Jump to content


Photo

kje kupujete


  • Please log in to reply
57 replies to this topic

#1 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 09 June 2007 - 08:44 AM

Zanima me, kje kupujete stvari zase, katere trgovine so vam nekako najbolj pri srcu?
Jst ponavadi vedno ko se spravim v šoping oblaufam new yorker, clark, mano, maya maya...skratka kot vidite se niti ne spravljam na trgovine velikih znamk - razen hlače rada kupim malce kvalitetnejše (sj upam da dobim šiht po maturi, da bom mela mal več svojih denarnih sredstev in bom še v kakega tom taylorja zavila cool.gif )
In pooleg tega še kterih trgovin ne marate; jst ne maram recimor jurja šop-tam je pa res najslabša roba-pa še same neke dolga pižamasta oblačila..
Pa še nekaj me zanima; do kdaj so dns odprte trgovine v nm-btc, yellow, itd? Bi šla rada obrnt, sam ne vem če delajo tut popoudan rolleyes.gif
  • 0
Veselje do življenja je, ženske, za nas najlepše ličilo!

#2 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 09 June 2007 - 09:06 AM

Dans je btc odprt do 1h, tist komplkes trgovin, kot so New yorker, Skiny, Yello, Hervis pa do 17h. Mislm, da je še zmeri tako. smile.gif

Drgač pa kupujem povsod. New yorker (ki se je po mojem mnenju izredno poboljšal, kar se cunj tiče), Skiny za spodnje perilo, S.oliver (moja lubezn wub.gif )... Če grem v Lj zavijem v H&M, Tally weijl, Emporium, Naf naf... Se pristaš kvalitete, priznam, tudi znamk. oops.gif Ne kupujem v tistih poceni trgovinah a la Mana, Turbo shoe in nwem kaj še vse podobnga...
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#3 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82996 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 09 June 2007 - 09:59 AM

Zara, Mango, Emporium, Avantgarde, Zara, občasno H&M. Pull&Bear še niti ne, Stradivarius in Bershka mi ne potegneta. In Zara. tongue.gif
Ne maram vsega ostalega.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#4 Rafinesse

Rafinesse

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 304 posts

Posted 09 June 2007 - 10:02 AM

a ne obstaja ze neka taka tema? hmm.gif se mi zdi d sm ze pisala to nekam.... rolleyes.gif
  • 0

#5 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 09 June 2007 - 10:14 AM

Jaz največ kupujem v H&M-u, potem Pull&Bear, Berschki, Zari izredno malo, prav tako v S. Oliverju (odlična kvalitetna, previsoke cene). Tu se pa že konča.

  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#6 Eli

Eli

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6710 posts
  • Location:vsepovsod

Posted 09 June 2007 - 11:06 AM

Jaz pa čist odvisno kakšne možnosti imam (oziroma kje se nahajam):
npr. na Ptuju najdem kaj sam v Tally Wajlu, pa Tom Tailored (zelo redko), Nafnaf (pogosteje), drugače pa veliko H&M (najrajši v avstriji, ali pa MB), s.Oliver, Esprit-mam zelo rada, ko sem pri denarju denar laugh.gif , včasih tudi Zara (ponavadi v Lj) in Mango (v MB).

Perilo snoopy H&M, drugače pa najraje v Skinnijo sp.hlače, modrčke pa na od skinnyja, ampak tiste ko jih prodajajo v skinnyju biggrin.gif

Čevlji pa skoraj iključno Bata, in to zato ker mam ful zahtevne noge, in mi ti najbolj sedejo, sicer se najdejo še kakšne druge firme, ampak v manjšini.
  • 0
With all the paradoxes in life...i could be mango and not know it!

#7 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 09 June 2007 - 11:13 AM

S.Oliver (največ), Zara, Mango, Jane Norman (UK), H&M (kakšne gate smile.gif ), Esprit, Promod.

