Jump to content


Photo

vprašanja (zanima me, ...)


  • Please log in to reply
36431 replies to this topic

#20981 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 46726 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 05 February 2011 - 04:25 PM

Upam, da najdeš. wink.gif

Pa ni zakaj. Mi je v veselje, da lahko pomagam. ;)
  • 0

#20982 black_sweety

black_sweety

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1469 posts
  • Location:iz pekla do raja...

Posted 05 February 2011 - 04:29 PM


Veš da bom! Hvala, hvala... vse dobro se ti povrne, nikoli ne veš kdaj in kako! smile.gif
  • 0
[b]Apologizing does not always mean that you are wrong ... It just means that you value your relationship more than your ego. [/[/size]b] [color=#000066][/size]

#20983 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 46726 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 05 February 2011 - 04:33 PM

smile.gif

Evo glej, sem izbrskala še sliko te stavbe:
IPB Image
Na tem križišču zapelješ samo ravno. wink.gif
  • 0

#20984 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 05 February 2011 - 04:35 PM

QUOTE(Coco* @ 5. 2. 2011 - 14:37) View Post



Aja, hm, sem jih hotela odkupit, pa mi datum ne ustreza. :/



Ja žal tudi meni ne.
  • 0
Viens, reste ici!

#20985 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24135 posts
  • Gender:Female

Posted 05 February 2011 - 04:41 PM

Kje imajo kakšne posterje umetniških slik? Dela znanih slikarjev rabim: Van Gogh, Picasso, Frida Kahlo, Dali, Da Vinci,... in da so velikega formata. Zaenkrat ven samo, da jih prodajajo v Artu v City parku, ampak stanejo od 10 - 80€. Jaz bi take, ki so pod 10€.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#20986 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 26479 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 05 February 2011 - 05:00 PM

QUOTE(Ana @ 5. 2. 2011 - 16:35) View Post

Ja žal tudi meni ne.


a niso karte navadno fiksno vezane na osebo? vama ni bilo treba nič vnašat osebnih podatkov staršev v obrazce? hmm.gif
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#20987 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 46726 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 05 February 2011 - 05:16 PM

Imaš prav, ampak se da proti doplačilu spremenit potnika.
  • 0

#20988 black_sweety

black_sweety

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1469 posts
  • Location:iz pekla do raja...

Posted 05 February 2011 - 05:19 PM


A to je to! Ne samo da si srce, kalypso, zlato srčece si ❤! mwa smile.gif
  • 0
[b]Apologizing does not always mean that you are wrong ... It just means that you value your relationship more than your ego. [/[/size]b] [color=#000066][/size]

#20989 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30075 posts
  • Gender:Female

Posted 05 February 2011 - 05:35 PM

QUOTE(rea @ 5. 2. 2011 - 3:24) View Post

b. )
Doma mamo roibuš v stekleni posodi ( pretresla sem ) že lani... samo ga noben ne pije.
A ga vržem stran al je še za pit? Oz., a to fejst zastara?


Moj foter, ki je precej obcutljiv na starost zelisc (vecinoma nabira sam), ce ne prej ob zacetku sezone novega zelisca zavrze lansko, ce ga slucajno se ima kaj (torej nikoli ne uporablja vec kot leto starih zelisc). Si mislim, da ravno strupeno ni, ucinka pa tudi nima vec nobenega.


QUOTE(Jinadaze @ 5. 2. 2011 - 13:24) View Post

Včasih mi en post dvakrat pošlje, nimam pojma, zakaj. huh.gif



Se dogaja tudi meni. ;)


QUOTE(Kinky @ 5. 2. 2011 - 15:41) View Post

Iz glave, bom pa še preverila:
double = zakonska
twin = 2 krat postelja, 2 krat ENA postelja

Pograd je drugače bunk bed smile.gif

edit: twin bed
n.
One of a matching pair of single beds.

Noun 1. double bed - a bed wide enough to accommodate two sleepers
wink.gif


Se strinjam z razlago. ;) Double je zakonska, twin sta dve loceni postelji (ponekod se ju da potisniti skupaj, ponekod ne, odvisno od designa postelje in prostora v sobi), eni so na to precej obcutljivi, se spomnim kolega, ki je enkrat vzel twin bed sobo in potem ves dopust sitnaril, da mu pot do zene ovira lesena policka ob postelji. rolleyes.gif
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#20990 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 05 February 2011 - 05:40 PM

QUOTE(Anouk @ 5. 2. 2011 - 17:00) View Post

a niso karte navadno fiksno vezane na osebo? vama ni bilo treba nič vnašat osebnih podatkov staršev v obrazce? hmm.gif



QUOTE(Kalypso @ 5. 2. 2011 - 17:16) View Post

Imaš prav, ampak se da proti doplačilu spremenit potnika.


