vprašanja (zanima me, ...)
#21061
Posted 13 February 2011 - 11:48 AM
#21062
Posted 13 February 2011 - 11:50 AM
#21063
Posted 13 February 2011 - 12:03 PM
#21064
Posted 13 February 2011 - 12:06 PM
#21065
Posted 13 February 2011 - 12:07 PM
Niti ni čudno, ker Slovenija je v Schengnu, enako kot so tudi Švica, Francija in Italija. Velika Britanija pa kolikor mi je znano, ni.
#21066
Posted 13 February 2011 - 01:48 PM
#21067
Posted 13 February 2011 - 07:59 PM
A katera ve - nimam evropske kartice za zavarovanje oz. mi je potekla, torej bi morala it ju3 po nadomestni certifikat. Na njihovi strani piše: "...se oglasite na pristojni območni enoti ali izpostavi Zavoda za zdravstveno zavarovanje Slovenije, kjer vam bodo izdali «Certifikat, ki začasno nadomešča evropsko kartico zdravstvenega zavarovanja« oz. konvencijsko potrdilo.", a to pomeni, da ne morem na drugo OE, ampak moram na tisto, pod katero spadam???
#21068
Posted 13 February 2011 - 11:31 PM
Izgleda podobno tistemu, s cimer mi zobozdravnik beli zobe, le da ima on pac vse skupaj malo bolj na veliko (luc posebej na stojalu). Ucinek je viden, meni je belil dvakrat v dolocenem casovnem obdobju (ce se prav spomnim v roku cca treh mesecev) sedaj pa ze kaksno leto nic, ni potrebe.
#21069
Posted 13 February 2011 - 11:40 PM
#21070
Posted 14 February 2011 - 06:15 PM
Pablo Picasso
#21071
Posted 14 February 2011 - 06:18 PM
V Intersparu sigurno imajo.
Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it.
― V. Van Gogh
#21072
Posted 14 February 2011 - 06:19 PM
Pablo Picasso
#21074
Posted 14 February 2011 - 07:17 PM
#21075
Posted 14 February 2011 - 07:19 PM
Pablo Picasso
#21076
Posted 15 February 2011 - 08:58 AM
1. Ta naslov za obvestila. Jaz bom tukaj ostala do konca julija, torej je smiselno, da napisem finski naslov, da mi posljejo sem, ce sem sprejeta al ne, right?
2. Datum izdaje spricevala- trenutno nimam spricevala pri sebi,a to pise na spircevalu kdaj je bil izdan, a se moram spomnit, kdaj sem ga dobila?
3. Trenutno sem vpisana na visjo solo, ampak tega ni treba omenit, ne? To njih ne gane.
Jao vem, ful sem zgubljena... ampak me res skbri, da bom kaj zafrknila s prijavo :/
Hvala bogu lahko to pirjavo se spreminjam in popravim
#21077
Posted 15 February 2011 - 06:29 PM
Jst obožujem Kneipp kozmetiko. Sem bla zadnjič v Avstrijskem Millerju, pa sem kupla tole za tuširat:

Ej kok pa to noooooro diši. Pa dobimo zdej maja Miller v Celje. A ktera ve, če to pr nas tut prodajajo, namreč v Avstriji majo fuuuul Kneipp stvari, ki jih pr nas ni, v Celju no, kaj pa v Ljubljani, majo to v Millerju?
#21078
Posted 15 February 2011 - 08:06 PM
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.
#21079
Posted 15 February 2011 - 09:32 PM
Men pa ful odgovarja. Ja, sej pr nas ma tut Mercator, sam samo ene par stvari.
#21080
Posted 15 February 2011 - 10:17 PM
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.
0 user(s) are reading this topic
0 members, 0 guests, 0 anonymous users










