Jump to content


Photo

vprašanja (zanima me, ...)


  • Please log in to reply
36431 replies to this topic

#20121 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30075 posts
  • Gender:Female

Posted 12 December 2010 - 03:18 PM

QUOTE(Freya_ @ 12. 12. 2010 - 13:00) View Post

Pa v okencu za naslovnika napišeš njegov naslov itd, al ime+priimek+email?


Jaz napisem tisto, kar mi je prioritetni kontakt. Ce imam samo mail pac napisem samo mail, ne brskam za uradnim naslovom, ce mi ga oseba ni sama posredovala. Vcasih napisem samo ime in priimek ter telefonsko stevilko ali stevilko faksa.

QUOTE(Anouk @ 12. 12. 2010 - 13:38) View Post

sicer pa ja, pekač za mafine ni slaba zadeva ;)


Kateri pekaci za mafine so najbolj prikladni? Teflonski? Imam v glavi, da sem nekje videla tudi ene take mehke - kot silikonske, se mi je samo sanjalo ali ... ? Aha, obstajajo tudi silikonski, ni se mi sanjalo. : D

http://www2.cudovita...=...st&p=803359


Kateri torej? : )

In, ce imam pekac, ne potrebujem papirckov?


Pa, ce mi kdo lahko svetuje okoli tega:

http://www2.cudovita...=...st&p=807201

cry.gif
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#20122 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 12 December 2010 - 03:51 PM

Mi imamo teflonskega in mi je čisto fajn. Notri vseeno dam papirčke, da se masa na zapeče gor in da se lažje odtranijo- to je zelo pomembno, ko delam večjo rundo wink.gif
Slišala sem, da silikonske tudi precej hvalijo, ampak meni osebno je pekač pekač. Falit ne moreš v nobenem primeru ;)
  • 0

#20123 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 26481 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 12 December 2010 - 04:09 PM

mi imamo doma oba in teflonskega že n-let ne uporabljamo. za silikonskega ne rabiš papirčkov/"podmazovanja" biggrin.gif, pa bolj lajko luknje nafilaš - mafini so večji, kar pride prav, če uporabljaš ameriške kuharice tongue.gif papirčki mi grejo pa rahlo na živce, ker moraš skrbeti, da jih imaš vedno na zalogi in ker se "pol" mafina prime gor. za pomivati je silikonski tudi super, ne rabiš praskat ne nič.

glede modelčkov za piškote pa pomoje ni bistvene razlike.
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#20124 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 12 December 2010 - 04:19 PM

Meni osebno muffin ni muffin, če je brez papirčka!
  • 0

#20125 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 12 December 2010 - 04:23 PM

Jaz imam silikonski pekač za velike muffine, 6 jih pride. Jaz dam papirčke, ampak jih kar sama naredim, dam pa papir za peko, odrežem trak, in ga zvijem. smile.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#20126 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30075 posts
  • Gender:Female

Posted 12 December 2010 - 05:02 PM

Hvala vsem! kiss1.gif

Meni tudi muffin brez papircka ni pravi muffin, bom pa poskusila Kinky tehniko, meni gre malo na zivce (beri šarofobija lol), ce "moram" imeti doma polno nekih "gadgetov" - pa peki papir, pa papircki za muffine, pa alu folija, pa prozorna folija pa ... blaaa! : D
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#20127 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 28767 posts

Posted 12 December 2010 - 05:03 PM

Al pa če napečeš zolk mufinov kot je papirčkov tongue.gif
  • 0

#20128 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30075 posts
  • Gender:Female

Posted 12 December 2010 - 05:06 PM

Ko sem se pekla vecinoma one instant je bilo super, ker je bilo v skatli 12 papirckov, spekla sem 12 muffinov in se mi do naslednje peke ni nic valjalo po predalih. : )
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#20129 Freya_

