila majco v črtasti verziji(črno-rumena kot čebelica:))
hvala za vse



Danes sem v Milerju našla krila za čebelo za 3€. Bolj ugodno jih verjetno ne moreš dobit smile.gif
  • 0
Vedno je bolje obžalovati nekaj, kar smo storili, kot pa nekaj česar nismo!

#21218 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25800 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 25 February 2011 - 02:46 PM

A se na IMDB da izklopit prevode filmov /nadaljevank v slovenščino? - prav na živce mi gre in dostikrat česa se najdem, ker ne vem kako so naši prevedli.
  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#21219 Sinnaia

Sinnaia

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18898 posts
  • Gender:Female
  • Location:Vrhnika.

Posted 25 February 2011 - 02:55 PM

Ne vem, če se da. Ampak tudi mene zanima; mi gre strašno na živce.
  • 0

#21220 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 25 February 2011 - 02:55 PM

Se da, samo moraš spremenit v nastavitvah jezik, in mislim da državo. Daj Anglijo. smile.gif

Personalize - Site preferences - title display country (daj UK), in the display language: English
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users