Jump to content


Photo

vprašanja (zanima me, ...)


  • Please log in to reply
36431 replies to this topic

#21001 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 90080 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 05 February 2011 - 09:41 PM


OK, hvala!

Lamerji.

  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#21002 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 28091 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 05 February 2011 - 10:01 PM

Spet jaz strašim s tisto svojo seminarsko. Kazalo sem zadnjič naredila ročno (Kalypso in Sally, ne me ubit, nisem delala pravilno že v štartu in se potem itak ne bi izšlo) laugh.gif , in ko dam, da mi oštevilči strani, je seveda kazalo na str.2, uvod pa na str.3. Profesorica ful utruja, ker mora biti uvod oštevilčen kot str.1, jaz pa ne znam narediti, da se mi strani štejejo šele od uvoda dalje, kako to naredim?
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#21003 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 46726 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 05 February 2011 - 10:15 PM

Jaz imam Word 2010, tako da obstaja mogoče kakšna razlika v primerjavi s starejšimi Wordi, ampak načeloma bi pa moglo bit podobno.
Naklikaš: Vstavljanje > Številka strani > Oblika zapisa številk strani. Potem se ti odpre se ti tole okence:
IPB Image
Kot sem že na sliki napisala, označi Začni z in namesto 1 vpiši 0. Tako ti bo prvo stran dokumenta, ki je predvidevam naslovnica, označilo z 0, naslednjo stran pa z 1.

Bo šlo?

Boljše, da se to sedaj naučiš, kot pa šele kasneje pri diplomi. wink.gif

edit: v primeru, da shrani.si ne deluje: IPB Image


  • 0

#21004 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 28091 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 05 February 2011 - 10:35 PM

Hm, ne, spet ni v redu. Če naredim tako, mi označi KAZALO, ki je na drugi strani, s številko 1, UVOD pa s številko 2 in tako naprej vse strani; jaz pa moram UVOD, ki je praktično na tretji strani, označiti z 1.

Joj, Kalypso, zlata si. oops.gif
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#21005 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 46726 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 05 February 2011 - 10:56 PM

Pol pa je malo bolj zapleteno. Morš vstavit prelome odsekov itd. Saj ni težko, ampak menda sem to do sedaj uporabljala le enkrat oz. dvakrat. Obstaja pa tudi bolj preprosta možnost, če uporabljaš novejši Word. Word 2010 ima že vgrajeno funkcijo za naslovnico. Če jo vstaviš, ti word avtomatsko prične številčit na drugi strani dokumenta - pri tebi bo številčil pri kazalu. In če potem nastaviš strani, kot sem ti prej povedala bo delalo.
  • 0

#21006 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30627 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 05 February 2011 - 11:02 PM

mal potuhe: dej naslovnico in kazalo v drug dokument skopiraj in ju sprintaj neoštevilčeno, od uvoda dalje pa ohrani v prvem dokumentu in označi, da ti številči pa boš mela Uvod na 1. strani.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#21007 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 46726 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 05 February 2011 - 11:06 PM

Ja, ali pa narediš tako kot je Špela rekla. Saj menda ne rabiš oddat v elektronski obliki, ali pač? biggrin.gif
  • 0

#21008 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 28091 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 05 February 2011 - 11:07 PM

Špela, sej bi naredila tako, ma seminarska se ne printa, gre h profesorci direkt po mejlu. :s

Ermm, kaki prelomi odsekov, nič ne štekam. oops.gif
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#21009 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 46726 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 05 February 2011 - 11:15 PM

Coco*, zs. wink.gif
  • 0

#21010 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24135 posts
  • Gender:Female

Posted 06 February 2011 - 04:07 PM

QUOTE(Jinadaze @ 5. 2. 2011 - 18:25) View Post

OBI, Mladinska. Cen pa ne poznam, ampak se mi zdi pod 10 € malo težka, sploh če je format večji od A3.

V OBI-ju baje nimajo, vsaj v KP. Bi morala it še kje drugje pogledat. V Mladinski knjigi pa sem bila prejšnji teden, tam pri Nami in tudi nimajo. Mogoče še kakšen Bauhaus, Rutar. Bi pa nekaj res poceni, ker bo to za enkratno uporabo.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#21011 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 90080 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 06 February 2011 - 04:21 PM


V OBI-ju v LJ sigurno imajo, za drugje ne vem. V Mladinski pa čisto pri vhodu, vsaj vedno do zdaj so imeli.

  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#21012 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26409 posts
  • Gender:Female

Posted 06 February 2011 - 04:58 PM

Rutar je znall včasih imeti kaj takšnega.... Pa seveda IKEA.
  • 0

#21013 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 07 February 2011 - 10:23 AM

A morda kera ve, če je v LA Victoria's secret outlet, namreč jaz ne najdem podatka?
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#21014 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4840 posts
  • Gender:Male

Posted 07 February 2011 - 10:24 PM

Mene pa zanima v kolikih dneh ste dobile knjige, ki ste jih naročile iz bookdepository-ja? Nujno bi potrebovala ta podatek oops.gif
  • 0

#21015 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 07 February 2011 - 10:25 PM

Jaz sem čakala skoraj tri tedne.
  • 0
Viens, reste ici!

#21016 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4840 posts
  • Gender:Male

Posted 07 February 2011 - 10:27 PM

Uf, pol pa ne bo šlo sad.gif Potrebovala bi jih v roku enega tedna.
  • 0

#21017 Sinnaia

Sinnaia

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18898 posts
  • Gender:Female
  • Location:Vrhnika.

Posted 07 February 2011 - 10:36 PM

A ima katera knjigo popustov 2za1 in bi bila pripravljena kakšne kupone menjat? Skratka, če je katera za, naj mi piše na ZS.
  • 0

#21018 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 26479 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 07 February 2011 - 11:48 PM

QUOTE(bellini @ 7. 2. 2011 - 22:27) View Post

Uf, pol pa ne bo šlo sad.gif Potrebovala bi jih v roku enega tedna.



ponavadi pridejo v času enega tedna, ja (če so kakšne izredne vremenske razmere ali pa okrog praznikov, se pa zna malo zavleči).
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#21019 Baby

Baby

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3833 posts

Posted 08 February 2011 - 01:11 AM

^^ Pride hitro, v parih dneh. Problem je, če se oni odločijo poslat šele po dveh tednih od naročila.
  • 0

#21020 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4840 posts
  • Gender:Male

Posted 08 February 2011 - 09:25 AM

Aham, hvala punce. Bom kr knjigo tukaj kupila za ziher.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users