Freya_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6695 posts

Posted 12 December 2010 - 05:14 PM

QUOTE(Adriane @ 12. 12. 2010 - 14:00) View Post

Spletno naročevanje FTW! Pri nas samo marže nabijajo. Predlagam, da se počasi začneš uvajat vanj. ˇ-ˇ Odpre se ti čisto nova dimenzija ponudbe tongue.gif


Sej vem, sej vem. cry.gif Prelena sem, da bi si rihtala kreditno itd itd. sad.gif

  • 0

#20130 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26409 posts
  • Gender:Female

Posted 12 December 2010 - 05:22 PM

QUOTE(_Planet_ @ 12. 12. 2010 - 17:02) View Post

Meni tudi muffin brez papircka ni pravi muffin, bom pa poskusila Kinky tehniko, meni gre malo na zivce (beri šarofobija lol), ce "moram" imeti doma polno nekih "gadgetov" - pa peki papir, pa papircki za muffine, pa alu folija, pa prozorna folija pa ... blaaa! : D

Še ena, ki ji muffin brez papirčka ni pravi muffin...

And a big LOL at
QUOTE(_Planet_ @ 12. 12. 2010 - 17:02) View Post

a peki papir, pa papircki za muffine, pa alu folija, pa prozorna folija pa ... blaaa! : D : D

  • 0

#20131 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30075 posts
  • Gender:Female

Posted 12 December 2010 - 05:26 PM

Anch, ne stekam. ninja.gif
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#20132 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26409 posts
  • Gender:Female

Posted 12 December 2010 - 05:50 PM

ninja.gif prav predstavljam si te, kako to vse naštevaš in potem naglas rečeš "pa blaaaaaaa" yucky.gif
  • 0

#20133 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30075 posts
  • Gender:Female

Posted 12 December 2010 - 06:17 PM

Aa to; sem mislila, da v rdece obarvanem vidis kaksno besedno igro, ki je jaz ne. Sicer si prav predstavljas, se znam pogosto in profesionalno zmrdovati. laugh.gif ninja.gif
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#20134 _vrtnca_

_vrtnca_

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1372 posts
  • Gender:Female

Posted 12 December 2010 - 06:19 PM

QUOTE(Anouk @ 12. 12. 2010 - 13:38) View Post

a se da kje na gmailu videt, od kod si se vpisal v račun (država)? pa zgodovino vpisov?


V gmailu imaš na dnu strani napisano: Last account activity: ... minutes ago. Details
Klikneš details in ti izpiše ip-je (+ lokacijo) in čas zadnjih dostopov.
  • 0
Earth provides enough to satisfy every man's need, but not every man's greed.

Mahatma Gandhi

#20135 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 26481 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 12 December 2010 - 06:20 PM

najlepša hvala za info ;)
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#20136 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30075 posts
  • Gender:Female

Posted 12 December 2010 - 11:24 PM

Btw: nasla, da je bilo tu ---> klik ze govora o muffin pekacih, papirckih itd.. Tudi Kinkyin prevezan peki papir pozira. Spomin me zapusca. Hvala za potrpljenje.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#20137

  • Guests

Posted 13 December 2010 - 12:04 PM

Kaka je razlika med listnatim testom in listnatim kvasenim testom? Taren tega, da je eno samo listnato in eno se kvaseno zraven? biggrin.gif
  • 0

#20138 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 46727 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 13 December 2010 - 12:30 PM

Punce, kdaj se začnejo študijske počitnice v Mariboru oz. kdaj naj bi uradno bila zadnja predavanja pred božičem?
  • 0

#20139 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 13 December 2010 - 03:48 PM

A katera kej ve a je res da lahko na Mobitel neseš stare mobitele (ki še delajo), oni pa ti jih odkupijo, oz ti dajo vrednostni bon?
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#20140

  • Guests

Posted 13 December 2010 - 04:18 PM

A so Just Paris cevlji iz Stiefelkoniga za kaj, al bolj ne?
  • 0




3 user(s) are reading this topic

0 members, 3 guests, 0 anonymous users