Jump to content


Photo

vprašanja (zanima me, ...)


  • Please log in to reply
36431 replies to this topic

#20961 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17847 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 04 February 2011 - 04:15 PM

haha, sem dala link od istega. Bon nardila bolj viden link biggrin.gif
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#20962 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 04 February 2011 - 04:16 PM

Aja, sploh nisem videla, da gre za link! laugh.gif

Ja, po izkušnjah je ta čist fajn. Nič nas ne heca....
  • 0

#20963 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17847 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 04 February 2011 - 04:17 PM

Jaz sem se tukaj tako razvadla, ko je brezžični internet. Ko sem bila med prazniki doma, pa sm skoz mogla un kabl vlačit za sabo, pa je bil prekratek, ...
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#20964 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 90080 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 04 February 2011 - 04:41 PM


Mi imamo tudi Linksys-ovega, pa je za en drek. Stalno ga je treba resetirat.

  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#20965 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30075 posts
  • Gender:Female

Posted 04 February 2011 - 04:47 PM

^^
In to dvakrat! : ))



Midva ter najini bliznji in daljni imamo tudi Linksysove, ze kar nekaj let, brez pripomb.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#20966 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 46726 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 04 February 2011 - 05:12 PM

Mi pa imamo prastarega Netgeara, ki je v zadnjem času pričel nekaj štrajkat in ga je potrebno nonstop resetirat. Pred tem pa je delal kot namazan.
  • 0

#20967 black_sweety

black_sweety

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1469 posts
  • Location:iz pekla do raja...

Posted 05 February 2011 - 12:08 AM


Kje se nahaja laboratorij na Teznu? Prvomajska, kje je to??
  • 0
[b]Apologizing does not always mean that you are wrong ... It just means that you value your relationship more than your ego. [/[/size]b] [color=#000066][/size]

#20968 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 46726 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 05 February 2011 - 12:25 AM

Ulica vzporedna Ptujski cesti. Ne vem koliko kaj poznaš Tezno, je pa težko pojasnit, ker v bližini ni ničesar posebej razpoznavnega po čemer bi se orientiral. Veš kje se nahaja kavarna Ploj in kje je Knjižnica Tezno in Visoka šola za gostinstvo in turizem? Oziroma še boljše, a veš kje je Vrtec Mehurčki?

Mogoče za najožjo orientacijo tole:
http://www.pirs.si/S...varstvo-maribor

Sama pa poglej še na Google Maps. Naslov je Prvomajska ulica 1.

  • 0

#20969 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 05 February 2011 - 03:24 AM

a. ) A katera hodi na nego kože? Aknaste kože?

Mi lahko priporoči kozmetični salon? Na ceno ne gledam.

Nimam mozoljev, mam zamašene pore. Majhne, drobne pore ... skoraj nevidne, če pa jo najdem, izstisnem ven ogrc... ali jo pa najdem in ne gre nič ven.



b. )
Doma mamo roibuš v stekleni posodi ( pretresla sem ) že lani... samo ga noben ne pije.
A ga vržem stran al je še za pit? Oz., a to fejst zastara?
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#20970 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 90080 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 05 February 2011 - 01:24 PM


QUOTE(_Planet_ @ 4. 2. 2011 - 16:47) View Post

^^
In to dvakrat! : ))


Včasih mi en post dvakrat pošlje, nimam pojma, zakaj. huh.gif

  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#20971 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 05 February 2011 - 01:49 PM


S sestro sva staršem kupili za božič karte za Pariz, pri easyjetu. Zdaj pa sta se odločila, da jima ni za it. Zdaj pa jaz nevem ima mogoče katera izkušnje že s tem prebukiranje oz. vračilom denarja, .. Karkoli .. ? Je to sploh možno ?
  • 0
Viens, reste ici!

#20972 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 28091 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 05 February 2011 - 01:51 PM

^^Kdaj se pa da te karte izkoristit? Al ni omejitve? Pa za koliko sta jih kupili? smile.gif
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#20973 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 05 February 2011 - 01:56 PM


Ja je datum od 20 do 27.2 nekaj takega. Nisem čisto prepričana. Kupli pa sva jih za okoli 100eur (dve povratni karti).
  • 0
Viens, reste ici!

