Jump to content


Photo

Čopiči


  • Please log in to reply
292 replies to this topic

#181 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 24 May 2012 - 12:59 PM

Jaaaa!! Slikaj, prosim! :D
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#182

  • Guests

Posted 24 May 2012 - 01:05 PM

:w00t2: Čist sm not padla. Prvič bom lahko slikala nekaj, kar ena od vas hoče videt, pa še gor dala takoj. Evo šibam. Mal bo trajalo, ker imam kar dost čopičev, no.

Sam bom zate najprej kompleta slikala. Bom poskusila najdit tudi imena kompletov.
  • 0

#183

  • Guests

Posted 24 May 2012 - 01:41 PM

Mal je trajalo, se opravičujem.

Evo najprej slike od Eco Tools.

Attached File  DSCN0024.jpg   4.27MB   45 downloads

Na tej so skupaj s tisto kao torbico, v kateri so bili.

Attached File  DSCN0027.jpg   4.29MB   63 downloads

Na tej so zloženi po vrsti, da se lepo vidijo.

Attached File  DSCN0036.jpg   3.59MB   42 downloads

Na tej je pa nekaj MAC-ovih zraven pa EcoTools za oči...za primerjavo.

(če bojo slike prevelike al pa kej, se opravičujem...)
  • 0

#184 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 24 May 2012 - 01:45 PM

Omg, in kaj počneš s tolkimi čopiči? :lol: Ta levi komplet od ET mi je zelo všeč, ostalo je meni precej neuporabno, ker se ne mažem po očeh.
Zavidljiva zbirka sicer!
  • 0

#185

  • Guests

Posted 24 May 2012 - 01:46 PM

Aja...za zadnji sliki je en čopič (vmes, tisti roza pa črn), ker ga imam ful rada za nanašanje črne ali pa kašne druge barve za senčenje gube. Je pa firma Ms.Makeup. Res ga imam rada. Prodajajo jih pa tudi v Tuš drogerijah.

Če ima katera še kakšno željo videt kakšen čopič bolj podrobno (za primerjavo ali karkoli) naj reče, ker jih imam zdele še tu na tleh, LOL.
  • 0

#186 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 24 May 2012 - 01:46 PM

Ooo... hvala!!!
Jih imaš več kot jaz, pa sem mislila, da jih imam jaz ogromno! :D

Ful so mi všeč ti ecotools seti!! Ti etuiji se mi zdijo praktični.:)
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#187

  • Guests

Posted 24 May 2012 - 01:52 PM

Plain Jane, heh. Sej vem, da pretiravam, sam sem res tak đanki, kar se čopičev tiče.

Glede na to, da se pa jaz precej po očeh mažem, meni kar prav pridejo :)

Tega bi imela:


Posted Image
  • 0

#188

  • Guests

Posted 24 May 2012 - 01:57 PM

Immortelle, sej večina so cenovno dokaj ugodni, pa počas se je to nabiralo.

Imam pa razdeljene (sej se vidi malo na sliki) v 4 posodice.
Za obraz (puder, blush, rdečila itd), veliki čopiči
Za obraz (korektorji, osvetljevalec...) manjši
Za oči
Za oči (krajši, za nanašanje linerja, glavnički za trepalnice)

Ene par slabih mi pa leži v predalu zraven, če kdaj rabim kej na hitrco, pa se mi zdi škoda dobrega umazat. :blush2:
  • 0

#189 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22500 posts
  • Gender:Female

Posted 24 May 2012 - 02:01 PM

Če ima katera še kakšno željo videt kakšen čopič bolj podrobno (za primerjavo ali karkoli) naj reče, ker jih imam zdele še tu na tleh, LOL.

Mene zanima samo, če imaš mogoče tisti elf mineral blush brush (bele barve, z bambusovim ročajem)? Me zanima primerjava med tem in Eco tools blush čopičem.

Samo res, kaj počneš z vsemi temi čopiči? :lol: Lahko bi jih začela prodajat. :lol:
Jaz imam pa samo 4 čopiče, vse od ELF (3 iz studio linije: Powder brush, za puder v prahu; Contour brush, ki je okrogle oblike in malo debelejši in pa Small precision brush - ta dva imam za senčila. Eden pa je iz navadne linije, tisti prirezan za blush). Imam še dva stara, ki sem ju imela prej za senčila, ampak ju bom vrgla v smeti. Imela pa bi mogoče samo še tisti večji, širši čopič za senčila in tistega ploščatega prirezanega. Ampak mi v bistvu ta dva popolnoma zadoščata. Tistega ploščatega prirezanega pomoje sploh ne bi uporabljala. Kvečjemu bi mi prišel prav samo še eden za senčila, za takrat, ko uporabim več različnih barv. Ampak to spet ni nujno potrebno. Zdaj si čopič vmes samo obrišem v papirnat robček in je.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#190 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 24 May 2012 - 02:08 PM

Ta je pa moj. :D Ga imam za blush.
Posted Image
  • 0

#191

  • Guests

Posted 24 May 2012 - 02:10 PM

Marmelada, tega pa nimam, na žalost. Od ELF imam samo črne.

