Jump to content


Photo

voskanje!?


  • Please log in to reply
180 replies to this topic

#1 LINKY

LINKY

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 198 posts
  • Location:Okolica lj
  • Interests:vse po malem =) moda predvsem =) pa glasba =)

Posted 19 April 2005 - 04:53 PM

Se splaca!? A pol dlake se tok ratsejo!? A so dlake pol se tok crne!?
A zlo boli!? biggrin.gif
  • 0
user posted image

#2 Martina

Martina

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 956 posts
  • Location:Kamnik
  • Interests:kozmetika v vseh pogledih

Posted 19 April 2005 - 05:21 PM

jz mislim da se splača.jz si voskam noge kakih špet let. v prve je bolel ko svina, zdej pa čist nč več ne boli. pa kocine mam sam še na polovici nog. pa čist tanke pa dost svetle.
  • 0

#3 callista

callista

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1498 posts
  • Location:Vrhnika
  • Interests:šport, glasba, zabava

Posted 19 April 2005 - 06:01 PM

Verjem, se splača. Kljub bolečini,k je itak sam takrat, ko potegneš trak. Pa zredčijo se dlake. Tko da kr pogumno!
  • 0
IPB Image

#4 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 19 April 2005 - 07:22 PM

s čim pa si voskate?
  • 0

#5 LINKY

LINKY

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 198 posts
  • Location:Okolica lj
  • Interests:vse po malem =) moda predvsem =) pa glasba =)

Posted 19 April 2005 - 07:47 PM

pa kaj priporocate...pa kok kej stane biggrin.gif
  • 0
user posted image

#6 Katrin

Katrin

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 836 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 19 April 2005 - 07:57 PM

Jaz sem šele začela... boli k svina. Kupila sem si Veet vosek. Sam so sam po voskanju noge zares gladke.
  • 0

#7 taiyou

taiyou

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 252 posts

Posted 19 April 2005 - 08:04 PM

js sm si tud veet vosek kupla in sm po prvem potegu vse skp stran vrgla-js mam fuuuuulllllllllllllllll cry.gif občutljivo kožo in mi je kri začela tečt k sm si potegnla,pa sm šla čist po navodilih,je bla frendica z mano,ki dela v kozmetičnem salonu.tko, da morm kr na depilacijski kremi ostat. sad.gif
  • 0
Če hočeš videti, moraš gledati s srcem.*

#8 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 19 April 2005 - 09:11 PM

Moja prijateljica je imela enkrat čist plave noge zaradi Veeta. Pa tudi jaz nimam ravno pozitivnih izkušenj.
  • 0

#9 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 19 April 2005 - 09:49 PM

Jz mam pa tiste Strep trakove in so za en šit. Jz ne vem,no,ampak sm se hotla potegnt (prebrala navodila in to...) in kaj se je zgodil? sploh mi ni nič dol pobral ampak je vosk se limu po celi kupalnci in po mojih nogah(da ne omenm kok časa sm vosk dol spravlala.....)no in zdj mi stojijo tile trakovi že 2 mesca v kopalnci....
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#10 callista

callista

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1498 posts
  • Location:Vrhnika
  • Interests:šport, glasba, zabava

Posted 20 April 2005 - 09:14 AM

Jst mam Veet trakove z voskom. Ni dost dela z njimi, sam pogreješ jih med rokami, pa namestiš na kožo. V škatlci dobiš 20 trakov, lahko jih uporabiš petkrat. Jst sm blazno zadovoljna z njimi, ker so učinkoviti, pa še hitr je narjen. wink.gif
  • 0
IPB Image

#11 taiyou

taiyou

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 252 posts

Posted 20 April 2005 - 12:39 PM

za trakove pa š nism slišala ud veeta-vrjetn zto k se tiste police s temi pripomočki na daleč izogibam-kolk pa kej stanejo?
  • 0
Če hočeš videti, moraš gledati s srcem.*

#12 Martina

Martina

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 956 posts
  • Location:Kamnik
  • Interests:kozmetika v vseh pogledih

Posted 20 April 2005 - 05:47 PM

dost poceni so, sam ne vem pa kok točno. drugač se pa jaz voskam s toplim vokom. ker sem iz kozmetične stroke imam foma grelec in si sproti patrone (z voskom) kupujem.
  • 0

#13 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 20 April 2005 - 05:54 PM

QUOTE(sunflower)
ker sem iz kozmetične stroke  imam foma grelec in si sproti patrone (z voskom) kupujem.


