vprašanja (zanima me, ...)
#20481
Posted 03 January 2011 - 12:33 PM
#20482
Posted 03 January 2011 - 12:34 PM
Al je? (pojma nimam o plesu, samo morm se vpisat na neko rekreacijo in mi je ogromno stvari dolgocasnih, pa sm razmisljala, da bi sla plesat...)
#20483
Posted 03 January 2011 - 12:35 PM
---------------------------------------------------------------------------------------------
When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.
#20484
Posted 03 January 2011 - 12:37 PM
Pa ne bi rekla, da je to prav ples ples, ampak gre za musical s plesnimi in pevskimi točkami.
#20485
Posted 03 January 2011 - 12:42 PM
#20486
Posted 03 January 2011 - 01:18 PM
Pa res.
Sem pa nasla zdaj tole, kar mi je tudi ful vsec. Lindy hop. Sam morm fanta prepricat...
#20487
Posted 03 January 2011 - 01:56 PM
Za vse, ki plesete, ali ste kdaj: kako se rece takim plesom, kot je recimo tudi v tem videu? Alpa v singing in the rain itd... To najbrz niso ne klasicni, ne latinsko ameriski... kaj je to? Ful bi se rada takega plesa ucila.
KLIKNI
Mah tlele sta mela svobodno koreografijo... Singin' in the rain je pa step.
@Kinky: Broadway po vsej priliki ni ime plesa kot npr. valček, ča-ča-ča itd. Pač ta punca in tip plešeta neko koreografijo, kolkor sem lahko poštekal. Al pa ne štekam.
ESTOY FLOR DE ATORRANTE
UN CONTURSI MALEANTE
#20488
Posted 03 January 2011 - 05:29 PM
Pa tud v službi sodelujemo striktno samo z njimi, ker so se izkazali za najbolj optimalne.
#20489
Posted 03 January 2011 - 05:49 PM
Mah tlele sta mela svobodno koreografijo... Singin' in the rain je pa step.
@Kinky: Broadway po vsej priliki ni ime plesa kot npr. valček, ča-ča-ča itd. Pač ta punca in tip plešeta neko koreografijo, kolkor sem lahko poštekal. Al pa ne štekam.
Errol, jaz sem večkrat zasledila ta izraz pri plesu, in se vedno uporablja za plesno rutino, ki sicer združuje več nekih drugih elementov, ampak rutino bi se potem zlahka uporabljajo v predstavi na Broadwayu.
---------------------------------------------------------------------------------------------
When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.
#20490
Posted 03 January 2011 - 08:44 PM
Kalypso, jst bi ti vsekakor priporočala DHL; Esprit pošilja pakete / naročila preko njih in dobim v enem ali dveh dnevih po odpošiljanju.
Pa tud v službi sodelujemo striktno samo z njimi, ker so se izkazali za najbolj optimalne.
#20491
Posted 04 January 2011 - 04:48 AM
There are some things I may not know
There are some places, dear Lord, I may not go.
But there's one thing of which I'm sure
My God is real for I can feel him in my soul.
I have found a way to live
in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram
Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram
#20492
Posted 04 January 2011 - 07:33 AM
Ali pa skočiš v trgovino z blagom in tam kaj lepega nabaviš. Ena fajna je v Emporiumu.
Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.
#20493
Posted 04 January 2011 - 08:13 AM
uporablja za plesno rutino, ki sicer združuje več nekih drugih elementov
Ja, ja, tko nekak si tud jes predstavljam. Ker na musko 30'-50' let 20. stoletja lahk plešeš razdelane koreografije, ki vsebujejo korake določenih plesov.
Kje se dobi kake lepe, poceni kuhinjske prte?
Poglej v Buttlerju, Supernova. Vprašanje je, kakšna dimenzija ti ustreza.
ESTOY FLOR DE ATORRANTE
UN CONTURSI MALEANTE
#20495
Posted 04 January 2011 - 03:12 PM
After all this time?
Always.
#20496
Posted 04 January 2011 - 03:21 PM
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.
#20500
Posted 04 January 2011 - 03:56 PM
LimeWire. Meni je ta super!
0 user(s) are reading this topic
0 members, 0 guests, 0 anonymous users










