Jump to content


Photo

depilacija nog


  • Please log in to reply
27 replies to this topic

#1 pika

pika

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 766 posts
  • Location:Novo mesto
  • Interests:glasba

Posted 15 March 2005 - 11:26 AM

Saj vem,da je to ze zelo zrabljena tema,vendar jaz imam vseeno eno vprasanje:
Jaz uporabljam depilator Satin Ice in ugotovila sem ,da se mi zelo pogosto vrascajo dlake in da mi ratujejo taki mozoljcki(lisa) in ko jih stisnem,gre ven mozolj z dlako. Zakaj se mi to dogaja in zakaj potem ostanejo lise na nogah,ki so sicer majhne ,ampak me ze posteno motijo.
Ne vem vec kaj naj naredim za gladke noge cry.gif cry.gif
LP,Pika
  • 0

#2 katya

katya

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 234 posts
  • Location:kamnik

Posted 16 March 2005 - 11:26 AM

jst ti priporocam da ce ze to uporabljas (jst si noge brijem) kupis kremo za po depiliranju ki ti noge neguje in prepreci izpuscaje jst jo imam od nivea in je super (cena:okoli 800 sit) wink.gif
  • 0

#3 pika

pika

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 766 posts
  • Location:Novo mesto
  • Interests:glasba

Posted 16 March 2005 - 11:52 AM

Bom probala,upam,da bo kej pomagal

Kaj pa pravis ti,Nadi?
  • 0

#4 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 16 March 2005 - 08:50 PM

Hej

imam srečo, da imam zelo tanke, komaj opazne dlačice, ki jih skoraj da ne opaziš smile.gif Sama najraje uporabim depilacijsko kremo ali celo britvico...če pa že grem h kozmetičarki pa mi dlake odstrani z voskom. Po depilaciji si nogle obvezno namažem z kremo. Kako si pa dlake depiliraš? V smeri rasti dlak ali proti?
  • 0

#5 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 16 March 2005 - 09:05 PM

Če se depiliraš v smeri rasti dlak, ali potem sploh kaj izpuliš? (to je hipotetično vprašanje in ni letelo na nikogar)
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#6 LINKY

LINKY

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 198 posts
  • Location:Okolica lj
  • Interests:vse po malem =) moda predvsem =) pa glasba =)

Posted 16 March 2005 - 09:49 PM

pr men je tk...jah mam prbolem...

jaz sm si do zdaj dlake na nogi odstranila samo 1x in to z vit kremo, zdaj sem zasledila, da ko z vit so dlake temnjese, crne...

pa me zanima a ce si zdepileras ali dlake potem rastejo manj!?

masinca..ali je to dobro!?
  • 0
user posted image

#7 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 17 March 2005 - 08:13 AM

Lp!

Moj prvi post. IPB Image

Jaz predlagam, da si nujno kak dan po depiliranju narediš še peeling - če imaš depilator Satin Ice Optima, ima nastavek tudi za peeling; s tem se zadeva precej omili, kar se tiče vraščanja dlačic. Sama uporabljam istega in se res pozna. Tu pa tam se pa še vedno kakšna vraste in to ponavadi kar krvoločno nakrampam ven. biggrin.gif
Me pa zanima, koliko si jih depilira tudi pazduhe in bikini predel (ostalo v tem področju bi blo depilirati nečloveško, he he) - jaz si jih. Sicer boli kot svinja, ampak je neverjetno boljše - dan za tem ti ne začnejo že dlačice kukati ven, ne srbi, nasploh je zadeva bolj gladka in za nekaj časa imaš mir.
  • 0

#8 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 17 March 2005 - 08:14 AM

QUOTE(LINKY)
pa me zanima a ce si zdepileras ali dlake potem rastejo manj!?
Če lahko kar jaz odgovorim... Definitivno DA. Odkar si depiliram npr. noge, mi zraste zgolj 1/3 dlačic, pa še te so bolj 'nežne'. Razlika v primerjavi z britjem je ogromna.
  • 0

#9 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 18 March 2005 - 02:24 PM

Sam to je pa res. Tudi jaz sem opazila, da če sem si noge depilirala, je kasneje izgledalo kot da skoraj nimam dlak, saj jih je dosti manj zraslo. Medtem ko sedaj, ko sem si brila noge, so bile dlake dosti bolj opazne, več jih je bilo in tudi bolj močne.
  • 0

#10 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 18 March 2005 - 04:05 PM

Meni pa na nogah skoraj več ne rastejo. Kljub temu, da sem si jih v večini primerov kar brila. So obupale. smile.gif
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#11 sončica

sončica

    sramežljivec

  • Člani
  • 66 posts

Posted 18 March 2005 - 06:50 PM

Jaz pa si trenutno brijem noge z Venusko, ampak ker imam malo temnejše dlake razmišljam da bi šla kar lepo h kozmetičarki, na depilacijo. Samo me je malo strah. A to fejst boli? oops.gif
  • 0

