Jump to content


Photo

Viktorji


  • Please log in to reply
55 replies to this topic

#1 Gisele

Gisele

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 232 posts

Posted 20 March 2005 - 01:18 AM

Hej,
ste spremljale letos? Jaz sem ze zaradi tega, ker so bili lani odlicni smile.gif
Letos sicer ne tako dobri kot lani, ampak po mojem mnenju boljsi od vseh ostalih prej.
Fajn bi bilo prekomentirat tudi oblekice laugh.gif
Torej razpisite se biggrin.gif
  • 0

#2 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 20 March 2005 - 03:09 AM

Jaz sem jih z enim očesom spremljala. Ma saj niso bili tako švoh, ne bi pa nič pogrešala spakovanja Zemljičeve. Pa malo več izvirnega humorja tudi ne bi škodilo. Tisto s pujsom je bilo špasno. Morali so pripeljat Zrnca, da zadeva zalaufa. biggrin.gif
Pa Natalija Verboten kot rokerica z doživljanjem epileptičnih napadov na odru, ojej. biggrin.gif:D:D

Obleka mi pa odkrito povedano ni nobena padla v oči, sploh v pozitivni luči. Najbolj se spomnim, da je z obleko totalno mimo pihnila Nataša Tič R., katera mi je sicer kot humoristka/igralka kar vredu. Ma resnično se ne spomnim niti ene... saj jih sploh niso kaj dosti kazali. Sicer je pa značilno za naše 'zvezdnike/ce', da ne zmorejo nič svoje kreativnosti in izvirnosti in skos vse kopirajo iz h'wood starov.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#3 buddha

buddha

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 155 posts
  • Interests:Breakdance in košarka

Posted 20 March 2005 - 07:12 AM

A kdo ve kdaj je ponovitev?Ker jst bi ful rad gledov.
Lp 8)
  • 0
KoCkA jE pAdLa.PrIšEl,ViDeL,zMaGaL!
http://www.elefuns.com/file.php?f=4444&t=1

#4 Damjan

Damjan

    gobezdalo

  • Root Admin
  • PipPip
  • 679 posts

Posted 20 March 2005 - 07:20 AM

Ponovitev Viktorjev bo danes (nedelja) ob 14:00.

lp
Damjan
  • 0

#5 buddha

buddha

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 155 posts
  • Interests:Breakdance in košarka

Posted 20 March 2005 - 07:22 AM

Hvala Damjan. laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Lp 8)
  • 0
KoCkA jE pAdLa.PrIšEl,ViDeL,zMaGaL!
http://www.elefuns.com/file.php?f=4444&t=1

#6 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 20 March 2005 - 09:10 AM

Jaz sem tudi gledala. In mi je bilo všeč. Edino Pia Zemljičeva je bila bolj tak. Pa predolgo je trajalo, tako da sem na koncu že zaspala.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#7 Gisele

Gisele

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 232 posts

Posted 20 March 2005 - 09:48 AM

Jaz sme bila na Natalijo presenecena, bolj rock stil ji pristaja.
Od oblek mi je bila vsec pa od Tomazinove 8)
  • 0

#8 Kim

Kim

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1138 posts
  • Location:Griže

Posted 20 March 2005 - 09:56 AM

laugh.gif laugh.gif laugh.gif
komedija.... prav hm...med nominiranci si lahko prav uganil kdo bo dobil viktorja....eh kaj češ...seveda jih tisti, ki bi ga resno zaslužil spet niso dobili ali pa sploh niso bli nominirani ...
uglavnim...voditelja....posvoje dobra, z malo srkastičnega humorja, kar niti ni blo tko napačno, čeprav je men bil pujsek edi najbl všeč laugh.gif laugh.gif laugh.gif
in pa vic od jana plestenjaka biggrin.gif
ostalo je blo nekak predvideno...men je bla oprava nine od tabujev najbl všeč...ženska si upa ženska si upa lalalalalala......heheh... sevidi s kje je laugh.gif

kimKjeNavijalaZaNapačne

  • 0
včasih angel včasih hudič..
spontana,nagajiva,samosvoja,provokativna,energicna,samozavestna,divja..drugačna,povprečja me resnično ne pritegnejo..
jp...postavljam meje svojega ozemlja IPB Image

#9 Marjetka

Marjetka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1029 posts
  • Location:Lepa-si
  • Interests:Moda,nakupovanje...vse kar je lepo!:-)

Posted 20 March 2005 - 10:51 AM

oh groza.... evil.gif dolgocasno in vse skupaj obupno!
  • 0
...You can have anything you want, you can drift, you can dream, even walk on water, anything you want...