Drugače je od Ebelin čopič za blush tudi dober. Imajo ga v DM-u (pa v Tuš tudi, se mi zdi).

Sej js se zavedam, da pretiravam s kupovanjem čopičev. Mal sem odvisna, sam zdej se veliko bolj brzdam kot včasih.

Immortelle, če bi imela prazne etuije, ti lahko oba pošljem, ker ju ne uporabljam, samo stran vršt mi je pa škoda (ker sem bolid). Ful mi bedno izpade, da ti ponujam kle prazne etuije :blush3: , sam če bi imela korist od njih, ti jih rade volje dam.
  • 0

#192 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22500 posts
  • Gender:Female

Posted 24 May 2012 - 02:51 PM

Hvala vseeno. :)

PJ, kako se pa ta tvoj prav imenuje? Tisti na prejšnji strani je tudi za blush.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#193 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 24 May 2012 - 02:53 PM

Ne vem. Ravno zato sem dala svojo sliko, ker ga na netu sploh ne najdem.
  • 0

#194 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22500 posts
  • Gender:Female

Posted 24 May 2012 - 03:03 PM

Ja, jaz ga na njihovi strani nisem našla. Mogoče je kakšen star, ki ga zdaj ne delajo več.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#195 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 24 May 2012 - 03:04 PM

Immortelle, če bi imela prazne etuije, ti lahko oba pošljem, ker ju ne uporabljam, samo stran vršt mi je pa škoda (ker sem bolid). Ful mi bedno izpade, da ti ponujam kle prazne etuije :blush3: , sam če bi imela korist od njih, ti jih rade volje dam.


O, ful si prijazna!! Res hvala!
Ampak bi jih rajši imela z originalnimi čopiči noter! :lol:
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#196 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 24 May 2012 - 03:09 PM

Pri meni je s čopiči takole: sprva sem imela samo po enega za vsako stvar (blush, puder, senčka).
Potem sem pa videla, kako določen čopič hvalijo, pa sem kupila novega. Ali pa sem kje v trgovini zagledala kakšnega, ki mi je bil všeč po barvi, obliki, pa sem spet kupila. In potem sem videla še kakšnega, ki je bil takšne oblike ali za namen, kot ga še nisem imela. In tako se mi jih je kar nabralo. Po mojem jih imam ene 25-30. Uporabljam jih sicer samo kakšnih 8, 10.
Nekaj jih bom kmalu stran vrgla/podarila, ker so slabi ali pa so se jim odlepili ročaji... Moram res naredit inventuro v kratkem. :D
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#197

  • Guests

Posted 24 May 2012 - 06:56 PM

Ta od Plain Jane zgleda prou fajni. Bi ga mela (čeprav ga ne rabim).

Immortele, vem, da bi mela rajš cel komplet, hehehe. Sej je blo res bedno, da ti prazne ponujam kle. :butl:


Pri meni se je začelo z gledanjem tutorialov na youtube. In sem najprej postala obsedena z očesnim MU-jem in čopičem 224. Potem sem šla v Ljubljano kupit nekaj čopičev, ker takrat v Zasavju niti ena drogerija ni imela niti enega čopiča (oziroma imeli so ene komplete totalno čeških čopičev, ki sem jih kljub temu kupila). In tako so se nabirali. Prvega 224 sem kupila na forumu (na ta drugem), drugega 224 (ta velikega...ta prvi je bil iz kompleta...ta mali) sem pa dobila za darilo od prijatelja iz Kanade. Potem pa neki časa Coastascents, pa večno prežanje na Male oglase....Potem sem počasi začela nabirat še čopiče za obraz.

Imam jih...(ne vem koliko točno, nikoli nisem preštela) veliko....preveč. Koliko jih uporabim pri mazanju je pa odvisno od tega, kakšen MU delam. Če se res spravim nanest veliko reči, potem jih kar nekaj uporabim. Če pa res na hitro namažem, potem ene 5 do 7 vsega skupaj.

Pa tudi ogromno kiksov sem že imela....sem kar nekaj totalno neuporabnih čopičev kupila. Predvsem za obraz.
  • 0

#198 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 20 June 2012 - 09:53 AM

Jaz bi rabila čopič za nanašat šminko. Ne bi nič spektakularnega, nekaj, da lahko dobim v DM/Müllerju.
  • 0

#199

  • Guests

Posted 20 June 2012 - 01:46 PM

Jaz imam enega, ki je bil pač v kompletu od TBS. Nisem pristaš šminkanja. Lahko ti samo svetujem, da ni nujno, da na čopiču piše "Za nanašanje šminke". Lahko poskusiš z bilo katerim, za katerega se zdi, da ima potencial.

Se pa strinjam, da se s čopiči lepše nanese šminka :)
  • 0

#200 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 20 June 2012 - 01:52 PM

.
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users