Jump to content


Photo

strije


  • Please log in to reply
49 replies to this topic

#1 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3173 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 28 January 2006 - 09:27 PM

nwem če je bila ta tema že kje odprta... če je bila se opravičujem...

V glavnm pojavile so se mi strije na ritke in pa malo po stehnih pa me ful zanima če se da kaj narest proti temu a bo treba počakat na sončka da mi jih mal potemni pa daj pol bolš (ker lahnsk let po polet sem jih mela mal po stegnih in so praktično vse zginle sam nwem če je to glih najbolj zdrav in primeren način)
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#2 Rianna

Rianna

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4793 posts
  • Location:Maribor

Posted 28 January 2006 - 10:33 PM

http://www.lepa-si.c...ighlight=strije wink.gif
  • 0
La vita senza house musica non e vita
IPB Image
There's nothing more that I want
Then to touch you
To seek truth in your eyes
The only thing that I want
Is to be with you and watch the sunrise

#3 phoebe

phoebe

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2022 posts
  • Location:Neverland

Posted 28 January 2006 - 11:07 PM

Men se zdi,da obstaja prav ena krema za strije-in jih ful odstrani-mislim ne vidijo se ti vec tok-dobi se pa na recept-tako da bos mogla iti k zdravniku,ce jo bos zelela dobit wink.gif
  • 0
I am falling between dreams and reality

#4 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 29 January 2006 - 01:53 AM

QUOTE(ursi)
Men se zdi,da obstaja prav ena krema za strije-in jih ful odstrani-mislim ne vidijo se ti vec tok-dobi se pa na recept-tako da bos mogla iti k zdravniku,ce jo bos zelela dobit wink.gif

ja...sam se mi zdi,da se lahko edin vijola strije spremenijo v bele s to kremo(ali pa katero drugo-ni važno).Belih strij pa se ne da odstranit.Baje-nisem še niti poskusila.Lahko jih kirurško odstraniš smoa potem se ti bojo šivi poznali-skratka
isto sranje drugo pakovanje
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#5 §@ßł~@

§@ßł~@

    sramežljivec

  • Člani
  • 5 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 29 January 2006 - 08:14 AM

čaw Mayckica...tut js sm mela strije.ubistvu jih še mam sam se ne opazjo več tok k so se, pol poleti pa itaq koža porjavi tko da ni panike
js sm uporablala neko kremo z algami proti strijam (od oriflame ocean algae toning cream-with phytoplankton).zravn tega da se mažš s to kremo ti pa še priporočam telovadbo tega dela telesa...najbolš da takoj za tem k se namažš, da se krema vpije v kožo.
če boš delala tko se ti definitivno ne bojo več poznale...sam bod potrpežljiva smile.gif
  • 0

#6 Parvinder

Parvinder

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3483 posts
  • Gender:Female
  • Location:Suomi

Posted 29 January 2006 - 04:49 PM

oops.gif oops.gif Jaz pa še vedno ne vem kako to izgleda...Mislim to, da govorite kake črte so to, meni nič ne pomaga,ker sem bolj neumne narava in ponavadi poštekam šele ob konkretnem primeru. saj možno, da jih mam js tud, sam nevem če je to to.
  • 0
tudi pozimi dišiš po cvetju poležane trave spomladi

#7 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 29 January 2006 - 05:04 PM

QUOTE(§@ßł~@)
čaw Mayckica...tut js sm mela strije.ubistvu jih še mam sam se ne opazjo več tok k so se, pol poleti pa itaq koža porjavi tko da ni panike
js sm uporablala neko kremo z algami proti strijam (od oriflame ocean algae toning cream-with phytoplankton).zravn tega da se mažš s to kremo ti pa še priporočam telovadbo tega dela telesa...najbolš da takoj za tem k se namažš, da se krema vpije v kožo.
če boš delala tko se ti definitivno ne bojo več poznale...sam bod potrpežljiva smile.gif




§@ßł~@
A tebi so na tak način zginle al kako? Kere strije pa si mela/maš? Si zdravila že bele strije in so ti zginle?
Sam men se pa na soncu nč mn ne poznajo ,ker te strije se pr men nč ne pofarbajo ampak so še vedn bele črtice in pol je isti drekec
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#8 phoebe

phoebe

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2022 posts
  • Location:Neverland

Posted 29 January 2006 - 06:54 PM

Bele strije ti pa ne izginejo z kremo.... cry.gif cry.gif to pa ne cry.gif cry.gif rolleyes.gif
  • 0
I am falling between dreams and reality

#9 cedevita

cedevita

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3157 posts

Posted 29 January 2006 - 07:01 PM

QUOTE(Parvinder)
oops.gif oops.gif Jaz pa še vedno ne vem kako to izgleda...Mislim to, da govorite kake črte so to, meni nič ne pomaga,ker sem bolj neumne narava in ponavadi poštekam šele ob konkretnem primeru. saj možno, da jih mam js tud, sam nevem če je to to.


Nisi edina, ki je bolj neumne narave...jaz tudi ne vem kako to zgleda.
  • 0
God invented man because Eve's vibrator ran out of batteries.

