vprašanja (zanima me, ...)
#20721
Posted 21 January 2011 - 09:50 PM
#20722
Posted 22 January 2011 - 03:11 PM
#20723
Posted 22 January 2011 - 03:20 PM
naj me kdo popravi, če se motim, da ne bom krive vere širila
#20724
Posted 22 January 2011 - 03:49 PM
#20725
Posted 23 January 2011 - 12:53 PM
jaz sem vpisana kot nepedagoška smer, me pa zanima, kaj moram narediti, da bi opravljala še pedagoške predmete, naknadno, kam moram iti? Na referat? Tajništvo oddelka?
---------------------------------------------------------------------------------------------
When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.
#20726
Posted 23 January 2011 - 03:12 PM
A je pri naročilu prehranskih dodatkov (vitaminov ipd) izven EU (npr. iz Amerika) treba plačati kakšne posebne dajatve oz. ali so kakšne omejitve pri naročanju?
Aha, jaz sem za one svoje (klik) placala carino - neke 3 EUR, no big deal (skupna vrednost narocila je bila cca 55 USD), drugih "tezav" nisem imela. : )
#20727
Posted 23 January 2011 - 03:49 PM
Vprašanje za študentke FF, ali če ve še katera:
jaz sem vpisana kot nepedagoška smer, me pa zanima, kaj moram narediti, da bi opravljala še pedagoške predmete, naknadno, kam moram iti? Na referat? Tajništvo oddelka?
Nepedagoške smeri so
#20728
Posted 23 January 2011 - 03:50 PM
[Napoleon]
#20729
Posted 23 January 2011 - 03:52 PM
---------------------------------------------------------------------------------------------
When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.
#20730
Posted 23 January 2011 - 05:39 PM
Aha, jaz sem za one svoje (klik) placala carino - neke 3 EUR, no big deal (skupna vrednost narocila je bila cca 55 USD), drugih "tezav" nisem imela. : )
hvala!
kako ti/vam kaj služijo ti dodatki, je kaj efekta?
#20732
Posted 23 January 2011 - 09:02 PM
hvala!
kako ti/vam kaj služijo ti dodatki, je kaj efekta?
Pri meni ni bilo nobenih problemov.
Ostalo pa:klik
#20733
Posted 23 January 2011 - 11:27 PM
#20734
Posted 23 January 2011 - 11:35 PM
After all this time?
Always.
#20735
Posted 24 January 2011 - 12:18 AM
Aha, pa najdražji v LJ, kolikor vem.
Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it.
― V. Van Gogh
#20736
Posted 24 January 2011 - 12:32 AM
After all this time?
Always.
#20737
Posted 24 January 2011 - 09:32 AM
Vprašanje za študentke FF, ali če ve še katera:
jaz sem vpisana kot nepedagoška smer, me pa zanima, kaj moram narediti, da bi opravljala še pedagoške predmete, naknadno, kam moram iti? Na referat? Tajništvo oddelka?
Mislim, da moras tudi na FF placat, kot je rekla Kalypso. Se v tolarjih je blo 200.000, kar bi blo zdaj najbrz 1000€, pa par let nazaj je bla ful cakalna vrsta.
#20738
Posted 24 January 2011 - 09:47 AM
Vprašanje za študentke FF, ali če ve še katera:
jaz sem vpisana kot nepedagoška smer, me pa zanima, kaj moram narediti, da bi opravljala še pedagoške predmete, naknadno, kam moram iti? Na referat? Tajništvo oddelka?
JAz sem klicala. Zadeva stane "pičlih" 1585 evrov, se prijaviš na razpis, ko bo in domnevam da hodiš celo leto. Za ta denar upam, da res.
Za bolj podrobne inf. pa poklič 241 10 48/49.
Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)
#20739
Posted 24 January 2011 - 10:34 AM
#20740
Posted 24 January 2011 - 11:00 AM
Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)
2 user(s) are reading this topic
0 members, 2 guests, 0 anonymous users