#20974 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 90080 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 05 February 2011 - 02:24 PM


Kdo ve, kaj je fora pr Moneti pri plačevanju busa; naj ob prestopu ne bi trgali, pa vseeno dobiš 2 sms-a, + obračuna se ti 2X?

  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#20975 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 28091 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 05 February 2011 - 02:37 PM

QUOTE(Ana @ 5. 2. 2011 - 13:56) View Post

Ja je datum od 20 do 27.2 nekaj takega. Nisem čisto prepričana. Kupli pa sva jih za okoli 100eur (dve povratni karti).


Aja, hm, sem jih hotela odkupit, pa mi datum ne ustreza. :/

  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#20976 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 28766 posts

Posted 05 February 2011 - 03:19 PM

NUJNO!
Razlika med twin pa double bed room, je twin slučajno s pogradom?

Basic (shared bathroom)
Twin (1-2 person) - 2 single beds

tako piše za twin
  • 0

#20977 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 05 February 2011 - 03:41 PM

Iz glave, bom pa še preverila:
double = zakonska
twin = 2 krat postelja, 2 krat ENA postelja

Pograd je drugače bunk bed smile.gif

edit: twin bed
n.
One of a matching pair of single beds.

Noun 1. double bed - a bed wide enough to accommodate two sleepers
wink.gif


  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#20978 black_sweety

black_sweety

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1469 posts
  • Location:iz pekla do raja...

Posted 05 February 2011 - 04:05 PM


Kaly najlepšejša hvala ti! Poznam vse kar si naštela, razen tega kar iščem ne, eh he he. Rekli so mi, da je to blizu tega zavoda za zdravstvo ja, prvomajska 1 ali 5... ampak to ni dejansko ta zgradba ane... lab. je posebej? Pa a je to mogoče kje tam od krožnega zaviješ tam nekje v gozd, kjer je tisti sejem ali kaj je že...
Kje pa je vrtec mehurčki?biggrin.gif
  • 0
[b]Apologizing does not always mean that you are wrong ... It just means that you value your relationship more than your ego. [/[/size]b] [color=#000066][/size]

#20979 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 46726 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 05 February 2011 - 04:12 PM

Jooj ne, to je na drugi strani Ptujske ceste. Če greš iz smeri od tistega krožnega v bližini kramarskega sejma proti knjižnici in kavarni Ploj, na tistem križišču kjer zaviješ levo za knjižnico in kavarno, zaviješ na desno in pri semaforjih prečkaš Ptujsko cesto. Potem imaš na levi en miniaturni Merkator, na desni pa je ta stavba, ki jo iščeš. Za tem Mercatorjem je minaturno betonsko nogometno igrišče, za tem pa je potem vrtec, ki leži tik ob Stražunu (da veš, če se zapelješ predaleč). So pa pred nogometnim igriščem parkirni prostori, tako da lahko tam pustiš avto in greš peš do stavbe.
V kateri stavbi je laboratorij nimam pojma. Jaz sem do sedaj tja hodila le v ambulanto za potnike. Imajo pa pri vratih informatorja, tako da najbolje, da ga vprašaš kje je tvoj laboratorij.

Malo sem zabluzla, ampak upam, da boš razumela. Če kaj ni jasno samo reči. smile.gif
  • 0

#20980 black_sweety

black_sweety

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1469 posts
  • Location:iz pekla do raja...

Posted 05 February 2011 - 04:23 PM


Aha! Če te razumem prav, moram potem na semaforjih it sam ravno, da zagledam potem na levi Mercator, na desni pa je moja stavba! Fajn si mi razložila, mislim da bom lahko našla! To da si zlata, pa tak že veš! smile.gif
  • 0
[b]Apologizing does not always mean that you are wrong ... It just means that you value your relationship more than your ego. [/[/size]b] [color=#000066][/size]




1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users


    Google (1)