#10 §@ßł~@

§@ßł~@

    sramežljivec

  • Člani
  • 5 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 29 January 2006 - 10:03 PM

sj js sm mela tut bele strije pa mi je krema res pomagala sam brez telovadbe ne bi blo takšnga učinka...zdj ne vem če to velja enako za vse...vem sam to da je men pomagala.js sm si to kremo pol vtirala pa tist del masirala vsak dan, včasih dvakrat na dan.
glede solarija pa pravm da ti nardi kožo sijočo pa privlačno tko da se sploh ne vid da maš kkšne strije(če jih ni res velik).itaq pa ma usaka dobra stvar tut slabo stran...baje solarij še bol unič kožo s strijami, čeprov se men to ni zgodil biggrin.gif
  • 0

#11 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 29 January 2006 - 10:10 PM

IPB Image

okej, tote so že ful grde & grozne & hude.
  • 0
Viens, reste ici!

#12 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 30 January 2006 - 01:34 AM

§@ßł~@
zanimiv-a čist so ti zginle? smile.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#13 lala

lala

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 920 posts
  • Location:Mb

Posted 30 January 2006 - 08:45 AM

Ko sem bila manjsa (ko sem se spremenila v zensko) so bile vijolcne barve..potem sem sla na morje in so bile temno rjave biggrin.gif 2leti kasneje so postale bele in zdaj jih skoraj ni.
Zdaj vemo za naprej..ce bo katera noseca naj se maze po buscku z kremo..da bo koza dovolj prozna in mehka.
  • 0
(_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
user posted image

#14 §@ßł~@

§@ßł~@

    sramežljivec

  • Člani
  • 5 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 30 January 2006 - 06:29 PM

QUOTE(rea)
§@ßł~@
zanimiv-a čist so ti zginle? smile.gif


ja, čist so mi zginle...sam zdj sm se pa spet mal zredila pa mam mal tistih vijolčnih.drgač se jih pa nameravam spet znebit do poletja biggrin.gif
  • 0

#15 Suse

Suse

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 230 posts

Posted 01 February 2006 - 08:07 AM

Jst sem pa opazla, da ko se po tuširanju namažem s kremo in si v predelu strij krožno vmasiram kremo tolko da navlažim kožo- so mi strije veliko manj vidne. Prej nikoli nekako nisem skrbela za to, poleti pa so mi tudi malo porjavele. tongue.gif
  • 0

#16 Estera

Estera

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 884 posts
  • Interests:skoraj vse

Posted 04 February 2006 - 11:06 PM

Kolko časa pa traja, da se vijolične strije spremenijo v bele? Jst imam vijolične že ene 2 leti, sam tut nič ne nardim, da bi jih likvidirala. Me pa na tem mestu (zgornji del rok in trebuh) ful srbi in pekoče zateguje. Pa se potem namažem s kako mastno kremo ali Bepanthenom. Torej, če so vijolčne, je še rešitev?
  • 0

#17 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 04 February 2006 - 11:51 PM

QUOTE(Estera)
Kolko časa pa traja, da se vijolične strije spremenijo v bele? Jst imam vijolične že ene 2 leti, sam tut nič ne nardim, da bi jih likvidirala. Me pa na tem mestu (zgornji del rok in trebuh) ful srbi in pekoče zateguje. Pa se potem namažem s kako mastno kremo ali Bepanthenom. Torej, če so vijolčne, je še rešitev?

ja men so na nogi ratale bele tko v 2 mescih-full hitr maše prej,no.
sam na joški sm pa tud mela ene 3 črtice-no,pa so ble vijolčne,sma so kr u enmu mescu zginle -in to ne v bele- ampak v nevidne biggrin.gif resno!kr ZGINLE so-ne vem kako,sam mi je pa čist všeč(mela sm vse skp kak mesc te črtice)
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#18 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3173 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 05 February 2006 - 02:42 PM

jst na srečo nimm tok izrazitih mam take male bele na ritki ampak ni panike.... sm zj začela redno mazat s kremco pa vam sporočim rezultate wink.gif
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#19 lily

lily

    sramežljivec

  • Člani
  • 49 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 08 February 2006 - 09:43 AM

Jaz imam tudi bele. Na začetku, ko so se mi začele delat tiste vijolčne na nogah, nism mela pojma kaj to sploh je. Pol sm se mazala z raznimi kremami (potem, ko so postale že bele) od Vichy, pa še z eno rumeno in zdaj se mi manj poznajo ampak na soncu se še zmeraj vidijo. Zdaj sem se že sprijaznila z njimi. Samo poleti me moti, ko ima večina oblečenih minice jaz pa moram nositi te navadne hlače, ker me je sram in jih tudi nočem pokazati oops.gif . Še vedno pa me skrbi kaj si mislijo tipi, ko vidijo strije ermm.gif: ermm.gif: sad.gif
  • 0
*Look at me and I will smile, give me a kiss and I will fly. Look away and I will cry, say goodbye and I will die!*

#20 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29044 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 08 February 2006 - 10:37 AM

mene zanima, zakaj sploh ratajo strije? neki sm slišala, da po porodu (to so une na trebuhu al kako?) al pa če se hitr shujša .... mislm, a to koža 'poči' al kaj? pomagajte nevednim in poplačano vam bo! biggrin.gif (pol bom šla pa panično brskat po telesu, če jih mam .... )
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users