Jump to content


Photo

vprašanja (zanima me, ...)


  • Please log in to reply
36431 replies to this topic

#20901 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30075 posts
  • Gender:Female

Posted 31 January 2011 - 03:32 PM

QUOTE(Errol @ 30. 1. 2011 - 19:01) View Post

Pomislil sem že na varekino. Verjetno jo najdem v vsakem marketu in v DM, a ne?


DM nima varikine. Najboljsi sosed.


QUOTE(Frčica @ 31. 1. 2011 - 9:48) View Post

Ali pa če vprašaš v čistilnici, meni so enkrat ene fleke ostranil, ni nič domačega pomagalo.


yes.gif Imam dobre izkusnje s starimi (30 let) cipkastimi prti, raznimi fleki in cistilnico. Prti kot novi.



QUOTE(Nincha @ 30. 1. 2011 - 22:55) View Post

Ampak sem tu prvič slišala zanj, a to samo FMF uporablja al kaj je fora? tongue.gif


Jaz sem za Latex izvedela od racunalnicarjev. ;)


QUOTE(Kalypso @ 30. 1. 2011 - 23:17) View Post

V bistvu potrebujem primeren izraz, ki bi ustrezal zapisu:

Prevajalec: Jože Koruza, prof. angleščine

S tem, da "moj" prevajalec ni noben profeosor ampak ima opravljen mednarodni izpit iz angleščine. A bi šlo takole?

Prevajalec: Jožek Koruza, imetnik certifikata CAE

Pač finta je v tem, da moram zadostit birokraciji in imam na razpolago premalo prostora, za daljšo razlago.


Kaj pa, ce bi napisala certificirani CAE prevajalec? Aja, ne, sem se enkrat prebrala, ni prevajalec, zabluzila. Pozabi. : ) Tvoj predlog se mi zdi primeren.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#20902 Errol

Errol

    Sugga daddy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18973 posts
  • Gender:Male
  • Location:Errolov brlog v Banana Republic

Posted 31 January 2011 - 04:06 PM

Thanxxx, chixxx smile.gif
  • 0

ESTOY FLOR DE ATORRANTE

UN CONTURSI MALEANTE


#20903

  • Guests

Posted 31 January 2011 - 10:43 PM

Obstaja pr nas kaka taka telovadba? Pa ne zumba, ko tam so nekki butasti latino ritmi...


  • 0

#20904 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30075 posts
  • Gender:Female

Posted 01 February 2011 - 12:03 AM

^^

Fun. Morda bi na taksen nacin se mene spravil na organizirano, skupinsko, indoor vadbo. Morda. Ne vem, kje pri nas bi imeli kaj taksnega, sicer sem pa out glede tovrstnih info.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#20905 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 01 February 2011 - 09:54 AM

Za delo na študentskem servisu.. če je pod kontaktom samo e-mail naslov, a prvo pošješ mail in vprašaš če je še prosto ali direkt pošlješ prošnjo, cv..?
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#20906 krneki

krneki

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11455 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hot and sunny places

Posted 01 February 2011 - 10:07 AM

S kje si vlečete zastonj knjige za brat (ebooks) ?


  • 0
"If it's meant to be, it will find a way."

#20907 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25800 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 01 February 2011 - 10:24 AM

Mi je ravno Anuk odgovorila na prejšnji strani smile.gif

scribd.com
onread.com

  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#20908

  • Guests

Posted 01 February 2011 - 11:42 AM

QUOTE(_Planet_ @ 1. 2. 2011 - 0:03) View Post

^^

Fun. Morda bi na taksen nacin se mene spravil na organizirano, skupinsko, indoor vadbo. Morda. Ne vem, kje pri nas bi imeli kaj taksnega, sicer sem pa out glede tovrstnih info.


Tocno to. Jaz sem izrazito anti za skupinske vadbe - razen za skupinske sporte (odbojka, kosarka...), ampak ce bi se dalo hodit na kaj tako zabavnega, bi se pa mogoce res vpisala. Ta zenska, ki vodi, mi je tudi ful vsec; po mojih izkusnjah so na teh vadbah trenerji bolj naciji. ermm.gif
  • 0

#20909 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 01 February 2011 - 11:50 AM

A ima katera kak dober primer CV-ja?
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#20910 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26409 posts
  • Gender:Female

Posted 01 February 2011 - 12:49 PM

v google vpiši europass CV...žal nimam časa, ad bi pripenjala
  • 0

#20911 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 01 February 2011 - 12:50 PM

Rešeno.. hvala! wink.gif
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#20912 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30075 posts
  • Gender:Female

Posted 01 February 2011 - 03:19 PM

QUOTE(izabela @ 1. 2. 2011 - 11:42) View Post

Tocno to. Jaz sem izrazito anti za skupinske vadbe - razen za skupinske sporte (odbojka, kosarka...), ampak ce bi se dalo hodit na kaj tako zabavnega, bi se pa mogoce res vpisala. Ta zenska, ki vodi, mi je tudi ful vsec; po mojih izkusnjah so na teh vadbah trenerji bolj naciji. ermm.gif


Same here. ;) S tem, da je odbojka bolj moj sport, pri kosarki ponavadi kaj pomutim (ce se pac gremo po vseh pravilih : )).