Nikoli New Yorker, Clark mi je pa sploh down.gif (brez zamere) - take 'jeftina' roba se mi zdi, res pa je da niti pogosto ne zavijem noter, tako da mogoče se je ponudba kaj spremenila odkar sem zadnjič bila tam!
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#8 celia

celia

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1626 posts

Posted 09 June 2007 - 11:18 AM

Jst največkrat najdem kaj v Espritu in H&M, nekoliko redkeje pa v Top shopu, Zari.
Prej nekaj leti pa sem več kupovala tud v Mangotu, New Yorkerju, Tally Wajlu, Benettonu, Emporiumu.
Čevlje pa v glavnem kupujem v Bati, Transportu ali Trstu.
  • 0

#9 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45504 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 09 June 2007 - 11:20 AM

QUOTE(Rafinesse @ 9. 6. 2007 - 11:02) View Post

a ne obstaja ze neka taka tema? hmm.gif se mi zdi d sm ze pisala to nekam.... rolleyes.gif
Meni se tudi zdi, da že obstaja.


No, pa vseeno. Navadno kupujem oblačila v H&M, New Yorker, Zara, Teily Weill (spet ne vem kako se napiše oops.gif ), kje drugje pa redko kdaj najdem kaj zase. Včasih sme še našla kaj ugodnega zase v Emporumu, ampak sedaj pa že dolgo nič. Za čevlje pa navadno pregledam vse trgovine od Humanica, Stiffelköniga, Turbo Schuha, Jellota, Alpine, Pekota, Maasa, Bato... skratka skoraj vse kar imamo v našem ljubem MB. Če pa iščem teniske pa Hervis, Tomas sport, Giga sport, Intersport.

Ne maram pa trgovin, ki so kao high society, ko te ko prideš noter gledajo kot da boš kaj vkradel in si ne morš niti normalno pogledat kakšne stvari ne da bi ti gledali pod prste. Podobno pa tudi ne maram tistih cheap trgovin a la Pino shop, kjer na 100 poliestrskih majčk najdeš eno fino bombažno.

  • 0

#10 sahara

sahara

    bailarina apasionada

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9109 posts
  • Location:na koncu sveta
  • Interests:ples

Posted 09 June 2007 - 11:22 AM

čist odvisn, največ zahajam v Zaro, po novem Stradivarius, Tally Waijl za kšne "lepe" majčke, čeprov se mi zadne čase zdi da so ful slabe kvalitete, velik sm tut v H&M čeprov ponavadi nč ne kupm tam - me ne pritegne neki ful... sp. perilo pa Intimissimi
  • 0
¡Que viva la salsa cubana!

IPB Image

#11 luminelle

luminelle

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1429 posts
  • Location:Woods

Posted 09 June 2007 - 11:31 AM



Suhice kupujem v Pitarellotu, teniske pa prek e-bay (adidas).Kar se pa cotk tice - zelo redko Zara,,New Yorker, H&M(modrcke),Maggy(sp.hlacke)..Vecina kupim v Orseyu(crno,klasicno), Pimki(jeans), Tally Wejli, Mango.Vecina kupim iz Graza ali Dunaja..Skratka ni kvalitete in lepih oblacil.Sami bullshit je v evropi.
  • 0
Achte auf deine Gefühle, denn sie formen die Energie und damit dein Leben!

#12 Jeannette

Jeannette

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1241 posts
  • Location:primorska

Posted 09 June 2007 - 01:02 PM

Zara, UCB, Sisley, H&M,...v te grem najprej pogledlat. Se pa ne branim oblek iz Orsay-a, Naf naf-a, Mango-ta, Clark-a, Emporium-a, S. Oliver-ja, ampak v teh ne kupujem tolk dosti kot v prej omenjenih.
  • 0
500-krat ti lahko povem....

#13 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 09 June 2007 - 02:13 PM

QUOTE(Jinadaze @ 9. 6. 2007 - 10:59) View Post

Zara, Mango, Emporium, Avantgarde, Zara, občasno H&M. Pull&Bear še niti ne, Stradivarius in Bershka mi ne potegneta. In Zara. tongue.gif
Ne maram vsega ostalega.

