Jump to content


Photo

vprašanja (zanima me, ...)


  • Please log in to reply
36431 replies to this topic

#20261 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 21 December 2010 - 11:55 PM



Saj če bi to prej vedela ... no, zdaj sigurno bi, a ne. Bi mi kdo svetoval. twisted.gif

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#20262 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 90082 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 21 December 2010 - 11:56 PM


Aha. twisted.gif laugh.gif
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#20263 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 21 December 2010 - 11:56 PM

QUOTE(Ana @ 21. 12. 2010 - 23:53) View Post

Do katere ure moram oddat pošiljko na pošti, da gre naprej ?



QUOTE(Coco* @ 21. 12. 2010 - 23:53) View Post

Mislim, da do 18h.



QUOTE(Ana @ 21. 12. 2010 - 23:55) View Post

Torej je praktično vseeno, če oddam pošiljko ob 7h zjutraj ali ob 18h zvečer ?


  • 0
Viens, reste ici!

#20264 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 26481 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 22 December 2010 - 12:01 AM

ja, praktično vseeno. je pa odvisno, na katero pošto boš nesla - kakšne manjše prej odpravijo pošto.
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#20265 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 22 December 2010 - 12:02 AM


Pa če pošljem jutri, bo v četrtek v Ljubljani ?
  • 0
Viens, reste ici!

#20266 Sinnaia

Sinnaia

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18898 posts
  • Gender:Female
  • Location:Vrhnika.

Posted 22 December 2010 - 12:03 AM

Ja.
  • 0

#20267 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 22 December 2010 - 12:04 AM


Lahko dam navadno torej, ne rabim hitre pošte ?
  • 0
Viens, reste ici!

#20268 Sinnaia

Sinnaia

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18898 posts
  • Gender:Female
  • Location:Vrhnika.

Posted 22 December 2010 - 12:10 AM

Navadna pride naslednji dan (če je oddana do 18. ure oz. do določene ure).
  • 0

#20269 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 22 December 2010 - 12:14 AM

Hvala smile.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#20270 redkvica

redkvica

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2250 posts
  • Gender:Female

Posted 22 December 2010 - 12:39 AM

QUOTE(Jinadaze @ 21. 12. 2010 - 23:50) View Post

To je idealno, če hočeš čimhitreje zjebat baterijo. Jaz zdaj pri novem pazim, da nimam nikoli priklopljenega ob polni bateriji.



Wtf, meni moj teži, če ga nimam priklopljenega na polnilec. In je ima teorijo, da mi baterija drži max 5 min, ker sem vedno bila brez polnilca dokler ni začel jokat. Pa ima konkretno znanje o računalnikih&elektroniki, mu je kar za vrjet.
  • 0
If sometimes you feel yourself little useless, offended and depressed, always remember that you were once the fastest and most victorious sperm in your group!

#20271 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24135 posts
  • Gender:Female

Posted 22 December 2010 - 03:07 AM

QUOTE(PurePoison @ 21. 12. 2010 - 23:29) View Post

Nič ne polniš. Priklopljen si na kabel in to je to.

No, to sem jaz mislila. S tem da ko je računalnik na kablu baterije nimam noter. Sem mislila, da se pri vseh laptopih da odstranit baterijo... Če pa imam baterijo notri, pa kabel izklopim, ko je baterija polna.

Ne vem, meni se to ne zdi nič čudnega. Kolikor jaz vem, ni fajn, če imaš baterijo polno in hkrati priklopljen adapter. To mi je tudi dečko rekel, pa ni brez pojma, kar se računalnikov tiče.

