vprašanja (zanima me, ...)
#20341
Posted 25 December 2010 - 04:05 PM
Obstajajo kakšne kapljice proti rdečim očem (Visin like) za tiste, ki nosimo leče?
Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it.
― V. Van Gogh
#20342
Posted 25 December 2010 - 04:06 PM
Ma meni je pa dokaj vseeno kaj se s cunjami zgodi (itak najraje vidim da jih dobi nekdo ki jih rabi, ane, logično....) samo dokler niso več moj problem in dokler ne gredo direktno v smeti mi je vseeno en malo.
Se strinjam; jaz včasih dejansko tudi kaj vržem v smeti, tko je.
#20343
Posted 25 December 2010 - 09:48 PM
#20344
Posted 25 December 2010 - 10:31 PM
#20345
Posted 25 December 2010 - 11:23 PM
#20346
Posted 27 December 2010 - 11:27 AM
#20347
Posted 27 December 2010 - 12:04 PM
#20348
Posted 27 December 2010 - 12:15 PM
rea, glede Topshopa ti je že Nincha odgovorila.
Ja, sem tudi jaz nekaj podobnega slišala; zdaj če res prodajajo, v tem ne vidim nič spornega, če se pač denar (VES) nameni za dobrodelne namene, če pa temu namenijo le procent, se pa lahko zaradi mene j******, to se mi pa zdi nateg, da ga ni večjega.
Meni se v vsakem primeru zdi nateg.
Ker - koliko denarja pa sploh lahko iztržijo od prodanih rabljenih oblek? Pomoje ful malo, sploh če pogledaš po kaki ceni se take zadeve prodajajo recimo po Bolhi in podobnih portalih. Pa kje to sploh prodajajo? Jaz še nikdar nisem nič vidla, da bi pisalo, da je od Humane.
Pa v vsakem primeru se mi zdi malo bv no ... Prodam obleko in nakažem denar lahko tudi sama, če je pa obleka ohranjena jo raje dam zastonj nekomu, pa mogoče ni vredna veliko €, je pa enemu človeku v stisku še kako nujna, mogoče bolj kot tistih 10€, ki bi sicer dobil od prodaje (večih) oblek.
Bom od zdaj naprej drugam dajala. Mislim, če imam izbiro, zakaj ne.
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.
#20349
Posted 27 December 2010 - 12:30 PM
#20350
Posted 27 December 2010 - 12:49 PM
#20351
Posted 27 December 2010 - 01:03 PM
mogoče, če pišeš na partis, da boš povečala ratio...da nisi prebrala itd itd
#20353
Posted 27 December 2010 - 02:31 PM
pač si nardiš nov username z novim emailom...in paziš, da imaš ratio NAD 1.
mogoče, če pišeš na partis, da boš povečala ratio...da nisi prebrala itd itd
Ja, saj bi si, ampak takoj, ko grem na njihovo stran mi napiše ; Odstranjeni ste bili iz portala blabla .. sploh ni možnosti, da bi se kdo drug naprimer registriral na mojem laptopu ..
#20354
Posted 27 December 2010 - 02:40 PM
There are some things I may not know
There are some places, dear Lord, I may not go.
But there's one thing of which I'm sure
My God is real for I can feel him in my soul.
I have found a way to live
in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram
Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram
#20355
Posted 27 December 2010 - 02:42 PM
Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.
#20356
Posted 27 December 2010 - 02:46 PM
Sinnaia, a nisi mela ti ene frke s tem out of stock, pa si jim potem hotla pisat... je res?
Hvala sarah
There are some things I may not know
There are some places, dear Lord, I may not go.
But there's one thing of which I'm sure
My God is real for I can feel him in my soul.
I have found a way to live
in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram
Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram
#20357
Posted 27 December 2010 - 02:48 PM
Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.
#20358
Posted 27 December 2010 - 02:53 PM
No, sj, k sm jz te 3 zadeve gledala, tud niso ble out of stock, haha.
There are some things I may not know
There are some places, dear Lord, I may not go.
But there's one thing of which I'm sure
My God is real for I can feel him in my soul.
I have found a way to live
in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram
Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram
#20359
Posted 27 December 2010 - 02:54 PM
Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.
#20360
Posted 27 December 2010 - 03:14 PM
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.
3 user(s) are reading this topic
0 members, 3 guests, 0 anonymous users










