Jump to content


Photo

vprašanja (zanima me, ...)


  • Please log in to reply
36431 replies to this topic

#20421 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 30 December 2010 - 07:45 PM

Parfumcek.si
vsezame.si
planet-disav.si
exfashion.net
lejla.si
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#20422 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 30 December 2010 - 07:48 PM



parfumček, bruh

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#20423 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4840 posts
  • Gender:Male

Posted 30 December 2010 - 09:52 PM

Hvala za linke, žal na nobenem od teh ni tega parfuma. Sem ga pa našla na eni drugi spletni strani, ki se mi zdi dokaj ugodna in ima veliko izbiro dišav: www.oneclickpharmacy.co.uk
  • 0

#20424 Buggy

Buggy

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5292 posts
  • Gender:Female

Posted 31 December 2010 - 09:43 AM

QUOTE(Jinadaze @ 21. 12. 2010 - 23:50) View Post

To je idealno, če hočeš čimhitreje zjebat baterijo. Jaz zdaj pri novem pazim, da nimam nikoli priklopljenega ob polni bateriji.


Večina novih jih je narejenih tako, da če ga ob polni bateriji priklopiš na kabel ne žre baterije ampak direkt porablja elektriko. Tud ko greš z miško na ikonco od baterije ti napiše: priklopljen, brez polnjenja.



A je že kdo kdaj delal polnjene lignje (midva bova s šunko in sirom, sam ni važno s čim ste jih)? smile.gif Me zanima, če jih moram prej nasolit (kar predvidevam, da ja) in kako dolgo se približno pečejo?
  • 0
Seduce my mind and you can have my body.
Find my soul and I'm yours forever.

#20425 krneki

krneki

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11455 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hot and sunny places

Posted 31 December 2010 - 10:03 AM

ufff, Buggy.

ja jaz jih delam, ampak jaz kuham zelo po občutku.
Solim jih ne, ker so morske stvari in zame že itak po defaultu slane, pa če jih nafilaš recimo s pršutom, je ta tudi slan...
Ne vem, sem mnenja da če je premalo slano vedno lahko dosoliš, obratno pa ne.

Spečem jih kar v ponvi, na pikici kokosove masti, ko so rjavkasti so pečeni biggrin.gif

Nafilaš jih pa lahko z biločim, jaz rada dam notri sir, fant je pa bolj mesojedec in ufura šunko.
Jaz med sir dam tudi česen ;)
Lahko jih nafilaš s kako zelenjavo, skratka z vsem, pri lignjih pa res ne vem, če lahko zgrešiš s filo smile.gif

Tudi špinačo sem že devala notri.
  • 0
"If it's meant to be, it will find a way."

#20426 Buggy

Buggy

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5292 posts
  • Gender:Female

Posted 31 December 2010 - 10:29 AM

Aha, ok. Midva bova šunko zavila okrog sira in vse skup not porinla, popekla jih bova pa na olivnem olju. Pa jih pol res sploh ne bom solila, ker bo najbrž tud od sira dost, če ne bomo pa res povrh mal potresl.

Hvala ti!
  • 0
Seduce my mind and you can have my body.
Find my soul and I'm yours forever.

#20427 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20104 posts

Posted 31 December 2010 - 10:30 AM

do kdaj so danes štacune odprte (merkator center, tuš, merkator...)?
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#20428 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 33966 posts
  • Location:Primorska

Posted 31 December 2010 - 10:37 AM

Jst sm jih tud ponavadi polnila s koščkom sira, ovitega v šunko ali pršut, ko so se pekli, smo naredili pa mal omakce na bazi te smile.gif koče sladke smetane in belega vinčka, mmm, je blo dobro
  • 0

#20429 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 26481 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 31 December 2010 - 11:19 AM

QUOTE(Neytiri @ 31. 12. 2010 - 10:30) View Post

do kdaj so danes štacune odprte (merkator center, tuš, merkator...)?