Ja punci, to je problem ravno. Nisem prej natančno napisala. Karte so vezane na osebo in prebukiranje najbrž stane enako kot, če bi kupla nove karte ne.
Ravno zato me zanimajo podrobnosti, ker na njihovi strani ne najdem nič pametnega.
  • 0
Viens, reste ici!

#20991 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 26479 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 05 February 2011 - 05:51 PM

pokliči jih in jih vprašaj, kako je s tem, ker ima to vsaka letalska družba malo drugače (pa tudi pogoji se razlikujejo od akcije do akcije ali po destinacijah ...).
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#20992 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 46726 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 05 February 2011 - 05:52 PM

Če se prav spomnim ob nakupu dobiš booking/invoice number s katero se prijaviš v sistem (enako kot se prijaviš, če bi naredila on-line check in) in tam bi morala bit tudi opcija spreminjanja potnika. Po mojem mnenju je najboljše, da jim pošlješ e-mail ali jih pokličeš in jih povprašaš o tem.
  • 0

#20993 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 46726 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 05 February 2011 - 06:10 PM

QUOTE(black_sweety @ 5. 2. 2011 - 17:19) View Post

A to je to! Ne samo da si srce, kalypso, zlato srčece si ❤! mwa smile.gif
Ja, to je to. laugh.gif No, zdaj pa mislim, da ne bi smela imet problemov. wink.gif
  • 0

#20994 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17847 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 05 February 2011 - 06:19 PM

QUOTE(Marmelada @ 5. 2. 2011 - 16:41) View Post

Kje imajo kakšne posterje umetniških slik? Dela znanih slikarjev rabim: Van Gogh, Picasso, Frida Kahlo, Dali, Da Vinci,... in da so velikega formata. Zaenkrat ven samo, da jih prodajajo v Artu v City parku, ampak stanejo od 10 - 80€. Jaz bi take, ki so pod 10€.

Probaj pogledat v Interšparu če majo kaj od tega. Se mi zdi da Da Vinci-ja bi skoraj zagotovo morali imet. Al pa kakšen Dipo, Rutar
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#20995 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 90080 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 05 February 2011 - 06:25 PM


QUOTE(Marmelada @ 5. 2. 2011 - 16:41) View Post

Kje imajo kakšne posterje umetniških slik? Dela znanih slikarjev rabim: Van Gogh, Picasso, Frida Kahlo, Dali, Da Vinci,... in da so velikega formata. Zaenkrat ven samo, da jih prodajajo v Artu v City parku, ampak stanejo od 10 - 80€. Jaz bi take, ki so pod 10€.

OBI, Mladinska. Cen pa ne poznam, ampak se mi zdi pod 10 € malo težka, sploh če je format večji od A3.

  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#20996 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 05 February 2011 - 08:48 PM

Jina, jz sm slišala, da, če plačaš z moneto, da nimaš zastonj prestopa, torej trga 2x.
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#20997 Sinnaia

Sinnaia

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18898 posts
  • Gender:Female
  • Location:Vrhnika.

Posted 05 February 2011 - 08:55 PM

Kolikor je meni znano, se tudi obračuna vsak vstop na avtobus.
  • 0

#20998 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 05 February 2011 - 08:57 PM

Aha.
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#20999 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 90080 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 05 February 2011 - 09:34 PM


Hm, jaz sem prebrala drugače, pa tudi voznik mi je rekel, da se trga enkrat, kar je v roku ure in pol, tako, kot pri Urbani.

  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#21000 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30627 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 05 February 2011 - 09:38 PM

Na avtobusu za tovrstno plačilo pokličemo številko 1899, nato pa telefon približamo validatorju, ki se nahaja pri vozniku. Ta način plačila ne omogoča brezplačnega prestopanja in je mogoč le na validatorju pri vozniku.

tut kontrolor je opozoril enga dečka, da pri plačilu z moneto ne more prestopat, da mu ne velja in more vsakič plačat, ko gre na bus.

  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users