vprašanja (zanima me, ...)
#20761
Posted 26 January 2011 - 12:53 PM
Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.
#20763
Posted 26 January 2011 - 03:42 PM
Put A Kilt On It!
Everybody knows how to raise children, except the people who have them.
#20764
Posted 26 January 2011 - 03:50 PM
Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.
#20765
Posted 26 January 2011 - 03:56 PM
Ne vem. Nekako se mi zdi, da majo že zmenjeno s kom za sluzbo, ampak pac morjo dat na zavod
samo je hecno, ker je tu en oglas od enga, ki ma s.p. in on ne rabi dajat na zavod razpisov (razen, ce hoce sredstva preko zaposli me).
Ne vem.
Aham, tako je. Če je rubrika drugo, imajo oni že svojega kandidata izbranega. Okoli tega projekta zaposli me, pa tudi meni ni najbolj jasno vse. Ker kdaj piše pod drugo, kandidati bodo napoteni tudi preko zavoda ali dodajo zaposlitev preko zaposli.me. Kaj torej že vejo za točno dol. osebek, ki ga bojo vzeli iz borze in isto nima smisla pošiljat??!!
#20766
Posted 26 January 2011 - 04:21 PM
#20769
Posted 26 January 2011 - 04:54 PM
Jaz se edino spomnem Matilde, ki smo jo gledali v tretjem razredu in mi je bila takrat neznansko všeč (:
Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.
#20770
Posted 26 January 2011 - 04:56 PM
Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.
#20771
Posted 26 January 2011 - 04:59 PM
Jaz se edino spomnem Matilde, ki smo jo gledali v tretjem razredu in mi je bila takrat neznansko všeč (:
Bogovi so padli na glavo? http://www.imdb.com/title/tt0080801/
Nucaš SLO, ali ANG?
#20772
Posted 26 January 2011 - 05:01 PM
#20773
Posted 26 January 2011 - 05:17 PM
A se meni meša ali kaj.. kako se napiše: čimbolje ali čim bolje? Čimveč - čim več?
http://bos.zrc-sazu....s...=bolje&hs=1 (9. tocka)
http://bos.zrc-sazu....me=ss...ÄŤ&hs=1
Sicer se tudi jaz velikokrat lovim s temi besednimi zvezami; obcasno se mi sname in mi ni nic jasno. : D
#20774
Posted 26 January 2011 - 05:19 PM
Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.
#20775
Posted 26 January 2011 - 05:22 PM
#20776
Posted 26 January 2011 - 05:29 PM
Jaz sem se zaenkrat spomnila samo angleških - Noč v muzeju, School of rock, Bedtime stories, Elf, Jumanji/The spiderweb chronicles za tiste s fantazijsko žilico.
Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.
#20777
Posted 26 January 2011 - 05:39 PM
Mlada leta izumitelja Polža
Poletje v školjki
Mrs. Doubtfire
Home alone 1, 2
E.T.
Babe
...
če ti tole kej pomaga: http://www.imdb.com/chart/family
#20778
Posted 26 January 2011 - 05:41 PM
Od tujih pa mogoče The Haunted Mansion, Nim's Island.
#20779
Posted 26 January 2011 - 10:42 PM
#20780
Posted 26 January 2011 - 10:46 PM
KAM je šel moj post namenjen BRAUN?!?!?!?!?
WTFFFFFFFFFFFFFFFFFF
BRAUN, v hoferju majo mačji pesek, maim ga kupuje in gre scanje lepo v kepe, 3kg stanejo 10 eur.
There are some things I may not know
There are some places, dear Lord, I may not go.
But there's one thing of which I'm sure
My God is real for I can feel him in my soul.
I have found a way to live
in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram
Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram
1 user(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users