#12 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 18 March 2005 - 10:12 PM

Po moje da dosti manj, kot pa na bikini predelu...
  • 0

#13 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 18 March 2005 - 10:16 PM

Jaz pa kar predlagam nakup depilatorja. Ne bo ti žal. Sicer je razumljivo za pričakovati, da bo od začetka - sploh prvo depiliranje - grozljivo (če se samo jaz spomnim svojega prvega depiliranja - sem mislila, da ne bom preživela :sad2:). Ampak kasneje pa se že nekak navadiš in vsekakor je to nakup, ki ga ne boš obžalovala (vsaj jaz ga ne in nobena punca, katero poznam). Zakaj neki dajati denar kozmetičarki, če si lahko enako (ali pa še boljše) narediš zadevo doma...
  • 0

#14 TejaF

TejaF

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 158 posts
  • Location:Maribor
  • Interests:glasba

Posted 21 March 2005 - 03:56 PM

Pravite torej da je tale ice depilator dober? Ali je najboljši? nekje okol 10,000 SIT pride a ne? Pa bikini predel res tako zelo boli, kajti sama sem si ga voskala z veet majhnimi lističi, pa ni tako zelo bolelo. prvih nekaj potegov je bilo :sad2: , ampka potem, ko "noter" padeš, je ok

LP tongue.gif
  • 0

#15 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 21 March 2005 - 05:13 PM

Depilator Ice pride več kot 10 tisočakov. Okoli 15 oz. 18 tisočakov. Nisem ziher. Sicer pa poglej na Bolhi. Se da marsikaj dobiti po pametni ceni. Sama sem si končno nabavila Philipsov brivnik, da bom lahko brila noge. Imam pa tudi depilator, ampak boli za umret. Pa še par dni po depiliranju imam pikaste noge. Ne, hvala.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#16 Ka

Ka

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 628 posts

Posted 21 March 2005 - 07:59 PM

mislim, da brivnikov, depilatorjev in takih bolj intimnih zadevni za kupovat rabljenih. to enkrat pač ko maš denar kupiš, pa je. Moja mati ima enega filipsovega že leta (ene osem let), ga redno uporablja in še kar dela.
Nikakor ne moreš reč, da je isto kot žiletka, večini ljudi rdečica kmalu izgine. Jaz po spodnjem delu nog kar zdržim, tam, kjer je tanjša koža pa po stegnih, tu pa ne morem in ne morem. Alpa mi uspe eno nogo, druge pa ne. medtem ko z voskom -no problem.
super stvar pri teh depilatorjih je, da imaš samo enkrat strošek. V bistvu je isto kot ene trojne žiletke.GROZA.
  • 0

#17 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 22 March 2005 - 08:07 AM

Jaz imam Satin Ice Optime (Philips) že ene 2 leti, zanj sem odštela 20k. Sem z njim blazno zadovoljna in si depiliram noge, pazduhe in bikini predel - sem se že navadila na bolečino. Stisnem zobe, pa je - za tak rezultat, kot mi ga da depilator, se splača.
Se pa strinjam, da takšne stvari za osebno nego treba kupit nove... nekako si ne predstavljam, da bi uporabljala kaj takšnega že rabljenega. ermm.gif
Glede rdečice - rdečica čez noč izgine...
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#18 pika

pika

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 766 posts
  • Location:Novo mesto
  • Interests:glasba

Posted 22 March 2005 - 09:21 AM

Ola Nikita007!

A pod pazduho si tud depiliras?
Jaz sem si pribala enkrat z voskom pa sem bla vsa krvava,tako,sa si s Satin Ice sploh ne upam. A je kaka posebna razlika ,ker mam jaz tistega,ki nic ne masira? ermm.gif:
Pa si prej s kako kremico na mazes,da grejo dlake lazje ven,...
Fajn se mej,
Pika
  • 0

#19 pika

pika

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 766 posts
  • Location:Novo mesto
  • Interests:glasba

Posted 22 March 2005 - 09:21 AM

Ola Nikita007!

A pod pazduho si tud depiliras?
Jaz sem si pribala enkrat z voskom pa sem bla vsa krvava,tako,sa si s Satin Ice sploh ne upam. A je kaka posebna razlika ,ker mam jaz tistega,ki nic ne masira? ermm.gif:
Pa si prej s kako kremico namazes,da grejo dlake lazje ven,...
Fajn se mej,
Pika
  • 0

#20 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 22 March 2005 - 09:50 AM

Če so stvari dobro očiščene, potem tudi ni problem, ali je že rabljeno. Sicer je pa res, da imam tudi sama raje nove stvari.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users