Jump to content


Photo

vprašanja (zanima me, ...)


  • Please log in to reply
36431 replies to this topic

#20821 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 28 January 2011 - 05:45 PM

QUOTE(Immortelle @ 28. 1. 2011 - 15:51) View Post

Zanima me, če ima kdo doma učbenik Štefan Plut: Anatomija in fiziologija človeka?

Potrebovala bi samo ene par strani skeniranih.

Žal nimam!
  • 0

#20822 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19004 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 28 January 2011 - 05:46 PM

A na kakšnih torentih pa ne najdete tega? Jaz sem (sicer že dolgo časa nazaj) z neta potegnila vse e-knjige od Harrya.
  • 0

After all this time?

Always.


#20823 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 28 January 2011 - 08:38 PM


Mi lahko pomagate prosim..
Jaz jutri delam v DMu, v BTCju, hala A. Na žalost pa nevem kje je to. Na kateri postaji moram it dol iz avtobusa ?
  • 0
Viens, reste ici!

#20824 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 28091 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 28 January 2011 - 08:41 PM

O, hala A, to sem jaz enkrat iskala in se zgubljala! Ne vem, kako se kliče postaja, pojdi dol tam, kjer boš videla eno ful visoko stavbo, najvišjo od vseh. smile.gif
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#20825 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 28 January 2011 - 08:42 PM

QUOTE(Nincha @ 28. 1. 2011 - 17:46) View Post

A na kakšnih torentih pa ne najdete tega? Jaz sem (sicer že dolgo časa nazaj) z neta potegnila vse e-knjige od Harrya.

Knjiga Harrya P. je nekaj čisto drugega, kot pa knjiga slovenskega avtorja laugh.gif
  • 0

#20826 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 28 January 2011 - 08:45 PM

QUOTE(Coco* @ 28. 1. 2011 - 20:41) View Post

O, hala A, to sem jaz enkrat iskala in se zgubljala! Ne vem, kako se kliče postaja, pojdi dol tam, kjer boš videla eno ful visoko stavbo, najvišjo od vseh. smile.gif


Nič mi nisi pomagala. biggrin.gif

Katera druga mogoče ?
  • 0
Viens, reste ici!

#20827 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 28 January 2011 - 08:45 PM

QUOTE(Ana @ 28. 1. 2011 - 20:38) View Post

Mi lahko pomagate prosim..
Jaz jutri delam v DMu, v BTCju, hala A. Na žalost pa nevem kje je to. Na kateri postaji moram it dol iz avtobusa ?


Greš na 27ko in potem dol na 2. postaji, ko že zaviješ v BTC! Ko boš prišla na postajo, se obrni proti rondoju, hala A je na tvoji DESNI. Videla boš en ogromen spomenik/skulpturo in vhod... Tam vstopiš, greš 10 m naravnost in boš zagledala DM na tvoji levi! ;)
  • 0

#20828 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 28 January 2011 - 08:46 PM


Je postaja Tržnica mogoče ?
  • 0
Viens, reste ici!

#20829 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19004 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 28 January 2011 - 08:48 PM

QUOTE(ananas @ 28. 1. 2011 - 20:42) View Post

Knjiga Harrya P. je nekaj čisto drugega, kot pa knjiga slovenskega avtorja laugh.gif



Ne ne ne, za Kami sem mislila.
  • 0

After all this time?

Always.


#20830 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 28 January 2011 - 08:49 PM

QUOTE(Ana @ 28. 1. 2011 - 20:46) View Post

Je postaja Tržnica mogoče ?

Ja, točno.
  • 0

#20831 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 28 January 2011 - 08:50 PM

Aha, na levi je trgovina za male živali, potem naravnost muller, na desno pa Hala A ?
  • 0
Viens, reste ici!

#20832 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 28 January 2011 - 08:51 PM

QUOTE(Nincha @ 28. 1. 2011 - 20:48) View Post

Ne ne ne, za Kami sem mislila.

Ajaaaa, oprosti! oops.gif

QUOTE(Ana @ 28. 1. 2011 - 20:50) View Post

Aha, na levi je trgovina za male živali, potem naravnost muller, na desno pa Hala A ?

Ja! Prvi vhod je po stopnicah navzdol- to ni to... Naslednji vhod pa je pri eni skulpturi...
  • 0

#20833 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19004 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 28 January 2011 - 08:52 PM

Zraven tega vhoda so tudi ena plezala iz vrvi za otroke, če ti pomaga. smile.gif
  • 0

After all this time?

Always.


#20834 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 28 January 2011 - 09:00 PM


Hvala, upam, da bom našla. smile.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#20835 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30075 posts
  • Gender:Female

Posted 28 January 2011 - 09:55 PM

Ana, ce ti kaj pomaga:

http://www.btc-city.com/zemljevid.php


Avtobus pripelje po Šmartinski, zavije na Ameriško ulico, pelje vzdolz Hale A do njenega konca, kjer je krozno krizisce, tam zavije levo - na Argentinsko ulico, potem pa ne vem, kje tocno je ze postaja "Trznica", najbrz kmalu po kroznem, ker je trznica par m naprej od kroznega; pise vse na zemljevidu, ce gres z misko cez stavbe in ulice.

: )

Edit 3. 2. 11: preden se kdo izgubi :\

Avtobus pripelje po Šmartinski, zavije na Ameriško, takoj pri stolpnici levo in potem na Francosko ulico, prvic ustavi na spodnjem koncu Hale A, tik pred kroznim kriziscem.

Vceraj sla s trolo v BTC in, ko je zavila drugace kot sem napisala so mi zaceli iti lasje pokonci - upam, da se Ana ni izgubila.

End of edit.

Se zemljevid z oznaceno lokacijo DM v Hali A:

http://www.btc-city....mp;trgovina1=dm
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#20836

  • Guests

Posted 29 January 2011 - 10:02 AM

QUOTE(Ancka Pomarancka @ 28. 1. 2011 - 17:34) View Post

nop, vprašej Anouk. Ona je moj dealer smile.gif


Anouk, mas kako e-knjigo za delit? smile.gif
  • 0

#20837 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 26479 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 29 January 2011 - 10:31 AM

kaj imaš v mislih? smile.gif

drugače pa za prvo silo (predvsem za branje online, nekatere stvari se da tudi dol potegnit):

scribd.com
onread.com

na bookdepository.com se sicer tudi da kupit nekatere knjige v e-obliki.
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#20838

  • Guests

Posted 29 January 2011 - 10:35 AM

Aha, kul, nom malo prebrskala. smile.gif

Jaz vecinoma cisti fluff berem v e-obliki, tk, namesto filma zvecer. Kake kriminalke, romance... biggrin.gif Pac, za resnejse stvari vzamem v roke knjigo, tole mi je pa cist tk, namest, da si kupim eno zensko revijo, preberem en chic-flick. smile.gif
  • 0

#20839 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 26479 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 29 January 2011 - 10:37 AM

aja, potem pa nisem pravi naslov, chick flicks = not my cup of tea ;)

pomoje bi tudi na isohuntu našla kaj materiala (ali posamezne, ali prav zbirke romanov - da jih je v eni mapici več zapakiranih).
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#20840

  • Guests

Posted 29 January 2011 - 11:56 AM

Haha, ne, zbirke pa ne rabim. Men je to tk, za 1x na mesec prebrat, da si malo oddahnem od ostalih knjig. wink.gif

Aja, pa Eat, Pray, Love je tut chick flick. (ko je Ancka rekla, da si ji ti dala...)
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users