Ja, zenska tudi meni deluje simpaticno sprosceno.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#20913

  • Guests

Posted 01 February 2011 - 04:09 PM

Pri kosarki se bolj zmatras. smile.gif

Js sm sicer oboje trenirala, se v os, ko se mi je se kaj lublo. smile.gif
  • 0

#20914 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 26479 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 01 February 2011 - 08:20 PM

vprašanje glede vozniškega dovoljenja:

jaz sem naredila izpit za avto aprila 2009 in mi v vozniškem dovoljenju piše datum izdaje (24.04.2009) in datum veljavnosti (24.04.2011). v kategoriji Omejitve/informacije je napisano 01.06. - kaj naj bi to pomenilo? hmm.gif

pa še nekaj - ali moram iti še enkrat na zdravniški pregled do takrat, ko mi poteče sedanje vozniško dovoljenje? sicer mi nič ne piše pod omejitvami ali zaznamki (razen 220. = mladi voznik).
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#20915 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30075 posts
  • Gender:Female

Posted 01 February 2011 - 08:22 PM

QUOTE(izabela @ 1. 2. 2011 - 16:09) View Post

Pri kosarki se bolj zmatras. smile.gif

Js sm sicer oboje trenirala, se v os, ko se mi je se kaj lublo. smile.gif



Lepo! ;)
Jaz sem imela odbojko zelo rada kot dopolnilo dejavnost pri telovadbi - smo se dobivali popoldne in igrali. S kosarko se pa na zalost nisem kaj dosti ukvarjala, samo vem, da vedno, ko smo jo igrali pri telovadbi sem jih poslusala, da delam napake (korake). One move - so se ze drli - koraki!! Bejs! : ) Dandanasnji obcasno zicam poba, ce gre z mano igrat, samo on je treniral kosarko pa se malo vec ga je skupaj kot mene, bi se grdo koncalo najbrz. : ))

  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#20916

  • Guests

Posted 01 February 2011 - 08:31 PM

Planet biggrin.gif


QUOTE(Anouk @ 1. 2. 2011 - 20:20) View Post

vprašanje glede vozniškega dovoljenja:

jaz sem naredila izpit za avto aprila 2009 in mi v vozniškem dovoljenju piše datum izdaje (24.04.2009) in datum veljavnosti (24.04.2011). v kategoriji Omejitve/informacije je napisano 01.06. - kaj naj bi to pomenilo? hmm.gif



Ne vem kaj naj bi to pomenlo. smile.gif
Kako pa to, da so ti tako kratko dovoljenje izdali? Jaz mam datum veljavnosti do 2062. biggrin.gif

  • 0

#20917 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 01 February 2011 - 08:32 PM

Mislim, da moraš pač samo zamenjat vozniško, po preteku 24. aprila.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#20918 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 26479 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 01 February 2011 - 08:36 PM

QUOTE(izabela @ 1. 2. 2011 - 20:31) View Post

Planet biggrin.gif
Ne vem kaj naj bi to pomenlo. smile.gif
Kako pa to, da so ti tako kratko dovoljenje izdali? Jaz mam datum veljavnosti do 2062. biggrin.gif


voznik začetnik sem. zdaj pa ugotavljam, ali je to edina "fora", ali ma še kakšno vezo z zdravniškim pregledom. bom kar poklicala jutri ermm.gif blah in ta birokracija. ta teden moram še avto na tehničnega peljat in zavarovanje uredit, ouch.

  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#20919 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 01 February 2011 - 08:37 PM

Jaz imam že od začetka, tudi ko sem bila začetnik, do leta 2068 ali nekaj takega. Weird.
Pomoje je kaj v zvezi z zdravniškim, drugo res ne vem kaj bi lahko bilo.

  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#20920 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 46726 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 01 February 2011 - 08:39 PM

Če ne nosiš očal, potem ti bodo samo izdelali novo vozniško dovoljenje na katerem ne bo pisalo "voznik začetnik". Za fanta vem, da je moral na okulistični pregled (ima dioptrijo), medtem ko jaz nisem rabla nič, pa sem tudi morala menjat vozniško po dveh letih. So pa ga nekateri moji sošolci dobili za 50 let, spet drugi pa enako kot jaz le za dve leti. Čudno je.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users