vprašanja (zanima me, ...)
#20961
Posted 04 February 2011 - 04:15 PM
[Napoleon]
#20962
Posted 04 February 2011 - 04:16 PM
Ja, po izkušnjah je ta čist fajn. Nič nas ne heca....
#20963
Posted 04 February 2011 - 04:17 PM
[Napoleon]
#20964
Posted 04 February 2011 - 04:41 PM
Mi imamo tudi Linksys-ovega, pa je za en drek. Stalno ga je treba resetirat.
Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it.
― V. Van Gogh
#20965
Posted 04 February 2011 - 04:47 PM
In to dvakrat! : ))
Midva ter najini bliznji in daljni imamo tudi Linksysove, ze kar nekaj let, brez pripomb.
#20966
Posted 04 February 2011 - 05:12 PM
#20967
Posted 05 February 2011 - 12:08 AM
Kje se nahaja laboratorij na Teznu? Prvomajska, kje je to??
#20968
Posted 05 February 2011 - 12:25 AM
Mogoče za najožjo orientacijo tole:
http://www.pirs.si/S...varstvo-maribor
Sama pa poglej še na Google Maps. Naslov je Prvomajska ulica 1.
#20969
Posted 05 February 2011 - 03:24 AM
Mi lahko priporoči kozmetični salon? Na ceno ne gledam.
Nimam mozoljev, mam zamašene pore. Majhne, drobne pore ... skoraj nevidne, če pa jo najdem, izstisnem ven ogrc... ali jo pa najdem in ne gre nič ven.
b. )
Doma mamo roibuš v stekleni posodi ( pretresla sem ) že lani... samo ga noben ne pije.
A ga vržem stran al je še za pit? Oz., a to fejst zastara?
There are some things I may not know
There are some places, dear Lord, I may not go.
But there's one thing of which I'm sure
My God is real for I can feel him in my soul.
I have found a way to live
in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram
Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram
#20971
Posted 05 February 2011 - 01:49 PM
S sestro sva staršem kupili za božič karte za Pariz, pri easyjetu. Zdaj pa sta se odločila, da jima ni za it. Zdaj pa jaz nevem ima mogoče katera izkušnje že s tem prebukiranje oz. vračilom denarja, .. Karkoli .. ? Je to sploh možno ?
#20972
Posted 05 February 2011 - 01:51 PM
Pablo Picasso
#20973
Posted 05 February 2011 - 01:56 PM
Ja je datum od 20 do 27.2 nekaj takega. Nisem čisto prepričana. Kupli pa sva jih za okoli 100eur (dve povratni karti).
#20974
Posted 05 February 2011 - 02:24 PM
Kdo ve, kaj je fora pr Moneti pri plačevanju busa; naj ob prestopu ne bi trgali, pa vseeno dobiš 2 sms-a, + obračuna se ti 2X?
Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it.
― V. Van Gogh
#20976
Posted 05 February 2011 - 03:19 PM
Razlika med twin pa double bed room, je twin slučajno s pogradom?
Basic (shared bathroom)
Twin (1-2 person) - 2 single beds
tako piše za twin
#20977
Posted 05 February 2011 - 03:41 PM
double = zakonska
twin = 2 krat postelja, 2 krat ENA postelja
Pograd je drugače bunk bed
edit: twin bed
n.
One of a matching pair of single beds.
Noun 1. double bed - a bed wide enough to accommodate two sleepers
---------------------------------------------------------------------------------------------
When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.
#20978
Posted 05 February 2011 - 04:05 PM
Kaly najlepšejša hvala ti! Poznam vse kar si naštela, razen tega kar iščem ne, eh he he. Rekli so mi, da je to blizu tega zavoda za zdravstvo ja, prvomajska 1 ali 5... ampak to ni dejansko ta zgradba ane... lab. je posebej? Pa a je to mogoče kje tam od krožnega zaviješ tam nekje v gozd, kjer je tisti sejem ali kaj je že...
Kje pa je vrtec mehurčki?
#20979
Posted 05 February 2011 - 04:12 PM
V kateri stavbi je laboratorij nimam pojma. Jaz sem do sedaj tja hodila le v ambulanto za potnike. Imajo pa pri vratih informatorja, tako da najbolje, da ga vprašaš kje je tvoj laboratorij.
Malo sem zabluzla, ampak upam, da boš razumela. Če kaj ni jasno samo reči.
#20980
Posted 05 February 2011 - 04:23 PM
Aha! Če te razumem prav, moram potem na semaforjih it sam ravno, da zagledam potem na levi Mercator, na desni pa je moja stavba! Fajn si mi razložila, mislim da bom lahko našla! To da si zlata, pa tak že veš!
1 user(s) are reading this topic
0 members, 0 guests, 0 anonymous users
-
Google (1)










