Jump to content


Photo

vprašanja (zanima me, ...)


  • Please log in to reply
36431 replies to this topic

#20101 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 28091 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 11 December 2010 - 02:46 PM

To imajo vedno v ameriških filmih, ko gre nekdo h psihologu/psihiatru, pol pa se bodisi zdravnik bodisi pacient igra s tem. laugh.gif
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#20102 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30075 posts
  • Gender:Female

Posted 11 December 2010 - 02:56 PM

Svasta, prvic vidim. LOL ta teden je zame poln novih spoznanj. : D


Prosi Heveo, naj ti prinese. ;)
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#20103 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 11 December 2010 - 03:06 PM

QUOTE(Sarah @ 8. 12. 2010 - 10:46) View Post

Jaz tudi neuspešno iščem papirčke za mini muffine, ža dalj časa.
Müller! yahoo.gif

KLIK 150 kom za 3,79€. Barve niso niti malo tako intenzivne. Žal.
Pod njihovo znamko ponujajo še manjše modelčke, ki pa služijo kot posodice za praline. Raffaello velikost. Prejšnje so malo večje.
200 kom za 1,98€.

Oboje lahko obdelujemo na temperaturi do 220 st. C.

  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#20104 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 26481 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 11 December 2010 - 03:08 PM

QUOTE(Coco* @ 11. 12. 2010 - 14:46) View Post

To imajo vedno v ameriških filmih, ko gre nekdo h psihologu/psihiatru, pol pa se bodisi zdravnik bodisi pacient igra s tem. laugh.gif


ja, to je kao mini Zen garden. jaz bi tudi imela ... v času internetnih izpadov bi znalo prav prit biggrin.gif
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#20105 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 11 December 2010 - 03:16 PM

Adri, super info, jaz bom tudi šla ponje!
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#20106 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30075 posts
  • Gender:Female

Posted 11 December 2010 - 03:20 PM

QUOTE(Anouk @ 11. 12. 2010 - 15:08) View Post

v času internetnih izpadov bi znalo prav prit biggrin.gif



laugh.gif V bistvu ni smesno. ninja.gif
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#20107 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 26481 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 11 December 2010 - 03:28 PM

noone agrees with you more than i do ;) meni je luštna zadeva, si jo predstavljam v kakšni ultra upedenani dnevni sobi, si pa ne predstavljam, da bi jo imela recimo tu v Mb, kjer mam polno neke študijske literature in druge krame - enostavno mi ne paše v kontekst ;) mogoče oni "balloon stress ball" - balonček, napolnjen z moko in rižem, hehe.
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#20108 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30075 posts
  • Gender:Female

Posted 11 December 2010 - 04:25 PM

;) Ja hehe, te razumem. Ceprav - v upedenani sobi ali ne - mene bi pa pomoje hitro minilo zanimanje, kolikor se poznam. Vedno znova ugotavljam, da je edino, kar me res sprosti - odsotnost 4 sten, narava, zrak, samota. Si pa zal vse skupaj premalokrat privoscim, ker sem pac ... mona? :E Navajena ze od malega, da me nekdo skoz brca v rit, da se k necemu spravim, ce ni brce, kar obcepim nekje.. :E OK, zasla, OT OT.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#20109 Freya_

Freya_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6695 posts

Posted 11 December 2010 - 10:46 PM

Coco, kje pa si že videla to v živo?!
Drugače pa ja, zen garden se to imenuje. Meni pri odpravljanju stresa sicer tudi najbolj pomaga narava in totalen odklop od tega sveta, ampak tole bi pa ful imela. 1x sem v temi "kaj vam gre najbolj na živce" napisala, da ljudje, ki predolgo govorijo po tel. Evo, tole bi počela med temi pogovori. biggrin.gif

  • 0

#20110 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 28091 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 12 December 2010 - 01:01 AM