IPB Image

#10 Katrin

Katrin

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 836 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 20 March 2005 - 11:10 AM

Neprebavljivo in dolgočasno.
  • 0

#11 Gisele

Gisele

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 232 posts

Posted 20 March 2005 - 11:46 AM

Pa sej so ble dobre fore...z tampon vrvico, pa pujskom....
kaj je pa za vas dobra komedija? ermm.gif:
  • 0

#12 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 20 March 2005 - 11:56 AM

Joj jaz pa nisem gledala, sploh nisem imela volje in sem šla kar spat. rolleyes.gif

Zdej mi je pa malo žal ... a se da mogoče kateri povedat, kdo vse je odnesel viktorja?
  • 0

#13 Katrin

Katrin

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 836 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 20 March 2005 - 12:02 PM

Stand up komedija nekoga, ki zna interpretirat šalo na primeren način.

Vodenje kao neke najbolj reprezentativne prireditve v Sloveniji z igranjem vloge :!: se mi zdi skrajno pod nivojem in hkrati na nivoju Slovenije. Občutek, da so lansko leto pogrutali za kaj gre pri vodenju prireditve s visoko gledanostjo, je bil napačen.
  • 0

#14 Gisele

Gisele

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 232 posts

Posted 20 March 2005 - 12:03 PM

Za glasbenika: Siddharta...od oddaj: 24 ur, knjiga mene briga pa Tistega lepega popoldneva, za voditelja Lado Bizovicar, obetavni zvezdnik: slon in sadez, zivljensko delo jurij soucek, ziher sem se ful pozabla biggrin.gif
Aja, pa nasa mala klinika.
  • 0

#15 Katrin

Katrin

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 836 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 20 March 2005 - 12:04 PM

Souček za življenjsko delo.
  • 0

#16 Kim

Kim

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1138 posts
  • Location:Griže

Posted 20 March 2005 - 01:00 PM

jst sm navijala za slon in sadež laugh.gif twisted.gif
  • 0
včasih angel včasih hudič..
spontana,nagajiva,samosvoja,provokativna,energicna,samozavestna,divja..drugačna,povprečja me resnično ne pritegnejo..
jp...postavljam meje svojega ozemlja IPB Image

#17 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 20 March 2005 - 01:07 PM

Vsega nisem gledala, lansko letni so bili sicer boljši. Imela sem priložnost, da sem bila lansko leto in predlansko na Viktorjih in moram priznat, da je to le srečanje istih zvezdic v drugih oblekah. V Cankarju imaš sicer občutek da gre za prestiž ampak pred lansko leto so bili v Viba filmu. Si predstavljate vse lepo oblečene zvezdice sedet na platičnih stolih twisted.gif Sicer gledalci tega niso videli, ampak delovalo je pa obupno. Letos je bil najboljši pujsek wiiiiiiiiiik :pig:

LP N
  • 0

#18 *Ar|anchY*

*Ar|anchY*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 532 posts
  • Location:kranj

Posted 20 March 2005 - 04:59 PM

men je blo super, samo pia se je na cajte res prevec afnala, pujsek pa itak RULZ! biggrin.gif
  • 0

#19 Rianna

Rianna

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4793 posts
  • Location:Maribor

Posted 20 March 2005 - 06:11 PM

men je tud blo lani boljše.. pia mi ni bla nič kaj zanimiva s tistim glasom piskajočim.. rolleyes.gif pujsek edi bil super pa ona finta s tamponom je bila vsaj za nasmejat.. drugač predolgo trajalo pa dolgočasno... mad.gif natalija me je presenetla pa fajn se je vživela v pesem laugh.gif
  • 0

#20 Marjetka

Marjetka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1029 posts
  • Location:Lepa-si
  • Interests:Moda,nakupovanje...vse kar je lepo!:-)

Posted 20 March 2005 - 06:24 PM

Natalija mi je pa delovala,kot bi iz norisnice prisla... :protest:
  • 0
...You can have anything you want, you can drift, you can dream, even walk on water, anything you want...

IPB Image




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users