vprašanja (zanima me, ...)
#20101
Posted 11 December 2010 - 02:46 PM
Pablo Picasso
#20102
Posted 11 December 2010 - 02:56 PM
Prosi Heveo, naj ti prinese.
#20103
Posted 11 December 2010 - 03:06 PM
Jaz tudi neuspešno iščem papirčke za mini muffine, ža dalj časa.
KLIK 150 kom za 3,79€. Barve niso niti malo tako intenzivne. Žal.
Pod njihovo znamko ponujajo še manjše modelčke, ki pa služijo kot posodice za praline. Raffaello velikost. Prejšnje so malo večje.
200 kom za 1,98€.
Oboje lahko obdelujemo na temperaturi do 220 st. C.
Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

opera_volgae_malek
#20104
Posted 11 December 2010 - 03:08 PM
To imajo vedno v ameriških filmih, ko gre nekdo h psihologu/psihiatru, pol pa se bodisi zdravnik bodisi pacient igra s tem.
ja, to je kao mini Zen garden. jaz bi tudi imela ... v času internetnih izpadov bi znalo prav prit
#20105
Posted 11 December 2010 - 03:16 PM
Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.
#20107
Posted 11 December 2010 - 03:28 PM
#20108
Posted 11 December 2010 - 04:25 PM
#20109
Posted 11 December 2010 - 10:46 PM
Drugače pa ja, zen garden se to imenuje. Meni pri odpravljanju stresa sicer tudi najbolj pomaga narava in totalen odklop od tega sveta, ampak tole bi pa ful imela. 1x sem v temi "kaj vam gre najbolj na živce" napisala, da ljudje, ki predolgo govorijo po tel. Evo, tole bi počela med temi pogovori.
#20110
Posted 12 December 2010 - 01:01 AM
Pablo Picasso
#20111
Posted 12 December 2010 - 02:56 AM
1x sem v temi "kaj vam gre najbolj na živce" napisala, da ljudje, ki predolgo govorijo po tel. Evo, tole bi počela med temi pogovori.
Ha ha, dobra ideja! Jaz ze tako med takimi "pogovori" kar utihnem in le napol poslusam, ker samo cakam, da se bo oni na drugi strani cimprej spravil s telefona, ce bi se se s tem igrala vmes bi ga pomoje cisto odkopila!
#20112
Posted 12 December 2010 - 11:54 AM
#20113
Posted 12 December 2010 - 11:57 AM
Ne vem, men je to samoumevno
Še ko oddajam domačo nalogo na nemščini preko maila, bi najraje čist v nulo uredil tist list v Wordu, hehehe
#20114
Posted 12 December 2010 - 01:00 PM
#20115
Posted 12 December 2010 - 01:33 PM
Jih moram obvezno delat v nečem s posameznimi stenami 8namenski pekač, npr.) ali je dovolj, da jih kar zložim na pladenj?
Koliko se razlezejo?
Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

opera_volgae_malek
#20116
Posted 12 December 2010 - 01:35 PM
Pekač za muffine rocks!
Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.
#20117
Posted 12 December 2010 - 01:38 PM
a se da kje na gmailu videt, od kod si se vpisal v račun (država)? pa zgodovino vpisov?
#20118
Posted 12 December 2010 - 01:48 PM
Za zdaj bom probala nardit alu mrežo, naslednjič pa si omislim pekač.
Brskam po eBayu za zen peskovnikom ...
edit: Ne spomnim se, katera je spraševala, a tu so ponudniki [url=http://shop.ebay.com/i.html?LH_PrefLoc=0&_kw=zen%20garden%20kit&_adv=1&_dmd=1&_fcid=182&_in_kw=1&_ipg=50&_jgr=1&_localstpos=&_okw=zen%20garden%20kit&_sop=15&_stpos=&gbr=1[/url]
Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

opera_volgae_malek
#20119
Posted 12 December 2010 - 01:51 PM
0 user(s) are reading this topic
0 members, 0 guests, 0 anonymous users