Samo če pa nisi iz kozmetične stroke pa tega verjetno ne moreš imeti kajne? Meni tudi kozmetičarka ostranjuje z toplim voskom in sem res zelo zadovoljna.
  • 0

#14 Martina

Martina

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 956 posts
  • Location:Kamnik
  • Interests:kozmetika v vseh pogledih

Posted 20 April 2005 - 06:14 PM

mislim da lahko.pojdi v trgovino Estela v btc city(drgač neka frizerska trgovina). tm dobiš vse pripomočke:od grelca, patronov, trakov itd.
  • 0

#15 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 20 April 2005 - 06:43 PM

QUOTE(Katrin)
Jaz sem šele začela... boli k svina. Kupila sem si Veet vosek. Sam so sam po voskanju noge zares gladke.



Po veetu sem imela take podpludbe ermm.gif Mi je kr slabo ko se spomnim...čist modra sem bila naslednji dan. Se sploh ne upam več uporabljat teh zadev. Grem kar h kozmetičarki.
  • 0

#16 wilma

wilma

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 200 posts

Posted 20 April 2005 - 09:16 PM

QUOTE(Nadi)
QUOTE(Katrin)
Jaz sem šele začela... boli k svina. Kupila sem si Veet vosek. Sam so sam po voskanju noge zares gladke.



Po veetu sem imela take podpludbe ermm.gif Mi je kr slabo ko se spomnim...čist modra sem bila naslednji dan. Se sploh ne upam več uporabljat teh zadev. Grem kar h kozmetičarki.


Nadi, koliko pa ponavadi odšteješ za to? Je pomembna dolžina dlak?
  • 0

#17 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 20 April 2005 - 09:48 PM

Voskanje, sploh na lastno pest, je za moje pojme navadna bedarija. Jaz sem si enkrat tudi kupla (pred nakupom depilatorja) te weet trakove in je to tak shit, da ne moreš verjet. Vso kožo sem si poškodovala na nogah... tedne je bila čudna (da ne omenjam, da takorekoč nobena dolžina dlak ni ta prava očitno za te trakove... skos je blo vse napol).
Ne dam stran rok od depilatorja, res ne. Z voskanjem se resnično ne more nikakor primerjati...
voskanje - blazno dosti denarja zapraviš za te trakove (po enem potegu so takorekoč neuporabni... pri enem potegu pa ni šans, da ti populi vse dlake), pa ena sama packarija je s tem
depilator - si kupiš enega poštenega in ga imaš za dlje časa... da ne omenjam, da je depiliranje precej bolj elegantno in komot ter predvsem učinkovito

Res ne razumem punc, ki hodijo za te stvari h kozmetičarkam in zmečejo blazne vsote. Kaj ni boljše si kupit zadeve in si sama to urejat? Blazno prišparaš, pa še nekak si narediš, hm, po svoje.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#18 Katrin

Katrin

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 836 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 20 April 2005 - 10:18 PM

QUOTE(taiyou)
js sm si tud veet vosek kupla in sm po prvem potegu vse skp stran vrgla-js mam fuuuuulllllllllllllllll cry.gif  občutljivo kožo in mi je kri začela tečt k sm si potegnla,pa sm šla čist po navodilih,je bla frendica z mano,ki dela  v kozmetičnem salonu.tko, da morm kr na depilacijski kremi ostat. sad.gif


O boga! Jaz sem sicer imela prvič tudi mal modre noge, sam zdej je pa že v redu... ne rečem pa da se ne čuti kot da mi gre cela koža zraven...
  • 0

#19 Katrin

Katrin

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 836 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 20 April 2005 - 10:22 PM

QUOTE(Nadi)

Po veetu sem imela take podpludbe  :? Mi je kr slabo ko se spomnim...čist modra sem bila naslednji dan. Se sploh ne upam več uporabljat teh zadev. Grem kar h kozmetičarki.


Jaz sem tudi najprej hodila, pol pa mal seštevaš pa računaš denarce... wink.gif sej ne rečem, da ni bolj praktično, ampak zdej se uležem na posteljo, dam vosek fantu v roke in... ponavadi mu prekolnem vsaj tri kolena sorodnikov za nazaj.
  • 0

#20 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 21 April 2005 - 12:21 AM

QUOTE(Nikita007)


Res ne razumem punc, ki hodijo za te stvari h kozmetičarkam in zmečejo blazne vsote. Kaj ni boljše si kupit zadeve in si sama to urejat? Blazno prišparaš, pa še nekak si narediš, hm, po svoje.


sam res... jz tud ne štekam tega, ker ubistvu popul ti isto in isto časa ni dlak,edina razlika je,da ne dam 3000 vsak mesc
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users