Če pa je moj način tako napačen, bom pa dala baterijo noter in izklopila kabel vsakič, ko bo baterija polna. smile.gif
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#20272

  • Guests

Posted 22 December 2010 - 08:46 AM

Ne, Marmelada, imaš kar prav. Načeloma je dobro, da daš baterijo ven, če ga imaš na kablu. Sicer se ti pa baterija zjebe. Mene je kolega z elektro faksa pred leti prepričal, da to pri modernih baterijah nima veze, zdaj imava pa oba baterije, ki zdržijo slabo uro. tongue.gif Ma dobro ... vem zadrugič. biggrin.gif
  • 0

#20273 Limona

Limona

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 899 posts

Posted 22 December 2010 - 09:58 AM


Ja, to je za baterijo najbolš. Pa še ena stvar je, ki pripomore k podaljšanju življenjske dobe baterije: večkrat sem že prebrala, da jo je dobro dat ven iz prenosnika takrat, ko je nekje do 40% polna. Baje ni v redu da je pri odstranitvi čist polna al pa prazna.
  • 0

#20274 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 90082 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 22 December 2010 - 09:59 AM


QUOTE(redkvica @ 22. 12. 2010 - 0:39) View Post

Wtf, meni moj teži, če ga nimam priklopljenega na polnilec. In je ima teorijo, da mi baterija drži max 5 min, ker sem vedno bila brez polnilca dokler ni začel jokat. Pa ima konkretno znanje o računalnikih&elektroniki, mu je kar za vrjet.

Jaz ne verjamem tega. Saj nobene stvari ni dobro polnit, dokler se čisto ne izprazni. Tudi telefona ne polniš, ko je še pol baterije, ane?
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#20275 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 22 December 2010 - 10:00 AM

QUOTE(Ana @ 22. 12. 2010 - 0:04) View Post

Lahko dam navadno torej, ne rabim hitre pošte ?


Ni rečeno da bo prišlo. Če rabiš res 100% da je v četrtek tam pošlji hitro pošto. Ker pošta ima čas od 1-3 dni. Ponavadi pa pride naslednji dan, ja.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#20276 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 22 December 2010 - 11:21 AM

Na naši pošti piše, da gredo samo pošiljke prejete do 15h naprej še isti dan, ostale gredo šele naslednji. Pa tudi tu, kjer delam, vedno odpravijo pošto nekaj čez 14h vsak dan, da lahko pravočasno pride do gl. pošte (do 15h), da lahko pošto odpremijo naprej v istem dnevu.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#20277 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 22 December 2010 - 11:23 AM

Odvisno od pošte očitno, na vseh nabiralnikih ki sem jaz gledala je pisalo da pošta oddana do 18h (nekje celo 19h!) gre naprej isti dan. Nikoli še nisem zasledila da bi kje pisalo 15h.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#20278 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 22 December 2010 - 11:25 AM

Jaz pa lih zato ful pazim, ker pri nas prav piše tako. Mogoče se kaj razlikuje od mesta do mesta, ne vem.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#20279 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 22 December 2010 - 02:46 PM

Jina a ni tko, da odkar so te ta smart baterije, jim ne škodi, če se polni gsm, ko je na pol prazen/poln. Včasih pa je blo tko, da si moral počakat, da se sprazni, da si ga začel polnit.
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#20280 freak

freak

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1552 posts

Posted 22 December 2010 - 02:57 PM

QUOTE(Fluffy The Stud Eater @ 21. 12. 2010 - 23:39) View Post

Jaz imam laptop večinoma skos priklopljen na elektriko.

QUOTE(Jinadaze @ 21. 12. 2010 - 23:50) View Post

To je idealno, če hočeš čimhitreje zjebat baterijo. Jaz zdaj pri novem pazim, da nimam nikoli priklopljenega ob polni bateriji.



Jaz sem tudi baterijo pri laptopu tako zjebala, ker nisem sploh vedla, da se jo da odstranit laugh.gif .
Zdej pri netbooku pa ful bolj pazim, da ko je napolnjena baterija dam kabel ven ali pa dam baterijo ven in ga imam le na kabel.
  • 0
''I have a great imaginary world, but sometimes I need things to happen for real.'' (A.M.)




4 user(s) are reading this topic

0 members, 3 guests, 0 anonymous users


    Google (1)