vprašanja (zanima me, ...)
#20421
Posted 30 December 2010 - 07:45 PM
vsezame.si
planet-disav.si
exfashion.net
lejla.si
Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.
#20422
Posted 30 December 2010 - 07:48 PM
parfumček, bruh
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
#20423
Posted 30 December 2010 - 09:52 PM
#20424
Posted 31 December 2010 - 09:43 AM
To je idealno, če hočeš čimhitreje zjebat baterijo. Jaz zdaj pri novem pazim, da nimam nikoli priklopljenega ob polni bateriji.
Večina novih jih je narejenih tako, da če ga ob polni bateriji priklopiš na kabel ne žre baterije ampak direkt porablja elektriko. Tud ko greš z miško na ikonco od baterije ti napiše: priklopljen, brez polnjenja.
A je že kdo kdaj delal polnjene lignje (midva bova s šunko in sirom, sam ni važno s čim ste jih)?
#20425
Posted 31 December 2010 - 10:03 AM
ja jaz jih delam, ampak jaz kuham zelo po občutku.
Solim jih ne, ker so morske stvari in zame že itak po defaultu slane, pa če jih nafilaš recimo s pršutom, je ta tudi slan...
Ne vem, sem mnenja da če je premalo slano vedno lahko dosoliš, obratno pa ne.
Spečem jih kar v ponvi, na pikici kokosove masti, ko so rjavkasti so pečeni
Nafilaš jih pa lahko z biločim, jaz rada dam notri sir, fant je pa bolj mesojedec in ufura šunko.
Jaz med sir dam tudi česen
Lahko jih nafilaš s kako zelenjavo, skratka z vsem, pri lignjih pa res ne vem, če lahko zgrešiš s filo
Tudi špinačo sem že devala notri.
#20426
Posted 31 December 2010 - 10:29 AM
Hvala ti!
#20427
Posted 31 December 2010 - 10:30 AM
#20428
Posted 31 December 2010 - 10:37 AM
#20430
Posted 31 December 2010 - 11:46 AM
sam sej verjetn niso delavniki petka danes, ko bo novo leto?
#20431
Posted 31 December 2010 - 11:49 AM
#20432
Posted 31 December 2010 - 12:03 PM
sej res, mam pod zaznamkih to stran
sam sej verjetn niso delavniki petka danes, ko bo novo leto?
pa res čudno, ponavadi imajo tudi praznike vnešene notri.
#20433
Posted 31 December 2010 - 12:09 PM
#20434
Posted 31 December 2010 - 12:28 PM
Večina novih jih je narejenih tako, da če ga ob polni bateriji priklopiš na kabel ne žre baterije ampak direkt porablja elektriko. Tud ko greš z miško na ikonco od baterije ti napiše: priklopljen, brez polnjenja.
Aha, tudi meni je to pisalo, pa je bila baterija po treh letih stalnega filanja brez sposobna delat 10 minut.
Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it.
― V. Van Gogh
#20435
Posted 31 December 2010 - 02:09 PM
Hvala
#20436
Posted 31 December 2010 - 02:58 PM
#20437
Posted 01 January 2011 - 07:24 PM
Na FF imamo tri koše (papir, plastika, embalaža). Lončke od kave iz avtomata VSI mečejo v embalažo, čeprav je meni bolj logično, da grejo v papir, saj so konec koncev kartonasti. Imam prav?
Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.
#20438
Posted 01 January 2011 - 07:39 PM
V papir grejo, razen če niso plastificirani (ponavadi je tanka prozorna folija čez karton).
Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it.
― V. Van Gogh
#20439
Posted 01 January 2011 - 07:44 PM
Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.
#20440
Posted 01 January 2011 - 07:44 PM
Časopisi
Revije
Zvezki
Knjige
Prospekti, katalogi
Pisarniški papir
Odpadna embalaža iz papirja, kartona, lepenke
Kartoni
Papirne nakupovalne vrečke
KAJ NE SODI MED PAPIR:
Odpadna embalaža od mleka in pijač
Kartonska votla embalaža od tekočin
Kopirni, povoščeni in plastificirani papir
Celofan
Tapete
Higienski papir
Umazan ali navlažen papir ali karton
Lepilni trakovi
Plastika
Vreče za krmila
Vreče za cement
jaz ne razumem ravno najbolje tega
0 user(s) are reading this topic
0 members, 0 guests, 0 anonymous users










