Pa v okencu za naslovnika napišeš njegov naslov itd, al ime+priimek+email?
Jaz napisem tisto, kar mi je prioritetni kontakt. Ce imam samo mail pac napisem samo mail, ne brskam za uradnim naslovom, ce mi ga oseba ni sama posredovala. Vcasih napisem samo ime in priimek ter telefonsko stevilko ali stevilko faksa.
sicer pa ja, pekač za mafine ni slaba zadeva
Kateri pekaci za mafine so najbolj prikladni? Teflonski? Imam v glavi, da sem nekje videla tudi ene take mehke - kot silikonske, se mi je samo sanjalo ali ... ? Aha, obstajajo tudi silikonski, ni se mi sanjalo. : D
http://www2.cudovita...=...st&p=803359
Kateri torej? : )
In, ce imam pekac, ne potrebujem papirckov?
Pa, ce mi kdo lahko svetuje okoli tega:
http://www2.cudovita...=...st&p=807201