KLIK

  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#20430 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20104 posts

Posted 31 December 2010 - 11:46 AM

sej res, mam pod zaznamkih to stran oops.gif

sam sej verjetn niso delavniki petka danes, ko bo novo leto? hmm.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#20431 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 33966 posts
  • Location:Primorska

Posted 31 December 2010 - 11:49 AM

čist odvisno, pr nas je recimo M odprt sam do 14. ure smile.gif
  • 0

#20432 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 26481 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 31 December 2010 - 12:03 PM

QUOTE(Neytiri @ 31. 12. 2010 - 11:46) View Post

sej res, mam pod zaznamkih to stran oops.gif

sam sej verjetn niso delavniki petka danes, ko bo novo leto? hmm.gif


pa res čudno, ponavadi imajo tudi praznike vnešene notri. hmm.gif nisem šla niti preverjat prej, ups.

  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#20433 Sinnaia

Sinnaia

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18898 posts
  • Gender:Female
  • Location:Vrhnika.

Posted 31 December 2010 - 12:09 PM

Je katera že naročala pri Spletni lekarni Žužemberk? Me zanima, kako dolgo rabijo, da odpošljejo.
  • 0

#20434 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 90082 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 31 December 2010 - 12:28 PM


QUOTE(Buggy @ 31. 12. 2010 - 9:43) View Post


Večina novih jih je narejenih tako, da če ga ob polni bateriji priklopiš na kabel ne žre baterije ampak direkt porablja elektriko. Tud ko greš z miško na ikonco od baterije ti napiše: priklopljen, brez polnjenja.



Aha, tudi meni je to pisalo, pa je bila baterija po treh letih stalnega filanja brez sposobna delat 10 minut.

  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#20435 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 31 December 2010 - 02:09 PM

Prosila bi, če bi mi lahko nekdo razložil, kako se napiše vire z navzkrižnim sklicevanjem, ali nekaj takega. Rada bi naredila tako, da bi bila na koncu odstavka številka in ko bi nanjo klkinila, bi me vrglo na vire. Prosim prosim
Hvala
  • 0

#20436 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20104 posts

Posted 31 December 2010 - 02:58 PM

daš lahko artdeco eyeshadow base na waterline in greš potem čez z barvico (alpa črnim senčilom), pa je vse ok, al draži? Ker če dam navadno barvico notri, se mi bo itak slej kot prej kaj razmazala in potem boljš, da si pač na waterline sploh ne dam nič, ampak samo nad trepalnicami po veki.
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#20437 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18508 posts
  • Gender:Male

Posted 01 January 2011 - 07:24 PM

Vprašanje o recikliranju...
Na FF imamo tri koše (papir, plastika, embalaža). Lončke od kave iz avtomata VSI mečejo v embalažo, čeprav je meni bolj logično, da grejo v papir, saj so konec koncev kartonasti. Imam prav?
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#20438 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 90082 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 01 January 2011 - 07:39 PM


V papir grejo, razen če niso plastificirani (ponavadi je tanka prozorna folija čez karton).
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#20439 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18508 posts
  • Gender:Male

Posted 01 January 2011 - 07:44 PM

Mislim, da ni hmm.gif Pač taki so kot npr. v McDonaldsu.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#20440 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 26481 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 01 January 2011 - 07:44 PM

KAJ SODI MED PAPIR:
Časopisi
Revije
Zvezki
Knjige
Prospekti, katalogi
Pisarniški papir
Odpadna embalaža iz papirja, kartona, lepenke
Kartoni
Papirne nakupovalne vrečke

KAJ NE SODI MED PAPIR:
Odpadna embalaža od mleka in pijač
Kartonska votla embalaža od tekočin
Kopirni, povoščeni in plastificirani papir
Celofan
Tapete
Higienski papir
Umazan ali navlažen papir ali karton
Lepilni trakovi
Plastika
Vreče za krmila
Vreče za cement

jaz ne razumem ravno najbolje tega hmm.gif then again, jaz sabo trogam svoj aladdin bidon in se izogibam raznoraznih avtomatov, heh.
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users