Jump to content


Photo

vprašanja (zanima me, ...)


  • Please log in to reply
36431 replies to this topic

#21061 Freya_

Freya_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6695 posts

Posted 13 February 2011 - 11:48 AM

Aja, za spletno prijavo to misliš? sej to lahko tudi do pol ure pred odhodom na letališču smile.gif ampak dobro da si spomnila, bom vseeno raje zdaj biggrin.gif
  • 0

#21062 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 28764 posts

Posted 13 February 2011 - 11:50 AM

Mi smo vedno prek spleta, pa vozovnice naprintali in potem greš lahko direkt na letalo, ker maš že vse s sabo smile.gif
  • 0

#21063 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 46726 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 13 February 2011 - 12:03 PM

ora, ko sva midva letela v Rim, nisva nikjer rabla vpisovat št. potnega lista in je bilo vse ok. Ampak kolikor vem, je pred vstopom v Veliko Britanijo kontrola dokumentov, tako da je bila res verjetno le napaka, če ti sedaj dela.
  • 0

#21064 Freya_

Freya_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6695 posts

Posted 13 February 2011 - 12:06 PM

Ej jaz isto ne rabim, tudi pri spletni prijavi ne. Pač napiše mi "natisni vstopni kupon" in to je to. Sicer piše, da rabiš sabo osebni dokument s sliko in to, ampak podatkov pa ne rabim vnašat. Ful čudno.
  • 0

#21065 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 46726 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 13 February 2011 - 12:07 PM

Nama je pokazalo povsem enako. smile.gif
Niti ni čudno, ker Slovenija je v Schengnu, enako kot so tudi Švica, Francija in Italija. Velika Britanija pa kolikor mi je znano, ni.
  • 0

#21066 Freya_

Freya_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6695 posts

Posted 13 February 2011 - 01:48 PM

Aja, sem mislila, da gre ora v FR, ravno zato mi je bilo čudno - da bi bile za isto destinacijo take razlike. Potem je rešeno, hvala!
  • 0

#21067 Freya_

Freya_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6695 posts

Posted 13 February 2011 - 07:59 PM

NUJNO!

A katera ve - nimam evropske kartice za zavarovanje oz. mi je potekla, torej bi morala it ju3 po nadomestni certifikat. Na njihovi strani piše: "...se oglasite na pristojni območni enoti ali izpostavi Zavoda za zdravstveno zavarovanje Slovenije, kjer vam bodo izdali «Certifikat, ki začasno nadomešča evropsko kartico zdravstvenega zavarovanja« oz. konvencijsko potrdilo.", a to pomeni, da ne morem na drugo OE, ampak moram na tisto, pod katero spadam???
  • 0

#21068 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30075 posts
  • Gender:Female

Posted 13 February 2011 - 11:31 PM

QUOTE(Sarah @ 12. 2. 2011 - 15:01) View Post

Je katera že poskusila tole? Je ok?

http://wlight.onios.si/index.php


Izgleda podobno tistemu, s cimer mi zobozdravnik beli zobe, le da ima on pac vse skupaj malo bolj na veliko (luc posebej na stojalu). Ucinek je viden, meni je belil dvakrat v dolocenem casovnem obdobju (ce se prav spomnim v roku cca treh mesecev) sedaj pa ze kaksno leto nic, ni potrebe.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#21069 Freya_

Freya_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6695 posts

Posted 13 February 2011 - 11:40 PM

Meni sicer deluje bolj larifari, ampak če učinkuje, let me know! biggrin.gif
  • 0

#21070 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 28091 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 14 February 2011 - 06:15 PM

Kje se dobi Teekane Pu-erh čaj, sem gledala v Šparju in Tušu, pa nimajo.
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#21071 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 90079 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 14 February 2011 - 06:18 PM


V Intersparu sigurno imajo.

  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#21072 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 28091 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 14 February 2011 - 06:19 PM

Potem sem pa slepa kura. Bom že našla svoje zrno, hvala!
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#21073 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30075 posts
  • Gender:Female

Posted 14 February 2011 - 06:25 PM

QUOTE(Coco* @ 14. 2. 2011 - 18:19) View Post

Bom že našla svoje zrno, hvala!


laugh.gif
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#21074 Freya_

Freya_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6695 posts

Posted 14 February 2011 - 07:17 PM

Drugače imajo puerh tudi v Cha. smile.gif
  • 0

#21075 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 28091 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 14 February 2011 - 07:19 PM

Gracias!
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#21076 Parvinder

Parvinder

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3483 posts
  • Gender:Female
  • Location:Suomi

Posted 15 February 2011 - 08:58 AM

Imam par vprasanjc v zvezi z vpisom (jaaa, vem to se vsako leto dogaja, ampak sem ful iskala, ko je lani ena sprasevala, pa nisem dobila.)

1. Ta naslov za obvestila. Jaz bom tukaj ostala do konca julija, torej je smiselno, da napisem finski naslov, da mi posljejo sem, ce sem sprejeta al ne, right?
2. Datum izdaje spricevala- trenutno nimam spricevala pri sebi,a to pise na spircevalu kdaj je bil izdan, a se moram spomnit, kdaj sem ga dobila?
3. Trenutno sem vpisana na visjo solo, ampak tega ni treba omenit, ne? To njih ne gane.

Jao vem, ful sem zgubljena... ampak me res skbri, da bom kaj zafrknila s prijavo :/
Hvala bogu lahko to pirjavo se spreminjam in popravim biggrin.gif
  • 0
tudi pozimi dišiš po cvetju poležane trave spomladi

#21077 Dragica

Dragica

    prismojena učiteljica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 15882 posts
  • Gender:Female

Posted 15 February 2011 - 06:29 PM


Jst obožujem Kneipp kozmetiko. Sem bla zadnjič v Avstrijskem Millerju, pa sem kupla tole za tuširat:

IPB Image

Ej kok pa to noooooro diši. Pa dobimo zdej maja Miller v Celje. A ktera ve, če to pr nas tut prodajajo, namreč v Avstriji majo fuuuul Kneipp stvari, ki jih pr nas ni, v Celju no, kaj pa v Ljubljani, majo to v Millerju?
  • 0
Če hočeš nekaj, česar še nimaš in nisi nikoli imel, naredi nekaj, česar nisi še nikoli naredil.

#21078 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 15 February 2011 - 08:06 PM

Miler ima, Mercator in Leclerc tudi. Meni njihova kozmetika ni všeč, ne paše mi preveč na kožo.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#21079 Dragica

Dragica

    prismojena učiteljica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 15882 posts
  • Gender:Female

Posted 15 February 2011 - 09:32 PM


Men pa ful odgovarja. Ja, sej pr nas ma tut Mercator, sam samo ene par stvari.
  • 0
Če hočeš nekaj, česar še nimaš in nisi nikoli imel, naredi nekaj, česar nisi še nikoli naredil.

#21080 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 15 February 2011 - 10:17 PM

Tuševa drogerija ima tudi, če se ne motim.
  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users