Ja, seveda se. Kaj pa one vejo o incestu.
Meni se tudi zdi samoumevno, da se živali parijo med seboj, tudi če so v ožji žlahti. Pri nas doma je sin naskočil mamo mačko, tako da...ni ovir za njih.
To o računalnikih pa tudi mene zanima. Jaz res redko puščam računalnik prižgan cel dan (laptopa in namiznega). Ga prižgem in ugasnem večkrat na dan, kadar ga pač potrebujem. To pa zato, ker nočem, da mi seva v sobi in ker se mi zdi nepotrebno trošenje elektrike. A je to ful škodljivo za računalnik?