laugh.gif

Mango je moja nova naj trgovinca, ker se najde kar nekaj uporabnih kosov po normalni ceni, celo kopalke sem našla tam, take ki so mi res pisane na kožo (kar je ful redko ker sem zbirčna ko sam vrag).
Sicer pa v H&Mu najdem kar dost stvari, sploh kake navadne majčke, občasno kake hlače/krilce. Spodnje perilo znajo imet tudi kar ok.
Razen tega pa bolj bogo, Zara mi ima vedno bolj sfaljeno robo, v Orsayu, S. Oliverju, Espritu, Top Shopu in New Yorkerju ne kupujem več (v NY pogledam le še za perilo), ker me je razočarala ponudba in kvaliteta.
Nekako mi bolj sede nakupovanje po manjših trgovinah/butikih, sploh med znižanji. Bershka me je tudi prijetna presenetila glede ponudbe (dasiravno na prvi pogled vse deluje zelo barvito, pa nisem še nič kupila, ker čakam na razprodaje), Pull&Bear je pa polom.
Zato pa je v moji garderobi tako, da imam veliiiko majčk/topov, hlač le nekaj, pa je z vsakimi kaj narobe (ene pet bi jih rabla zožat, ene se raztegnejo, itd) in nosim samo dvoje, plus pajkice. Preprosto sem obupala nad ponudbo in kupim le še ko je res kriza v omari, ali pa ko me kaj nepričakovano pritegne.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#14 monni

monni

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4072 posts
  • Interests:...zanimive stvari....

Posted 09 June 2007 - 03:34 PM

h&m,zara,mana,....tle ponavad največ najdem...mogoč še kje pa se zdej ne spomnm.....
nemaram pa trgovin recimo clark,modiana in podobno k se mi zdi da majo že skos eno in isto...pa new yorker tut zravn spada no nikol nča ne najdm tam al pa se morm zares potrudit.....
  • 0
Kakršna sem pač sem. Tako sem narejena, to sem pač jaz. Kadar mi gre na smeh, smejem se na ves glas.
Ljubim tistega, ki me ljubi. Mar je to moja stvar, če res ni zmerom isti ta, ki me vzame za par.
Kakršna sem pač sem. Taka sem, to sem pač jaz.

Jacques Prévert ,Sem kakršna sem

#15 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 09 June 2007 - 03:49 PM

Ko še ni blo teh trgovin z instant modo/robo laugh.gif sm največ kupvala v Mangu, topshopu, benetonu.
Zdj največ v Zari, pol H&M, kolebam pa kera mi je/bo ljubša, stradivarius al bershka? Sodeč po trgovinah v Barceloni, daaaaaaleč, daleč zmaga berska, tu, sta obe bl krep. Ajd, vseen bershka.

  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#16 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27102 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 09 June 2007 - 06:03 PM

Eh, jst neke svoje stalnice nimam, tko da bi rekla recimo "kupujem tam pa tam"
Iz vsake trgovine imam kak kos, ful različno res. Torej, če pobrskam po omari, lahko rečem da imam 2 kosa iz New Yorkerja, par jih je iz S.Oliverja, par iz Zare, dva ali trije so iz H&M, nekaj pa iz Tom Tailorja oz. Sportine.
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#17 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 09 June 2007 - 06:18 PM

Največ v Zari, Mangotu, H&M tut ogromno, Tally Weill, Orsay. Te so moje stalnice. Ne maram pa tistih malih trgovin, ko imajo celi čas isto robo.
  • 0

#18 Anya

Anya

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2582 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 09 June 2007 - 06:53 PM

Večinoma Zara in h&m. Moti me ker je veliko dobrih znamk v BTC, ki ga ne maram. Ene parkrat na leto pa se spravim v emporium(dorothy perkins, top shop, miss selfridge).
Moram it pa še sčekirat pull&bear, bershko, stradivarus.

Ne prenesem tallya rolleyes.gif , pri orsayu se sicer najde kakšna lepa stvar ampak je samo poliester, v new yorkerju pa nisem bila že dve leti, ker me kar odbija haha.

  • 0
I`m not afraid of happy endings.
I`m just afraid my life won`t work that way.

#19 Freya_

Freya_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6695 posts

Posted 09 June 2007 - 08:03 PM

V Novem mestu ful redko nakupujem, ni nobene izbire. Če že, potem grem ponavadi v Tom Tailor ali Silver. New yorkerja pa enostavno ne prenesem. Ne počutim se dobro v njihovih oblačilih; tko plastično mi delujejo. Mi je pa všeč Zara, H&M, Tom Tailor, Zero, včasih se najde kaj v Orsayu ali Tally Weijl.
  • 0

#20 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 10 June 2007 - 11:44 AM

- Zara
- Esprit
- S Oliver
- H&M
- občasno Orsay
- Benetton
- občasno Roxy (če je denarnica polna)

Zadnje čase ne prenesem NY in Tallyja, mogoče mi res kdaj kšna majčka potegne.
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users