vprašanja (zanima me, ...)
#20501
Posted 04 January 2011 - 04:29 PM
#20502
Posted 04 January 2011 - 04:43 PM
#20503
Posted 05 January 2011 - 01:36 AM
There are some things I may not know
There are some places, dear Lord, I may not go.
But there's one thing of which I'm sure
My God is real for I can feel him in my soul.
I have found a way to live
in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram
Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram
#20504
Posted 05 January 2011 - 08:59 AM
- Kok časa naj zadeva vre, da se jo razkuži? Npr., da vržeš nekaj v krop, ker bi rad razkužil?
- Ali katera kupuje 2 fazni očesni odstranjevalec v Hoferju? ( Ko je zmešan 'tonik' oz. tekočina za odstranjevanje mu-ja z oljem ). Katera ve kok stane?
HVALA!
++ Ali je Matis kozmetika draga in kje jo prodajajo?
BTW- če rečeš ''kje jo držijo'', a je to res tko čefurksi izraz?!?!?
There are some things I may not know
There are some places, dear Lord, I may not go.
But there's one thing of which I'm sure
My God is real for I can feel him in my soul.
I have found a way to live
in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram
Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram
#20505
Posted 05 January 2011 - 09:05 AM
2. Sterilno ne bo nikoli ane... če hočeš približat sterilizaciji daj v ekonom lonec, ko zavre, pusti še 15 minut. Če hočeš delat to v odprtem loncu, potem mora zadeva vret cca 35-45 minut.
3. jst ne
4. nimam pojma
5. meni ni čefurski izraz.
#20506
Posted 05 January 2011 - 09:09 AM
Izraz "držati" mi ni čefurski, moja mami tko reče. Pa ne pravim to zato, da bi argumentirala da nismo čefurji
Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)
#20507
Posted 05 January 2011 - 09:10 AM
Pa nej vas še ene par odgovori, me vse ful zanima!
Btw- kis naj dam v predal kamor dajem mehčalec ali kam? Koliko kisa pa in kateri kis?
A mehčalca pa sploh ne?
- Nimamo ekonom lonca se mi zdi
Vlasih rečem v trgovini, če 'držijo' in mi prjatlca tko vztrajno pere možgane, da čefurim, da sem malo preverila ;D
There are some things I may not know
There are some places, dear Lord, I may not go.
But there's one thing of which I'm sure
My God is real for I can feel him in my soul.
I have found a way to live
in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram
Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram
#20508
Posted 05 January 2011 - 09:17 AM

2. ne, nisi storila nič... lahko pa pinceto pomočiš za sekundo ali dve v absolutni etanol (verjetno se ga da dobit v lekarni
#20509
Posted 05 January 2011 - 09:20 AM
#20510
Posted 05 January 2011 - 09:21 AM
Čajno žličko al jedilno žličko?
Obleke nimajo vonja po kisu? No, sj mi je vseen, samo zanima me.
A ti dodaš mehčalec?
Ko si mesarim mozolj in ga pičim z iglo, jo z vžigalnikom mal pokurm, a to potem tud nč ne naredim?
There are some things I may not know
There are some places, dear Lord, I may not go.
But there's one thing of which I'm sure
My God is real for I can feel him in my soul.
I have found a way to live
in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram
Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram
#20511
Posted 05 January 2011 - 09:27 AM
2. Obleke nimajo vonja po kisu... 1 žlica kisa se v količini vode, ki se porabi pri fazi mehčanja čisto porazgubi.
3. ja, dodam tudi malo mehčalca (odvisno pri katerih oblekah - pri občutljivih oblačilih ga nikoli ne dam)
4. če jo samo malo pokuriš, ne narediš dovolj - morala bi živo rdeče zažaret. Bolje je, če obžgeš z alkoholom.
#20512
Posted 05 January 2011 - 09:29 AM
pa potem še z vato na katero dam en star alkoholen after shave potegnem, pa še 1x zažgem.
Ej, hvala za vso pomoč!
There are some things I may not know
There are some places, dear Lord, I may not go.
But there's one thing of which I'm sure
My God is real for I can feel him in my soul.
I have found a way to live
in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram
Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram
#20513
Posted 05 January 2011 - 09:31 AM
ej ni panike, bejb
#20514
Posted 05 January 2011 - 09:42 AM
- Zakaj je naše perilo kar precej trdo? Dam mehčalec, toliko kot pri fantu, kjer je perilo mehko po pranju.
Rea, ti si prava zakladnica vprasanj.
Jaz mam enak problem, ki ga naceloma lahko resis na sledece nacine:
1. Perilo je ponavadi mehkejse, ce ga susis v susilcu. (jaz ga ne)
2. Kis (Anckina varianta)
3. Ce perilo susis na stojalih za to, ga moras pobrat takoj, ko je cisto suho, takrat je se ful fajn mehko, ce ga pustis suhega stat na stojalu, se pa ful "na trdo" posusijo obleke.
Pri meni so ble obleke mehkejse tudi, dokler sem uporabljala mehcalec normalno, ampak so se mi potem susile ful slabo, po vec dni, in so se ze usmradile vmes, tako da bi jih lahko, ko so ble suhe, kar takoj spet fliknila v stroj.
#20515
Posted 05 January 2011 - 09:47 AM
#20516
Posted 05 January 2011 - 01:50 PM
#20518
Posted 05 January 2011 - 02:11 PM
#20519
Posted 05 January 2011 - 02:11 PM
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.
#20520
Posted 05 January 2011 - 02:22 PM
0 user(s) are reading this topic
0 members, 0 guests, 0 anonymous users










