vprašanja (zanima me, ...)
#21141
Posted 18 February 2011 - 08:50 PM
After all this time?
Always.
#21142
Posted 18 February 2011 - 08:52 PM
#21143
Posted 18 February 2011 - 09:15 PM
Sinnaia, daj nekaj v košaro, klikni checkout, kot da boš plačala, in tam te vrže na isti okenček sign in, s to razliko, da tam pa gumb je!
LOL, zdaj vidim, da ti je to že bilo predlagano
Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.
#21145
Posted 18 February 2011 - 10:19 PM
#21146
Posted 19 February 2011 - 12:05 PM
Meni tudi tam pod sign in ne pokaže New? Register here.
Sinnaia, daj nekaj v košaro, klikni checkout, kot da boš plačala, in tam te vrže na isti okenček sign in, s to razliko, da tam pa gumb je!
LOL, zdaj vidim, da ti je to že bilo predlagano
Ja, ni in ni šlo na noben način. Nincha saves the day, then.
Btw, zdaj po novem se mi pa prikazuje ta siv okvirček za registracijo, LOL.
#21147
Posted 19 February 2011 - 03:23 PM
Svašta, res.
After all this time?
Always.
#21148
Posted 19 February 2011 - 07:45 PM
Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.
#21149
Posted 21 February 2011 - 04:20 AM
Green line antibakterijska aktivna krema proti mozoljem in ogrcem
Tole 'kremo' sem si kupovala pred nekaj časa, pred kratkim sem pa spet kupla in je krema rjava
Pred leti je bila prozorna... a so se zmotl pr polnjenju al je zdej kej drugač?
Zgleda kot korektor, puder...
Uporablja katera?
There are some things I may not know
There are some places, dear Lord, I may not go.
But there's one thing of which I'm sure
My God is real for I can feel him in my soul.
I have found a way to live
in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram
Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram
#21150
Posted 21 February 2011 - 10:44 AM
#21151
Posted 21 February 2011 - 10:48 AM
#21152
Posted 21 February 2011 - 10:49 AM
Sam to mi je ful čudno, ker sem prejšnje dni pila alko, pa očitno nič bolš. Aja, mogoče ga je bilo preveč?
#21153
Posted 21 February 2011 - 10:51 AM
Če pa ne prime, potem pa poskusi 1 dan narest post (nič jest, da se mal umiri vse skupaj).
#21154
Posted 21 February 2011 - 10:53 AM
#21155
Posted 21 February 2011 - 10:59 AM
#21156
Posted 21 February 2011 - 11:38 AM
Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)
#21157
Posted 21 February 2011 - 12:06 PM

in je 710 ml. Se ne spomnim, da bi imeli večje, preveri na njihovi spletni strani.
#21158
Posted 21 February 2011 - 12:09 PM
#21159
Posted 21 February 2011 - 12:14 PM
Jaz imam od Aladdina to sredinsko

in je 710 ml. Se ne spomnim, da bi imeli večje, preveri na njihovi spletni strani.
Kot je videt na hitro res ne. če ne bo šlo drugač bom pa dve kupla pa bo
Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)
#21160
Posted 21 February 2011 - 02:54 PM
Green line antibakterijska aktivna krema proti mozoljem in ogrcem
Tole 'kremo' sem si kupovala pred nekaj časa, pred kratkim sem pa spet kupla in je krema rjava
Pred leti je bila prozorna... a so se zmotl pr polnjenju al je zdej kej drugač?
Zgleda kot korektor, puder...
Uporablja katera?
Sem jo kupila lani enkrat aprila prvič in je bla že rjava, kaj več ti ne znam pomagat... Mislim pa, da se niso nič zmotli pri polnjenju, ker jo je sestra tudi kupla in je blo isto. Nism vedla, da je bila včasih brezbarvna.
2 user(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users
-
Google (1)