Ej, pojma nimam, nekdo je imel doma po moje, ali pa kje v kaki pisarni, pa sem se igrala, bwoo, ne spomnem se. Vem pa da sem se kar pogosto igračkala s tem, pa zadeva ni niti P od pomirjujoča. Tista žogica z moko še manj, mene te stvari naredijo samo še bolj živčno. laugh.gif
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#20111 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30075 posts
  • Gender:Female

Posted 12 December 2010 - 02:56 AM

QUOTE(Freya_ @ 11. 12. 2010 - 22:46) View Post

1x sem v temi "kaj vam gre najbolj na živce" napisala, da ljudje, ki predolgo govorijo po tel. Evo, tole bi počela med temi pogovori. biggrin.gif


Ha ha, dobra ideja! Jaz ze tako med takimi "pogovori" kar utihnem in le napol poslusam, ker samo cakam, da se bo oni na drugi strani cimprej spravil s telefona, ce bi se se s tem igrala vmes bi ga pomoje cisto odkopila! woot.gif
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#20112 Freya_

Freya_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6695 posts

Posted 12 December 2010 - 11:54 AM

Če pošiljaš dopis eni uradni osebi preko maila (v word datoteki), a moraš isto napisat pošiljatelja+naslovnika itd kot pri navadnem pismu?
  • 0

#20113 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 33966 posts
  • Location:Primorska

Posted 12 December 2010 - 11:57 AM

Seveda, razlika je pač samo v načinu pošiljanja.
Ne vem, men je to samoumevno smile.gif in se tega vedno držim.
Še ko oddajam domačo nalogo na nemščini preko maila, bi najraje čist v nulo uredil tist list v Wordu, hehehe laugh.gif
  • 0

#20114 Freya_

Freya_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6695 posts

Posted 12 December 2010 - 01:00 PM

Pa v okencu za naslovnika napišeš njegov naslov itd, al ime+priimek+email?
  • 0

#20115 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 12 December 2010 - 01:33 PM

Nikoli še nisem pekla muffinov.
Jih moram obvezno delat v nečem s posameznimi stenami 8namenski pekač, npr.) ali je dovolj, da jih kar zložim na pladenj?

Koliko se razlezejo?
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#20116 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 12 December 2010 - 01:35 PM

Lahko samo zložiš na pladenj če ti uspe. Meni se ful razlezejo. Edino če ful malo napolneš ono košarico, ampak pol so grdi.

Pekač za muffine rocks!
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#20117 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 26481 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 12 December 2010 - 01:38 PM

poskusi dati 2 papirčka (enega v drugega), bo verjetno boljše. sicer pa ja, pekač za mafine ni slaba zadeva ;)


a se da kje na gmailu videt, od kod si se vpisal v račun (država)? pa zgodovino vpisov?
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#20118 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 12 December 2010 - 01:48 PM

Hvala za smernice biggrin.gif
Za zdaj bom probala nardit alu mrežo, naslednjič pa si omislim pekač.

Brskam po eBayu za zen peskovnikom ...

edit: Ne spomnim se, katera je spraševala, a tu so ponudniki [url=http://shop.ebay.com/i.html?LH_PrefLoc=0&_kw=zen%20garden%20kit&_adv=1&_dmd=1&_fcid=182&_in_kw=1&_ipg=50&_jgr=1&_localstpos=&_okw=zen%20garden%20kit&_sop=15&_stpos=&gbr=1[/url]

  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#20119 Freya_

Freya_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6695 posts

Posted 12 December 2010 - 01:51 PM

Jaz sem spraševala, hvala! Kako kuuul, ful so lepi! In poceni blink.gif Ampak še nisem naročala iz ebaya... sem še naprej v iskanju za peskovnikom v slo. biggrin.gif
  • 0

#20120 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 12 December 2010 - 02:00 PM

Spletno naročevanje FTW! Pri nas samo marže nabijajo. Predlagam, da se počasi začneš uvajat vanj. ˇ-ˇ Odpre se ti čisto nova dimenzija ponudbe tongue.gif
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users