Saj če bi to prej vedela ... no, zdaj sigurno bi, a ne. Bi mi kdo svetoval.
vprašanja (zanima me, ...)
#20261
Posted 21 December 2010 - 11:55 PM
Saj če bi to prej vedela ... no, zdaj sigurno bi, a ne. Bi mi kdo svetoval.
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
#20262
Posted 21 December 2010 - 11:56 PM
Aha.
Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it.
― V. Van Gogh
#20263
Posted 21 December 2010 - 11:56 PM
Do katere ure moram oddat pošiljko na pošti, da gre naprej ?
Mislim, da do 18h.
Torej je praktično vseeno, če oddam pošiljko ob 7h zjutraj ali ob 18h zvečer ?
#20264
Posted 22 December 2010 - 12:01 AM
#20265
Posted 22 December 2010 - 12:02 AM
Pa če pošljem jutri, bo v četrtek v Ljubljani ?
#20266
Posted 22 December 2010 - 12:03 AM
#20267
Posted 22 December 2010 - 12:04 AM
Lahko dam navadno torej, ne rabim hitre pošte ?
#20268
Posted 22 December 2010 - 12:10 AM
#20269
Posted 22 December 2010 - 12:14 AM
#20270
Posted 22 December 2010 - 12:39 AM
To je idealno, če hočeš čimhitreje zjebat baterijo. Jaz zdaj pri novem pazim, da nimam nikoli priklopljenega ob polni bateriji.
Wtf, meni moj teži, če ga nimam priklopljenega na polnilec. In je ima teorijo, da mi baterija drži max 5 min, ker sem vedno bila brez polnilca dokler ni začel jokat. Pa ima konkretno znanje o računalnikih&elektroniki, mu je kar za vrjet.
#20271
Posted 22 December 2010 - 03:07 AM
Nič ne polniš. Priklopljen si na kabel in to je to.
No, to sem jaz mislila. S tem da ko je računalnik na kablu baterije nimam noter. Sem mislila, da se pri vseh laptopih da odstranit baterijo... Če pa imam baterijo notri, pa kabel izklopim, ko je baterija polna.
Ne vem, meni se to ne zdi nič čudnega. Kolikor jaz vem, ni fajn, če imaš baterijo polno in hkrati priklopljen adapter. To mi je tudi dečko rekel, pa ni brez pojma, kar se računalnikov tiče.
Če pa je moj način tako napačen, bom pa dala baterijo noter in izklopila kabel vsakič, ko bo baterija polna.
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
#20272
Posted 22 December 2010 - 08:46 AM
#20273
Posted 22 December 2010 - 09:58 AM
Ja, to je za baterijo najbolš. Pa še ena stvar je, ki pripomore k podaljšanju življenjske dobe baterije: večkrat sem že prebrala, da jo je dobro dat ven iz prenosnika takrat, ko je nekje do 40% polna. Baje ni v redu da je pri odstranitvi čist polna al pa prazna.
#20274
Posted 22 December 2010 - 09:59 AM
Wtf, meni moj teži, če ga nimam priklopljenega na polnilec. In je ima teorijo, da mi baterija drži max 5 min, ker sem vedno bila brez polnilca dokler ni začel jokat. Pa ima konkretno znanje o računalnikih&elektroniki, mu je kar za vrjet.
Jaz ne verjamem tega. Saj nobene stvari ni dobro polnit, dokler se čisto ne izprazni. Tudi telefona ne polniš, ko je še pol baterije, ane?
Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it.
― V. Van Gogh
#20275
Posted 22 December 2010 - 10:00 AM
Lahko dam navadno torej, ne rabim hitre pošte ?
Ni rečeno da bo prišlo. Če rabiš res 100% da je v četrtek tam pošlji hitro pošto. Ker pošta ima čas od 1-3 dni. Ponavadi pa pride naslednji dan, ja.
Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.
#20276
Posted 22 December 2010 - 11:21 AM
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.
#20277
Posted 22 December 2010 - 11:23 AM
Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.
#20278
Posted 22 December 2010 - 11:25 AM
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.
#20279
Posted 22 December 2010 - 02:46 PM
There are some things I may not know
There are some places, dear Lord, I may not go.
But there's one thing of which I'm sure
My God is real for I can feel him in my soul.
I have found a way to live
in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram
Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram
#20280
Posted 22 December 2010 - 02:57 PM
Jaz imam laptop večinoma skos priklopljen na elektriko.
To je idealno, če hočeš čimhitreje zjebat baterijo. Jaz zdaj pri novem pazim, da nimam nikoli priklopljenega ob polni bateriji.
Jaz sem tudi baterijo pri laptopu tako zjebala, ker nisem sploh vedla, da se jo da odstranit
Zdej pri netbooku pa ful bolj pazim, da ko je napolnjena baterija dam kabel ven ali pa dam baterijo ven in ga imam le na kabel.
4 user(s) are reading this topic
0 members, 3 guests, 0 anonymous users
-
Google (1)










